Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Західна Україна буде ініціювати

Re: Західна Україна буде ініціювати

Даєшь руский мір по всій Галичині, срач та розруху.

При Зе Україна не встоїть,це імовірність 80 проц.Але на решту 20 проц попробувати можна.І наука буде-демократія це гівно,при 80 проц дебілів і величезних грошах рашки.Тому слід висловитись зразу міськрадам Львова,Франека,тернополя-ми не приймем Зе як преза.Отака от демократія.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати
van

Автономію аж до відокремлення
У випадку приходу до влади антиукраїнських сил . Не важливо як вони будуть виглядати, у вигляді оппоблоків чи зеленсько-тімашонок.

Для того, щоб уникнути громадянської війни.

Укроси з кацапами вже нав'язали Кучму, потім Януковича,  а це війна і розруха.
Більше цього ніхто не потерпить.

Цього разу Західна буде від Дніпра і всі хто до неї приєднається.
В укроси з малоросами отримають те що вони хотіли, тобто заповідники януковичів зеленських тімашонок.

Це мій прогноз.

А что барыгам осталось сделать в случае проигрыша на выборах ,   могут стать сепаратюгами   .
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

А чого шароватан - автор гілки. досі не забанений? Де адміністрація? Зовсім ольгінці розпоясались, один постить якісь опитування, лякає заколотом військових :facepalm1: , ще один кілошароватник закликає вже до порушення територіальної цілісності держави  :X

ніяких заколотів війькових в Україні бути не може за повною ненаявністю останніх, а ті імітатори що імітуюють військові - як показав крим - з радістю перебіжать туди де більше платять))))
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Чомусь нікому з прихильників юльки, зелені чи гриценка таке написати в голову не прийшло. а кнурятко раз і готов. ще й інші кнурята підгавкують...
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Дідусь вправно здавав НКВД односельців-повстанців?

Знаєш, я не хотів цього казати,
але якщо вже так...
Моїх родичів розстрілювали енкаведисти-східняки.
Знаю навіть прізвища і звідки вони.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Чомусь нікому з прихильників юльки, зелені чи гриценка таке написати в голову не прийшло. а кнурятко раз і готов. ще й інші кнурята підгавкують...
ні у 2014, ні зараз
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Західна Україна не буде ніде від'єднуватись, а буде робити те, що робить вже десятиліттями - робитиме з усієї України Західну Україну.
+
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Знаєш, я не хотів цього казати,
але якщо вже так...
Моїх родичів розстрілювали енкаведисти-східняки.
Знаю навіть прізвища і звідки вони.
вирішив Лірника переплюнути в плані складання казок?
Я тобі вже пропонувала вибір : Кострома або поганий правнук великих прадідів або ось такий варіант - продовження справи дідів
ти свій вибір зробив
   
Re: Західна Україна буде ініціювати
DVB

Це ж хуйлові слова, зачем нам такой мир, єслі в ньом не будет россіі :facepalm:
давно кажу, вата = шаровата = мракобєсіє.
А я за європейські цінності. За права людини та верховенство закону.і
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Чомусь нікому з прихильників юльки, зелені чи гриценка таке написати в голову не прийшло. а кнурятко раз і готов. ще й інші кнурята підгавкують...
Ну от и ответ  - кто украинец, а кто гавнюк прихильники певної політсили, только изображающий украинца ради кормушки.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

прикольно педрилки докотились .. або корупціонер педро або громадянська війна  :lol:
але вся логіка цієї куйні базується тільки на пропогандиському викрутасу    порошенко=україна все що проти порошенка - проти україни
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

прикольно педрилки докотились .. або корупціонер педро або громадянська війна  :lol:
але вся логіка цієї куйні базується тільки на пропогандиському викрутасу    порошенко=україна все що проти порошенка - проти україни

ссуться сучі діти)) нічого скоро ще й сратимуться)))
   
Re: Західна Україна буде ініціювати
DVB

Цитата: SOUTH BLOOD
Ну от и ответ  - кто украинец, а кто гавнюк прихильники певної політсили, только изображающий украинца ради кормушки.
так в них і теоретична база під це вже підведена, вони нас укрАїнцями звуть,  бо ми не такі чистокровні як вони :facepalm:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Моїх родичів розстрілювали енкаведисти-східняки.


Для Вас це новина ?!

«Вони фактично були ще дітьми»: історія дев’ятьох розстріляних радянською владою юнаків



10 квітня 1941 року посеред ночі до помешкань шести сімей з міста Бучач та сіл Нагірянка і Зелене, що на Тернопільщині, увірвались оперативники НКДБ Кириченко, Величко і Бурлаченко



https://www.uaua.world/13221/?fbclid=IwAR06Ml5n-AJZ-v8aPBtTzkVLzWRPyoixI69UttsUta9Ff0D_3Mns_dTD4_k
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

розчарую, зелень прекрасно сприймає молодь на ЗУ. Якби ж так було

я так думаю, що розкрутили Зеленського може ще й згiдно сценарiю
заворушеннь пiсля Виборiв в разi виграшу Порошенка.
Пiд стогiн "Хвальсифiкацiям - нi".
Ну щоб таки влаштувати нам громадянське протистояння i цим скористатися.
Бо зрозумiли, що на заклики бабцi народ на майдани таки не вийде
i все обмежиться вируванням за 200 грн на черговому псевдомайданi,
а не дуже розумнi поцiновувачi гумору 95-го кварталу,
що не бачать рiзницi мiж реальним Зеленським i кiношним Голобородьком, тi можуть.
Особливо юнi петеушники якi пiшки пiд стiл ходили за часiв Майдану-2004
i не знають, що таке справжнi фальсифiкацiї.
Кацопровокаторам головне вивести достатню кiлькiсть людської маси на вулицю,
а потiм вже справа технiки. З'являться новi хлопчики в балаклавах i з цепами
i новi жертви з'являться. I захвати споруд адмiнiстративних i iнша веселуха.
PS
маю надiю на те, що iсторiя таки, як фарс повторюється
i ми таки не викопаємо самi собi могилу черговий раз.
З найкращими побажаннями
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

  Загалом задоволений істерикою зрадожулья.

  істерика,  бо Розуміють (крім Мирослава в якої зовсім нема мозку)

чим для них обернеться їх деструктивна роль.

Розуміють,  бо є ще Третя Опція до перших двох (розкол або громадянська війна)

а саме,   ЗрадоЖульйо що працює на знищення України

має бути утилізоване

 [ua]

   
Re: Західна Україна буде ініціювати

істерика,  бо Розуміють (крім Мирослава в якої зовсім нема мозку)
  :weep:  :lol:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

  Загалом задоволений істерикою зрадожулья.

  істерика,  бо Розуміють (крім Мирослава в якої зовсім нема мозку)

чим для них обернеться їх деструктивна роль.

Розуміють,  бо є ще Третя Опція до перших двох (розкол або громадянська війна)

а саме,   ЗрадоЖульйо що працює на знищення України

має бути утилізоване

 [ua]

ще раз

в донецких яка риторика була після майдану?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

прикольно педрилки докотились .. або корупціонер педро або громадянська війна  :lol:
але вся логіка цієї куйні базується тільки на пропогандиському викрутасу    порошенко=україна все що проти порошенка - проти україни

Ти Україні за бляху вже помстився?
Потяг під укіс вже пустив? Чи як?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

так в них і теоретична база під це вже підведена, вони нас укрАїнцями звуть,  бо ми не такі чистокровні як вони :facepalm:
Хай засунут свою теоретычну базу себе в багажное отделение по самый збруч. Одни умники на Донбассе доподводились баз. Теперь хлебают говно ведрами.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Очередная "народная республика"? Мило. В 14 это все видел в Донецке. Как народ рассказывал, что "отделимся и заживем" - "зарплаты будут 1000 долларов а пенсии 500, как в России".
РС. Лягин, по некоторым слухам, в Украину сдрыснул. Зовите к себе, референдум вам поможет провести.

Останнє редагування: 6 березня 2019 13:57:16 від Гиппо777
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ЗрадоЖульйо що працює на знищення України має бути утилізоване
добре
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

це істерика
яка до речі нічим не відрізняється від істерики ватяних донбасян 5-річної давнини
Видно дуже погані справи у гетьмана, раз вже ТАКІ віруси запускають з мінстеця.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Видно дуже погані справи у гетьмана, раз вже ТАКІ віруси запускають з мінстеця.
Если уж сепаратизмом начинают угрожать, то слово "погані" не совсем точно описывает состояние. Скорее Пистец.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

нікуди зу не дінеться)))
а через то що потрох програє тим більше
галичанам глибоко насрати на кондитера ,та й зрештою на юльку чи жидка
візьмуть клунки і поїдуть на заробітки
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

сидить бидло у франції і перекроює кордони нені  :facepalm1:

іди мий унітаз чмошнику
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Чомусь нікому з прихильників юльки, зелені чи гриценка таке написати в голову не прийшло. а кнурятко раз і готов. ще й інші кнурята підгавкують...

Вот да (tu)

   
Re: Західна Україна буде ініціювати

ще раз

в донецких яка риторика була після майдану?


Ще раз прочитай мої пости. Може зрозумієш вдруге. Якщо ти не даун і не маніпулятор.

Майдан розстрілювали кацапи. Зпланована акція спецслужб для введення суспільства в шоковий стан і захоплення Скільки Вдасться Відірвати.

Використавши даунів (типу Мирослава та Лубрикант) як гандонів в Криму і на Сході,  відірвали Мінімально при Великих планах.

Мінімально, бо українцям вдалося значну кількість даунів (як Мирослава і Саус Блоод) прикопати в посадках, як і їх поганяйлів з Залісся.


Зараз відбувається Другий етап спецоперації залісських спецслужб.

За допомоги даунів що залишились (як Мирослава та Людас)
 
Підсунути мерзотників як Зелепукін , Тімашонка, тощо  ,  щоб спровокувати Протистояння, розкол, шоковий стан

Щоб добрати те що Не змогли на першому етапі. Для цього будуть вжиті всі методи. Та й даунів помічників вистачає (як Мирослава та Дрім чи Деліт)
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

бокстер, а чому так кардинально кондитер втратив підтримку?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я навіть скажу що буде після виборів Зе.З боку рашки почнеться обережне прощупування команди Зе на встановлення торгових відносин з рашкою.Десь через місяць два,до встановлення хоч якої влади Зе над Україною-бо треба збудувати хоч якусь вертикаль,призначити губернаторів,рашка вдарить в напрямку Харкова,відсіче всі боєздатні частини в данбасі від решти україни.Зе призве здаватись,не проливати крові.Почнеться масова втеча як у Сирії,на Захід.Все...
Подивіться в очі Зе на пресконференціях-там не страх,там Ужас.Там відображення Апокаліпсису.Я виріс в домі,який побудувала для себе польська поміщиця,добротно.Будова кінчилас в 1937 році.Через 2 роки вона в тапочках тікала від кацапів.Подивіться польські фото літа 1939 року,на відпочиваючих.Мирні міста,теніс,пиво.через місяць почнеться апокаліпсис.
Тому-єдине що спасе Україну-це Порох.Як Британію,та й цілий світ спас Черчіль
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Якщо воно виглядає як качка, плаває як качка і крякає як качка, то це напевно і є качка

це я про стан справ в державі взагалі
і про те, що причина стоїть не в зовнішніх інспіраціях (вони при певних обставинах можуть бути приводом), а у внутрішній нестабільності системи..
педро тут не є визначальним чинником...він просто є певним суррогатом ідеї ...неповноцінним замінником того, що повинно було б бути основою, якої немає
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

вистарчило кондитеру не красти і навести порядок і спокійно виграв би вибори
а так пожинає плоди пятирічного бордельєро
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я навіть скажу що буде після виборів Зе.З боку рашки почнеться обережне прощупування команди Зе на встановлення торгових відносин з рашкою.Десь через місяць два,до встановлення хоч якої влади Зе над Україною-бо треба збудувати хоч якусь вертикаль,призначити губернаторів,рашка вдарить в напрямку Харкова,відсіче всі боєздатні частини в данбасі від решти україни.Зе призве здаватись,не проливати крові.Почнеться масова втеча як у Сирії,на Захід.Все...
Подивіться в очі Зе на пресконференціях-там не страх,там Ужас.Там відображення Апокаліпсису.Я виріс в домі,який побудувала для себе польська поміщиця,добротно.Будова кінчилас в 1937 році.Через 2 роки вона в тапочках тікала від кацапів.Подивіться польські фото літа 1939 року,на відпочиваючих.Мирні міста,теніс,пиво.через місяць почнеться апокаліпсис.
Тому-єдине що спасе Україну-це Порох.Як Британію,та й цілий світ спас Черчіль
за п'ять років він єдине що зробив то обісрався по вуха
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

нікуди зу не дінеться)))
а через то що потрох програє тим більше
галичанам глибоко насрати на кондитера ,та й зрештою на юльку чи жидка
візьмуть клунки і поїдуть на заробітки
Не всі такі як ви. Галичанам залежить на Україні, на всій, причому. І мають клепку в голові.
Ясна річ, що існують примітивні простюхи, рагулі, що Юльці в рот дивляться.
Але Галичина - то мур.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Не всі такі як ви. Галичанам залежить на Україні, на всій, причому. І мають клепку в голові.
Ясна річ, що існують примітивні простюхи, рагулі, що Юльці в рот дивляться.
Але Галичина - то мур.
мені ти будеш розказувати про мури :facepalm:
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

бокстер, а чому так кардинально кондитер втратив підтримку?

"кардинально" як мінімум велике перебільшення

але результати роботи з "усіх утюгів" теж є.

На цю роботу виділені величезні кошти з Москви (остання спроба перед війною)
як і внутрішніх мерзотників яким порох прищемив хвіст (Фірташ Коломойський Тімашонка Новінскій)

З усіх щілин брешуть дубінскіє та верещать маленькі дауни (як Мирослава та Дідус)
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я навіть скажу що буде після виборів Зе.З боку рашки почнеться обережне прощупування команди Зе на встановлення торгових відносин з рашкою.Десь через місяць два,до встановлення хоч якої влади Зе над Україною-бо треба збудувати хоч якусь вертикаль,призначити губернаторів,рашка вдарить в напрямку Харкова,відсіче всі боєздатні частини в данбасі від решти україни.Зе призве здаватись,не проливати крові.Почнеться масова втеча як у Сирії,на Захід.Все...
Подивіться в очі Зе на пресконференціях-там не страх,там Ужас.Там відображення Апокаліпсису.Я виріс в домі,який побудувала для себе польська поміщиця,добротно.Будова кінчилас в 1937 році.Через 2 роки вона в тапочках тікала від кацапів.Подивіться польські фото літа 1939 року,на відпочиваючих.Мирні міста,теніс,пиво.через місяць почнеться апокаліпсис.
Тому-єдине що спасе Україну-це Порох.Як Британію,та й цілий світ спас Черчіль
І нема на то ради. Правда?  :)
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

мені ти будеш розказувати про мури :facepalm:
А ти хто такий? З якого села? Ти знаєш, що таке Львів?
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Я навіть скажу що буде після виборів Зе.З боку рашки почнеться обережне прощупування команди Зе на встановлення торгових відносин з рашкою.Десь через місяць два,до встановлення хоч якої влади Зе над Україною-бо треба збудувати хоч якусь вертикаль,призначити губернаторів,рашка вдарить в напрямку Харкова,відсіче всі боєздатні частини в данбасі від решти україни.Зе призве здаватись,не проливати крові.Почнеться масова втеча як у Сирії,на Захід.Все...
Подивіться в очі Зе на пресконференціях-там не страх,там Ужас.Там відображення Апокаліпсису.Я виріс в домі,який побудувала для себе польська поміщиця,добротно.Будова кінчилас в 1937 році.Через 2 роки вона в тапочках тікала від кацапів.Подивіться польські фото літа 1939 року,на відпочиваючих.Мирні міста,теніс,пиво.через місяць почнеться апокаліпсис.
Тому-єдине що спасе Україну-це Порох.Як Британію,та й цілий світ спас Черчіль
Задовбали вже своєю тупою пропагандою.
Порівняв, пля, аморального ницого клептомана і Черчіля.
   
Re: Західна Україна буде ініціювати

Вот да (tu)

брехуни))
Брехня - ваше всьо
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія