Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Для Зірки №4. Хто придимув такий відстійний формат "Прямого"?

Ну, справді, неможливо ж було дивитися навіть тим, хто ідеологічно підтримував порошенка останні 3-4 місяці.

Раніше взагалі якесь лайно там відбувалося - нічим не краще за ньюсван і 112-й...
Нічого не змінили і післля нового року.
Ви це спеціально????

Ваш роботодавець через тупу профнепригодність формату "прямого", що виразилося у відлякуванні не тільки потенційного, а і прямого виборця, втратив відсотків 10 голосів.

Головні менеджери чи хто там у вас - розуміють це???? Отой перепитий кісєльов, ганапольський, герасимов і інші персонажі - вони ж стали похоронною командою порошенка...
   
Ви не повірите, але найвищі рейтинги... та-ра-рам! - у Ганапольского.
Тому...
   
Ви не повірите, але найвищі рейтинги... та-ра-рам! - у Ганапольского.
Тому...

навіть не у Орловської? у тієї хоч ноги красиві
ганьба глядачам
   
Ви не повірите, але найвищі рейтинги... та-ра-рам! - у Ганапольского.
Тому...

серед кого найвищі рейтинги???  :weep:
   
навіть не у Орловської? у тієї хоч ноги красиві
ганьба глядачам

небагато разів дивився їх - ну так вміло теми замусолювали, що вимикав на 24 чи Еспересо, чи АТР, але Ордовська ж часто була банально п'яна... Чи я помилявся? У когось ще таке враження з'являлося?
   
Петя окружил себя профнепригодным шлаком,поэтому так позорно проиграл.Стадион так стадион  :lol:
   
небагато разів дивився їх - ну так вміло теми замусолювали, що вимикав на 24 чи Еспересо, чи АТР, але Ордовська ж часто була банально п'яна... Чи я помилявся? У когось ще таке враження з'являлося?

іноді якось приторможеною виглядала
думаєш була п'яна?
   
небагато разів дивився їх - ну так вміло теми замусолювали, що вимикав на 24 чи Еспересо, чи АТР, але Ордовська ж часто була банально п'яна... Чи я помилявся? У когось ще таке враження з'являлося?
формат програми злизали у скабєєвих, які також затикають рота тому, хто проти господаря щось хоче погане сказати. А орловська тривіальна німфоманка
   
формат програми злизали у скабєєвих, які також затикають рота тому, хто проти господаря щось хоче погане сказати. А орловська тривіальна німфоманка
рыговня,у вас все остальные каналы! Вам мало?
Прямой имеет свою аудиторию так что валите на свои рыговско- медведчуковские 
   
формат програми злизали у скабєєвих, які також затикають рота тому, хто проти господаря щось хоче погане сказати. А орловська тривіальна німфоманка

німфоманка?
тоді "прямому" слід міняти формат
і переходити в категорію "нічний, для дорослих"
   
серед кого найвищі рейтинги???  :weep:
(tu)  :laugh:
   
рыговня,у вас все остальные каналы! Вам мало?
Прямой имеет свою аудиторию так что валите на свои рыговско- медведчуковские 


Все каналы кроме плюсов топили за пидра  и давали ему площадку для выступления
   
(tu)  :laugh:

Ми серед лідерів інформаційного мовлення. З нуля за кілька місяців.
А ви смійтеся далі.
   
Та нормальный канал
Ведущие лучше чем на других помойках
   
Все каналы кроме плюсов топили за пидра  и давали ему площадку для выступления

Зеленський переміг. Ваш лідер переможець. Ви виграли. Ви особисто.
Заспокойтеся вже.
Насолоджуйтесь перемогою.
   
Зеленський переміг. Ваш лідер переможець. Ви виграли. Ви особисто.
Заспокойтеся вже.
Насолоджуйтесь перемогою.


Пока никто ничего не выиграл и не проиграл.Нужно смотреть по результатам,а потом давать оценки
   
Пока никто ничего не выиграл и не проиграл.Нужно смотреть по результатам,а потом давать оценки

Жартуєте?
Ваш лідер Зеленський - новообраний президент України.
Ви за нього прапор рвали.
Не зраджуйте Володимира Олександровича хоча б до інавгурації.
   
Нагадайте мені, це не на Прямому бажаного спаррінг-партнера для петра - рига Бойка посилено піарили?  :lol:

Останнє редагування: 23 квітня 2019 15:58:15 від tom_cat
   
Ми серед лідерів інформаційного мовлення. З нуля за кілька місяців.
А ви смійтеся далі.

ви серйозно в це вірите???   ;o
   
тільки після виборів вже подивився перший раз
канал просто клон росія 1, просто нуль дискусій
як на СУПі всі змагаються хто глибше лизне педра  :facepalm:

Кисельов один там більш менш притомний, тьотка білявка просто йобнута на всю голову
   
ви серйозно в це вірите???   ;o

Ні.
Дивимося рейтинги слотів мовлення.
 
   
Ми серед лідерів інформаційного мовлення. З нуля за кілька місяців.
А ви смійтеся далі.

Впереди похоронной процесси шел оркестр ...
   
Жартуєте?
Ваш лідер Зеленський - новообраний президент України.
Ви за нього прапор рвали.
Не зраджуйте Володимира Олександровича хоча б до інавгурації.


Я на выборы не хожу почти 20 лет.  Голосовал 1 раз в жизни и очень давно.Я рад что Петю отодвинули от корыта,а оценивать Зеленского пока рано.Я в отличии от вас не завишу от того кто находится у корыта,поэтому спокойно отношусь к смене власти
   
Ні.
Дивимося рейтинги слотів мовлення.

А как вы видите цели создания вашего канала, и цели на которые работает ваша команда?
   
Ви не повірите, але найвищі рейтинги... та-ра-рам! - у Ганапольского.
Тому...

 :facepalm:

Хуже ведущего я не видела - самовлюблённое, пыхатое, грубое.

Помню его ещё на Ньюсван. Тогда ему приказали любить Савченко. Её там пиарили с утра до вечера.

И когда были эти включения со звонками телезрителей, он всегда орал - не говорите плохо про Надю! Я за неё рубаху порву. Почти дословно. :weep:

Сейчас, в свете всего произошедшего, тот пиар Савченко на Ньюсван выглядит вполне закономерным.

Останнє редагування: 23 квітня 2019 16:02:04 від шуша
   
Я раз попал на Гонопольского, он произносил с странным привкусом имя "Ринато Усатый", или как его там, помню лишь фамилию.

Так вот, Ганапольский, к слову как там правильно, Гана или Гоно, ну то не суть, так вот он несколько раз повторил фамилию Усатого

нарочито вытягивая букуву "c" Уссатый, Усссссатый, "вот вдумайтесь, человек с фамилией Усссссатый"

вот что это нафиг было?

Вы сами видите, что превращаетесь в пропагандистский каломет?
   
Я раз попал на Гонопольского, он произносил с странным привкусом имя "Ринато Усатый", или как его там, помню лишь фамилию.

Так вот, Ганапольский, к слову как там правильно, Гана или Гоно, ну то не суть, так вот он несколько раз повторил фамилию Усатого

нарочито вытягивая букуву "c" Уссатый, Усссссатый, "вот вдумайтесь, человек с фамилией Усссссатый"

вот что это нафиг было?

Вы сами видите, что превращаетесь в пропагандистский каломет?

Это был креатив от Ганапольсого. Там такого много...
   
Ви не повірите, але найвищі рейтинги... та-ра-рам! - у Ганапольского.
Тому...

може все-таки найвищі рейтинги у Ганачешського? перевірте.
   
Завдання ЗМІ - не залишити байдужими.
Судячи з гілки - нам це вдається на 100%.
У РФ ми єдиний український телеканал, який згадують з підкресленою ненавистю і спеціально перекручують назву. Скабєєву і Попова трусить лише при згадці про "Прямий". Для них "Прямий" - гірше "паляниці".
Працюємо.
   
Друзі, дякую, що ви нас дивитеся!
Ми для вас і працюємо, власне. 
   
Это был креатив от Ганапольсого. Там такого много...

Еще было очень креативно припереть свою Сарумарабу  талантливую дочку.
   
Скабєєву і Попова трусить лише при згадці про "Прямий". Для них "Прямий" - гірше "паляниці".
Працюємо.


 :lol:
   
до Прямого :)

Ганапольский о блокировке российских интернет-ресурсов в Украине и про Порошенка

   
Друзі, дякую, що ви нас дивитеся!
Ми для вас і працюємо, власне. 

власне отак думали і порохоботи
що всіх заткнуть за пояс
ніхто вас не дивиться
хіба що перемикаючи канали
дивіться правді у вічі
   
Завдання ЗМІ - не залишити байдужими.
Судячи з гілки - нам це вдається на 100%.
У РФ ми єдиний український телеканал, який згадують з підкресленою ненавистю і спеціально перекручують назву. Скабєєву і Попова трусить лише при згадці про "Прямий". Для них "Прямий" - гірше "паляниці".
Працюємо.

Вы делаете в Украине дело киселевых и соловьевых, вы превращаете людей в свиней.
   
Савченко: от любви к ненависти. Итоги года в программе “Эхо Украины” с Ганапольским 28.12.16



Более 50 778 звонков за сорок минут!  :lol:  :weep:  :lol: Кто в это верит?
   
Вы делаете в Украине дело киселевых и соловьевых, вы превращаете людей в свиней.

Їй насрати. Гроші не пахнуть.
   
Їй насрати. Гроші не пахнуть.

Ви обрали Зеленського. Ви не свині.
Насолоджуйтесь вашим новим президентом.
Будь ласка, не зраджуйте Володимира Олександровича. Йому знадобиться ваша підтримка.
   
Ви обрали Зеленського. Ви не свині.
Насолоджуйтесь вашим новим президентом.
Будь ласка, не зраджуйте Володимира Олександровича. Йому знадобиться ваша підтримка.

А до чого тут зрада чи не зрада ЗЕ?

Ми говоримо про перетворення глядачів в тупих зомбі!

Дуже надіюся, що з приводу такого роду "мовлення" буде прийнятий закон. В Карному кодексі.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія