Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що, післязавтра 28 січня!

Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Екстра, Віасат, Мегого, Укртелеком інтерактивне і інш. приблизний парітет. У Екстри ліцензія на Фут1, Фут 2, а влітку Євро 2020

В мене на Віасат знижка. Десь40%
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

я уже штук 20 Екстри інсталював. Сьогодні навіть при інсталяції чергової Екстри хотіли лоханути але не на того нарвалися.  :gigi:
як саме?
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

я уже штук 20 Екстри інсталював. Сьогодні навіть при інсталяції чергової Екстри хотіли лоханути але не на того нарвалися.  :gigi:

20 шт. по 200..400 грн. + 8 грн./км - нормально піднявся!  :rotate:
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

як саме?
у екстри до 31-го січня акція для тих, хтот підключається вперше - пакет Комфорт по ціні 109 підключається на 3 місяці по ціні 55/місяць Оператор, який активовува ресивер сказав, що я спізнився бо існує так званий промоперіод на 5 днів коли клієнт безкоштовно дивиться все, що є у Екстри. І по його розумінню 26 січня + 5 днів виходить за 31 - ше січня, тому облом. І каже, щоб з 1 лютого вже платив 159 за комфорт (це тепер його нова вартість). Ну мій клієнт погодився. Але я, прийшовши додому і ще раз перечитав умови акції, з яких ясно зрозуміло, що до 23:59:59 31-го січня акція дія. Знову набрав оператора і переконав його у своїй правоті і мій клієнт тепер 3 місяці буде за Комфорт сплачувати по 55 грн.
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

20 шт. по 200..400 грн. + 8 грн./км - нормально піднявся!  :rotate:
приблизно так але клієнти мене на своїх тачках самі возять. Я 30 років працював на своє реноме, тепер реноме працює на мене.  Намагаюсь мати справу з клієнтами, для котрих + - 100-200 грн. дрібниця  :D
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

у екстри до 31-го січня акція для тих, хтот підключається вперше - пакет Комфорт по ціні 109 підключається на 3 місяці по ціні 55/місяць Оператор, який активовува ресивер сказав, що я спізнився бо існує так званий промоперіод на 5 днів коли клієнт безкоштовно дивиться все, що є у Екстри. І по його розумінню 26 січня + 5 днів виходить за 31 - ше січня, тому облом. І каже, щоб з 1 лютого вже платив 159 за комфорт (це тепер його нова вартість). Ну мій клієнт погодився. Але я, прийшовши додому і ще раз перечитав умови акції, з яких ясно зрозуміло, що до 23:59:59 31-го січня акція дія. Знову набрав оператора і переконав його у своїй правоті і мій клієнт тепер 3 місяці буде за Комфорт сплачувати по 55 грн.

А чому про підвищення ціни з лютого нічого не кажеш?
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

А чому про підвищення ціни з лютого нічого не кажеш?
уважніше перечитай
крім цього ціни у всіх та на все скачуть догори. Я у грудні за дротовий адсл з 12/2 (давн/ап) платив 146 а з першого січня 172, друзі за симетричних 50 Мбіт по оптиці зі 185 до 210, газ у грудні 6,15 а у січні 6,91 та ще й плюс доставка (для мого дому 134 грн.), те ж і у Віасата, мегог з діванами буде  :X 
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

подписался на пиратский IPTV - 1500 каналов - Украина, Германия, Польша, Британия, Прибалтика, Раша. 3 бакса в месяц и гори оно огнем)
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

подписался на пиратский IPTV - 1500 каналов - Украина, Германия, Польша, Британия, Прибалтика, Раша. 3 бакса в месяц и гори оно огнем)
потім розкажеш про якість цього варіанта
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

потім розкажеш про якість цього варіанта
10 дней пользую - нормально. HD без зависаний, портал, управление +/- удобное. каналы подгружаются так же терпимо. надо больше времени, но пока проблем не зафиксировано.
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

такі варіанти не для пенсів..не роздупляться
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Середньостатистични й громадянин або громадянка , як уявляю - о шостій просинаєцця , туди-сюди , кава . бігом на роботу , на роботі о восьмій ранку і до сімнадцятої вечора , мінімум година на дорогу додому , о вісімнадцятій вдома , доки повечеряло , ще година минула і того з 19-ї до 21-ї години чистого часу вилупитись у тілівізіра , бо далі спати і свіженьким на роботу завтра вставати .

Субота - базарь магазіни ще якась хвігня - мінімум пів-дня і лишаєцця може неділя на - дивитись тілівізір . А якшо ще і дітей мають , та час на дітей витрачають ..?

За шо питаєцця сплачувати гроші - за дві години перегляду тілівізіра увечері ..?     Тілько по лічильнику б погодився  .  ))
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

І ще одна "цікавинка" - оце тілько усвідомив , що не заздря на багатьох каналах , начебто як зненацька та десь із півроку тому , то ведучі на якихось ток-шоу , то інші говорящі голови , почали гасло транслювати . що телебачення збиткове , іноді наче і до тєми передачі , а іноді як ото кажуть "стиць-пи_диць" як у воду пернуть .

Такшо багацько люду , хто телебачення виробля та траслює , до цього кодування причетні . Схоже .
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

подписался на пиратский IPTV - 1500 каналов - Украина, Германия, Польша, Британия, Прибалтика, Раша. 3 бакса в месяц и гори оно огнем)

Можна і за 1,5 бакси знайти, правда в них HD канали часто перетиснуті.
   
Пора тему переименовывать, ибо 28 уже завтри, еге ж...
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Підключився до Megogo.
Додатково планую придбати CAM модуль Xtra TV.
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Додатково планую придбати CAM модуль Xtra TV

Порушуєш авторські права! Xtra TV для перегляду на території України. Можеш дивитися 1+1Int та Inter+.  :laugh:
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Порушуєш авторські права! Xtra TV для перегляду на території України. Можеш дивитися 1+1Int та Inter+.  :laugh:
Жінка хоче дивитися Голос країни, а на 1+1 International немає цієї передачі.
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

все викинув, придбав Т2, і так його до фіга...
цікавий факт
коли були сотні каналів, нічого було дивитись - тупо перемикались канали
коли їх стало кілька десятків - дещо можна подивитись
причому безкоштовно
отаке
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

цікавий факт
коли були сотні каналів, нічого було дивитись - тупо перемикались канали
коли їх стало кілька десятків - дещо можна подивитись
:D
Пізнай самого себе (с) (tu)
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Та і супутник краще за інтернет.

Підключив Megogo.
Мінуси:
1. Деколи завішується, і це не через інтернет, бо інтернет дуже добрий. Це скоріше через саму аплікацію Megogo.
2. Якість гірша.
Через супутник всі укр канали, які мене цікавлять, 1+1, СТБ, ICTV, Новий, транслюють вже в HD якості, а через Megogo якість гірша.
3. Ну і контент 1+1 International не відповідає програмі передач 1+1. Жінка дивиться Голос країни, якого на 1+1 International немає.
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Звітуємось, хто придбав?
Мимо. Давно все беру только через интернет.
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

А що ще залишиться ?
всі нормальні канали залишаються .
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!
a49

Нужно собрать здесь данные куда перемещаются кодируемые каналы. Какие спутники и какие трансподеры.
Я думаю это будет полезно для граждан  оккупированных территорий.
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

всі нормальні канали залишаються .
Не так..
Вот правильно
Все один нормальный прямой остаётся!
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Платить за просмотр зомби-ящика - нонсенс.

Поэтому +100500 автору фразы

Мимо. Давно все беру только через интернет.
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Не так..
Вот правильно
Все один нормальный прямой остаётся!


ааааааааааааааааааа ааааааааа

пищЪ
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Звітуємось, хто придбав?

Як бачиш ложили одну вєщь на віші Стронги! Скоро вони будуть валяться разом з ресиверами Повєрхності та Либідя!
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Як бачиш ложили одну вєщь на віші Стронги! Скоро вони будуть валяться разом з ресиверами Повєрхності та Либідя!
а ось в астрыъ навыть ефырте платне телебачення
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Платить за просмотр зомби-ящика - нонсенс.

Поэтому +100500 автору фразы

на жаль, тирнет має великі мінуси-гальма, великий тайм-шіфт.
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

телевизор смотрят только ипланы :fuck:

Не могу не согласиться.
Обратите внимание - все ФУПовцы, кто смотрит телевизор - неадекваты.
Как вы думаете, почему?
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

пусть хоть все каналы спутниковые отключат, у меня нет дома телевизора и покупать его не собираюсь
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Батюшка в церкві порадив не дивитися сатану?  :laugh:
та ні просто там нема контенту що мене цікавить. Все що цікавить в інеті. Є деякі канали, випусків яких на торентах не існує. Про природу, але нажаль вони лише в британських/амерських пакетах і невідомі загалу. NG, animal planet, discovery крутять старі передачі та й теж в інеті є.

P.S. Divan.tv спробуйте якщо не можете без ящика і є нормальний інет.
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

на жаль, тирнет має великі мінуси-гальма, великий тайм-шіфт.

да и телек выкинуть жалко.

проще ипать мозги с кодировкой, куйсатами,жопсатами, согласен, 100500%

 :gigi:

   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

та ні просто там нема контенту що мене цікавить. Все що цікавить в інеті. Є деякі канали, випусків яких на торентах не існує. Про природу, але нажаль вони лише в британських/амерських пакетах і невідомі загалу. NG, animal planet, discovery крутять старі передачі та й теж в інеті є.

P.S. Divan.tv спробуйте якщо не можете без ящика і є нормальний інет.
Дійсно, контент з інтернету краще дивитися на планшеті, чи смартфоні, чим по тєліку!  :super:
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Єдина відмінність якогось узагальненого "телебачення" від якогось узагальненого "інтирнету" , така , що глядачеві ТБ , пхають у в очі та вуха інформацію лише у в одному напрямкові , а користувач узагальненого "інтирнету" має потужнішу ілюзію впливу на світ , маючи можливість випорожнити головний мозок у той жи ж "інтирнет" .

Як оце я .  оцим дописом та усіма іншими . ))
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Концерн радіомовлення, радіозв’язку та телебачення поки не вимикатиме аналогове телевізійне мовлення - генеральний директор концерну Сергій Мікрюков.

«Сподіваємось, що незабаром буде прийняте розпорядження про продовження терміну використання аналогу», - сказав він.

24 січня в Нацраді повідомили, що пропозиції щодо перенесення дати остаточного відключення аналогового мовлення уряд планував розглянути 24 січня.

Мова йде про продовження роботи в аналоговому стандарті передавачів телеканалів на територіях, що межують з Російською Федерацією та тимчасово окупованими територіями України, а також передавачів місцевих телеканалів, які не мають цифрових ліцензій.

В ніч з 31 серпня на 1 вересня 2018 року було вимкнено аналогове телебачення по всій території України, крім територій з особливим режимом мовлення. Крім цього уряд зберіг до 1 травня 2019 року аналогове мовлення каналів Національної суспільної телерадіокомпанії України, місцевих мовників, які не мають цифрових ліцензій, і передавачів на кордоні з Російською Федерацією. 8 травня уряд продовжив до 31 грудня 2019 року остаточне вимкнення аналогового ТБ.
   
Re: Ну що, післязавтра 28 січня!

Дійсно, контент з інтернету краще дивитися на планшеті, чи смартфоні, чим по тєліку!  :super:
:S  навіть на самих дешманських тв є езернет порт
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія