Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Не знаю чому, але...

Не знаю чому, але...

   
Re: Не знаю чому, але...

 (tu) Досконало. Не чула про неї раніше.  Eileen...
Пригадалася Квітка Цісик.

Останнє редагування: 12 листопада 2022 21:33:58 від ЛАРТА
   
Re: Не знаю чому, але...

Підписалася

 (tu)
   
Re: Не знаю чому, але...

Якщо Боженька дав такий голос і музичну харизму, то і акомпанементу не треба. Абсолютно самодостатня.
   
Re: Не знаю чому, але...

Я седня чета уже десятки версий Веллермана переслушал...




Уж ночь на дворе, в бухать даже не начал...  :D
   
Re: Не знаю чому, але...

Круто  (tu)
   
Re: Не знаю чому, але...

Цюю... Пікардійська терція вам в поміч. Це все давно забуте старе.
   
Re: Не знаю чому, але...

не виношу і не розумію все, що пов'язано з вбивством китів.
   
Re: Не знаю чому, але...

Цюю... Пікардійська терція вам в поміч. Це все давно забуте старе.

Музика викликає особливі почуття суто індивідуально, як запах який подобається з дитинства та не можна пояснити чому не відчувши, як поєднанння смаків яке найбільше подобається тобі, як одна єдина жінка (або чоловік).
Тому не "цюю" а факт що тобі подобається саме пікардійська терція.

Поважайте особистість іншого, прошу вас.
   
Re: Не знаю чому, але...

Вже постив, повторюсь, англійську тільки вчу )) на приспів
Soon may the Lend-Lease cоme
To bring us himars and nasams
One day, when the Russians done
We'll take our leave and go
   
Re: Не знаю чому, але...

Музика викликає особливі почуття суто індивідуально, як запах який подобається з дитинства та не можна пояснити чому не відчувши, як поєднанння смаків яке найбільше подобається тобі, як одна єдина жінка (або чоловік).
Тому не "цюю" а факт що тобі подобається саме пікардійська терція.

Поважайте особистість іншого, прошу вас.
по-перше, я зреагувала не на ваш допис, а на допис Ларти. По-друге, не факт, що мені щось із перерахованого вами подобається. Я просто згадала, що першопроходцем співу без акомпаніації була саме Пікардійська терція і до того ж ще більше десяти років тому. Там був акапельний хоровий спів у поєднанні із соло. Згадаймо "Веселий трамвай". Саме тому я і кажу, що ці згадані співання без музичного супроводу - це не що інше, як давно забута Пікардійська терція.

А взагалі, тут немає нічого складного. Зверніть увагу: вся пісня соло, а приспіви - типу акапельні. Тобто, під мінусовку в навушнику (для рівномірної швидкості) вона сама співає всю пісню із повторенням приспівів після кожного куплету, а потім це все нарізається, а голоси з приспіву накладаються один на один і таким чином створюється ефект акапельного співу. Нічого складного, якщо володієш монтажем відео. Банальні слої фотошопа (с).
   
Re: Не знаю чому, але...

не виношу і не розумію все, що пов'язано з вбивством китів.

Кит ещё жив...   :D
   
Re: Не знаю чому, але...

Вже постив, повторюсь, англійську тільки вчу )) на приспів
Soon may the Lend-Lease cоme
To bring us himars and nasams
One day, when the Russians done
We'll take our leave and go

 (tu)
   
Re: Не знаю чому, але...

по-перше, я зреагувала не на ваш допис, а на допис Ларти. По-друге, не факт, що мені щось із перерахованого вами подобається. Я просто згадала, що першопроходцем співу без акомпаніації була саме Пікардійська терція і до того ж ще більше десяти років тому. Там був акапельний хоровий спів у поєднанні із соло. Згадаймо "Веселий трамвай". Саме тому я і кажу, що ці згадані співання без музичного супроводу - це не що інше, як давно забута Пікардійська терція.

А взагалі, тут немає нічого складного. Зверніть увагу: вся пісня соло, а приспіви - типу акапельні. Тобто, під мінусовку в навушнику (для рівномірної швидкості) вона сама співає всю пісню із повторенням приспівів після кожного куплету, а потім це все нарізається, а голоси з приспіву накладаються один на один і таким чином створюється ефект акапельного співу. Нічого складного, якщо володієш монтажем відео. Банальні слої фотошопа (с).

Karoffka,я під пресом вражень від ваших знань і умінь!  І професія, і бурячки-перці-помідори, і політика і нарешті фотошопи і монтажі відео! та ви безцінний  екземпляр! І... що?.. вас ще ніхто не привласнив?..
   
Re: Не знаю чому, але...

Ця рівненська дівчина всесторонньо талановита: і співає, і перекладач професійний, і художник-дизайнер.
А як вона заспівала "ой, у лузі..."!
   
Re: Не знаю чому, але...

Karoffka,я під пресом вражень від ваших знань і умінь!  І професія, і бурячки-перці-помідори, і політика і нарешті фотошопи і монтажі відео! та ви безцінний  екземпляр! І... що?.. вас ще ніхто не привласнив?..
ти такі тупі запитання ставиш, ніби ти не мудра ворона, а банальна тупа куріца. Тебе послухати, то жінці мозги потрібні тільки для того, щоб вийти заміж сісти якомусь дурневі на шию, а розширення власних знань і досвіду - це не для тебе. Якщо мені шось подобається робити, то я повинна у якоїсь тупої куріци питати дозволу на освоєння?

Писи. Я і політика? Не сміши.
   
Re: Не знаю чому, але...

ти такі тупі запитання ставиш, ніби ти не мудра ворона, а банальна тупа куріца. Тебе послухати, то жінці мозги потрібні тільки для того, щоб вийти заміж сісти якомусь дурневі на шию, а розширення власних знань і досвіду - це не для тебе. Якщо мені шось подобається робити, то я повинна у якоїсь тупої куріци питати дозволу на освоєння?

Писи. Я і політика? Не сміши.

НУууу,Karoffka, а де сказано, що треба сідати якомусь дурневі на шию? А де сказано, що жінці мозок(до речі, МОЗГИ то тупий кацапізм) потрібний  тільки для того, щоб вийти заміж? Не пересмикуй, золотко, в мене точно питати для таких подій не треба
   
Re: Не знаю чому, але...

НУууу,Karoffka, а де сказано, що треба сідати якомусь дурневі на шию? А де сказано, що жінці мозок(до речі, МОЗГИ то тупий кацапізм) потрібний  тільки для того, щоб вийти заміж? Не пересмикуй, золотко, в мене точно питати для таких подій не треба
ну, то якого хуя ти до мене приїбалася? За твоєю льогікою, ти якби була мудрою вороною, то вже б давно була не вороною, а вороновою, а ти до цього часу банальна ТК. А ще до інших лізеш зі своїм самоваром.
   
Re: Не знаю чому, але...

по-перше, я зреагувала не на ваш допис, а на допис Ларти. По-друге, не факт, що мені щось із перерахованого вами подобається. Я просто згадала, що першопроходцем співу без акомпаніації була саме Пікардійська терція і до того ж ще більше десяти років тому. Там був акапельний хоровий спів у поєднанні із соло. Згадаймо "Веселий трамвай". Саме тому я і кажу, що ці згадані співання без музичного супроводу - це не що інше, як давно забута Пікардійська терція.

А взагалі, тут немає нічого складного. Зверніть увагу: вся пісня соло, а приспіви - типу акапельні. Тобто, під мінусовку в навушнику (для рівномірної швидкості) вона сама співає всю пісню із повторенням приспівів після кожного куплету, а потім це все нарізається, а голоси з приспіву накладаються один на один і таким чином створюється ефект акапельного співу. Нічого складного, якщо володієш монтажем відео. Банальні слої фотошопа (с).


Як каже мій колега. Клац, клац і фертиг. Нічого складного. :)
   
Re: Не знаю чому, але...

Як каже мій колега. Клац, клац і фертиг. Нічого складного. :)
Та нічого складного. Просто є талант і вміння зробити перфектно. А це теж талант.
Щодо акапельного співу, то його на Піккардійська відкрила. В тому і річ, що їх багато, а вона лише одна і її хочеться слухати. Без нічого. Так як Квітку.
   
Re: Не знаю чому, але...

не виношу і не розумію все, що пов'язано з вбивством китів.
Як можно вбити кита не розумію,вони як коти ластяться(сірий)
   
Re: Не знаю чому, але...

https://youtu.be/YU8d0hxPxWY
приємна дівчина, і голос є, але ще треба тренуватись
бо в деяких епізодах є звуки шумного вдиху повітря.
   
Re: Не знаю чому, але...

Якщо Боженька дав такий голос і музичну харизму, то і акомпанементу не треба. Абсолютно самодостатня.
для співу під цю мелодію не потрібно акомпанементу
   
Re: Не знаю чому, але...

у неі тілька ця пісня акапельно.
підписався. прослуховую. дівчина - талантіще !
   
Re: Не знаю чому, але...

https://youtu.be/uGkbOiQF_8U
ось дівчина співає без отого хеху - 
візуально видно що вдихає повітря після куплету,
а відповідних шумів нема. можливо їх прибирають під час монтажу відео,
або легені у співачки натреновані, бо слухати той шум неприємно.
   
Re: Не знаю чому, але...

https://youtu.be/qP-7GNoDJ5c
а це взагалі шедевр! :good:
люблю все талановите і всіх талановитих :friends:
   
Re: Не знаю чому, але...

а це взагалі шедевр! :good:
люблю все талановите і всіх талановитих :friends:

Это оригинал.. Вэлкам ту ирланд...
   
Re: Не знаю чому, але...
IP

для мене це було відкриттям :)

   
Re: Не знаю чому, але...

Мені виконання сподобалось. Шкода що не повний текст.
   
Re: Не знаю чому, але...

для мене це було відкриттям :)

https://youtu.be/ApH-OPjcufg

Те що на цю пісню наклали відеоряд з війни у В'єтнамі, не означає, що вона перестала бути блатною.
Це не про солдат і не про війну.
Це типовий кримінальний блатняк.
Західний.
Про вбивць і грабіжникив.
Від їх імені.
Від першої особи.
   
Re: Не знаю чому, але...

Щодо старттопіку.
Слухаю цю дівчину вже доволі давно. Більше року точно.
Вона - молодець.
   
Re: Не знаю чому, але...

ХЗ, чому, але коли хтось тут в черговий раз постить той кліпчик про трьох чортів: двох пристрелених та одного пораненого в процесі пограбування, що просяться на човен до перевізника Харона, в мене виникає бажання відповісти цим  :)



   
Re: Не знаю чому, але...

для мене це було відкриттям :)

https://youtu.be/ApH-OPjcufg

Здається, в Guns N' Roses «Estranged» звучало краще
   
Re: Не знаю чому, але...
IP

Те що на цю пісню наклали відеоряд з війни у В'єтнамі, не означає, що вона перестала бути блатною.
Це не про солдат і не про війну.
Це типовий кримінальний блатняк.
Західний.
Про вбивць і грабіжникив.
Від їх імені.
Від першої особи.

ну блін, ти не бачиш про що це? Вчитайся в слова.

Може для тебе

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія