Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Субсидії. Як і очікувалось, тих, хто економив або утеплився - кинули.

Держава не зацікавлена в економії ресурсів. Ось чому субсидії не тільки не монетизуються, але зекономлені кошти не перенаправляються на утеплення та енергозбереження. А в кінці кінців тих субсидіантів, які вже утеплилися або максимально економили субсидовані енергоресурси тупо кинули.

Перше згадаємо, що пропагувала держава в минулому році

Цитувати
Сума субсидії, яку органи соціального захисту населення переказують на  рахунки  виконавців/виробників комунальних послуг для оплати  їх вартості і яка не використана домогосподарством внаслідок економії споживання послуг, може бути зарахована як оплата у майбутніх розрахункових періодах.

Зменшене споживання комунальних послуг жодним чином не вплине на розмір субсидії на наступний опалювальний період, оскільки вона розраховується виключно на основі соціальних норм споживання.

Ще раз наголошуємо, що споживати комунальні послуги економно – вигідно. Якщо не використаєте весь обсяг газу (чи іншої послуги), нічого повертати не потрібно, ви все рівно будете користуватись субсидією.

http://saee.gov.ua/uk/news/987
http://www.water.kherson.ua/index.php/spozhyvacham/pilhy-ta-subsydii

і що з того вийшло:



З.І. Ги-ги
   
Головне, аби олігархів "проукраїнська" влада не кинула... :)
   
Олігархи - то святе!
   
Каждый продавец заинтересован продать как можно больше продукции чтобы,соответственно,больше и заработать.Так как эта власть работает чисто на криминально-олигархическую группировку она тупо выполняет приказы этой группировки а своими базарными мозгами совершенно не заморачивается.Коро че,гройсманды вообще не думают а делают то что им говорят
   
Тепер усі, хто економив енергоресурси, зроблять правильний висновок: економити марно. І будуть випалювати субсидований газ до останнього кубометру. А держава за це платитиме.
Питання : кому зробили добре?
   
Кляті пенси... що тут сажеш ?
   
Ще один нюанс. Ті гроші, які накопичилися на особовому рахунку субсидіанта ВЖЕ БУЛИ ПЕРЕРАХОВАНІ урядом Кроля, тобто взяті з минулорічного бюджету. І вони могли бути використані максимально економно тими субисдіантами, хто вже економив їх минулого року.
Уряд Гройсманда ЗАБРАВ ЦІ ГРОШІ З БЮДЖЕТІВ 2014--2015-2016 років у бюджет кінця 2016 та 2017-го року.  Ну і паралельно олігархи більше зароблять.

Останнє редагування: 9 жовтня 2016 12:22:21 від andry
   
Про це ще у квітні (здається) було сказано.
А економити потрібно.
Щоб майже нічого за газ не платити.
Як у мене за рік вийшло - 600 грн за 12 місяців.  [ua]

п.с. Сєня - геній!
   
субсидії взагалі треба відмінити
чим скоріше тим краще

гроші які йдуть на субсидії перенаправити на збільшення мінімальних пенсії і зарплати
   
гроші які йдуть на субсидії перенаправити на збільшення мінімальних пенсії і зарплати


Ще раз висловлю свою думку, яку я висловлював минулого року: Субсидії без монетизації (бажано цільової) - профанація і грабунок бюджету.
Просто нехай виплатять людям ці гроші на банківський рахунок. Краще - з можливістю цільового витрачання на енергозбереження. Але і так піде.

Взагалі, усі пільги потрібно монетизувати. Тільки персноналізована допомога допоможе зменшити видатки і корупцію.

Останнє редагування: 9 жовтня 2016 12:26:51 від andry
   
Ще раз висловлю свою думку, яку я висловлював минулого року: Субсидії без монетизації (бажано цільової) - профанація і грабунок бюджету.
Просто нехай виплатять людям ці гроші на банківський рахунок. Краще - з можливістю цільового витрачання на енергозбереження. Але і так піде.

Взагалі, усі пільги потрібно монетизувати. Тільки персноналізована допомога допоможе зменшити видатки і корупцію.

платити на банківський рахунок це значить що ніхто їх витрачати на комуналку і утеплення не буде
це просто викинути їх на вітер. спонсорувати горілку для манюпаса
   
Ще раз висловлю свою думку, яку я висловлював минулого року: Субсидії без монетизації (бажано цільової) - профанація і грабунок бюджету.
Просто нехай виплатять людям ці гроші на банківський рахунок. Краще - з можливістю цільового витрачання на енергозбереження. Але і так піде.

Взагалі, усі пільги потрібно монетизувати. Тільки персноналізована допомога допоможе зменшити видатки і корупцію.

И что все побегут платить все теплосети ???
Многие потратят на собственные нужды
   
платити на банківський рахунок це значить що ніхто їх витрачати на комуналку і утеплення не буде
це просто викинути їх на вітер. спонсорувати горілку для манюпаса

Та краще так, ніж олігархам. Але платити будуть, за неуплату субсидіанта за КП карати нещадно - до конфіскації майна.
Повір - будуть економити.
   
и еще - наличие или отсутствие утепления на счета теплосети НЕ ВЛИЯЮТ
   
И что все побегут платить все теплосети ???
Многие потратят на собственные нужды

І що в цьому поганого? Читай мій пост вище.
   
И что все побегут платить все теплосети ???
Многие потратят на собственные нужды
Вот тогда и нагибать нужно пеней и судами , получил профукал отвечай , а так получается что все за нас без нас решили
   
Та краще так, ніж олігархам. Але платити будуть, за неуплату субсидіанта за КП карати нещадно - до конфіскації майна.
Повір - будуть економити.

Вы хотите получить массовые социальные бунты по всей стране ?
Вы враг или дурак ?
   
Вы хотите получить массовые социальные бунты по всей стране ?

Ніфіга не буде. Спонтанних бунтів не буває, а проплатити нікому.  Та й, знаючи, що налажав, ніхто бунтувати не піде.
Можна мягше - не сплатив - тупо відключили і субсидію відмінили.
Банки масово позабирали кредитні квартири та машини - ніяких бунтів не було.
   
Вот тогда и нагибать нужно пеней и судами , получил профукал отвечай , а так получается что все за нас без нас решили

Что решили ?
Сняли разницу между субсидией и начислением

те если субсидия 1200, а начисление 1000
сняли 200

что не так ?
   
Ніфіга не буде. Спонтанних бунтів не буває, а проплатити нікому.
Банки масово позабирали кредитні квартири та машини - ніяких бунтів не було.

Кредиты брали единицы
Комуслугами пользуются ВСЕ
   
Комуслугами пользуются ВСЕ

Ну хто не заплатить позбудиться субсидії.  Теж мені проблема. Бунти? Не сміши мої капці.
   
Є ще одне рішення - субсидію надавати паралельно з налаштуванням автоматизованого періодичного платежу в банку.
І ніяких бунтів, усі довольні. Крім олігаторів )

Повірте - аби більше грошей на рахунку лишилося - де хто взагалі без тепла сидітиме )
   
Ну хто не заплатить позбудиться субсидії.  Теж мені проблема. Бунти? Не сміши мої капці.

Понятно - значит дурак

PS
Я работаю в теплосети и ситуацию знаю изнутри
Без массовых субсидий люди не в состоянии платить
И это по прошлым тарифам
В октябре тарифы увеличиваются в 2 (два) раза
   
Что решили ?
Сняли разницу между субсидией и начислением

те если субсидия 1200, а начисление 1000
сняли 200

что не так ?
Легче закрыться (полностью уйти в тень) налоги не платишь и оформить субсидию , тебе ещё доплачивают да и в доме тепло , работающему это экономически выгодней , шеколадом со всех сторон , а то корячиться куда то что то отчислять
   
Я работаю в теплосети и ситуацию знаю изнутри

Ага, значить зацікавлений, можеш йти гуляти з теми. Ти з другого боку барикад, защітнік.
   
платити на банківський рахунок це значить що ніхто їх витрачати на комуналку і утеплення не буде
це просто викинути їх на вітер. спонсорувати горілку для манюпаса
брехня
   
Ну хто не заплатить позбудиться субсидії.  Теж мені проблема. Бунти? Не сміши мої капці.

Янукович тоже смеялся и не верил во второй майдан

   
Ага, значить зацікавлений, можеш йти гуляти з теми. Ти з другого боку барикад, защітнік.

ты полную фигню несешь

запомни - субсидии это хорошо
без них народ не выживет
   
брехня

не брехня а припущення
   
Легче закрыться (полностью уйти в тень) налоги не платишь и оформить субсидию , тебе ещё доплачивают да и в доме тепло , работающему это экономически выгодней , шеколадом со всех сторон , а то корячиться куда то что то отчислять

и постоянно бояться что налоговая накроет ваш черный бизнес
воля ваша
   
гроші які йдуть на субсидії перенаправити на збільшення мінімальних пенсії і зарплати

Ага. На 85грн. на місяц приблизно...  :-B   (30 000 000 000 / 30 000 000 / 12)
   
Понятно - значит дурак

PS
Я работаю в теплосети и ситуацию знаю изнутри
Без массовых субсидий люди не в состоянии платить
И это по прошлым тарифам
В октябре тарифы увеличиваются в 2 (два) раза
B-)
У нас по области задолженность по ЖКХ уже 50% на конец августа...
Лично слышал позавчера статистику...
Увеличите ещё в два раза - что получите в итоге? Массовые неплатежи...а гройс заявил, что квартиры отбирать не даст частным коллекторам...
Ну и ?
Может это ваша, теплосетевая контора и хочет, чтобы народ поскорее взбунтовался :S
   
субсидії - пропаганда ШАРИ

А шара як відомо закінчується, і потім будуть воплі мені ПОЛОЖЕНО як жити і тд

якщо субсидії то реально бідним - пенсіонерам інвалідам дитбудинкам і тд
А якщо 60% давати ШАРУ ТО ВОНИ ЗВИКНУТЬ і не будуть ні утеплятися ні працювати ТОМУ що ШАРА Є

Таким темпом може на харчі і одежу видавати субсидії, за рахунок тих дурнів що працюють і наповнюють бюджет??

Останнє редагування: 9 жовтня 2016 13:19:13 від Ser
   
Що бабуся в забитому селі буде робрти ізивашою банківаькою картою? Раз на місяць добиратись до найближчого відділення банку щоб оплатити газ та свєт, зняти решту готівки та покласти під матрац?
Ну про те що проп'ють тут вже говорилось.
   
B-)
У нас по области задолженность по ЖКХ уже 50% на конец августа...
Лично слышал позавчера статистику...
Увеличите ещё в два раза - что получите в итоге? Массовые неплатежи...а гройс заявил, что квартиры отбирать не даст частным коллекторам...
Ну и ?
Может это ваша, теплосетевая контора и хочет, чтобы народ поскорее взбунтовался :S

уже увеличили
у нас с учетом субсидий уровень оплаты почти 100 процентов
   
Раз на місяць добиратись до найближчого відділення банку щоб оплатити газ та свєт

Накуя добиратися? Про періодичний платіж щось чув?
Бабця може приїхати тоді, коли їй тре зняти пенсію і за одно "бонус" за економію.  Комунальні платежі зніматимуться автоматично.

Ну про те що проп'ють тут вже говорилось

Тому ліпше той бонус віддати олігархам. Так і запишимо.

Останнє редагування: 9 жовтня 2016 13:29:26 від andry
   
ты полную фигню несешь

запомни - субсидии это хорошо
без них народ не выживет
Субсидія це піздєц.
Монетизація пільг потрібна і вимога повної  оплати.
   
Для тех кто гонит и продает самогон субсидии это золотая жила.
   
Накуя добиратися? Про періодичний платіж щось чув?
Бабця може приїхати тоді, коли їй тре зняти пенсію і за одно "бонус" за економію.  Комунальні платежі зніматимуться автоматично.

Тому ліпше той бонус віддати олігархам. Так і запишимо.

1) зачем вводить в цепочку государство-коммунальники лишнее звено банк
2) так деньги по любому попадут олигархам. хоть через субсидии - хоть наличными
   
зачем вводить в цепочку государство-коммунальники лишнее звено банк

Чтобы субсидии не воровались олигархами а стимулировали экономию.

так деньги по любому попадут олигархам. хоть через субсидии - хоть наличными

Неа, не попадут, люди будут экономить, ибо получат за это живые деньги. Которые могут даже использовать на утепление. А могут и нет, тогда деньги пойдут в экономику а не на Кипр
Наличные здесь причём?

Но тебе лично да, станет хуже. Меньше комунальных будешь продавать, меньше мерседесов купишь.

Останнє редагування: 9 жовтня 2016 13:37:54 від andry
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія