Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Администраторы, потрудитесь объяснить, пожалуйста!!!, за что меня забанили 13.06.2017

Администраторы, потрудитесь объяснить, пожалуйста!!!, за что меня забанили 13.06.2017

За то, что я в ветке " Кто из ФУПовцев для вас оказался ватой неожиданно?" назвал имя пользователя "Svetlana Bykova"?
или
За вот эти скриншоты?


Так, на будущее, что-бы знать досконально правила ФУПа




Останнє редагування: 17 червня 2017 00:35:53 від eact
   
у тебе стояло 10 днів
хтось вирішив зменшити термін до 3 діб. Думаю, це було помилкове рішення
   
Юльок не пались, взагаліто є пунктики перехід на особисте... Твої скріни в тій гілці якраз носили спробу особистої образи... Релігійність людини неробить її ватою...

В деяких питаннях Йожика мені шкода. Інколи вона виносить людей в свій ПМС, але часто можна прослідкувати іншу тенденцію. Якби люди знали правду яку вона бачила на власні очі, то давно упалиб в депресію і повісились, на жаль в таких випадках її пости дуже збігають з ватними, але це через обізнаність.

Інколи реальність страшніша за будь-який фільм жахів.
   
Тобто пунктик - перехід на особисте можна впаяти будь- кому, але тільки не Биковій, бо вона там якісь жахи пережила і їй можна принижувати юзерів?
   
Тобто пунктик - перехід на особисте можна впаяти будь- кому, але тільки не Биковій, бо вона там якісь жахи пережила і їй можна принижувати юзерів?
в високий суд лондона і покажи хто є хто B-)  :)
   
Тобто пунктик - перехід на особисте можна впаяти будь- кому, але тільки не Биковій, бо вона там якісь жахи пережила і їй можна принижувати юзерів?
Коли писали правила, мені більше сподобався пунктик, на розсуд модера, і внших непередбачуваних випадках, цей пункт взагалі можна кому завгодно впаяти))) Я про це казав коли тільки зявились правила )))
   
Администраторы, потрудитесь объяснить, пожалуйста!!!, за что меня забанили 13.06.2017

За то, что я в ветке " Кто из ФУПовцев для вас оказался ватой неожиданно?" назвал имя пользователя "Svetlana Bykova"?
или
За вот эти скриншоты?

Так, на будущее, что-бы знать досконально правила ФУПа

Показати зображення...
Показати зображення...

   :lol:   (tu)
   
за тупость имхо.
Полагаю тупость нужно в список смертных грехов внести
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія