Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

НЕОмаскалята й НЕОмаламаскалята - на гайвеї до самісінького ПЕКЛА...

Та хоч один мудрагель знайдеться зпарадувати свою глупість! Отут лиш колекція моїх дописів з інших гілок та тем - щоби були в одному місці для мене. 
Your own stupidity will suffice. :tongue:
   
Цитата:  link=topic=399887.msg7582161#msg7582161 date=1275187620
Якщо вже горіти - то треба пекельно аж геть догоріти:
 
 Whitesnake - Burn - 
 
 Гори, гори - аж дотла
 Спопели - усі пекла...
 Попіл - хай змете мітла
 Хай палають всі світла...

   
 [<a rel="nofollow"  href="http://www.youtube.com/watch?v=sN8grtFUQYs&feature=related">www.youtube.com</a>]
Редаговано разів: 1. Востаннє 10/10/2010 06:22 користувачем Врода.

А отут і отепер? Що скаже ад-гок, спонтанна - і вчасна і сумісна рима?

Горе, горе - аж до неба:
В пеклі горя - скільки треба!
Куди втече Бог від себе?
До людини - в плоть окрему!

   
Ану - що отут скрито:

Цитата:  link=topic=399887.msg6180176#msg6180176 date=1260460380
про Іскандер Білодід Написав:
 -------------------------------------------------------
 > Вродонько__ ;o _!!_ -- ви попелом дипломатів замиловані?!  :drinks: 
 
 Спопелімо все - і попіл лиш в помині:
 Спинімо сопілки спів - 
 Пекельне пекло - без гомону,
 А скрипка ритмом сипле гнів...
 
   
 
 Для Вас я маю краще розуміння ритміки попелу, диму, та пекельного вонгю - бач лінгвісти лізуть в породжувальні, генеративні джерела психіки та культури - архетипність яких позбавлена всякого забобону про давність та глибинність... 
 
 
 ...і музика отам є вирішальною та емблематичною... а то як інакше зрозуміти тотожну культуротворчу ритміку Бетховена, Deep Purple, AC/DC і гуцулів? ... і, навпаки, немічну та своєрідну ритміку туранців?
 
 Николай Cергеевич Трубецкой
 О туранском элементе в русской культуре 
 [<a rel="nofollow"  href="http://gumilevica.kulichki.net/TNS/tns06.htm#tns06text12">gumilevica.kulichki .net</a>]
Редаговано разів: 3. Востаннє 10/12/2009 20:24 користувачем Врода.
   
НЕОмаскалята й НЕОмаламаскалята - на гайвеї до самісінького ПЕКЛА...
Врода 4 липня 2009 18:32:00


"Пророцтво" про пекло - то саме прогнозування - то правильне та розумне прочитання семантичних сигналів всяких москвософтверів та органічних кассапокомунікацій: це на згадку отим ("какаяразнїца-чілавєкам") - що не зволіли розуміти наявну, звідуасіль нагнітальну, россозагрозу:

Ось найостанніший приклад - якому, нібито, не вірили: з МОВА: 26 січня 2022, 17:37:13:

Ото стаднотуранське москвомислення (несвідоме-несовісне-несумлінне-неслов'янське хизування "бїдой-убїждєнїєм = бїднатой-пабєдай") — яке не розуміє жодну слов'янськість, навіть оту кассапоспотворену та москвовироджену — і ніколи не зрозуміє насущну слов'янськість української (Дугин же її зовсім не знає), яка би змогла просвітити сліпого антислов'янина-ґлазоносця, що "Рассїя" і "слов'янськість" — то антиномії та антитези:

Дуґїн прїдрьйок сазданїє Саюза Славянскіх ґасударств: что будїт с Рассїйскай Фїдїрациєй [Мова й вимова — то не "МФА: [nɐˈʂɛnʲɪɪ̯ə] - нашенїє" і не МФА:ед.ч.[prə-ɪz-nɐˈʂɛnʲɪɪ̯ə] — "пра-із-нашенїє" каснаїзьічнава русскав їзьіка: МФА: [rɐˈsʲiɪ̯skəɪ̯ə fʲɪdʲɪˈrat͡sɨɪ̯ə]] і Украінай?
1.2K
https://www.youtube.com/watch?v=vOtcWfjT40M

Дугин: "Рассїя прїдлажит мїру ідєю вазраждєнїя аа-вава-славянскава вово-їво іба-русскава мїра — сїрєчь туранскава мїра + ... До 2024 — Украіньі как ґасударства нї будїт, а будїт Саюз Васточньіх Славянскіх Народаф" — отакої од каснаїзьічнава недоріки! Справа прадавня, індоевропейська, індоарійська: "Борьба Турана и Ирана занимает центральное место в Авесте"!

Глухий ґлазоносець й туранотелепень — сам себе навіть почути немічний: жодної метанастанови ума й духа россораб-россорїбьйонак не має! Антислов'янин — хоче знищити найслов'янськіше та найіндоевропейськіш е слово та концепт та країну: Україну.
+
Як виконати українську законну слов'янськість і доконати антислов'янят — які не зволіють сконати: Про виникання та зникання слов'янськости: вникнімо й проникнімо в отеє...
   
що не зволіли розуміти наявну, звідусіль нагнітальну, россозагрозу:

А передусім - оцю, якій не було кому відповісти доречними та вчасними українськими контраргументами: бач, знеукраїнення - неосвічено-німе та гетепроїзьічне: отак з МОВА: 14 липня 2021, 16:48:18:

Путьїн: Україна зараз_ІБА_СЇЙЧАС – ТЕПЕР найбідніша країна Європи.
хуйло: Украина сейчас – беднейшая [= іба-МФА:[ˈibə] убїждьйонная россо-бїдой і пабїждьонная россо-бїднатой: отам в чотирьох россословах — "беда, беднота, убедить, победить" — один "переконливий лиш бідою" та "переможний лиш біднотою" етимон: "бїда": нігілістична та антиукраїнська органіка російських концептів!] страна Европы.

Путьїн: Таку ж розправу послідовники бандерівців готові були вчинити в Криму, Севастополі, Донецьку і Луганську. Вони і зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР не відмовляються від таких планів. Чекають на свій час. Але не дочекаються. «Правильним» патріотом України зараз_ІБА_СЇЙЧАС ТЕПЕР оголошується лише той, хто ненавидить Росію....Ми з повагою ставимося до української мови і традицій... Адже ми – один народ. Зараз_ІБА_СЇЙЧАС ТЕПЕР ці слова сприймаються деким в штики..

хуйло: Такую же расправу паслєдаватїлї бандїровцев гатовы былї учинїть в Крыму, Сївастопалє, Данєцке і Луганске. Анї і СЇЙЧАС нї атказываются ат падобных планав. Ждут свАЇВО часа. Но нї даждутся. «Правїльным» патрїотам Украіны сїйчас абъївляєтся лїшь тот, кто нїнавїдїт Рассїю....Мы с уваженїєм атносїмся к украінскаму їзыку і традїциям... Вєдь мы – адїн народ. Сїйчас этї слава васпрїнїмаются кое-кем в штыки.

Висновок: Україна успішно навчила Путьїна та його путьїнят — бідолашної та злиденної суржикополови!
+
Ото вже знетеперішнений часочухраїнець (немічний збагнути часозалежність мовоума) — суржико-псевдофілософ: Сергей Дацюк: Yesterday at 12:27 AM :

"А в тому, що зараз_ІБА_СЇЙЧАС ОТЕПЕР відбувається в Україні, виходить, винувата не Росія, винуваті західні партнери?"

Часоафазники — які не розуміють навіть український минулий час (щойно-час), український теперішній час (отепер-час), український майбутній час (зараз-час) — то як їм зрозуміти одвічну й довічну Україну?

Щойно, в минулому моменті, путїно-суржик відбувся в Україні -
Та відбувається й отепер — в отеперішнім моменті!
Але ЗАРАЗ — лиш ЗА три миті — в моменті майбутньої руїни:
Часонедорік — Путьїн-СЇЙЧАСНЇК знищить дощенту!


Далі колишнє — звідсіля (МОВА: 6 березня 2019):

Не диво - що ні політики, ані воїни, ані лінгвісти, ані суржикописьменники: не відають коли саме треба стріляти із рідної хати (аж настільки їх знепорав та зневчаснив та знеумив отой русскій мїр і їзьік!):

Влучно стріляти - є вчасно стріляти!
Українцю: коли стріляти? Лиш колись "зараз" - чи вже отепер?
Тож отепер, бо в отеперішній миті - коли вкраїножер
Вломлюється та лізе в твою хату!
Бо зараз, лиш ЗА хвилинку - він тобі заб'є й тата й матір:
І вже буде запізно і спасатись - чи й втікати:
Питання життя та смерти - питання всіх граматик -
Бо і "тепер" і "зараз" - страта язикатих!
   
Підсумки: капут совєтського союзу лиш цього року настав, після сторічного його існування: 1922 - 2022:

"Пророцтво" про пекло - тож саме мовлучне прогнозування - то правильне та розумне прочитання семантичних сигналів всяких москвософтверів та органічних кассапокомунікацій: це на згадку отим ("какаяразнїца-чілавєкам") - що не зволіли розуміти наявну, звідусіль нагнітальну, россозагрозу:

Та вілели оте було ясно? З тих пір та отого часу - коли саме оця отуттешня тем тема була й започаткована: Врода 4 липня 2009 18:32:00:

Мої попередження і щодо мови і щодо держави і щодо війни - були однозначними (всупереч усім "какаяразнїца-чілавєкам"):

Наприклад:

Незабаром - військовий наступ!
+
+

(Після цього мого допису - мені було неможливо написати хоч один допис впродовж півроку, побачивши аж отаку зраду та безпорадність - тож через відразу до політичного інфантилізму)!
   
Та відколи оте було ясно? З тих пір та отого часу - коли саме оця отутешня тема тем була й започаткована: Врода 4 липня 2009 18:32:00:

Найчіткіше попередження - кепсько антипанікерське: вони були на гайвеї до самісіньої війни - але москвоум та россоїзьік - отеє їм заблокував: після війни усе виразно й окремо виясниться чому саме отак і трапилося:

Зеленський: Без кассапопаніки. З вірою в Україну та мир!
4,483 views • Jan 19, 2022 •
Не панікуймо - Данбасс і Крим вже успішно проґавили та непропанікували!

Бо ми не живемо отепер в українському теперішньому часі - коли треба розумно панікувати (і ніколи не жили, а що не воювали по-українськи - й поготів), а в россосуржикосїйчасі та в москвовимірах та в москвовійні:
Тож саме коли треба чи не треба панікувати? - Питання часу!

Зеленський попросив українців не панікувати: Не бігти по гречку й сірники
СЕРЕДА, 19 СІЧНЯ 2022, 20:41
https://www.pravda.com.ua/news/2022/01/19/7321021/

Пряма мова [прямий россосуржик - а також і москвомислення] Зеленського: "А в чому, власне, новина? Хіба це не реальність уже 8 років? Хіба вторгнення почалось не у 2014? Хіба загроза масштабної війни з’явилась тільки зараз_ІБА_СЇЙЧАС ТЕПЕР? Ці ризики існують не один день. І вони не стали більшими. Більшим став ажіотаж навколо них. І зараз_ІБА_СЇЙЧАС ТЕПЕР активно нападають не на нашу землю, а на ваші нерви. Щоб у вас було постійне відчуття тривоги."

Ось отут пояснено чому россосуржиконедорік и - немічні вчасно стріляти, а думати чи мовити вчасно - й поготів! Все в умі зкорельоване - яко мововійна! Лиш недоумкам отеє - "какая разнїца"!
   
Веслярі та човнярі - на суші та на сухому гайвеї до самісінького пекла: слово "рос" - норманською є "весляр/весло": отому птьїнодуґїньі є веслярами на шизо-суші (суша з веслами в своїх руках) - навпростець в нікуди та в самознищення: Дуґїн: Alexandr Dugin March 20, 2022  ·
ЕВРАЗИЯ -- ЦИВИЛИЗАЦИЯ СУШИ (LAND POWER)


Ось із Мова: 25 січня 2022, 21:11:38: Росіяйська Федерація = Россобіда! "Рос" (слово води та моря) - скандинавське слово, "федерація" латинське: тож обидва натовські, суто індоевропейські та европейські - і отак, термінами шизоантисуші, прозиває себе антиевропейська, туранська "цивілізація суші" - нинішня Россїя:

Чому не збагнуть смисл "федерації"? Бо призводить до "бїда-пабєда-убїждать-бїдната": "пабїдїть бїдой і убїдїть бїднатой": отак не мовить справді слов'янська, могутня українська мовоперемога та мововойовнича українопереконливіс ть:

*bheidh- — Proto-Indo-European root meaning "to trust, confide, persuade."

It forms all or part of: abide; abode; affiance; affidavit; auto-da-fe; bide; bona fide; confederate; confidant; confide; confidence; confident; defiance; defy; diffidence; diffident; faith; fealty; federal; federate; federation; fiancee; fideism; fidelity; fiducial; fiduciary; infidel; infidelity; nullifidian; perfidy; solifidian.

It is the hypothetical source of/evidence for its existence is provided by: Greek pistis "faith, confidence, honesty;" Latin fides "trust, faith, confidence, reliance, credence, belief;" Albanian be "oath," bindem "to be convinced, believe;" Old Church Slavonic beda "distress, necessity," bediti "to force, persuade;" Old English biddan "to ask, beg, pray," German bitten "to ask."
+
УБЕДИТЬ: Происходит от русск.-церк.-слав. убедити, судя по -жд- в форме несов. вида, от у- + русск.-цслав. беди́ть «приносить беду», сюда же победи́ть, убеди́ть, укр. бiди́ти «ругать», ст.-слав. бѣждѫ, бѣдити «принуждать», болг. бедя́ «клевещу». Исконнородственно готск. baidjan «принуждать», ср.-в.-нем. beitten – то же, алб. bē «присяга», далее, вероятно, др.-греч. πείθω, πέποιθα «убеждаю, уговариваю», лат. fīdo «доверяю», см. Бернекер, 1, 54; Розвадовский, RS 2, 105; Траутман, BSW 23. Заимствование из герм. не представляется вероятным, вопреки Хирту (PBB 23, 331), Мейе (Et. 252); см. также Торп 270 и сл. . Первоначально, очевидно, связано с беда.
+
РОС: *ere- *erə-, Proto-Indo-European root meaning "to row." It forms all or part of: row (v.) "propel with oars;" rudder; Russia; Russian; trireme.
   
На гайвеї - суржикобіженці та зайчики-побігайчики! Ану наведімо з Мова: 8 березня 2022, 01:59:20 закид проти терміну "біженці":

Знову втекла мова од них — знову спіткав їх та бігає з ними россосуржик-побігайчик:

Усе збувається?
Юрій Андрухович
https://zbruc.eu/node/110949

Так, Європа відкрилася – принаймні на кордонах для біженців втікачів. Поки що принаймні це.

Зайчики побігайчики — то не зайчики втікайчики, але у зросійщених та знемовлених гібридоумах — дастьбі різниці! Россоінерція диктує покорятися суржикостихійності та суржикошизофренії: узаконюють неподобства всякі незнавці української мови, всуперч навіть і здоровому українскькому глузду та найочевиднішій мовоорганіці.

Чи пак — інша "інтелектуалка":

"Я - /біженка/. ... /Зараз_ІБА_СЇЙЧАС/ ОТЕПЕР за 200 км від нього."

Вона ВТІКАЧКА, і ОТЕПЕР, бо в отеперішньому історичному моменті та отеперішній миті - далеко від Києва.

"Біженець" — то бігати та бігти:
Втікач — то втекти й втікати!
Бігаєш без страху й нізвідки:
Втікаєш геть — коли знищили і хату!


"Біженець" — стихійно імпортована політична категорія з чужої мови, суржикоінерція — гріх проти української мовоорганіки!
+
Ось Фаріонка вже готова ЗАРАЗ_ІБА_СЇЙЧАС ще гірше й завзятіше суржикізувати біженців:

Мова – це влада: звернення до Садового. День 15 | Ірина Фаріон
24,357 views • Mar 11, 2022 •
https://www.youtube.com/watch?v=NP5AnNEg04c

+
Предшестя: Тягнибок-колобок-побігайчик: 4 жовтня 2021, 13:54:30!

Але суржикосомнамбуліст и — ув мововтечі: мовонесвідомо, суржикостихійно - втікають од мови:

Втікають втікачі – то отепер-втеча:
Втікання галасвіта – в світоколотнечу!
Людина-втікач – людина недоречна:
Зруйновані міста й села, хати й печі –
Усі лігва звірів та гнізда лелечі:
Жало москвосмерти – россокровотеча:
Меч мовоздолаймо – люду чудохреща ...


Чи пак: хто ампутує мовомогутність та й можливість самого українського мововіршування?

Ото втеча втеч:
Вжахнувся й москвомеч!
Ото біганина біганин:
Регоче й сам москвин!
   
Гадкуймо гадку та пригадку!

Українська мовогадка - та українці-русини... Мова - 13 листопада 2020, 15:27:

Pheme/Fama-Φήμη: МОВОСЛАВА!

Ану подумаймо детальніше й пірнімо мовогадкою глибинніше отуди. Привід: Русинська карта. Як ми шукали руку Москви і сепаратистів на Закарпатті – репортаж із Ужгорода -— Андрій Тараненко - середа, 11 листопада 2020, 05:30

Зрозуміймо спочатку звідкіля взялася мадярська сім'я-челядь-*čeľadь-család: а потім і їхня мовосім'я та етносім'я, уся же й всіляка челядня. Питання: як змадярізували давніх та й недавніх русинів-українців? (Мій дід, мовоопікун та мовоказкар мого дитинства, сім років прожив у мадярському війську, з оних — чотири рочки першої світової війни: я його спитував — а як оце, або оте мадярською. Отож отут маємо і сімейні спогади та гадки-здогади: я од нього слухав живу українську ще з 19-го століття, суттєво тотожна моїй сьогоднішній). Погадаймо собі про отеє навіть мадярською-українською гадкою-ґонд-ом (отодішня, давня-колишня — ще назальна «ганд-ка»-gondolat  + ганд-а-ти--gondol — а в румунській назальність ще виразніша, тож первісніша, чого румуни й самі ще не відають: gând + gândi). Перший висновок: і українці і румуни і мадяри — гадають-думають гадкою, індоевропейським лексично-семантичним субстратом (пригадаймо ж собі — російська й не має слова «гадка», яку навіть неслов'янські мови навкруг нас мають — і має лиш поампутоване москволімітаціями «ґадать»!). Що отеє значить? Але згадаймо отут та отепер — що Ук.Ет.Сл., незагадково — немічний (бо змосковщений-деслов'янізований) правильно собі пригадати, ба й навіть угадати, яка саме етимологія слова та звідкіля українська «гадка». Не знаючи української, румуни гадають — що їхнє слово з мадярської, а, в свою чергу, недослов'янізовані мадяри — немічні здогадатися (кажуть «невідомо») звідкіля походить їхня «гадка-gondolat» (як ото й росіяни: які ніколи не здогадаються звідкіля їхня «за-ґадка»). Отож: російська (самозванно саботуючи вивчення справжньої слов'янської мови та зрозуміння саме українською справжньої індоевропейськости) підводить та збиває з пантелику усіх, а найгірше — українців. Саме через українську можна дальше вникнути в генезис індоевропейського мовоума та зрозуміти й решту індоевропейського (і слов'янького і греко-латино-германького) мовосубстрату — але не годиться аж все оут і отепер вульгаризувати. Оатким же мовочином та мовочудом, нарешті, богиня-даймониха Φήμη — оповість оповідь та оповістить (скаже-вкаже-докаже) звістку про джерела мовомовлення та мовобагакання (= *bʰeh₂- = φήμη-“to speak”) усім, а передусім самим небайдужим мадярам. Баную (= «бганую»= *bha- (2):  Vedic Sanskrit भनति (bhánati), Proto-Celtic/bānos, Proto-Germanic *bannaną, рум: bănui, мадяр. bánat) — що зросійщені чи знемовлені українці з-бай-дужіли щодо «банувати»!

Останнє редагування: 10 травня 2023 21:37:21 від Врода
   
Отож-бо: "Гайвей ту гелл" - каснаїзьічнїкам:

Ото давненько - нічого отоді наомаламаскалята не зрозуміли з отого пророцтва: тож і отепер ще залишаються на препекельному гайвеї.

Але отепер звернімо нашу препильну увагу на оце вже нове відео од AC/DC, з його синім громом та жовтою блискавкою - де український нерозгорнутий пророцький прапор уприсутнився в першому ряді глядачів-слухачів з першої же хвилини: тепер нове покоління знову приглядається та вслуховується пильніше в AC/DC:


1,361,021,791 views Nov 7, 2012

Підсвідомий, сублімінальний український прапор та його кольори - аж відколи вже промовляє до всієї світової публіки. Зважмо лишень на кількість преглядів!

Останнє редагування: 20 листопада 2023 00:08:16 від Врода
   
Гайвей ту Гелл - є також педагогічною спробою нарозумити маламаскалят не верзти поампутонавною та зредукованою російською, де дастьбі "Г" - і не казати, приміром, "хелп", "хайп", чи "хейт":

В україців маскалята -
Вкрали АГА! слово:
Та не вміють реготати
Без ГА? - та без мови!


Ґаварю ж:

Мовмо й пишімо й заклинаймо маскалят (ГА? - АГА! = найкоротша формула заклинання й залякування) - українською!

Чи пак:

Чотири антимаскальські українські "Г", ґаварю: 4Г - наводять паніку та переполох на маскалят:

Агов: ГА?+АГА!+ГЕЙ!+ГЕТЬ!

І ГЕЙ! і ГА? і АГА!
Налякали маскаля:
Мовлення у них - нема:
ГЕТЬ недорік звідсіля!


Останнє редагування: 21 листопада 2023 18:14:24 від Врода
   
Врода,  4 липня 2009 18:32:00
Отож-бо: "Гайвей ту гелл" - каснаїзьічнїкам
:

Ото давненько - нічого отоді наомаламаскалята не зрозуміли з отого пророцтва: тож і отепер ще й надалі залишаються знетеперішненими та невчасними на препекельному знемовленому гайвеї.
... Бо зазнали вже й кассапопотопу!

Ото аж стільки рочків пеклопотопу!

Мотив та тема і досі чинні та красномовні:


493,412 views  Jul 2, 2015 Hell or High Water: ПЕКЛО чи ПОВІНЬ

Рече отеперішня мить вже отепер: бо зараз - лиш ЗА ОДИН МОМЕНТ, в майбутнім часі - отеє вже буде запізно:

Пекло чи Потоп

І пекло, і потоп:
І перескоч - і скажи "гоп":
Вже отепер - в оцей момент:
Бо зараз - за мить - тебе знищать вщент!


Довідка для часогопака: Не кажи "гоп", поки не перескочиш. Пр.

Про українську отепер-мить, яка триває й минає в отеперішньому часомоменті українського теперішнього мовоума - мовитимемо одвічно й довічно!
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія