Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Зе-людаси - це опора Бенесуели.
   
:(

Я думав , Бяка, що жінці іншого треба.

Не думай, не твое это  :D
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Это щас про Австрию, Испанию или Грецию ? Знаешь что корабли ВМС рф заправляли точнее дозапрваляли в Испании когда они шли к берегам Сирии . Там конечно демократия работает

А я тут до чого? висуни претензії до цих урядів. Ніби там корупції нема.
   
))) понятно...
жена, нафуй давно, послала...
пойди, брому выпей...
Ты уже там? шустрый педрик попался - не успеешь послать, а он уже докладывает выполнение. :gigi:
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Брешеш, ольгінець. Твій новий през сам тряс членом перед хуйло у той час, як він вбивав наших захисників, зробив мільйони баксів в Росії, насміхався над українцями під час Майдану, робив огидні антиукраїнські ролики, коли хлопці клали життя на Донбасі.

ТИ і ТОБІ подібні вибрали презом це антиукраїнське ніщо. ЖЕРИ і OWN IT! винен тільки ТИ і ТОБІ подібні у всіх нещастях, які сталися і ще стануться з народом України.
Ипать ты тупое.
   
А чому піаністи так агресивно сприйняли новину про зашквар Бєні?)

Хіба ваш клоун не Голобородько і не посадить клятого міжнародного злочину за грати , як того просять американські союзники???
   
Ипать ты тупое.

у tracker  - нокдаун  [ua]

   
Канада - это не ты, свынота, как и порося - не Украина. Дошло, калич господня?

Так само як Україна це не наркокловун-дегенерат



   
А я тут до чого? висуни претензії до цих урядів. Ніби там корупції нема.
Пані назвала рудого поца «лідером вільного світу». Ті країни не належать до вільного світу? Чи просто поц не може ними командувати, тобто не є їхнім лідером?
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Шо, мечтаешь о бомбах на Киев? дедушка в полицаях подвизался? Адинарот. :facepalm1:

Моїх прадідів "розкулачили" якраз твої і прихильники певної політсили родичі кацапи-комуняки. А поліцієм був дід зе, розганяючи народне повстання, а прадід, цілком можливо, морив українців голодом. Цілуй тепер його лапи, козел, і поклоняйся своєму зелотому божку!

Мої родичі воювали в рядах УПА і сиділи в таборах, і тому до вас, кацапське кодло, у мене ненависть з молоком матері.

Останнє редагування: 18 травня 2019 22:13:05 від Inanna
   
А чому піаністи так агресивно сприйняли новину про зашквар Бєні?)

Хіба ваш клоун не Голобородько і не посадить клятого міжнародного злочину за грати , як того просять американські союзники???

От мені теж цікаво це дізнатися.
Але тут таке гівно з них поперло, що, мабуть, сьогдні відповіді не буде  :D
   
Наш штаб - 73%, дура, прости господи. :facepalm:
Сауз, я б не трогала цю умалішенную ))), в мене вона в ігнорі.
такої плодовитої маячні, здається, нихто не продукує. ну, може Бяка, але не в такій кількості.  :D
   
Как бы это смешно не звучало зря Джулиани связался с Беней :)

ты смеешься?
Джулиани один из еврейских столпов в штатах.
Чо он собственно прицепился к коломойше?
Потому что тот начал п***а его бабки.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Пані назвала рудого поца «лідером вільного світу». Ті країни не належать до вільного світу? Чи просто поц не може ними командувати, тобто не є їхнім лідером?

Тому що корупція у різних проявах є у всіх країнах світу, де влада і гроші. У тому числі в США. Он поряд тема про Байдена і Китай.

Але вам все "свинарчуки", "мародери". Причому абсолютно бездоказово. В результаті тупі 73 відсотків вибрали ще більших, у тисячу раз зашквареніших корупціонерів  :facepalm1:
   
Моїх прадідів "розкулачили" якраз твої і прихильники певної політсили родичі кацапи-комуняки. А поліцієм був дід зе, розганяючи народне повстання, а прадід, цілком можливо, морив українців голодом. Цілуй тепер його лапи, козел, і поклоняйся своєму зелотому божку!

Мої родичі воювали з УПА і сиділи в таборах, і тому до вас, кацапське кодло, у мене ненависть з молоком матері.
Я даже не сомневаюсь, что твои родычи "воювалы з УПА". Ну оно по повадках видно.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

ты смеешься?
Джулиани один из еврейских столпов в штатах.
Чо он собственно прицепился к коломойше?
Потому что тот начал п***а его бабки.

Це як? він італієць, а не єврей.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
nik

Якщо не скористається то це буде пряме і очевидне підтвердження того шо Зеленський є тільки ширмою для Коломойського


а шо ж його порошенко не посадив?  :laugh:

24%
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Я даже не сомневаюсь, что твои родычи "воювалы з УПА". Ну оно по повадках видно.

Видряпав один win на основі пунктуації і радіє, як мала дитина  :rotate:  :laugh:
   
В результаті тупі 73 відсотків вибрали ще більших, у тисячу раз зашквареніших корупціонерів
Наші тупі вибрали Зе. Ваші тупі – рудого поца, посміховисько всього світу.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

а шо ж його порошенко не посадив?  :laugh:

24%

Я задала питання вище, чому такі коментарі пішли саме зараз? можливо, вони викликані статусом розслідування, а можливо, тим, що Коломойський не був при владі, а тепер буде.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Наші тупі вибрали Зе. Ваші тупі – рудого поца, посміховисько всього світу.

Американці з 51 відсотками аппрувал не вважають, що 1) він поц і 2) посміховисько. Так добре, як при Трампі, вони в останні роки не жили.

Канадці моляться, щоб вибрати щось хоч наполовину таке, як Трамп.
   
Сауз, я б не трогала цю умалішенную ))), в мене вона в ігнорі.
такої плодовитої маячні, здається, нихто не продукує. ну, може Бяка, але не в такій кількості.  :D
Та я знаю. просто от скуки. Это как когда матч закончен и домой вроде рано, хочется почесать языки. А тут такая мишень для дартса.  А по сравнению с Бякиными двадцатью забаненными никами на кидстафе и еорчеванием сирени, эта "Иван" - жалкое подобие правоверного поросенка. :D
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Ну что Зазе ну вот завтра или через месяц Амеры потребуют выдать Беню. Выдадите или пошлете? Напоминаю Амеры одна из немногих причин почему Х-ло еще не в Киеве.

А якщо амєри Пєдро затребують, прикуєтесь до нього кайданками, щоб не видавать?
Нагадаю, Бєня зупинив Х-ло під Дніпром, тому Х-ло і не в Києві
   
  О як жулькоскот заверещав  :laugh:

  бидло вже корчиться в конвульсіях
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

А чому ж ви тоді з ним торгуєте, розмовляєте його мовою і вибрали презом того, хто перед ним дупою крутив і готовий встати перед ним на коліна?

Так й ви з ним торгуєте, хоча вони погрожують вам ядерною зброєю.
   
Це як? він італієць, а не єврей.
Только не рассказывай мне сказки! Он жид натуральный.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

так.. все прихильники певної політсили облизали коломойшу? собираетесь укрывать преступника от американского правосудия ?
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Американці з 51 відсотками аппрувал не вважають, що 1) він поц і 2) посміховисько. Так добре, як при Трампі, вони в останні роки не жили.

Канадці моляться, щоб вибрати щось хоч наполовину таке, як Трамп.

Такого щоб називав Володзимера другом тиснув руку, і заблокував розширення санкцій.  :lol:
   
Только не рассказывай мне сказки! Он жид натуральный.
Гиппа с понедельника по шаббат будет акция - прием всех желающих в евреи. Только сам понимаешь., при таком наплыве, обрез мастеришь себе сам.  :gigi: Ну ты это одной левой сбацаешь.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Американці з 51 відсотками аппрувал не вважають, що 1) він поц і 2) посміховисько. Так добре, як при Трампі, вони в останні роки не жили.

Канадці моляться, щоб вибрати щось хоч наполовину таке, як Трамп.
Ну тогда какого буя им болит Беня?! Пусть по масти решают вопросы, их уровень это хуйло или на худой конец иудеи. Надо было с Моссадом операцию замутить выкрасть Беню и пряму в Гуантанамо))). Тем более у моссада опыт таких операций есть. Нах им Украина ущербная в этом вопросе. Беня в израильщине сидел хз сколько времени и особо не прятался
   
Моїх прадідів "розкулачили" якраз твої і прихильники певної політсили родичі кацапи-комуняки. А поліцієм був дід зе, розганяючи народне повстання, а прадід, цілком можливо, морив українців голодом. Цілуй тепер його лапи, козел, і поклоняйся своєму зелотому божку!

Мої родичі воювали в рядах УПА і сиділи в таборах, і тому до вас, кацапське кодло, у мене ненависть з молоком матері.

Вызываешь глубокую симпатию (tu)
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Так й ви з ним торгуєте, хоча вони погрожують вам ядерною зброєю.

Пояснюю різницю. Коли така країна, як США, з кимось торгує і отримує бабло, вона не змушує інших вводити проти тої країни санкції.

А Україна продовжує вести бізнес з кацапами і навіть вибрала кацапську ляльку на трон. Але при цьому тупотить ногами, заривається і обзиває поганими словами лідерів тих країн, які до цього часу допомагали, що "апельсіні наколотиє" і "малавато будєт!".

Ну то вибачте, ми ж не ідіоти. Ідіоти не ми.
   
так.. все прихильники певної політсили облизали коломойшу? собираетесь укрывать преступника от американского правосудия ?

Зараз трішки почекаємо, коли СаузБлад захлинеться власним гівном - і продовжимо розмову :)
А то засрав усю гілку.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Только не рассказывай мне сказки! Он жид натуральный.

У тебе є результати генетичного аналізу? чи ти череп заміряв по своїх кацапсько-фашистських методичках?

І до чого тут національність взагалі, у тому числі зе?
   
Американці з 51 відсотками аппрувал не вважають, що 1) він поц і 2) посміховисько. Так добре, як при Трампі, вони в останні роки не жили.

Канадці моляться, щоб вибрати щось хоч наполовину таке, як Трамп.
А головне Трамп с Рассеєй очень хоче дружить. І лічно с уважаємим Вольдемаром.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Такого щоб називав Володзимера другом тиснув руку, і заблокував розширення санкцій.  :lol:

Так ваш зе теж тиснув руку пу і навіть встане на коліна.
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Невдовзі зе-людаси звинуватять у своїх негараздах "піндосів".
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского

Ну тогда какого буя им болит Беня?! Пусть по масти решают вопросы, их уровень это хуйло или на худой конец иудеи. Надо было с Моссадом операцию замутить выкрасть Беню и пряму в Гуантанамо))). Тем более у моссада опыт таких операций есть. Нах им Украина ущербная в этом вопросе. Беня в израильщине сидел хз сколько времени и особо не прятался

Тобі скіьки раз пояснювати, що СЛІДСТВО В США ЩЕ НЕ ЗАКІНЧЕНЕ??
   
Re: Джуллиани призвал арестовать Коломойского
Did

Я даже не сомневаюсь, что твои родычи "воювалы з УПА". Ну оно по повадках видно.
Добре вона вам сказала. Вам хіба що застрелитись.
   
 Ото корчить порошків  Самі стойкі залишились. Шоколадна гвардія. А що буде з ними в понеділок і уявити важко.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія