Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Грынив утром выдал новые штабные рейтинги, где Педро

Я ж писал, ты зря не читал. Он проигрывает всем в первой пятерке включая Бойко

Да похер бойко и прочие.
Я говорю, что он выйдет во второй тур с клованом.
Это реально, не так ли?
   
Ну тогда раскажи как он их может честно выиграть

Ви робите висновки на підставі масиву інформації, яка наявна на сьогоднішній день. При виході в другий тур Зеленського і Порошенка розпочнеться вже зовсім інша кампанія. За три тижні до другого туру ще багато чого може змінитись.
   
Re: Грынив утром выдал новые штабные рейтинги, где Педро

Залишу тут на всяк випадок може ще не усі ознайомились

   
в тебе - устаревша інформація

Дай свежее, желательно с указанием источника
   
Ви робите висновки на підставі масиву інформації, яка наявна на сьогоднішній день. При виході в другий тур Зеленського і Порошенка розпочнеться вже зовсім інша кампанія. За три тижні до другого туру ще багато чого може змінитись.

Именно
Дожопы все эти опросы, когда интервьюируемый оперирует гипотетическими возможностями. И совсем другой расклад, когда манюпас сталкивается с реальным выбором: клован или порох.
   
Залишу тут на всяк випадок може ще не усі ознайомились

https://twitter.com/view/status/1111613278558605312

Та бо не встигли проштампувати бюлетні, заготовлені для вкиду.
А ЦВК порушив закон, бо Мороз знявся в обумовлений законодавством термін.
   
Дай свежее, желательно с указанием источника

да все міняється стрємітельно, баранам кловуна викатили на новий рік, ніхто ж догадувася  :lol:
   
Ну тогда раскажи как он их может честно выиграть


А як він має виграти?? Він виграє чесно, навтіь люди які голосували за Зелю в першому, запросто можуть змінити свій вибір, по тій же мотивацій по якій вибрали в першому турі його.

Знайому в першому за зЕлю , щоб дулю показати а в другому за Порошенка будуть по любому, хоч він і гавно...

Знали б ви реальну мотивацію, давноб влаштували диктатуру цим виборцям.

Доречі Настойка, тиж націоналістка, а Зеля це такий собі 34 рік тільки в у вишиванці українській.

   
Та бо не встигли проштампувати бюлетні, заготовлені для вкиду.
А ЦВК порушив закон, бо Мороз знявся в обумовлений законодавством термін.

коли Мороз подав заяву в ЦВК, що він знімається?
ЦВК каже, що не подавав ані він, ані інші.
Де обурення Морозу, Тарути, Добродомова та інших, які нібито вчасно знялися та вчасно подали заяви в ЦВК? де їхні докази, де заяви, де позови в суд?

Останнє редагування: 30 березня 2019 11:45:44 від Foxic
   
Именно
Дожопы все эти опросы, когда интервьюируемый оперирует гипотетическими возможностями. И совсем другой расклад, когда манюпас сталкивается с реальным выбором: клован или порох.

так, це
як в преферанці є ігри на взятки, є на роспаси, є на мізєра, все по різному
   
Спорт знаком с многими персонажами из реальной политики

Эти персонажи давно не у дел. А Спортсменом движут личные эмоции.

Мне тоже не нравится Порошог, но голосовать за клоуна из "нашей америкаши", который в 2008 году насмехался над грузинами или за Юлю, которая полностью лежит под Пу. Нет уж лучше Порох.
   
Вам видимо виднее

Выиграть он их в принципе не может. Он бы во втором туре проиграл даже Бойко. ....
:lol:
ох і попіднімаю я гілочки цих прогнозистів 1 квітня
   
Я ж писал, ты зря не читал. Он проигрывает всем в первой пятерке включая Бойко

Показати зображення...
Нагадую, що ця агенція(якщо не помиляюсь) давала Педрі на минулих виборах 34%.
Це похибка більш, ніж на половину.
Тобто, ці рейтинги навіть приблизну картину погано передають.

Останнє редагування: 30 березня 2019 11:48:39 від MartinFierro
   
коли Мороз подав заяву в ЦВК, що він знімається?
ЦВК каже, що не подавав ані він, ані інші.
Де обурення Морозу, Тарути, Добродомова та інших, які нібито вчасно знялися та вчасно подали заяви в ЦВК? де їхні докази, де заяви, де позови в суд?

Та хоч би й сьогодні подав заяву.

Де логіка не ставити штамп "Вибув"?
   
петя насує кловуну взяток на мізєрі,
та і взагалі думаю, петя вообще з коломойським вже добазарився, і вони розігрують кіно про другий тур  :good:
   
Та хоч би й сьогодні подав заяву.

Де логіка не ставити штамп "Вибув"?

а на підставі чого його ставити? де офіційна заява в ЦВК про зняття з виборів? 
   
А в чому він не правий ? Цілком реальна перспектива будь -якого умовного політика " N" , за існуючих умов і розкладів . Постав туди хоч Педру , хоч Зелю , хоч самого Хуйла  з Маргарет Течер .
Відповісти Цитувати   Повідомити модератору
Ось як приколисує нашу думку порохоботка. Вона точно знає, що намалюють відсотки не менші, ніж у 2014 році.
   
Именно
Дожопы все эти опросы, когда интервьюируемый оперирует гипотетическими возможностями. И совсем другой расклад, когда манюпас сталкивается с реальным выбором: клован или порох.

Смотрите, что для Пороха главная проблема?
Антирейтинг. Его люто ненавидят синие, это понятно, но их горстка
Юльки
Гриценковские и Садоводы
Правые
Это что касаемо тех кто в партиях идеологического содержания
А есть аполитичные люди, простые трудяги, люди с "поля"
Антирейтинг нынешней власти возник не в результате шквальной критики со стороны и не вчера
Этому явлению более двух лет
Причин много.
От цен и тарифов до блях и Свинарчуков
От зарплат Коболева и счетов за газ до Мальдив и Семочко
Убрать антирейтинг сложнее чем вам кажется
Это как в жизни, если вы не доверяете человеку вам сложно оьяснить что вы должны ему доверять
Ну выйдут они во второй тур и?
Петя будет мочить Вову?
Чем?
На слова - он не профессионал и клоун простой народ получит ответ - да, возможно, но посмотрите на то что вам за пять лет дали профессионалы!
И все, лавку можно закрывать
Кроме того что Вова лицедей ему по сути и нечего предьявлять
А вот Пете предьявлять дофига чего.

Кстати, я лично ему за титушек на митингах плюну на могилу. И за КОРД который неделю назад бил дубинами по головам парней на контрмитингах
   
коли Мороз подав заяву в ЦВК, що він знімається?
ЦВК каже, що не подавав ані він, ані інші.
Де обурення Морозу, Тарути, Добродомова та інших, які нібито вчасно знялися та вчасно подали заяви в ЦВК? де їхні докази, де заяви, де позови в суд?

Бу га га!
З цією подачею приблизно так само, як з коаліцією в ВР.
ЦВК міг просто не зареєструвати подану заяву, бо то ламає всі плани кнурятника.
А то, що заява таки була, доводять усі ось ці рухи навколо штампу "Вибув".
   
Ось як приколисує нашу думку порохоботка. Вона точно знає, що намалюють відсотки не менші, ніж у 2014 році.

до чого тут я? це не мої слова,
фальшуванням зайнялися?  :)
   
Эти персонажи давно не у дел. А Спортсменом движут личные эмоции.

Мне тоже не нравится Порошог, но голосовать за клоуна из "нашей америкаши", который в 2008 году насмехался над грузинами или за Юлю, которая полностью лежит под Пу. Нет уж лучше Порох.

+1
   
Да похер бойко и прочие.
Я говорю, что он выйдет во второй тур с клованом.
Это реально, не так ли?

Підр у  другому турі порве Зебла як тузік ганчірку. Тож, голосуючи за Зе, Гри, Бой, Кош - дають Підру перемогу у др. турі.
   
Бу га га!
З цією подачею приблизно так само, як з коаліцією в ВР.
ЦВК міг просто не зареєструвати подану заяву, бо то ламає всі плани кнурятника.
А то, що заява таки була, доводять усі ось ці рухи навколо штампу "Вибув".

так хай хоч один з тих, що знялися, покаже свою офіційну заяву в ЦВК, покаже, як він її здавав в ЦВК, чому ЦВК йому відмовила чи не відмовила, а потім в суд з цією заявою, якщо ЦВК порушила закон,
я вже не кажу про тисячі міжнародних спостерігачів, до яких ці кандидати можуть звернутися з цього приводу
   
Нові фейки від Фейкомаза
+1
   
Смотрите, что для Пороха главная проблема?
Антирейтинг. Его люто ненавидят синие, это понятно, но их горстка
Юльки
Гриценковские и Садоводы
Правые
Это что касаемо тех кто в партиях идеологического содержания
А есть аполитичные люди, простые трудяги, люди с "поля"
та да.
простые трудяги, люди с "поля" - такого наголосують, що х_У_й зна потім як це розгребти. і Трамп і Брекзіт і ЗЕ, все одного порядку рішення.
   
Смотрите, что для Пороха главная проблема?
Антирейтинг. Его люто ненавидят синие, это понятно, но их горстка
Юльки
Гриценковские и Садоводы
Правые
Это что касаемо тех кто в партиях идеологического содержания
А есть аполитичные люди, простые трудяги, люди с "поля"
Антирейтинг нынешней власти возник не в результате шквальной критики со стороны и не вчера
Этому явлению более двух лет
Причин много.
От цен и тарифов до блях и Свинарчуков
От зарплат Коболева и счетов за газ до Мальдив и Семочко
Убрать антирейтинг сложнее чем вам кажется
Это как в жизни, если вы не доверяете человеку вам сложно оьяснить что вы должны ему доверять
Ну выйдут они во второй тур и?
Петя будет мочить Вову?
Чем?
На слова - он не профессионал и клоун простой народ получит ответ - да, возможно, но посмотрите на то что вам за пять лет дали профессионалы!
И все, лавку можно закрывать
Кроме того что Вова лицедей ему по сути и нечего предьявлять
А вот Пете предьявлять дофига чего.

Кстати, я лично ему за титушек на митингах плюну на могилу. И за КОРД который неделю назад бил дубинами по головам парней на контрмитингах

 :facepalm:
та шо ти плетеш
для ригів петя - єдиний шанс легалізувати навороване бабло
дальше не читав
   
Нагадую, що ця агенція(якщо не помиляюсь) давала Педрі на минулих виборах 34%.
Це похибка більш, ніж на половину.
Тобто, ці рейтинги навіть приблизну картину погано передають.

То были другие выборы с иной мотивацией, нельзя сравнивать. Тогда была реальная угроза падения независимости. И юг и центр резко добавили петру

Не буду вставлять таблицу, но Петя на юге проигывпет Вове в 12 раз. В центре в восемь, и даже на западе в два
   
:facepalm:
та шо ти плетеш
для ригів петя - єдиний шанс легалізувати навороване бабло
дальше не читав

Для руководителей да, безусловно
А я говорю об ЭЛЕКТОРАТЕ рыгов
Точно что ты не читал
   
та да.
простые трудяги, люди с "поля" - такого наголосують, що х_У_й зна потім як це розгребти. і Трамп і Брекзіт і ЗЕ, все одного порядку рішення.

У нас нет для вас другого народа (с)
   
То были другие выборы с иной мотивацией, нельзя сравнивать. Тогда была реальная угроза падения независимости. И юг и центр резко добавили петру

Не буду вставлять таблицу, но Петя на юге проигывпет Вове в 12 раз. В центре в восемь, и даже на западе в два
Ну і зараз "другіє вибари" - це не значить, що ось зараз таки все буде так, як рейтингові агенції намалювали.

П.С. А зараз, до речі, нема реальної загрози суверенітету України? хуйло капці відкинуло і на його зміну прийшов якийсь поміркований демократ, чи що?
   
Re: Грынив утром выдал новые штабные рейтинги, где Педро

Нагадую, що ця агенція(якщо не помиляюсь) давала Педрі на минулих виборах 34%.
Це похибка більш, ніж на половину.
Ви довіряєте результату виборів 2014? Малювали зростання рейтингу та готували виборця до перемоги певного кандидата так само, як і зараз.
   
Для руководителей да, безусловно
А я говорю об ЭЛЕКТОРАТЕ рыгов
Точно что ты не читал

 :facepalm:

як ригівські руководітєлі прікажуть - так бидлани і проголосують  :good:
а умні риги, тіпа Алезки і самі перекувалися в порохоботи :good:
   
У нас нет для вас другого народа (с)
можливо, дебілів треба якось усувати від голосування? через базові інтелектуально-логічні тести, на вміння читати, писати, аналізувати інформацію.
це проблема загальносвітова, зауважу.
   
Re: Грынив утром выдал новые штабные рейтинги, где Педро
KLV

Вибори все покажуть. Не треба брискати слиною один на одного. Кожен має право на свою думку і на свій голос.
А всі ці переходи на особистість нікому не роблять честі.
Дуже часто не хочеться навіть висловлюватись, щоб не облили багном
   
так хай хоч один з тих, що знялися, покаже свою офіційну заяву в ЦВК, покаже, як він її здавав в ЦВК, чому ЦВК йому відмовила чи не відмовила, а потім в суд з цією заявою, якщо ЦВК порушила закон,
я вже не кажу про тисячі міжнародних спостерігачів, до яких ці кандидати можуть звернутися з цього приводу

Досить вмикати кацапку "А ви докажітє! Ваші доказатєльства - нє доказатєльства!"
Раз пішов такий двіж, значить заява була. Я допускаю, що навить спочатку ЦВК її зареєструвала, але потім роздуплилася, що тоді з вкидом за кнура - всьо! і дала задню.

Оскільки Ви ввімкнули кацапку: "А ви докажітє! Ваші доказатєльства - нє доказатєльства!" більше з Вами це питання не обговорюю.
   
Ви довіряєте результату виборів 2014? Малювали зростання рейтингу та готували виборця до перемоги певного кандидата так само, як і зараз.
Я не довіряю заявам від балди. На кшалт: намалювали результати виборів 2014.
   
Ну і зараз "другіє вибари" - це не значить, що ось зараз таки все буде так, як рейтингові агенції намалювали.

П.С. А зараз, до речі, нема реальної загрози суверенітету України? хуйло капці відкинуло і на його зміну прийшов якийсь поміркований демократ, чи що?

Сирия и Венесуэла
Отдаление Суркова
Полное разочарование "добровольцев" и местной ваты в ОРДЛО
Это лишь часть причин почему острой фазы не предвидися (если конечно не начнется майдан)
   
Приятно жить в иллюзиях и с апломбом выдавать желаемое за действительное.  Но потом с реальностью всё-таки придется смириться.
Порошенко выиграет выборы

з застосуванням фальсифікацій і цих "реформованих" судів однозначно.
   
То были другие выборы с иной мотивацией, нельзя сравнивать. Тогда была реальная угроза падения независимости. И юг и центр резко добавили петру

Не буду вставлять таблицу, но Петя на юге проигывпет Вове в 12 раз. В центре в восемь, и даже на западе в два

Все эти рейтинги до жопы. У Пепы реальные рычаги управления и админресурс, у Зе - нет ничего, он даже говорить не умеет. Пепа во втором туре его раскатает как асфальтоукладчик мягкий асфальт.
   
Все эти рейтинги до жопы. У Пепы реальные рычаги управления и админресурс, у Зе - нет ничего, он даже говорить не умеет. Пепа во втором туре его раскатает как асфальтоукладчик мягкий асфальт.

тобто просто сфальсифікує результати виборів.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія