Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Виття "білих пальт".

Виття "білих пальт".

 Є дурнувата ЗЕлень, є синяки, а є ще з виборців прихильники певної політсили-"Білі пАльта".
 
 Так називають по більшості лівацьку десь якось інтелігенцію,який дуже не подобався  єврокапіталізм,куди вів Украну Порох- гад, а хотілося такого собі "білого пухнастого" презіка який в їх шизоїдних мізках з одного боку роздавав квіти діточкам, а морозиво матусям,та ділив гроші олігархату порівну даром, щоб усі разом стали такими чесними та співали " Цвіте калина..." в вишиванках. З другого боку,вони хотіли,щоб усіх судей, пЛокурорів, мусорів, та олігархів розтріляли, ну хоча б пересадили до концтаборів без суда та слідства, а Пороха б повісили теж без суда та слідства. За що Пороха? А "за все".  Бо " там написано багато".

 Потім перестрілявши усіх ворогів народа тре просто подивитися Пуціну у вічі на рівні члена і війна завершиться.  І саме цікаве,що саме те Бубочка їм і обіцяв, бо він "НЕСИСТЕМНИЙ". Що таке системний,вони достеменно не розуміють,але так написано,а вони "ШАРЯТЬ". Ну  про "системність" ми не будемо,бо це "білим пальтам" до сраки. Вони впевнені, що бути несистемним це гарно.

 Хоча ще при Пороху,нажаль його пройоп, у нас була одна така патлата,яка "ломала систему" і знищила практично усю Охорону Здоров'я, навіть ту,що ще була. А ось побудувати- х...й! Білі Пальта- це у нас історичне. Я,наприклад, ненавиджу Грушевського- це таке собі "Біле Пальто",яке знищило Україну,потуравши кацапам і просто " перестати стріляти". Ну мабуть колись тре переіменувати цю вулицю, бо це карма.

 Так от, "Білі Пальта" якось раптово,практично за останній тиждень масово зрозуміли,що їх, кажучи неінтелігентно,знов НАЄПЛИ! І вони з острахом зараз волають,що якщо не  Бубочка, то тоді виходить,що Порох?!!! А як же пересаджати? Поділити? Де білі АДЄЖДИ? Де надії?!!! Це що- розраховувати тільки на себе?
Дайте нам НОВОГО БУБОЧКУ!!! Справжнього! Як нема?!!! Що ми повинні назвати кандидатуру?!!! А чому я повинен? -каже "біле пальто"? Ви меня ДАЙТЕ,а я послухаю, я й сам готовий,щоб мені набрехали,тільки щоб сладенько якось.... Щоб квіточки...поділити ...розтріляти...пос адити...усім порівну... :weep:
   
Re: Виття "білих пальт".

 :laugh:

Волька прям в точку  (tu)
Хороший текст про прихильники певної політсили
   
Re: Виття "білих пальт".

Вулька, харош бухать ! Тебе вже зрозуміти неможливо. Несеш якусь біло-бєлочковую х.йню.
   
Re: Виття "білих пальт".

Вулька, харош бухать ! Тебе вже зрозуміти неможливо. Несеш якусь біло-бєлочковую х.йню.

Сука в кожного прихильники певної політсили є заготований набір фраз...

волька - хватить бухать..
серж - мусор на пенсии



А по тексту шо скажеш біле пальто польтовське  :weep:
   
Re: Виття "білих пальт".

Порох йшов в єврокапіталізм...  :facepalm:
Бджоли проти меду...
   
Re: Виття "білих пальт".

Це у Людки набор кліше. Він тільки кліШОЮ і думає. Ну,Людка,кажи: "Порох почав війну!" давай...  B-)
   
Re: Виття "білих пальт".

Порох йшов в єврокапіталізм...  :facepalm:
Бджоли проти меду...

Угу. Вкравши фабрику ім. Карла Маркса. Я б сказав безпосередня битва за Капітал.  (P) 
   
Re: Виття "білих пальт".

Порох йшов в єврокапіталізм...  :facepalm:
Бджоли проти меду...
=================================
А він і є єврокапіталіст. А що ти взагалі можеш,біле пальто,проти пробЄкати з своїм сратим Бубочкою? :fuck:
   
Re: Виття "білих пальт".

Сука в кожного прихильники певної політсили є заготований набір фраз...

волька - хватить бухать..
серж - мусор на пенсии



А по тексту шо скажеш біле пальто польтовське  :weep:
зубожілик на пальто біле не заробив— тому мовчить
   
Re: Виття "білих пальт".

Угу. Вкравши фабрику ім. Карла Маркса. Я б сказав безпосередня битва за Капітал.  (P)

Може порох і вкрав фабрику імені карла макрса... але чомусь успішним рошеном стала саме "вкрадена" фабрика карла маркса.. ане світоч чи ще якась фабріка..
Чомусь Порох зміг.. а не став посереднім гівном  :gigi:
   
Re: Виття "білих пальт".

=================================
А він і є єврокапіталіст. А що ти взагалі можеш,біле пальто,проти пробЄкати з своїм сратим Бубочкою? :fuck:

Мені твій бабучка і нафіг не впав.
Що Зе, що По - партнери Рината і Бені, яких поступово беруть за помідори у всьому світі...
   
Re: Виття "білих пальт".

Угу. Вкравши фабрику ім. Карла Маркса. Я б сказав безпосередня битва за Капітал.  (P) 
================================
Що????  Купив печатку та огорожу та з її мільонними боргами та півтора роки без зарплатні? Що ти несеш,тупе дурбецало? Знов кліше. Кажу ж. Напиши ще: " Порох агент Хуйла!"- мабуть тому з Хуйлом і воював,а ось Буууубочка,той не воює,він ворог Хуйла? Пля..замовкни тваринка,у тебе мізків,як у реле фари поворота на машині. :D  X(  :facepalm:
   
Re: Виття "білих пальт".

================================
Що????  Купив печатку та огорожу та з її мільонними боргами та півтора роки без зарплатні? Що ти несеш,тупе дурбецало? Знов кліше. Кажу ж. Напиши ще: " Порох агент Хуйла!"- мабуть тому з Хуйлом і воював,а ось Буууубочка,той не воює,він ворог Хуйла? Пля..замовкни тваринка,у тебе мізків,як у реле фари поворота на машині. :D  X(  :facepalm:

Жмуруку !
   
Re: Виття "білих пальт".

Мені твій бабучка і нафіг не впав.
Що Зе, що По - партнери Рината і Бені, яких поступово беруть за помідори у всьому світі...

+

   
Re: Виття "білих пальт".

Мені твій бабучка і нафіг не впав.
Що Зе, що По - партнери Рината і Бені, яких поступово беруть за помідори у всьому світі...
============================
Та невже? КОВБАСНИК? Ні? Якщо коВбасник,це ясно,ви нічого не розумієте,що робиться тут.  А якщо ні,то мабуть точно за прихильники певної політсили голосував. А зараз стІснЯєшсі! Проказнік.... :D  X(
   
Re: Виття "білих пальт".

ТС до кого себе..? :)
   
Re: Виття "білих пальт".

Жмуруку !
=============================
Знов тупе кліше та ще й брехня. Ви,тупорила,ЗЕлень на більше не здатні. Мізків нема. ДУМАТЬ-НЄЧЄМ! :fuck:
   
Re: Виття "білих пальт".

   
Re: Виття "білих пальт".

============================
Та невже? КОВБАСНИК? Ні? Якщо коВбасник,це ясно,ви нічого не розумієте,що робиться тут.  А якщо ні,то мабуть точно за прихильники певної політсили голосував. А зараз стІснЯєшсі! Проказнік.... :D  X(
Або білий або чорний.  :facepalm:
Волька ти зав'язуй з алкоголем, роки вже не ті...
   
Re: Виття "білих пальт".

Або білий або чорний.  :facepalm:
Волька ти зав'язуй з алкоголем, роки вже не ті...
============================
Кончай шмаль курить,ЗЕленое чмо! А то мозги уже не работают. :fuck:  АБАСРАЛСЯ ТВОЙ БУБОЧКА!
   
Re: Виття "білих пальт".

Тема про безголових білих пальт,  а зе!лепні,  як собаки Павлова, затягнули пісню про Пороха....
   
Re: Виття "білих пальт".

Соромлюсь спитати, пєтрушкі. Вже вкотре. Чому ви такі тупі ?

   
Re: Виття "білих пальт".

Сука в кожного прихильники певної політсили є заготований набір фраз...

волька - хватить бухать..
серж - мусор на пенсии



А по тексту шо скажеш біле пальто польтовське  :weep:
БГГГГГ. Так это ж не набор фраз, а просто истина. И от ее отрицания аж нихера не поменяется. :gigi:
   
Re: Виття "білих пальт".

Соромлюсь спитати, пєтрушкі. Вже вкотре. Чому ви такі тупі ?
-----------------------------------------
Ось скажи,Людка, а чому твоя ЗЕлень сьогодні у другому читанні приняла Закон,який пробачає та списує більше  100 млд.гривень - понад 4 млд.доллЯрів боргів Державі,облгазів Фірташа та Коломойського? Причому навіть без аудіту? Ну без аудіту,це щоб відкати не порахували. Людям борги не прощають. Будуть покривати подарунок олігархам за рахунок бюджету. За податки... Гетьманце допоможе. ЗА ТВОЇ,дурна ти ЗЕлена срань!

 Так шо ти там про купівлю печатки фабрики Карла Маркса казало? Відповідай,лішенєц! Шо,нема відповідного кліше? :fuck:
   
Re: Виття "білих пальт".

О ,уже Саут Бл...дь,сама бардель маман прибежала на зов! Слыш,шлюха ты ботовская, Саут  Бл...дь,он же Асмодей,он же Эмма Кацинеленбоген-воровка на доверии, готовся менять ник, будешь опять за Пороха. Бл..дям все равно у кого соснить... :fuck:
   
Re: Виття "білих пальт".

Сука в кожного прихильники певної політсили є заготований набір фраз...

волька - хватить бухать..
серж - мусор на пенсии



А по тексту шо скажеш біле пальто польтовське  :weep:

Сірьожа, у тєбя єсть что возразіть протів етіх простих істін ?

Панімаєш , Сірьожа , какой такой тєкст можна абсуждать  з падабним кантінгєнтам ?
Тібя за язик ніхто не тянул..
   
Re: Виття "білих пальт".

О ,уже Саут Бл...дь,сама бардель маман прибежала на зов! Слыш,шлюха ты ботовская, Саут  Бл...дь,он же Асмодей,он же Эмма Кацинеленбоген-воровка на доверии, готовся менять ник, будешь опять за Пороха. Бл..дям все равно у кого соснить... :fuck:

Вулька, спакойна ! Зараз від лютої ненависті ковтнеш стакан, а ти нам дорог как рарітєт ФУПа !
   
Re: Виття "білих пальт".

О ,уже Саут Бл...дь,сама бардель маман прибежала на зов! Слыш,шлюха ты ботовская, Саут  Бл...дь,он же Асмодей,он же Эмма Кацинеленбоген-воровка на доверии, готовся менять ник, будешь опять за Пороха. Бл..дям все равно у кого соснить... :fuck:
"Выття засранных кальсон". :lol:

"Опять" я за Свыню ника не буду, потому как никогда за нее не был. Я ж не ты - пянь сизоносая, шо за бутылку будет и  Kнуру минет делать. :facepalm: 
   
Re: Виття "білих пальт".

Вулька, спакойна ! Зараз від лютої ненависті ковтнеш стакан, а ти нам дорог как рарітєт ФУПа !
Это уже не "Вулька",а рваная поросячая Вульва. :facepalm1:
   
Re: Виття "білих пальт".

Это уже не "Вулька",а рваная поросячая Вульва. :facepalm1:
---------------------------------------
Чо,прАститутка? Абиделся? Так тебе,бл...ди и надо!

Останнє редагування: 15 липня 2021 20:39:27 від Wolter
   
Re: Виття "білих пальт".

Вулька, спакойна ! Зараз від лютої ненависті ковтнеш стакан, а ти нам дорог как рарітєт ФУПа !
==================================
Взагалі то,мені тут набридло і практично не заходжу, але БДЮ! :D  Я не міг пропустити хвеномен обсиралова "білих пальт". Дуже цікаве явище.... B-)
   
Re: Виття "білих пальт".

Може порох і вкрав фабрику імені карла макрса... але чомусь успішним рошеном стала саме "вкрадена" фабрика карла маркса.. ане світоч чи ще якась фабріка..
Чомусь Порох зміг.. а не став посереднім гівном  :gigi:
В точку)

Только шариковы не поймут

Избиратель шлюхи

   
Re: Виття "білих пальт".

З другого боку,вони хотіли,щоб усіх судей, пЛокурорів, мусорів, та олігархів розтріляли, ну хоча б пересадили до концтаборів без суда та слідства, а Пороха б повісили теж без суда та слідства.
я не з таких. Я за слідство і суд.
   
Re: Виття "білих пальт".

В точку)

Только шариковы не поймут

Избиратель шлюхи

Показати зображення...
Считаешь себя профессором Преображенским? :pooh_lol:
   
Re: Виття "білих пальт".

Людка, так чо ты думаешь про спизженные для олигархов 100 миллиардов ГРИВЕНЬ с бюджета? Морозишся?  Мнение про это у Саут Бл..ди я не спрашиваю, оно сейчас побежало минет ермакам делать. Тебе столько не получать.
   
Re: Виття "білих пальт".

Считаешь себя профессором Преображенским? :pooh_lol:
==============================
Ты то точно Шариков. :D  X(
   
Re: Виття "білих пальт".

Взагалі то,мені тут набридло і практично не заходжу, але БДЮ!
Если прежняя доза не вставляет, это плохой симптом.
   
Re: Виття "білих пальт".

Мені твій бабучка і нафіг не впав.
Що Зе, що По - партнери Рината і Бені, яких поступово беруть за помідори у всьому світі...

Чого ж Пороха не беруть, як ти кажеш, за помідори в усьому світі?:-))
   
Re: Виття "білих пальт".

==============================
Ты то точно Шариков. :D  X(
То шо мы с тобой разные, и кто-то из нас шариков, спорить не буду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія