Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ветерани Азову прибули в Золоте для захисту місцевого населення

Нда. Зеля вистрілив собі в ногу фаустпатроном.  :facepalm:

не Зеля, а ті 73% ідіотів які його поставили президентом

він може бути будь-ким: наркоманом, клоуном, нездарою, бовдуром, це його право і не його вина

Уявіть що вам треба зробити якусь дуже тонку роботу над безцінним експонатом у музеї, ви шукаєте майстра який це зробить, тут приходить бомж/алкаш/наркоман по якому за кілометр видно що в нього руки зі сраки, з якого спросу - нуль, і надійністю від нього не віє.
Бомж каже "Я зроблю цю роботу, зуб даю!"
Ви доручаєте йому цю справу.
Бомж знищує експонат (це не його вина, він старався як міг, і щиро хотів зробити як краще)

Так хто винен що ви взяли на роботу некомпетентну людину?!

Кожен алкаш на вулиці має право хотіти бути президентом, кожен рукожоп хоче хорошу роботу і хвалить себе при прийомі на роботу, але винні не вони а ті хто взяв рукожопа на роботу, хто голосував за некомпетентного кандитата ітд


   
Шото сепаров корежит
   
https://youtu.be/KWWudjXH46s
Знаете, кто этот мальчишка в центре? Покрышкин. Трижды Герой Советского Союза.

Показати зображення...
ты шо бухой б***ь хули ты это сюда приволок
   
Вот Richo упоролсо

Тыэта чего терминологию неправильную употребляешь?

У пороха научили?
   
Тільки дізнався..Сьогодні була зустріч в ОП Зєлі з лідерами ветеранських організацій.

Якщо в двох словах висновок: Зєля норм хлопчина,  але ми не віремо,  що квнщік може наєбати кгбешніка,  тому будемо двіжувати далі,  щоб квнщік не грав в ігри з кгбешеіком.
Ось що пише один з учасників., кому цікаво

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2605747119445473&id=100000306321536


Останнє редагування: 10 жовтня 2019 00:13:40 від Финикс
   
Шото сепаров корежит

Они как раз аплодируют порохоботам.
Сорвется развод - сорвутся Минские - хуйло признает ЛДНР
Порохоботы работают на хуйло, как всегда
   
Мені от шо інтересно, це солдати з фронтових частин дезертирували чи роботяги від верстатів і тракторів, чи, мо юристи-програмісти роботу кинули і пішли протестувати? За чий рахунок свято?

Ахметка бузит. Бенцион его обставил с Пинчуком и Зеликом. Пытается шота противопоставить. А у козаченькив чубы трещат.
   
Якщо в двох словах висновок: Зєля норм хлопчина,  але ми не віремо,  що квнщік може наєбати кгбешніка,  тому будемо двіжувати далі,  щоб квнщік не грав в ігри з кгбешеіком.


Пока заказчик башляет.  :-B
   
Они как раз аплодируют порохоботам.
Сорвется развод - сорвутся Минские - хуйло признает ЛДНР
Порохоботы работают на хуйло, как всегда
+100. пеця и ахмет - агенты х.йла, и очень жаль что патриоты и активисты этого еще не поняли. Весь бурлеж однозначно затеял пеця. Этот на все пойдет чтобы опять до корыта дорваться, пусть даже в стране в которой станет еще меньше областей. Команде Зе надо срочно пецю и ахмета поместить под стражу!
   
ты шо бухой б***ь хули ты это сюда приволок

Шоб дурачки задумались немного об ориентирах в этой жызни.
   
https://youtu.be/JGnJWk36xtI
Воооот.  Я хочу щоб Зєля повторив це слово в слово.  (tu)
   
+100. пеця и ахмет - агенты х.йла, и очень жаль что патриоты и активисты этого еще не поняли. Весь бурлеж однозначно затеял пеця. Этот на все пойдет чтобы опять до корыта дорваться, пусть даже в стране в которой станет еще меньше областей. Команде Зе надо срочно пецю и ахмета поместить под стражу!


Этого мало. Надо развесить по фонарям всех этих каломойш - заказчиков. У нации спи здили 150 млрд, а нация голосует за протеже вора. При этом во всём виновато Хуйло. Я сплю наверное. Щас прозвенит будильник и снова наступит 1986-й. Курилка за заводе... ЧМ по футболу в Мексике...
   
Тільки дізнався..Сьогодні була зустріч в ОП Зєлі з лідерами ветеранських організацій.

Якщо в двох словах висновок: Зєля норм хлопчина,  але ми не віремо,  що квнщік може наєбати кгбешніка,  тому будемо двіжувати далі,  щоб квнщік не грав в ігри з кгбешеіком.
Ось що пише один з учасників., кому цікаво

https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=2605747119445473&id=100000306321536
Чтиво конечно интересное. Но поражает искреннее удивление человека, которому не рассказывают секретный план переговоров. Удивление человека, который тут же побежал собирать лайки в фейсбучках, публикуя абсолютно все, что услышал.
Представил, как турецкий блогер после встречи с Эрдоганом пишет: президент нас успокоил, сказал, что через полгода мы всех наепем и нападем на курдов по всей линии фронта. И весь мир такой: а, ну окей тогда.
   
Чтиво конечно интересное. Но поражает искреннее удивление человека, которому не рассказывают секретный план переговоров. Удивление человека, который тут же побежал собирать лайки в фейсбучках, публикуя абсолютно все, что услышал.
Представил, как турецкий блогер после встречи с Эрдоганом пишет: президент нас успокоил, сказал, что через полгода мы всех наепем и нападем на курдов по всей линии фронта. И весь мир такой: а, ну окей тогда.
Коли був Іловайськ... Я лікувався тоді після поранення і двіжував біля АП... Тоді народ кіпішував,  щоб щось робили з Іловайськом... Виводили війська чи надали туди пілкріплення.  Так от... В АП пішла група перемовників до Пороха... Вони тоді повернулися до нас дуже озабочені і сказали,  що їм Порох дав гарантії,  що все буде нармас,  але вони дали підписку про нерозголошення про хід переговорів з кацапами.  Через кілька днів результати цих перегиворів всі дізналися... Пів мого взводу захуярили там...тому...нічого дивного,  що більше ніхто цим єбанакам не вірить.
   
Украина мне торчит должна, как земля колхозу. Но я не требую, как новоявленные вытираны.

Украина тебе, гельминту мокшанскому, должна только одно: телячий вагон с конечной в Магадане.
   
Этого мало. Надо развесить по фонарям всех этих каломойш - заказчиков. У нации спи здили 150 млрд, а нация голосует за протеже вора. При этом во всём виновато Хуйло. Я сплю наверное. Щас прозвенит будильник и снова наступит 1986-й. Курилка за заводе... ЧМ по футболу в Мексике...

Оспидя......старый маразматик  :facepalm1:
   
Оспидя......старый маразматик  :facepalm1:

 :laugh:  Мне до 62 ещё далеко. ;)
   
Украина тебе, гельминту мокшанскому, должна только одно: телячий вагон с конечной в Магадане.

сад выкорчевала уже?  B-)
   
Цитата: Финикс
Коли був Іловайськ... Я лікувався тоді після поранення і двіжував біля АП... Тоді народ кіпішував,  щоб щось робили з Іловайськом... Виводили війська чи надали туди пілкріплення.  Так от... В АП пішла група перемовників до Пороха... Вони тоді повернулися до нас дуже озабочені і сказали,  що їм Порох дав гарантії,  що все буде нармас,  але вони дали підписку про нерозголошення про хід переговорів з кацапами.  Через кілька днів результати цих перегиворів всі дізналися... Пів мого взводу захуярили там...тому...нічого дивного,  що більше ніхто цим єбанакам не вірить.

Ну ви то розумієте що теперішній господар генштабу дав наказ вашому взводу йти на розстріл?
   
Коли був Іловайськ... Я лікувався тоді після поранення і двіжував біля АП... Тоді народ кіпішував,  щоб щось робили з Іловайськом... Виводили війська чи надали туди пілкріплення.  Так от... В АП пішла група перемовників до Пороха... Вони тоді повернулися до нас дуже озабочені і сказали,  що їм Порох дав гарантії,  що все буде нармас,  але вони дали підписку про нерозголошення про хід переговорів з кацапами.  Через кілька днів результати цих перегиворів всі дізналися... Пів мого взводу захуярили там...тому...нічого дивного,  що більше ніхто цим єбанакам не вірить.

виглядає так що хуйло дало гарантії Пороху, а Порох на той час ще не знав як хуйло віроломно бреше, з тих пір Порох більше ніколи не вірив хуйлові

дивно чому зе вірить хуйлові, невже йому потрібен ще один Іловайськ (на його совісті), розумні вчаться на чужих помилках а не чекають своїх?
   
сад выкорчевала уже?  B-)

Нет, конечно А почему тебя это, мокша, беспокоит ?). Даже и не разевай хлебало на мою полтавскую землю: твой надел за полярным кругом, овуляшка  :pooh_lol:
   
:laugh:  Мне до 62 ещё далеко. ;)

Пара лет - это не далеко, хренович  :D
   
Хоспидя... Куда я попал? Штабы какие-то... Капитуляции... Супротывы...

Бля... Это психушка?  :weep:

 :-)o

Бееее меееее - схоже на .
тупе жвачне...
А зараз розженєсь  і пару десятків раз башкою об стіну....
   
Пара лет - это не далеко, хренович  :D
Та нє, Гансу до 62 ще  років 8  тягнути )))
   
виглядає так що хуйло дало гарантії Пороху, а Порох на той час ще не знав як хуйло віроломно бреше, з тих пір Порох більше ніколи не вірив хуйлові
:lol:
це лайк)

Останнє редагування: 10 жовтня 2019 01:27:33 від costashu
   
виглядає так що хуйло дало гарантії Пороху, а Порох на той час ще не знав як хуйло віроломно бреше, з тих пір Порох більше ніколи не вірив хуйлові

дивно чому зе вірить хуйлові, невже йому потрібен ще один Іловайськ (на його совісті), розумні вчаться на чужих помилках а не чекають своїх?

Мммммм?!!! А Дебальцево?!!!
   
Та нє, Гансу до 62 ще  років 8  тягнути )))

Фу....старый баран.уже 54...
   
Фу....старый баран.уже 54...
Бугога! Фуп - не молодіє, лише старіє )))
   
Мммммм?!!! А Дебальцево?!!!

що в Дебальцево? Ви можете зформулювати питання повним реченням? а не одним словом, бо це дуже нагадує "абирвалг"

Що саме Порох зробив в Дебальцево?
   
Нет, конечно А почему тебя это, мокша, беспокоит ?). Даже и не разевай хлебало на мою полтавскую землю: твой надел за полярным кругом, овуляшка  :pooh_lol:

чий крим, немокша?  :beach:
   
що в Дебальцево? Ви можете зформулювати питання повним реченням? а не одним словом, бо це дуже нагадує "абирвалг"

Що саме Порох зробив в Дебальцево?
:lol:
   
Бугога! Фуп - не молодіє, лише старіє )))

дурепа не осознаёт, шо баба в 40 уже не ебабельна, а мужык и в 60 - боец. (P)
   
чий крим, немокша?  :beach:
зараз актуально питати чий Донбас
   
Цитата: і
Этого мало. Надо развесить по фонарям всех этих каломойш - заказчиков. У нации спи здили 150 млрд, а нация голосует за протеже вора. При этом во всём виновато Хуйло. Я сплю наверное. Щас прозвенит будильник и снова наступит 1986-й. Курилка за заводе... ЧМ по футболу в Мексике...

красти у нації по крупному почали саме з 1986. Для початку підірвали 4-й блок на Чор-й, потім стали друкувати грощі і боротися з алкогольними напоями, у 1991 вкрали всі грощі, потім Кравчук краде пароплавство, Кучма краде всі підприємства і віддає ядерну зброю, ...., Зе має вкрасти у нації землю.
   
красти у нації по крупному почали саме з 1986. Для початку підірвали 4-й блок на Чор-й, потім стали друкувати грощі і боротися з алкогольними напоями, у 1991 вкрали всі грощі, потім Кравчук краде пароплавство, Кучма краде всі підприємства і віддає ядерну зброю, ...., Зе має вкрасти у нації землю.
а Дрищ з Овочем ніфуя не вкрали?
   
мужык и в 60 - боец.

мужЫк ни в каком возрасте не боец, - потому что мужЫк, а следовательно, тварь сервильная
   
а Дрищ з Овочем ніфуя не вкрали?

у мене вони вкрали віру в націю...  :(
   
красти у нації по крупному почали саме з 1986. Для початку підірвали 4-й блок на Чор-й, потім стали друкувати грощі і боротися з алкогольними напоями, у 1991 вкрали всі грощі, потім Кравчук краде пароплавство, Кучма краде всі підприємства і віддає ядерну зброю, ...., Зе має вкрасти у нації землю.

Может, в консерватории чего-то подправить?  Ну шо это за нацыя, у которой все воруют, а она ни хера не может с этим поделать? Даже из Каломойшы кишки выпустить...  :bueee:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія