Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Монетизація субсидій: у Кабміні хочуть карати людей за "проїдання" коштів

Нема чого видумувати велосипед. Гроші видали на руки. Не заплатили-прийшли відключили. все.

и вечером по новостям
90 лет заслуженной ... Умирает от холода по десятью одеялами..
Беременная с двумя детьми молит в холоде о пощаде
Инвалид в коляске обморозил ноги..

Что Вы пишите...

Петро решил подкупить разово избирателя.
Всё!!

И не надо прикидываться, если ты не в свиноферме
   
и вечером по новостям
90 лет заслуженной ... Умирает от холода по десятью одеялами..
Беременная с двумя детьми молит в холоде о пощаде
Инвалид в коляске обморозил ноги..

Что Вы пишите...

Петро решил подкупить разово избирателя.
Всё!!

И не надо прикидываться, если ты не в свиноферме
Я на поном серйозе достравиваю частный дом и утепляю и планирую переехать и отказаться от газа полностью чтоб 2 семьи жили в 1м доме а квартиру сдать ибо коммуналка становиться заоблочной. Схули кто-то дролжен экономить, а кому-то за все платят. Те. у кого субсидия пускай отрезаются от ЦО и топят только кухню - за это я с налогов готов платить,но греть 3х комнатную квартиру хитрожопой бабке которая прописала внучку я ебал.
   
Ну не усі ж 4 мільйона довбойоби, думаю що тис 400.



Почему это придумал? Уже про ипотеку ж приняли, что не ебет прописаны там спиногрызы или нет - могут продать (а раньше - хер), а переселят в хрущь в соседней области или в 80 км от города что б типо не на улицу и все.
Сначала будут глушить канализацию, а там будут отрезать что можно ...

10 % довбойоби ? рілі ?  :lol:
   
10 % довбойоби ? рілі ?  :lol:
Ми це скоро побачимо на власні очі. Після введення данні будуть через пів року.
   
Я на поном серйозе достравиваю частный дом и утепляю и планирую переехать и отказаться от газа полностью чтоб 2 семьи жили в 1м доме а квартиру сдать ибо коммуналка становиться заоблочной. Схули кто-то дролжен экономить, а кому-то за все платят. Те. у кого субсидия пускай отрезаются от ЦО и топят только кухню - за это я с налогов готов платить,но греть 3х комнатную квартиру хитрожопой бабке которая прописала внучку я ебал.
:lol: ну йди відріж
   
З молотка продадуть за заниженою вартістю,покриють борг, копійки віддадуть манюпасу, у селі хат пустих валом. Біля помийки теж місця є. Я б теж собі квартиру у Києві тис. за 20-25 прикупив би...
\

За какой сниженной ценой?
В маленьких городках уже сейчас во многих случаях долг за квартиру уже больше стоимости самой квартиры.
Это путь в никуда...
   
Я на поном серйозе достравиваю частный дом и утепляю и планирую переехать и отказаться от газа полностью чтоб 2 семьи жили в 1м доме а квартиру сдать ибо коммуналка становиться заоблочной. Схули кто-то дролжен экономить, а кому-то за все платят. Те. у кого субсидия пускай отрезаются от ЦО и топят только кухню - за это я с налогов готов платить,но греть 3х комнатную квартиру хитрожопой бабке которая прописала внучку я ебал.

ты видел районы убогих хрущовок, по Киеву?
А в провинции?
Это просто просто п***а, трущобы
и вот эти миллионы населения едут в село, строят утепляются..
С счастливыми лицами
   
Ну не усі ж 4 мільйона довбойоби, думаю що тис 400.



Почему это придумал? Уже про ипотеку ж приняли, что не ебет прописаны там спиногрызы или нет - могут продать (а раньше - хер), а переселят в хрущь в соседней области или в 80 км от города что б типо не на улицу и все.
Сначала будут глушить канализацию, а там будут отрезать что можно ...

Ну взагалі-то приблизно в таких умовах свого часу купка авантюристів за іноземні гроші і надрочила  мільони злиднів атрєзать что можна..
А злиднів тоді багато розвелося в умовах війни, бізнесу на війні ,  корупції   чиновників , які від масштабу того що можно було вкрасти в країні
втратили навіть почуття самозбереження.   

В 1917 році це було. нічого тобі це не нагадує ?

Може таки щось треба робити  з розенками і подібними глистами поки вони не з*їли країну як тоді ?
Може їх місце таки не в міністерських кріслах  ?

Гірше всього коли країною починає керувати не її еліта, а жадібне і тупе бидло..Немає перепективи у такої країни. Взагалі.

   
ты видел районы убогих хрущовок, по Киеву?
А в провинции?
Это просто просто п***а, трущобы
и вот эти миллионы населения едут в село, строят утепляются..
С счастливыми лицами
Ти в селі давно був ? Там вже молоді майже не залишилось. Всі намагаються правдами і неправдами перебратися в міста. Тому що в селі зараз робочих місць дуже мало, а на тих, що є, платять копіки. Ще якось тримаються села, які розташовані близько до міст і є можливість влаштуватись на роботу в місті. Решта сіл в глибокій дупі.

Останнє редагування: 21 січня 2019 17:00:11 від Влад
   
Ти в селі давно був ? Там вже молоді майже не залишилось. Всі намагаються правдами і неправдами перебратися в міста. Тому що в селі зараз робочих місць дуже мало, а на тих, що є, платять копіки. Ще якось тримаються села, які розташовані близько до міст і є можливість влаштуватись на роботу в місті. Решта сіл в глибокій дупі.

Думаю той пан взагалі там не був. Або тролить.

Зараз напрямок абсолютно зворотній. Всіма правдами і неправдами люди тікають з сел. В обласні центри, Київ і далі за кордон.
В Полтаві таке враження , що вже майже вся молодь з сіл області.  Село затопило місто. Але це не їх провина.
Люди виживають як можуть.
 
   
зараз б їхати в село шоб крам на машуріку возити в райцентри  :weep:
   
Ти в селі давно був ? Там вже молоді майже не залишилось. Всі намагаються правдами і неправдами перебратися в міста. Тому що в селі зараз робочих місць дуже мало, а на тих, що є, платять копіки. Ще якось тримаються села, які розташовані близько до міст і є можливість влаштуватись на роботу в місті. Решта сіл в глибокій дупі.
та три дня тому и был, приехал в Киев на свою работу, а потом в село..
Эта репликахмоя на пост, как отрезать, забрать и в село..
Караваны не плательщиков едут в село
   
та три дня тому и был, приехал в Киев на свою работу, а потом в село..
Эта репликахмоя на пост, как отрезать, забрать и в село..
Караваны не плательщиков едут в село


 (P)

Людей лякаєш..
   
Петро решил подкупить разово избирателя.
Всё!!

Невже розмір субсидій збільшується чи виборці стануть отримувати більше ніж отримують зараз? Чи ти просто не зміг зрозуміти, що розмір виплат субсидій не змінюється ні на копійку, а змінюється виключно форма надання субсидій? Твоє скиглення про підкуп виключно від твоєї недолугості. Ось тобі приклад для розуміння - людина отримує пенсію на карточку, а потім йде в магазин і купує хліб. А наступного місяця пенсію отримує готівкою і теж іде до магазину і купує хліб. Розмір пенсії не змінився, але при зміні форми отримання пенсії ти починаєш скавчати, що це підкуп і пенсія готівкою то щось непристойне!

Раніше скиглили, що субсидії то приховане фінансування олігархів, бо самі люди такі гроші не заплатять за комуналку, а так держава все це фінансує. А зараз олігархи отримають гроші лише за реально спожиті енергоносії, а якщо людина буде заощаджувати їх то олігархи отримають менше, а у людини ще і гроші залишаться. Теж не ідеальна система, але вже краща за попередню. Додатково ця система дозволить виявити та позбавити субсидій безвідповідальних осіб, що візьмуть допомогу на сплату комуналки і не сплатять за комуналку.
   
За какой сниженной ценой?
В маленьких городках уже сейчас во многих случаях долг за квартиру уже больше стоимости самой квартиры.
Это путь в никуда...
Одно дело что не с чего платить - тут понятно, но есть куча примеров когда люди имеют машину и не одну и не платят за квартиру из принципа, что тогда с такими делать? У нас соседи далеко не бедные люди,тоже не платят - говорят что спишут когда нибудь. Удобно ведь...
   
Невже розмір субсидій збільшується чи виборці стануть отримувати більше ніж отримують зараз? Чи ти просто не зміг зрозуміти, що розмір виплат субсидій не змінюється ні на копійку, а змінюється виключно форма надання субсидій? Твоє скиглення про підкуп виключно від твоєї недолугості. Ось тобі приклад для розуміння - людина отримує пенсію на карточку, а потім йде в магазин і купує хліб. А наступного місяця пенсію отримує готівкою і теж іде до магазину і купує хліб. Розмір пенсії не змінився, але при зміні форми отримання пенсії ти починаєш скавчати, що це підкуп і пенсія готівкою то щось непристойне!

Раніше скиглили, що субсидії то приховане фінансування олігархів, бо самі люди такі гроші не заплатять за комуналку, а так держава все це фінансує. А зараз олігархи отримають гроші лише за реально спожиті енергоносії, а якщо людина буде заощаджувати їх то олігархи отримають менше, а у людини ще і гроші залишаться. Теж не ідеальна система, але вже краща за попередню. Додатково ця система дозволить виявити та позбавити субсидій безвідповідальних осіб, що візьмуть допомогу на сплату комуналки і не сплатять за комуналку.

якщо підуть несплати по комуналці

я сподіваюсь ти підставиш своє дружнє плече і заплатиш за всіх ?
   
якщо підуть несплати по комуналці
я сподіваюсь ти підставиш своє дружнє плече і заплатиш за всіх ?

Не зрозумів. Я субсидію не отримую, за себе сплачую і донці допомогаю платити, бо сама вона не спроможна, хоча і не на субсидії.
   
Не зрозумів. Я субсидію не отримую, за себе сплачую і донці допомогаю платити, бо сама вона не спроможна, хоча і не на субсидії.

що ти не зрозумів ? що якщо   4 млн сімей  прожруть  субсидію, хто її покривати буде ? ти ? чи в бюджет полізуть з загальних подвтків?
   
що ти не зрозумів ? що якщо   4 млн сімей  прожруть  субсидію, хто її покривати буде ? ти ? чи в бюджет полізуть з загальних подвтків?

Я кращої думки про наших людей. Вважаю, що кількість прожравших буде мінімальна, а ті хто прожруть будуть позбавлені субсидій. Я ось вчора замислився, чи не купити мені квартиру в Києві... хто там скиглить про комуналку, нехай на продаж виставляє, розгляну варіанти.
   
Невже розмір субсидій збільшується чи виборці стануть отримувати більше ніж отримують зараз? Чи ти просто не зміг зрозуміти, що розмір виплат субсидій не змінюється ні на копійку, а змінюється виключно форма надання субсидій? Твоє скиглення про підкуп виключно від твоєї недолугості. Ось тобі приклад для розуміння - людина отримує пенсію на карточку, а потім йде в магазин і купує хліб. А наступного місяця пенсію отримує готівкою і теж іде до магазину і купує хліб. Розмір пенсії не змінився, але при зміні форми отримання пенсії ти починаєш скавчати, що це підкуп і пенсія готівкою то щось непристойне!

Раніше скиглили, що субсидії то приховане фінансування олігархів, бо самі люди такі гроші не заплатять за комуналку, а так держава все це фінансує. А зараз олігархи отримають гроші лише за реально спожиті енергоносії, а якщо людина буде заощаджувати їх то олігархи отримають менше, а у людини ще і гроші залишаться. Теж не ідеальна система, але вже краща за попередню. Додатково ця система дозволить виявити та позбавити субсидій безвідповідальних осіб, що візьмуть допомогу на сплату комуналки і не сплатять за комуналку.
ага!
Как раз перед выборами наличку..
На кого Ваш пост расчитан?

И название темы прочтите..
Еще не дали а пугают, что то знают да?
   
И название темы прочтите..
Еще не дали а пугают, что то знают да?

Не знають, а розуміють наявні ризики і щоб зменшити ці ризики розробляють план.
   
А якщо нема субсидії і не платити ( за газ наприклад  чи за світло) то що буде?
   
Мільйон разів вже казали - спецрахунки, з яких можна зняти лише надлишки після сплати. Що наекономив - твоє.
   
Послушаете, прочтите
не могут выгнать алкаша какого, который не то што не платит, а весь дом террозирует, наркомана,   вора,  притон...

Отрежут, заберут, выставят..
Он не то что за отопление, он и банку должен, и соседу заложил квартиру, и троих прописал..

Режут и выгоняют

   
А якщо нема субсидії і не платити ( за газ наприклад  чи за світло) то що буде?

Якщо за електрику не будеш платити, то тебе мають повідомити по відключення і через місяць після отримання повідомлення приїдуть і відключать. З газом не знаю процедуру, але напевне теж щось на кшталт цього.
   
Я кращої думки про наших людей. Вважаю, що кількість прожравших буде мінімальна, а ті хто прожруть будуть позбавлені субсидій. Я ось вчора замислився, чи не купити мені квартиру в Києві... хто там скиглить про комуналку, нехай на продаж виставляє, розгляну варіанти.
хто за них заплатить ? ти ?
   
Мільйон разів вже казали - спецрахунки, з яких можна зняти лише надлишки після сплати. Що наекономив - твоє.

Так здається це вже запустили з 1-го січня, для тих хто тільки звертається по субсидію. А з готівкою то експеримент ще з однією формою надання субсидій. Може у сільський місцевості з картками проблеми і готівка людям простіше, хтозна.
   
Не знають, а розуміють наявні ризики і щоб зменшити ці ризики розробляють план.

купим избирателя, а там посмотрим.
Мы рулим дальше
Проиграем - смотаемся нах, пусть раз...

Вот такой план
   
А якщо нема субсидії і не платити ( за газ наприклад  чи за світло) то що буде?
Світло - точно відріжуть, газ відріжуть тільки якщо у приватному будинку, а так стояк у багатоповерховому не відріжуть бо це неможливо, те саме з опаленням не відріжуть бо стояк 1 на всіх. За борги по воді - можуть заглушити каналізацію.
   
хто за них заплатить ? ти ?

Ніхто за них платити не буде, хіба то не зрозуміло?
Громада вже надавала їм допомогу у вигляді субсидій і те що вони начхали на цю допомогу то їх власний вибір.
   
Чому б не зробити цивилізовано: субсидії лише пенсам з мінімалкою та інвалідам на спецрахунки, з яких вони перечисляються за комуналку?
З півроку тому саме так і позначалося вирішення проблеми неспроможності значної кількості родин платити за суттєво велику порівняно з їхніми статками плату за компослуги : субсидії тільки на спецрахунки, з яких вони йдуть виключно на комуналку
   
хороший пример... это выдача банками кредитов людям. 1) проверка ( куча людей в банке работает чтобы потенциального неплательшика вычислить)  2) серьезная ответственность... начиная от поручителей, заканчивая залогами ... На выходе да, часть людей платит, но есть достаточно большой процент тех, кто не заплатил и остался должным.  в вопросе выдачи субсидий наличными люди имеют в разы меньшую ответственность, без боязни что коллекторы придут с паяльником или прямого риска лишиться недвижимости... соответственно процент тех кто по разным причинам  может не целево использовать деньги будет больше. Тем более ситуации жизненные разные. если станет вопрос платить за квартиру или купить лекарство старику или ребенку....  кто какой выбор сделает? Или отдать часть долга или потратить в надежде к примеру выиграть ( если игроман).

Государство, распоряжаясь деньгами должно быть гарантировано... что они идут на то, для чего предназначены и сделать такой механизм, который бы это точно гарантировать. Эксперементировать перед выборами ... или безответственно, или заранее продуманный хитропопый шаг.

Да.... раздача налички людям стоит также денег. ....   Невнесение вовремя денег за коммуналку также ведет к лавинообразому  нерасчету между разными структурами, с соответствующими пенями и штрафами . Ну и мошенничество с этими деньгами также возможно ( мертвые души, придуманные и не существующие субсиданты и тому подобные риски) где млрды наличности.... это то что нужно!!!

Останнє редагування: 21 січня 2019 17:44:47 від olegan
   
купим избирателя, а там посмотрим.

Коли пенсіонер отримує пенсію готівкою, а не на картку, то виходить його хтось купує. Дивна у вас логіка. Чи може я помилився і якщо залишити десь на вулиці незакритий автомобіль з ключами, в який будь хто може сісти і поїхати, то це точно буде підкупом... незрозуміло. Спробуйте пояснити свою логіку, де саме ви побачили підкуп.
   
Государство, распоряжаясь деньгами должно быть гарантировано... что они идут на то, для чего предназначены и сделать такой механизм, который бы это точно гарантировать. Эксперементировать перед выборами ... или безответственно, или заранее продуманный хитропопый шаг.

Я думаю, що скоріше безвідповідально.
Але аж ніяк не підкуп чи тим більше популізм. Тут деякі дурники навіть популізм у цьому побачили, напевне не знають, що це взагалі таке.
   
Ніхто за них платити не буде, хіба то не зрозуміло?
Громада вже надавала їм допомогу у вигляді субсидій і те що вони начхали на цю допомогу то їх власний вибір.

відріжеш опаленне ? перекриєш газ ? викинеш на вулицю ?
   
Коли пенсіонер отримує пенсію готівкою, а не на картку, то виходить його хтось купує. Дивна у вас логіка. Чи може я помилився і якщо залишити десь на вулиці незакритий автомобіль з ключами, в який будь хто може сісти і поїхати, то це точно буде підкупом... незрозуміло. Спробуйте пояснити свою логіку, де саме ви побачили підкуп.
не понимаю..
Вы считаете раздача наличных массово перед выборами это просто совпадение?
Выборы не причем, не до не после ни как, именно перед?
И томос тур - забота о верующих
Военное положение укрепить армию показать врагу?
И еще, к гадалке не ходи, пенсии поднять, зп, перед выборами
совпадение?
   
відріжеш опаленне ? перекриєш газ ? викинеш на вулицю ?

Те що можна відрізати - відрізати, а це газ, електрика, вода та каналізація. Якщо тепло не вийде відрізати, то накопичується борг і в судовому порядку нерухомість продається, а з отриманої суми гасяться борги і решту отримує боржник. Надалі звісно на вулицю, якщо у громади є можливість, то надати тимчасове приміщення для проживання, як для безхатчинок.

   
Те що можна відрізати - відрізати, а це газ, електрика, вода та каналізація. Якщо тепло не вийде відрізати, то накопичується борг і в судовому порядку нерухомість продається, а з отриманої суми гасяться борги і решту отримує боржник. Надалі звісно на вулицю, якщо у громади є можливість, то надати тимчасове приміщення для проживання, як для безхатчинок.
:lol:  ска клоун
   
відріжеш опаленне ? перекриєш газ ? викинеш на вулицю ?

ходят бродят бугаи, долги выбивают..
Не какой то там гас свет, а банку, ломбарду..Серьезное дело, большие деньги..

Выбивают выбивают, а выбить не могут
На фупе, да два пальца оп асфальт

не туда обращаются, сюда надо
   
Якщо тепло не вийде відрізати, то накопичується борг і в судовому порядку нерухомість продається,

кому продається ?
особливо в депресивних містечках :facepalm1:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія