Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому коцапоязик нацменшини досі вивчається в школах для всіх?

Отак воно завжди й робиться. Називається еволюцією.

Розкажу тобі бувальщину. Ще три роки тому в кожному класі наших шкіл назбирувалось по 90% батьків які добровільно писали заяви з проханням вивчати росмову. А потім в нас помінявся мер, поступово поміняв директорів шкіл і через рік сталось "диво": в жодному класі міста не назбиралось не те що половини а навіть 10% батьків які б хотіли мати факультатив росмови!  Ну ви зрозуміли? Прости директори перестали "проявляти ініціативу" в цьому питанні.

ЗІ Тобто якщо посадовець гучно закликає говорити мовою  а в школах продовжують вивчати язик, знайте% він вас дурить! Бо боротьба за мову ведеться не закликами а в зовсім інший спосіб.

ЗЗІ На рівень знання росмови дітьми це ніяк не вплинуло. Телевізор і інтернет легко компенсували відсутність уроків. АЛЕ! При цьому вони не взяли з держбюджету жодної гривні (на відміну від викладачів росмови)
   
дискусія пішла не туди - влізло перелякане коцапйо і почала свої страхи нагнітати

пояснюю ще раз  - згідно законодавства личинки коцапів мають право вчити коцапоязик.. я завжди був проти цієї норми але  по факту зараз так є.. держава Україна взялася забезпечити це право, друкує книжки, вчить вчителів і т.д. тобто витрачає великі кошти

проблема ось у чому  -  чи мають право хахли віддавати своїх дітей в коцапські класи? Держава не  обіцяє надавати такі послуги  - навчання мовами нацменшин дітей інших  національностей.

Моя позиція  -  не має такого права! в угорських класах  мають вчитися угорці, в молдавських молдавани, в коцапськх коцапи.. в українських школах можуть вчитися всі бажаючі.

Що ми маємо  - є школа в українському селі, я давав посилання,  етнічних кацапів немає в радіусі 100 км але є коцапоязик як предмет - Мова нац.меншини.. Кому він потрібен, дайте більше годин на англійську мову і на пітон. Для чого фінасувати русифікацію??? 

Вивчення мов нацменшин в школах нацбільшини треба скасувати! Ніякі  права тут не порушуються.

Коцапам і скацапдених хахлам не встрявати. Права коцапів тут не порушуються, а така гидота як скацаплені хахли взагалі ніяких мовних прав не мають, крім обов`язку вивчити напам'ять Кобзар

   
Забаньте уебана(с)
   
Там же где и украинские интеллектуалы типа белковского,Невзорова,Понасенкова

коцапи знищили свого часу всіїх інтелектуалів, знищили наукові школи а тепер питають де інтелектуали? в Сибіру їхні кістки

ну не падлюки?
   
Забаньте уебана(с)

придурку  - якщо ти будеш вимагати грецьких класів то я підтримаю..але ж ти вже коцап і хочеш коцапського скрізь
   
придурку  - якщо ти будеш вимагати грецьких класів то я підтримаю..але ж ти вже коцап і хочеш коцапського скрізь

Ты не имеешь понятия чего я хочу.
   
Re: Шпигунам - безсумнівно.  :big_boss:  Школярам - ні.

  є інша можливість - бути екскурсоводом для волонтерів,

  відвези їх в Карпати...

  чи мо` знову якусь відмазку будеш шукати?

  бля, люди їдуть з цілого світу навчати цих дурбеликів англійської, платять за переліт по 1000 USD з своїх коштів,

   а фупівські дурбелики знову шукають причини чому їм ніколи нічого не треба робити а тільки пускати шмарки на ФУПі..

 

 

 

а нахуя английськая?
шоб  пендосам и прочим жидомасонам было легче идеи втирать?

потому и плотють сами...
   
коцапи знищили свого часу всіїх інтелектуалів, знищили наукові школи а тепер питають де інтелектуали? в Сибіру їхні кістки

ну не падлюки?

Кацапов уже почти 30 лет нет,а интеллектуалы так и не появились или их из ясель сразу в Гулаг отправляли?
   
коцапи знищили свого часу всіїх інтелектуалів, знищили наукові школи а тепер питають де інтелектуали? в Сибіру їхні кістки

ну не падлюки?

ну да...
а в україні тягнибок залишився...з оксаною забужко
   
Т.е. своих интеллектуалов нет,но и кацапских нельзя смотреть,потому что на мове оккупанта.Здраво!
   
Забаньте уєбана (с)

Вишиватні мормони нехай лізуть в печерні келії, і там мовчки вишивають хрестиком серед собі подібних.
А я будую європейську Україну, і моя дитина, має знати (без фанатизму, і без примусового вивчення дурнуватої, нікому не потрібної літератури) декілька мов, серед них і російську.
   
Ты не имеешь понятия чего я хочу.

мені пофіг що ти хочеш...але я знаю  чого ти не хочеш -  ти не хочеш української і не хочеш грецької
   
Т.е. своих интеллектуалов нет,но и кацапских нельзя смотреть,потому что на мове оккупанта.Здраво!

я  не казав  що своїх немає, вони є і достатньо, але твоє коло спілкування то  алкаші одеські, таксисти, продавці шарми, бандюгани дрібні  ти не можеш нічого знати про сучасних українських інтелектуалів
   
я  не казав  що своїх немає, вони є і достатньо, але твоє коло спілкування то  алкаші одеські, таксисти, продавці шарми, бандюгани дрібні  ти не можеш нічого знати про сучасних українських інтелектуалів

Ну назови их фамилии я послушаю
   
дискусія пішла не туди - влізло перелякане коцапйо і почала свої страхи нагнітати

пояснюю ще раз  - згідно законодавства личинки коцапів мають право вчити коцапоязик.. я завжди був проти цієї норми але  по факту зараз так є.. держава Україна взялася забезпечити це право, друкує книжки, вчить вчителів і т.д. тобто витрачає великі кошти

проблема ось у чому  -  чи мають право хахли віддавати своїх дітей в коцапські класи? Держава не  обіцяє надавати такі послуги  - навчання мовами нацменшин дітей інших  національностей.

Моя позиція  -  не має такого права! в угорських класах  мають вчитися угорці, в молдавських молдавани, в коцапськх коцапи.. в українських школах можуть вчитися всі бажаючі.

Що ми маємо  - є школа в українському селі, я давав посилання,  етнічних кацапів немає в радіусі 100 км але є коцапоязик як предмет - Мова нац.меншини.. Кому він потрібен, дайте більше годин на англійську мову і на пітон. Для чого фінасувати русифікацію??? 

Вивчення мов нацменшин в школах нацбільшини треба скасувати! Ніякі  права тут не порушуються.

Коцапам і скацапдених хахлам не встрявати. Права коцапів тут не порушуються, а така гидота як скацаплені хахли взагалі ніяких мовних прав не мають, крім обов`язку вивчити напам'ять Кобзар

Я ж тобі вже пояснив: все, чого ти хочеш - вже є. На папері. Тобто в законах. Але біда в ому, що ті закони ніхто від верхів не збирається виконувати. І намагатись виправити ту ситурцію ще одним законом - марна справа.
   
Ну назови их фамилии я послушаю

ти недостойний чути їхні імена
   
Я ж тобі вже пояснив: все, чого ти хочеш - вже є. На папері. Тобто в законах. Але біда в ому, що ті закони ніхто від верхів не збирається виконувати. І намагатись виправити ту ситурцію ще одним законом - марна справа.

ну от я і  збурюю громадську думку а не вимагаю прийняти ще  одного закону..ну крім закону про мову який лежить в порламенті
   
ти недостойний чути їхні імена


 :weep:  :lol:
   
У сына классуха - учитель кацапоязыка.
В этом году отобрала час дополнительного английского в пользу своего предмета, самка собаки.
   
Ты не имеешь понятия чего я хочу.

Ти хочеш руській мір в Україні
Весь форум це знає

 B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія