Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ткмпература :(

Ткмпература :(

Температура повысилась, пока не сильно. У сына пропало обоняние. Берегите себя и будьте осторожны, вирус близко.
   
Re: Ткмпература :(

Температура повысилась, пока не сильно. У сына пропало обоняние. Берегите себя и будьте осторожны, вирус близко.

До лікаря зверталися? Мазки здали?

Як себе не берегти все рівно з'явиться якесь падло лиходій, який заразить. В Україні немає такого етикету як наприклад в Пд. Кореї.
   
Re: Ткмпература :(

:(

А бывает пошел в больницу и заразился..

...
Здоровья тс
   
Re: Ткмпература :(

Спасибо, к врачу не обращалась,  буду звонить после 8, они и не очень то хотят. Температура только с раннего утра.
   
Re: Ткмпература :(

  буду звонить после 8, они и не очень то хотят. Температура только с раннего утра.

Звичайно, що не хочуть. А хто б хотів би працювати в такому режимі за таку з.п. Але ваша справа назвонювати і тактовно спілкуватись, доки не візьмуть аналізів.
   
Re: Ткмпература :(

похоже га ОРВИнепереживайте через неделю все пройдет
   
Re: Ткмпература :(
LAR

Температура повысилась, пока не сильно. У сына пропало обоняние. Берегите себя и будьте осторожны, вирус близко.

А у сына температуры не было?
   
Re: Ткмпература :(

Температура повысилась, пока не сильно. У сына пропало обоняние. Берегите себя и будьте осторожны, вирус близко.

Так, симптоми схожі, але треба аналізи  :(
   
Re: Ткмпература :(

Так, симптоми схожі, але треба аналізи  :(

А що, в Україні всім  захворівшим аналізи  на коронавірус роблять? 
   
Re: Ткмпература :(

А що, в Україні всім  захворівшим аналізи  на коронавірус роблять? 

З такими симптомами можуть, а можна ще в приватну лабораторію звернутися.
   
Re: Ткмпература :(

Температура повысилась, пока не сильно. У сына пропало обоняние. Берегите себя и будьте осторожны, вирус близко.

Пропал запах у сына? 100% Ковид-19, сорри.

Американка  McKee  переболела коронавирусом в феврале 2020.
После этого дважды сдавала свою кровь с антителами для лечения плазмой других больных
В пятницу 12 июня обратилась в больницу с жалобой на головную боль и высокое давление
Ей поставили диагноз - повторный коронавирус. 4 месяца спустя излеченного
https://youtu.be/3jeJt72qCfM?t=171

Это вирус -рукотворное наказание для человечества
Китай знает об этом лучше всех
12 июня нашли вирус на рынке в Пекине? Несколько случаев всего!

16 июня, через 4 дня 22 млн населения Пекина на жестоком карантине. Сидеть дома и не высовываться!
   
Re: Ткмпература :(

Звичайно, що не хочуть. А хто б хотів би працювати в такому режимі за таку з.п. Але ваша справа назвонювати і тактовно спілкуватись, доки не візьмуть аналізів.
анализы денег стоят, задурно делают мало кому. и тут хоть звони, хоть что делай
   
Re: Ткмпература :(

Выздоровления скорейшего тебе и сыну. Может это не ковид, а обычное орвии. без паники
   
Re: Ткмпература :(

Позвонила семейному врачу, сына направил на плр тест. Бесплатно, надо ждать несколько дней или в платной лаборатории быстрее. Мне сказал пока пить жаропонижающее и антивирусные, если три дня будет температура, то звонить ему, он в швидку и в больницу, там в приемном покое и рентген сделают. Такие дела, я туточки не жалуюсь, просто, что бы вы дорогие фупчики не легковажили. Пс. У сына не было температуры.
   
Re: Ткмпература :(

Выздоровления скорейшего тебе и сыну. Может это не ковид, а обычное орвии. без паники

Спасибо, Молли.
   
Re: Ткмпература :(
LAR

анализы денег стоят, задурно делают мало кому. и тут хоть звони, хоть что делай

При температуре они обязаны делать анализ, только если экспресс то смысла нет. Правильнее всего сообщить семейному врачу, позвонить в скорую, они скажут, что делать. И пока находиться дома.
   
Re: Ткмпература :(

Ковідом може бути все - ніяких симптомів, легкі симптоми шкребіння в горлі, нежиті, кашлю, яскраво виражені симптоми і так далі.

Точність навіть найкращих за якістю тестів (з носа чи горла) - 75 відсотків.

Пийте аспірін для запобігання утворення тромбів та зниження запалення.
   
Re: Ткмпература :(

У сына нет симптомов, только сейчас очень низкое давление, мы пили для профилактики антивирусный препарат
   
Re: Ткмпература :(

При температуре они обязаны делать анализ, только если экспресс то смысла нет. Правильнее всего сообщить семейному врачу, позвонить в скорую, они скажут, что делать. И пока находиться дома.
так и сделала, сына на плр тест направил.
   
Re: Ткмпература :(

Микроба, ты ещо за Зеленского или разочаровалась?
   
Re: Ткмпература :(

аналіз роблять до 2 3х тижнів у Львові.

краще заплатити 550 грн і отримати за 2 дні у приватних
   
Re: Ткмпература :(

У сына нет симптомов, только сейчас очень низкое давление, мы пили для профилактики антивирусный препарат

Який саме противірусний? Що вам лікар призначив?
   
Re: Ткмпература :(

аналіз роблять до 2 3х тижнів у Львові.

краще заплатити 550 грн і отримати за 2 дні у приватних
Сінево навіть швидше робить, до кінця дня в Києві
   
Re: Ткмпература :(

Позвонила семейному врачу, сына направил на плр тест. Бесплатно, надо ждать несколько дней или в платной лаборатории быстрее. Мне сказал пока пить жаропонижающее и антивирусные, если три дня будет температура, то звонить ему, он в швидку и в больницу, там в приемном покое и рентген сделают. Такие дела, я туточки не жалуюсь, просто, что бы вы дорогие фупчики не легковажили. Пс. У сына не было температуры.

моя лікарка, котра читає по темі всі наукові англомовні ресурси радить пити налгезін від температури , бромгексин, щоб допомогти легеням справитисть і плаквініл з першого дня - якщо симтоматично схоже на коронавірус, або є контакти з хворим ... тести зараз  краще вже роблять , ще місяць тому з 5 підряд тестів (одній людині ), тільки один був позитивний ...
   
Re: Ткмпература :(

Микроба, ты ещо за Зеленского или разочаровалась?
Да, я не разочаровалась, хотя и не очаровывалась. В данной ветке не про политику, а про то, что где же эти больные, а покажите, все п***а, врачи тупо наживаютс, Сорос рулит. Мы очень берегись, но в церковь сын пошел без маски, итамбыли больные типа на простуду, но не афишировали это, и теперь похоже несколько чел болеют.
   
Re: Ткмпература :(

Да, я не разочаровалась, хотя и не очаровывалась. В данной ветке не про политику, а про то, что где же эти больные, а покажите, все п***а, врачи тупо наживаютс, Сорос рулит. Мы очень берегись, но в церковь сын пошел без маски, итамбыли больные типа на простуду, но не афишировали это, и теперь похоже несколько чел болеют.
як це можна поєднати
   
Re: Ткмпература :(

аналіз роблять до 2 3х тижнів у Львові.

краще заплатити 550 грн і отримати за 2 дні у приватних

А що дасть той тест? Ну скажуть, що ковід, і?

Або скажуть, що тест негативний, але 25 відсотків ймовірність, що тест не спіймав ковід. І що?
   
Re: Ткмпература :(

Який саме противірусний? Що вам лікар призначив?

Гропринозин он нас ни когда не подводил, всегда пили при малейших симптомах .
   
Re: Ткмпература :(

У мене в двох дітей було в березні. В хлопчика важче, ніж в дівчинки. Наслідки відчували протягом 1.5 місяця. Я  давала ще сорбенти.
   
Re: Ткмпература :(

як це можна поєднати

Поеднати уже просто, Як до користуватися маской и санитайзером, то все добре. А Як що хтось хворий не вдягнув маску, то близко люди пидхоплюють вирус даже легко, хоча соц дистанция була.
   
Re: Ткмпература :(

У сына нет симптомов, только сейчас очень низкое давление, мы пили для профилактики антивирусный препарат

За тими даними, що я спостерігала, чула і читала, то часткова втрата нюху і смаку - це вже симптоматикка на виході з захворювання, десь на 2- 3 тиждень після зараження...   значить в сина майже безсимптомна форма була , може і підтип вірусу не агресивний...
В любому випадку бажаю швидкого одужання ...
   
Re: Ткмпература :(
den

Тримайтесь та поправляйтесь

Обмежити контакти мабуть слід
   
Re: Ткмпература :(

За тими даними, що я спостерігала, чула і читала, то часткова втрата нюху і смаку - це вже симптоматикка на виході з захворювання, десь на 2- 3 тиждень після зараження...   значить в сина майже безсимптомна форма була , може і підтип вірусу не агресивний...
В любому випадку бажаю швидкого одужання ...

Дякую, усим здоровья. С телефона, помилки...
   
Re: Ткмпература :(

Тримайтесь та поправляйтесь

Обмежити контакти мабуть слід

Дякую, ми тильки в АТБ та аптеку, в масках с санитайзером, пидлоги Мию з белизною писля кожного походу на двир.
   
Re: Ткмпература :(

Мы очень берегись, но в церковь сын пошел без маски
Все що треба знати про розум пересічного.

Хай одужує!
   
Re: Ткмпература :(

Дякую, ми тильки в АТБ та аптеку, в масках с санитайзером, пидлоги Мию з белизною писля кожного походу на двир.
:facepalm: Проблема у скупченні людей. А підлогу можна не мити.
   
Re: Ткмпература :(

:facepalm: Проблема у скупченні людей. А підлогу можна не мити.

Вдоиа не Мити, то буде брудно.
   
Re: Ткмпература :(

Все що треба знати про розум пересічного.

Хай одужує!

Якщо надворі стояв, то ще можна було вберегтися, але, як я зрозумів, це було в приміщенні, тому селяві...
   
Re: Ткмпература :(

Звонил Син, каже, шо черга на плр тест, контактни та медики стоять.
   
Re: Ткмпература :(

Вдоиа не Мити, то буде брудно.
Та мити треба але по-перше без хлорки, а по-друге не так часто. Мити підлогу з хлоркою і ходити у церкву це  :facepalm:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія