Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Лесь з прем'єрою нової казочки :rotate:

Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

як можна цього дебiла слухати - х/з

+1

Как-то не воспринимаю такое,несмотря на то что многим нравится.Во-первых огромное количество матюков.Во-вторых какая-то нудная монотонность.Плюс сам жанр пьесы подразумевает выступление,а не чтение по ролям.Да и какое-то все однообразное.Короче не мое
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

Как-то не воспринимаю такое,несмотря на то что многим нравится
У него есть литературные способности. Но на крупную форму их не хватает. И на среднюю тоже.
А вот микро - как раз его размер :laugh:
сама иногда его цитирую , к примеру "Недосконалість світу заїбала"
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

а що змінилося ПО СУТІ від тих часів. теж виховання ,тіж "цінності" і таж лексика.

При урср у нього був шанс присісти за свої твори як не на хімію,  то в дурку. А тепер скажи мені, за які його остросоціальні твори йому хотів відрізати голову Кучма, чи може охорона якось олігарха його п***а, чи мо кадиров його вибачень хотів?
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

 В кацапні в каментах аж пердаки прогоріли  :lol:
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

При урср у нього був шанс присісти за свої твори як не на хімію,  то в дурку. А тепер скажи мені, за які його остросоціальні твори йому хотів відрізати голову Кучма, чи може охорона якось олігарха його п***а, чи мо кадиров його вибачень хотів?
;o  не зрозумів нічого з твого тексту. "був","хотів"-це що за "факти"?
 Адже мова про те,що ні предмет його сатири,ні герої ні лексика не змінилися.все на місці,навіть "розвинулися".
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

...+1

Как-то не воспринимаю такое,несмотря на то что многим нравится.Во-первых огромное количество матюков.Во-вторых какая-то нудная монотонность.Плюс сам жанр пьесы подразумевает выступление,а не чтение по ролям.Да и какое-то все однообразное.Короче не мое
тобі квартал  випустили,якраз для твого сприйняття і розуміння світу. :D...а пошлятина і там і там то. от що цікаво.
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

;o  не зрозумів нічого з твого тексту. "був","хотів"-це що за "факти"?
 Адже мова про те,що ні предмет його сатири,ні герої ні лексика не змінилися.все на місці,навіть "розвинулися".

Вода мокра, небо голубе - так остросоціально далі нікуди. Ідеї творів пана Леся були народжені совком і з ним же і закінчилися. Де його сатира на злобу дня?
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

При урср у нього був шанс присісти за свої твори як не на хімію,  то в дурку. А тепер скажи мені, за які його остросоціальні твори йому хотів відрізати голову Кучма, чи може охорона якось олігарха його п***а, чи мо кадиров його вибачень хотів?
В Усср можно было присесть на химию за все - даже за просмотр невинного фильма "Греческая смоковница"
И чего бы это олигархи с Кучмой на жизнь литератора покушались? Если журналисты есть - вот их и убивали
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

Ти просто або дуже молодий, або вирішив жирно накинути.
Лесь мутив приколи ще за часів совдепії. На той час це було звиздець як прикольно, неординарно й трохи небезпечно. На аудіокасетах особливий шарм ))
Звісно, шо зараз це вже трохи по-дитячому й вже не смішно ніфуя. Але воно й тоді не ставило за мету розсмішити.


Ніхто краще не сказав ніж городничий-над кими смієтеся? над собою смієтеся.
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

У него есть литературные способности. Но на крупную форму их не хватает. И на среднюю тоже.
А вот микро - как раз его размер :laugh:
сама иногда его цитирую , к примеру "Недосконалість світу заїбала"

Вот.Отдельные фразы у него классные и они тут же становятся мемами,которые и мне нравятся.Но читать это полностью или слушать,у меня просто не хватает терпения
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

Де його сатира на злобу дня?
на злобу дня журналисты пишут. Фельетоны, скандалы, расследования
А литература про вечное
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

Вода мокра, небо голубе - так остросоціально далі нікуди. Ідеї творів пана Леся були народжені совком і з ним же і закінчилися. Де його сатира на злобу дня?
совок закінчився? не знав,бо бачу його навть тут ЩОДНЯ. І це не старпери а молодняк. Тому  та сатира актуальна,бо ментально мало що змінилося. Правду казав черномирдін (теж його цитатки не втратили ні суті ні предмету)-хотіли як краще а вийшло як завжди
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:
nik

на злобу дня журналисты пишут. Фельетоны, скандалы, расследования
А литература про вечное

это не литература  :gigi:
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

тобі квартал  випустили,якраз для твого сприйняття і розуміння світу. :D...а пошлятина і там і там то. от що цікаво.


100000 раз писал что никогда не смотрел Квартал и всегда его считал дебилизмом,даже когда он только появился и многие на нем фанатели с пародий на Юлю,Ющенко итд.Сколько раз мне говорили:Ну сядь,посмотри,ну смешно же,а я смотрел пару минут и просил переключить,потому что мне оно было не смешно.И вот тоже.В нем меня в певую очередь бесило однообразие и предсказуемость шуток или их плоскость.Т.е. типа понимаешь в чем шутка,но при этом тебе не смешно и думаешь:ну такое...
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

это не литература
это оценочное суждение :)
Подерв'янський имеет своего читателя - это факт. Стало быть литератор
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

У него есть литературные способности. Но на крупную форму их не хватает. И на среднюю тоже.
А вот микро - как раз его размер :laugh:
сама иногда его цитирую , к примеру "Недосконалість світу заїбала"
Были. Не есть,а "были". Это все в прошлом. С ним произошло то, шо и с нашим Вольтметром. Большое количество алкоголя, возраст привели к пустоте.
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:
nik

это оценочное суждение :)
Подерв'янський имеет своего читателя - это факт. Стало быть литератор

да, какой писатель, такие и поклонники

Freelander [ Відповісти в приват ] [Ігнорувати]
cьогодні в 18:23
IP/Host: ---.pool85-51-16.dynamic.orange.es
 В кацапні в каментах аж пердаки прогоріли
 
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

совок закінчився?
Тому  та сатира актуальна,бо ментально мало що змінилося.
Подерв'янський сам совок, ну куда ему совков сатирить?
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

Были. Не есть,а "были". Это все в прошлом. С ним произошло то, шо и с нашим Вольтметром. Большое количество алкоголя, возраст привели к пустоте.

Талант должен бурлить,развиваться,а тут наоборот тухлятина и топтание на одном месте,если не деградация с безуспешными попытками написать новый шедевр.Ну а преданной публике он может просто сказать со сцены х уй, пиз да ,говно и она  ,стоя в слезах,будет аплодировать
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

да, какой писатель, такие и поклонники
вы так говорите, как будто это плохо :gigi:
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:
nik

вы так говорите, как будто это плохо :gigi:

ну что вы... культура "аж пре"  :gigi: трудно устоять.
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

Большое количество алкоголя, возраст привели к пустоте.
Художников (в широком смысле слова) , которые с возрастом не растеряли драйв, днем с огнем не найдешь
Хотя встречаются

Ну а преданной публике он может просто сказать со сцены х уй, пиз да ,говно и она  ,стоя в слезах,будет аплодировать
Я раньше славил поцелуй,
И вздохи, и любви томленье,
Потом заметил: скажешь - "хуй!" -
И в зале сразу оживленье.
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

"Художник должен быть голодным". Не в буквальном смысле, а в творческом. стремиться к чему-то. Господин Подеревьянский обуржуазился, влез в политику, и закономерно муза помахала ему ручкой. БГГГГ. :weep:
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:
nik

Я раньше славил поцелуй,
И вздохи, и любви томленье,
Потом заметил: скажешь - (x)!" -
И в зале сразу оживленье.


вот эти стихуи можно смело прочесть на 8 марта в семейном кругу, а лучше и соседей позвать, ну чтобы эффект был покруче

   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

культура "аж пре"   трудно устоять.
Чистоплюйство чистой воды! :)
Трамп нам всем пример. Будь проще! Как бы провозглашает он всей своей успешной жизнью
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

вот эти стихуи можно смело прочесть на 8 марта в семейном кругу, а лучше и соседей позвать, ну чтобы эффект был покруче


Лучше у мамы или бабушки на дне рождения
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:
nik

Лучше у мамы или бабушки на дне рождения

или директор школы на выпускном. громко в микрофон.
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

я так розумiю, це мусить бути смiшно?

Ти так не розумієш. Бо ти тупий недоумок. Ти бачиш себе у творах Леся і тому підсвідомо відкидаєш їх.  :laugh:
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:
nik

Ти так не розумієш. Бо ти тупий недоумок. Ти бачиш себе у творах Леся і тому підсвідомо відкидаєш їх.  :laugh:

ще один  :laugh:
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

вот эти стихуи можно смело прочесть на 8 марта в семейном кругу, а лучше и соседей позвать, ну чтобы эффект был покруче
"а вот это попробуйте" (с) :)

   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

-Подерв'янський сам совок, ну куда ему совков сатирить?
а жванецький,райкін,і решта "сатириков" совка ким були? 
 Щоб сатирити треба ВІДЧУВАТИ ментально,що сатирити. Анекдоити про союз придумували не амекриканці а СВОЇ,знаючі про що говорять і висміхають.
  Правда публіка тупувата чомусь не ловила,що сміються фактично з них.рідко коли і кому то доходило. І нічого з того не змінилося-квартал теж люблять такі ж недолугі.не розуміючи що висміхають їх.Тільки ті ще і стали вибирати їх у владу. :D-що говорить тільки про одне -деградація публіки .а тут кажуть,що совок вмер.ні він живіший ,просто з деменцією. :)
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

ще один  :laugh:

 :facepalm1:

-Пацаны,спасибо,но я не ем говно
-Ты просто ничего не понимаешь

 :weep:
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

ще один  :laugh:

Дуже добре, що ти, Lighta, dimec  - отут засвітилися. Бо відтепер я буду точно знати хто на форумі або підсвідоме кацапидло, або просто обмежений райцентрівський когут, який ображається на зневажливе ставлення до себе з боку Подерев'янського.
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

Лучше у мамы или бабушки на дне рождения
многие литературные произведения нельзя читать у бабушки на день рождения
 Да почти все! :laugh:


   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

вот эти стихуи можно смело прочесть на 8 марта в семейном кругу, а лучше и соседей позвать, ну чтобы эффект был покруче
даю руку на відруб,що "оживлєніє" буде знатне. :D
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

а жванецький,райкін,і решта "сатириков" совка ким були? 
 Щоб сатирити треба ВІДЧУВАТИ ментально,що сатирити. Анекдоити про союз придумували не амекриканці а СВОЇ,знаючі про що говорять і висміхають.
  Правда публіка тупувата чомусь не ловила,що сміються фактично з них.рідко коли і кому то доходило. І нічого з того не змінилося-квартал теж люблять такі ж недолугі.не розуміючи що висміхають їх.Тільки ті ще і стали вибирати їх у владу. :D-що говорить тільки про одне -деградація публіки .а тут кажуть,що совок вмер.ні він живіший ,просто з деменцією. :)

 :-B   :-B  (tu)  Усі ці Соломони Самсоновичи та Африкани Свиридовичі, НАдєжди з кацапів, Семени Сраки та Гаврюші Обізяни - они отут, в цій гілці і розповідають нам - яке гівно той Подерев'янський...  :laugh:

Останнє редагування: 15 травня 2021 02:13:58 від St.John
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

Бо відтепер я буду точно знати хто на форумі або підсвідоме кацапидло, або просто обмежений райцентрівський когут, який ображається на зневажливе ставлення до себе з боку Подерев'янського.
Вы , случаем, при советской власти в худсоветы не входили?
Очень риторика похожа
Не нравится "Малая земля " Брежнева - все! враг народа и американский шпион
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:
nik

Дуже добре, що ти, Lighta, dimec  - отут засвітилися. Бо відтепер я буду точно знати хто на форумі або підсвідоме кацапидло, або просто обмежений райцентрівський когут, який ображається на зневажливе ставлення до себе з боку Подерев'янського.

ну ти тут геть не свiтився  :laugh: йди собi, чоловiче... почитай на нiч вголос дружинi, дiтям, можна сусiдам  :facepalm1:
   
Re: Лесь з прем'єрою нової казочки  :rotate:

ну ти тут геть не свiтився  :laugh: йди собi, чоловiче... почитай на нiч вголос дружинi, дiтям, можна сусiдам  :facepalm1:

Понял как?Кому это не нравится,тот когут райцентровский,а я всю жизнь считал что наоборот  :weep:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія