Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Антипорошенковский олигархический проект умирает и уже начинает вонять

Буквы

Новини

4 нардепів вийшли з партії «Голос» й анонсували вихід інших
Народні депутати від партії "Голос" Олександра Устінова, Ярослав Юрчишин і Соломія Бобровська вийшли з партії й анонсували вихід інших нардепів.
   
Про це вони повідомили на своїх сторінках у Facebook.

“На жаль, керівництво в особі Кіри Рудик і контрольована нею політична рада “Голосу” штучно створили умови, за яких 75% партійців і місцевих депутатів не будуть представлені на зʼїзді. Зʼїзд формувався виходячи не з кількості партійців і депутатів, представлених у місцевих громадах, а за лояльністю до керівництва”, — написала вона.

За словами Устінової, більшість народних депутатів не братимуть участі у зʼїзді “Голосу” та покидають партію.
   
А думка була непоганою.
Створити партію розумних людей.
Ми на своєму власному досвіді маємо переконатися що партії мають бути саме політичні, а не будь які інші.
   
А как все начиналось...

Форумные белые пальта нам сказки рассказывали, что есть такая блестящая альтернатива Порошенко, созданная Пинчуком.

Где вы теперь?
   
Кира успешно справилась с развалом партии
   
Гражданка США Кіра Рудик  :laugh:
   
А думка була непоганою.
Створити партію розумних людей.
Ми на своєму власному досвіді маємо переконатися що партії мають бути саме політичні, а не будь які інші.

Голос- не партия, а проект.

И с каких это пор всякие Притулы стали умными?
   
Потато, что скажешь?

Бумагу туалетную дать?
   
Голос- не партия, а проект.

И с каких это пор всякие Притулы стали умными?

Політичний проект.
Мова про просто розумних а не самих розумних. :)
   
Да нормально все начиналось.

Количество умных людей собралось в партию без лидера. С идеей что лидер потом как-то сам найдется.
Могло и выстрелить.

Среди умных людей найти лидера проще, чем среди блогеров и домохозяек.
   
Странно.Всегда считал их филиалом ЕС,а они оказывается антипорошенковский проект.Сразу вспомнился Славко,который хотел стать премьером  :weep:
   
Странно.Всегда считал их филиалом ЕС,а они оказывается антипорошенковский проект.Сразу вспомнился Славко,который хотел стать премьером  :weep:

Так, отвечая на вопрос, кто для партии “Голос” “больший политический враг – Зеленский или Порошенко”, Рудык заявила: “Порошенко”.
   
Так, отвечая на вопрос, кто для партии “Голос” “больший политический враг – Зеленский или Порошенко”, Рудык заявила: “Порошенко”.

Вас це дивує?
У них електоральне поле однакове.
   
Так, отвечая на вопрос, кто для партии “Голос” “больший политический враг – Зеленский или Порошенко”, Рудык заявила: “Порошенко”.

Ну видимо я это пропустил,потому что после выборов как-то не интересовался их возьней.Зато еще до выборов ванговал что толку от них не будет
   
Вас це дивує?
У них електоральне поле однакове.

меня удивляет, кто додумался Рудык поставить туда. а так с чисто математической т.з. я за них голосовал на выборах в Раду, чтобы меньше мест досталось СН.
   
Ну видимо я это пропустил,потому что после выборов как-то не интересовался их возьней.Зато еще до выборов ванговал что толку от них не будет

там очень качественный список был, но видать слишком умные все, не договорились.
   
меня удивляет, кто додумался Рудык поставить туда. а так с чисто математической т.з. я за них голосовал на выборах в Раду, чтобы меньше мест досталось СН.

Тогда многие тут по этому принципу за них голосовали.
   
меня удивляет, кто додумался Рудык поставить туда. а так с чисто математической т.з. я за них голосовал на выборах в Раду, чтобы меньше мест досталось СН.


Українці чомусь не вважають що керівник має бути розумним. :)
   
Так, отвечая на вопрос, кто для партии “Голос” “больший политический враг – Зеленский или Порошенко”, Рудык заявила: “Порошенко”.

вот такой позицией эта дура и похоронила сей проект, новых на горизонте пока что не видать

   
После парламентских выборов 2019 года большая часть списка Голоса, которая не попала в ВР, пошла работать чиновниками начиная от ОПы и заканчивая министерства

Там все ясно и оговорено было до выборов.

А форумные хомячки радостно жевали пинчуковское говно.
   
Форумные белые пальта нам сказки рассказывали, что есть такая блестящая альтернатива Порошенко, созданная Пинчуком.
:facepalm1:
Фірташ, Льовочкін і Хуйло штучно виставили ганебного Кнуря на якийсь уявний Олімп і вже сім років адепти секти водять хороводи навкруги нього
Та будь-хто непідвладний Кремлю є альтернативою вашому Жмурукові!
світ клином зійшовся  :facepalm:
   
А как все начиналось...

Форумные белые пальта нам сказки рассказывали, что есть такая блестящая альтернатива Порошенко, созданная Пинчуком.

Где вы теперь?
боротьба з олігархами хтось з ебілів, і не один, пропонував тут Кір(у)рудик, як альтернативу Петру.
   
хомячки радостно жевали пинчуковское говно.
Пінчук - гавняний олігарх. Але чим петро менш гівнистий?
   
:facepalm1:
Фірташ, Льовочкін і Хуйло штучно виставили ганебного Кнуря на якийсь уявний Олімп і вже сім років адепти секти водять хороводи навкруги нього
Та будь-хто непідвладний Кремлю є альтернативою вашому Жмурукові!
світ клином зійшовся  :facepalm:

Тим більше що він ще й ромбаро.  (tu)
   
пропонував тут Кір(у)рудик, як альтернативу Петру.
ай-яй-яй! посміли! якусь Кіру Рудик альтернативою самОму липецько-панамському оффшорникові!   :facepalm1:
   
Тим більше що він ще й ромбаро.  (tu)
Рамблер стверджував, що навіть жидоромбаро
   
ай-яй-яй! посміли! якусь Кіру Рудик альтернативою самОму липецько-панамському оффшорникові!   :facepalm1:

Нє, Кіра не альтернатива.
Тільки Юля. :)
   
Рамблер стверджував, що навіть жидоромбаро

А ви ні?
   
ай-яй-яй! посміли! якусь Кіру Рудик альтернативою самОму липецько-панамському оффшорникові!   :facepalm1:
ну чому, нормально. хай замість 3ельмінта і Юлі голосують за Кірурудик. я тільки за.
   
:facepalm1:
Фірташ, Льовочкін і Хуйло штучно виставили ганебного Кнуря на якийсь уявний Олімп і вже сім років адепти секти водять хороводи навкруги нього
Та будь-хто непідвладний Кремлю є альтернативою вашому Жмурукові!
світ клином зійшовся  :facepalm:
мирося ну нельзя же быть такой пиzдоватой..
   
А ви ні?
А шановна Мирослава була в захваті! :)
А може й зараз є(?)
   
мирося ну нельзя же быть такой пиzдоватой..

По іншому ніяк.
Бо тисячі раз сказана дурниця буде сприйматися як дурна пропаганда.
А так вона сприймається як власна думка недалекої людини.
   
Потато, что скажешь?

Бумагу туалетную дать?

Не заважайте.

Він уважно вивчає ідеологію, політичну економічну і соціальну орієнтацію "Європейської солідарності", її перспективи і позіціонування у політичному спектрі.

А також чи зможе вона без Порошенка об'єднувати певні прошарки суспільства навколо ідей після того як перестане об'єднувати фанатів навколо особистості Лідера.


   
А ви ні?
я не протестувала
інший моєму місці почав би сваритися, навіть може до бійки поліз би
а я погодилася : жидоромбаро - значить жидоромбаро
   
мирося ну нельзя же быть такой пиzдоватой..
ну от і спробуй не бути
а то вже взявся біснуватися навколо КіриРудик
   
Ну видимо я это пропустил,
Це вже можна називати "синдром Spin'а"  :laugh:
   
Це вже можна називати "синдром Spin'а"  :laugh:

Да я после выборов за ними немного понаблюдал,а потом как-то пропал интерес.А после ухода Славка вообще забил на них
   
я не протестувала
інший моєму місці почав би сваритися, навіть може до бійки поліз би
а я погодилася : жидоромбаро - значить жидоромбаро
угу
Ваш бос сказав, що Порошенко єврей,  - Ви розкручуєте Вайсмана
Ваш бос змінив схему - Ви розкручуєте ромбаро
Діалектика! :) чи :(
   
ну от і спробуй не бути
а то вже взявся біснуватися навколо КіриРудик
мені вас важко читати. Серце болить
   
я не протестувала
інший моєму місці почав би сваритися, навіть може до бійки поліз би
а я погодилася : жидоромбаро - значить жидоромбаро

Але ваше "ромбаро", яке ви застосовували чи не в кожному пості, заслуговує на те щоб так називали вас.
І не тому що ви ромбаро, а тому що те слово дуже гарно  віддзеркалює вашу психіку.  :)
Настільки гарно що могло би бути вашим прізвищем.
Мирослава Ромбаро - звучить.  (tu)
Ще краще це звучить в поєднанні із ніком вашого друга Костящу.
Мирослава Ромбаро-Костяшу.
Здається мені звучить досить гарно і логічно.

Останнє редагування: 29 липня 2021 13:07:30 від Vad_Sv
   
там очень качественный список был, но видать слишком умные все, не договорились.
занадто мало  грошей їм відсипали,  відци суперечки,  чвари і в підсумку розвал
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія