Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Чому коцапоязик нацменшини досі вивчається в школах для всіх?

Де монографії українською?  

Нема як класу. 


Там же где и украинские интеллектуалы типа белковского,Невзорова,Понасенкова
   
Там же где и украинские интеллектуалы типа белковского,Невзорова,Понасенкова

Хехе.
   
Re: Шпигунам - безсумнівно.  :big_boss:  Школярам - ні.

Учні тупі. 
Немає тупих учнів - є бездарні вчителі! :)
   


   Obwieszczenie z 1868 roku informujące o wprowadzeniu na mocy rozporządzenia generał-gubernatora wileńskiego zakazu prowadzenia rozmów w języku polskim we wszystkich miejscach publicznych
   
Ти пишеш маячню. Нема такого.
Не бреши є таке...
В Одесі повно таких шкіл, та і не тільки в Одесі...
   
Re: Шпигунам - безсумнівно.  :big_boss:  Школярам - ні.

У венгров и поляков нету такой проблемы потому что там исторически был один язык,а Украина находилась в частях разных империй поэтому и такие отличия между регионами

У Польща, і Угорщина, і Чехія, і до речі Фінляндія, знаходились в різних частинах імперій і мали відмінності аж до майже повного знищення власної мови в культурному вжитку.
По справжньому масове винищення уераїнської мови почалося в другій половині 20 століття з розвитком масових медія, індустріалізацією і масовою освітою.
Особливо руйнівного характеру русифікація набула в останню чверть 20 століття.
Тобто як явище тоталього знищення України це свіжий процес, практично двох поколінь.До нього переважні маси українців були в узькому ні в зуб. А узькі існували як колоніальна еліта в містах.
   
Re: Шпигунам - безсумнівно.  :big_boss:  Школярам - ні.

Учні тупі. 
Не вивчать оскільки нема реальної комуніті, яка б могла виступити каталізатором
Польську чи німецьку чи навіть турецьку швидше вивчать оскільки може бути потреба використання

  та повно програм вивчення іноземних мов з носіями мови,

  саме зараз діє зимова частина програми обміну AISEC по котрій студенти зі всього світу приїхали в Україну щоб навчати українців мовам своїх країн...
   
У Польща, і Угорщина, і Чехія, і до речі Фінляндія, знаходились в різних частинах імперій і мали відмінності аж до майже повного знищення власної мови в культурному вжитку.
По справжньому масове винищення уераїнської мови почалося в другій половині 20 століття з розвитком масових медія, індустріалізацією і масовою освітою.
Особливо руйнівного характеру русифікація набула в останню чверть 20 століття.
Тобто як явище тоталього знищення України це свіжий процес, практично двох поколінь.До нього переважні маси українців були в узькому ні в зуб. А узькі існували як колоніальна еліта в містах.
(tu)
   
Це замість англійської.
Русскій папрощє будєт.
Ні навчають англійську і расейську, це замість другої іноземної...
В обовязковому порядку...
   
Ні навчають англійську і расейську, це замість другої іноземної...
В обовязковому порядку...

  для російської немає "обов`якового поряку",

   на початку навчального року збирають заяви батьків і створюють групи з другої  іноземної мови

   
Не бреши є таке...
В Одесі повно таких шкіл, та і не тільки в Одесі...

Брешеш ти!
Знайди мені хоч одну школу в Одесі, де 100% учнів українці !
Що зробити у тій же Одесі, якщо батьки хочуть, щоб їх діти вчили російську? Заборонити?
   
  для російської немає "обов`якового поряку",

   на початку навчального року збирають заяви батьків і створюють групи з другої  іноземної мови
На червоне можна казати красное...
Дитина хоче вчити чи не хоче а якщо більшість казлячеговорящих вирішила, то буде вчити.
Тому як не крути, а виходить обовязкове...
   
   "...скасовано обов’язкове вивчення другої іноземної мови починаючи з п’ятого класу в тих школах, де для цього поки що немає умов (відсутність вчителя тощо). Водночас для навчальних закладів, де є відповідне кадрове та навчально-методичне забезпечення, а головне – бажання учнів та їхніх батьків, розроблено варіант типових навчальних планів, який дозволяє вивчати дві іноземні мови. Години, які планувалися для вивчення другої іноземної мови, школа може спрямувати на посилення вивчення інших предметів та запровадження курсів. "
   
Брешеш ти!
Знайди мені хоч одну школу в Одесі, де 100% учнів українці !
Що зробити у тій же Одесі, якщо батьки хочуть, щоб їх діти вчили російську? Заборонити?
Чувак, не неси пургу...
Якщо дитина хоче іншу іноземну не кацапсьеу а наприклад німецьку, то вона не зможе її вивчати , бо більшість вирішила расейську...
Це совковий підхід, тому що другу іноземну дитина або батьки повинні самі вибирати, а не стадом...
Якщо є вчителі німецької, фран.,чи ще якоїсь, то повинно бути право вибора, а такого не має...
По друге ти написав, що немає такого, а я написав, що є, тому не спригуй...

Останнє редагування: 23 січня 2019 12:49:26 від Ант13
   
  та повно програм вивчення іноземних мов з носіями мови,

  саме зараз діє зимова частина програми обміну AISEC по котрій студенти зі всього світу приїхали в Україну щоб навчати українців мовам своїх країн...

Справа в методиці. 
А це справа АБСОЛЮТНО індивідуальна. 

Методика вивчення того в школах хренова. 
В вузах для нефілологів так само. 

Максимум що мають в результаті- все розумію не можу сказати. 

Для того щоб закріпити володіння мовою потрібна практика. 
А я підозрюю що достатньої практики стосовно англійської мови в тих учнів не буде. 
   
Чувак, не неси пургу...
Якщо дитина хоче іншу іноземну не кацапсьеу а наприклад німецьку, то вона не зможе її вивчати , бо більшість вирішила расейську...
Це совковий підхід, тому що другу іноземну дитина або батьки повинні самі вибирати, а не стадом...
Якщо є вчителі німецької, фран.,чи ще якоїсь, то повинно бути право вибора, а такого не має...

Пургу несеш ти. Дитина нічого не хоче, дитина хоче гуляти і гратися, хочуть батьки. Якщо вони не хочуть щоб дитина вчила другою іноземною російську - хай пишуть заяву і відмовляються. Щось я не бачу по країні хвилі відмов. Школа не має ресурсів на 3 іноземні мови вивчаються 2. англійська і ще якась. Що можна зробити у тій же Одесі, якщо дуже не хочеш, щоб дитина вчила російську? Пиши заяву про відмову від російської, наймай дитині репетитора і вчи хоч японську. Примусово ніхто російську не вчить! Я не спостерігаю масових скарг українців, що їх змушують вчити російську. Це повна маячня!
   
Re: Шпигунам - безсумнівно.  :big_boss:  Школярам - ні.

Справа в методиці. 
А це справа АБСОЛЮТНО індивідуальна. 

Методика вивчення того в школах хренова. 
В вузах для нефілологів так само. 

Максимум що мають в результаті- все розумію не можу сказати. 

Для того щоб закріпити володіння мовою потрібна практика. 
А я підозрюю що достатньої практики стосовно англійської мови в тих учнів не буде. 

 можна брати волонтерів до себе додому на Хостел Фемелі і спілкуватися цілодобово...
   
Колись цих ольгінців забанять за такі теми. Всі вже знають але далі срачі продовжують генеруватися.
   
Колись цих ольгінців забанять за такі теми. Всі вже знають але далі срачі продовжують генеруватися.
(tu)
   
На червоне можна казати красное...
Дитина хоче вчити чи не хоче а якщо більшість казлячеговорящих вирішила, то буде вчити.
Тому як не крути, а виходить обовязкове...

  так є ж наказ МОН,

  пиши заяву і змінюй хуйлячу на іншу мову або - на інший предмет або - на додаткові курси..

   
   
  так є ж наказ МОН,

  пиши заяву і змінюй хуйлячу на іншу мову або - на інший предмет або - на додаткові курси..

 
Ой блін вас тут ботів читаєш, ви як із іншої планети...
Скоро на ФУПі залишуться, боти юльки, пороха і все, бо тут немає кому що писати....
   
Ой блін вас тут ботів читаєш, ви як із іншої планети...
Скоро на ФУПі залишуться, боти юльків, порохів і все, бо тут немає кому що писати....

Сам ти бот.
Де масові звернення українців, що їх змушують вчити російську?
   
Ой блін вас тут ботів читаєш, ви як із іншої планети...
Скоро на ФУПі залишуться, боти юльки, пороха і все, бо тут немає кому що писати....

 напиши заяву і кинь скан на ФУП

  хоч щось ти здатен зробити?
   
Сам ти бот.
Де масові звернення українців, що їх змушують вчити російську?
Так ти ж писав, що немає такого, чому перепригуєш на інше...
Про зверненя то уже інша тема.
Я тітобі написав, що є такі школи і їх не одна.
Просто не потрібно росповідати казочки...

   
Сам ти бот.
Де масові звернення українців, що їх змушують вчити російську?
Там же, де і заяви на іншу тему.
   
напиши заяву і кинь скан на ФУП

  хоч щось ти здатен зробити?
Ти хто такій, що я тобі щось повинен..?
Якщо тебе це цікавить то поцікався і багато чого знайдеш...
   
Так ти ж писав, що немає такого, чому перепригуєш на інше...
Про зверненя то уже інша тема.
Я тітобі написав, що є такі школи і їх не одна.
Просто не потрібно росповідати казочки...

Де школи, в яких 100% дітей-українців, яких змушують вчити російську без згоди батьків? Хоч одну назви. В будь-якому регіоні України.
   
Кацапоєзиг і кацапоцерква- два стовпи на яких тримається узкій мір в Україні. Спиляти їх і узкій мір впаде.
   
Де школи, в яких 100% дітей-українців, яких змушують вчити російську без згоди батьків? Хоч одну назви. В будь-якому регіоні України.
Задаєш дурні питання...
Задай їх нашому міністерству освіти...
   
Re: Шпигунам - безсумнівно.  :big_boss:  Школярам - ні.

можна брати волонтерів до себе додому на Хостел Фемелі і спілкуватися цілодобово...

в однокімнатну хрущобу на 3 місяці
   
і взагалі в мене така чуйка, що корисніше вивчати німецьку арабську турецьку..
ці мови набагато ймовірніше викоритати в реальності
   
чого всі залипли на англійську?
   
Задаєш дурні питання...
Задай їх нашому міністерству освіти...

Це не міністерство освіти стверджує. Це ти мені таке намагаєшся впарити. Я тобі кажу що це дурня, а ти кажеш, що я брешу. То хто бреше, чувак?
   
Кацапоєзиг і кацапоцерква- два стовпи на яких тримається узкій мір в Україні. Спиляти їх і узкій мір впаде.
Не спиляють, бо наші злодії самі розмовляють у більшості своїй окупаційною...
Тому ще довго буде просто назва Україна, де Українського дуже мало...
Але я надіюсь, що із часом буде змінюватись, у кращу сторону із мовним, історичним, культурним питанням в Україні.
   
Але я надіюсь, що із часом буде змінюватись, у кращу сторону із мовним, історичним, культурним питанням в Україні.
Отак воно завжди й робиться. Називається еволюцією.
   
По-перше, те, що українці білінгви - це інтелектуальний капітал, гріх його втрачати. Українська мова була занедбана, бо її Москва намагалася увесь час придушити. Але зараз хто завадає вивчати, як слід та розвивати?
По-друге, треба знати російську, щоб знати українську у мовному середовищі України, де багато суржикомовних, як не парадоксально звучить, бо знаючи російську та українську, знаєш, де саме українська, а де саме російська мова.
Ну і по третє, російська мова історично це теж надбання українців, не менше, ніж московитів. Чи варто від нього відмовлятися, лиш того, що у сусіда у дупі московський імперіалізм заграв?
Отлично сказанно.
А русский, в стране где для половины это родной язык и также широко он используется, могут считать иностранным только идиоты.
   
Ти хто такій, що я тобі щось повинен..?
Якщо тебе це цікавить то поцікався і багато чого знайдеш...

   тю, в мене діти вчилися в різних школах і ніхто з них не мав жодного уроку російської мови...

  ти ж по легенді батько,

  а перелякався якоїсь там заяви...
   
Re: Шпигунам - безсумнівно.  :big_boss:  Школярам - ні.

в однокімнатну хрущобу на 3 місяці

  є інша можливість - бути екскурсоводом для волонтерів,

  відвези їх в Карпати...

  чи мо` знову якусь відмазку будеш шукати?

  бля, люди їдуть з цілого світу навчати цих дурбеликів англійської, платять за переліт по 1000 USD з своїх коштів,

   а фупівські дурбелики знову шукають причини чому їм ніколи нічого не треба робити а тільки пускати шмарки на ФУПі..

 

 

 
   
Отлично сказанно.
А русский, в стране где для половины это родной язык и также широко он используется, могут считать иностранным только идиоты.

Відверта кацапська провокація... ну, чогось такого я і чекав. Більше писать і читать цю гілку нема сенсу... :( починаєм мовосрач!
   
Що радує і цій гілці - це явно вищий рівень знання української мови серед персоналу ольгіно.

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія