Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Єрмака "за поребрик"? **(Скандал з сенатором США, тіпа скандал)

Re: Єрмака "за поребрик"?

До тієї пані питань нема.

Де ж ти друже причаївся з 2016 року, ноль в день???
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

:) Мне абсолютно пофик, мальчики, Петя, Вася, Сеня. Кто будет рулить. Украина. Вот главное.
а от наприклад мені ні, не профік. тому що вже від когось вже колись чув про пофік якою вулицею, якою площею, який пам'ятник. от тому то мені не пофік.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

А как деньжатами нехилыми помогать, то ничего, а, Вовчик?
Дурень, ей-бо.


   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Пан iz sela, не перевертывайте, плиз, с Нонна голову. Не надо
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Де ж ти друже причаївся з 2016 року, ноль в день???
Я тобі не друже, і не звертайся до мене ніколи.
Через навалу божевільних, щось дописувати тут нема бажання. Але, нажаль, інколи не втримуюсь.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Я тобі не друже, і не звертайся до мене ніколи.
Через навалу божевільних, щось дописувати тут нема бажання. Але, нажаль, інколи не втримуюсь.

Персен допоможе
   
Re: Єрмака "за поребрик"?
ATF

Яка цікава тема! Які цікаві нові дописувачі введені з оперативного резерву!
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

У 1989 році Єрмака-старшого призначили начальником відділу кадрів торгового представництва СРСР в Афганістані. Він залишався в Афганістані ще деякий час після виходу радянських військ. Значить був співробітником КДБ.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

ФСБшне ІПСО, агент Кремля, фейк.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Може його беня приставив до Зєлі як наглядача з правом останнього пострілу, якщо що.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?
ATF

Може його беня приставив до Зєлі як наглядача з правом останнього пострілу, якщо що.

Від Бені, був Богдан.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Єрмак в коміссії з Макфолом, були б у Байдена сумніви, він би там не був
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Від Бені, був Богдан.
А єрмак сам прийшов?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Мені здається що треба затулити пельку клятим порохоботам, і зробити це не важко - Треба досконально перевірити Єрмака, його родинні зв'язки, Оманівські і Паризькі угоди, справи по вагнерівцям, сумнівні призначення посіпак Януковича, зрив оборонзамовлення, відсутність у перший тиждень війни, ...
І як що Єрмак чистий, акі агнец, , що легко підтвердить в тому числі і поліграф, то кляті порохоботи, як люди чемні і самі стулять пельку!

За одно і пані конгресменка заспокоїться.

В точку. Краще  й не придумаєм, як урити клятих  порохоботів. Після чого геній єрмака засяє ще потужніше ! Зелені, а слабо ??? Погоджуйтесь - справа вірняк!
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Я тобі не друже, і не звертайся до мене ніколи.
Через навалу божевільних, щось дописувати тут нема бажання. Але, нажаль, інколи не втримуюсь.

Глянула  твої  пости- ти просто провладний бот.  Немає такої політсили, яку б не обсирав.  Ну крім слуг, звісно.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Від Бені, був Богдан.

У бєні тих дубинських як гною..
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Через Єрмака йде вся зброя, допомога, та перемовини.
А почему так?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

вилазить інформаційний мародер Березовець
  :pooh_lol:
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Кто в теме - может ли человек, не являющийся госслужащим, иметь доступ к гостайне?
И, следом, если такой человек внезапно проебет эту гостайну, можно ли предъявлять ему какие-то претензии на сей счёт? В смысле "а шо, а уборщица тетьмаша не виновата, что случайно услышала таемныцю".
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Український оппозиції не варто гратися з міжнародними відносинами...

Темпи військової допомоги заходу , це все що в нас є
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

не варто гратися з міжнародними відносинами...
Международными отношениями занимаются те, кому это положено по роду службы, вообще-то.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

п...тарасік розповідає про єрмака  :laugh:
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

письмо содержит призыв:
"если у американских спецслужб есть информация относительно сотрудничества Ермака с мордером то нужно об этом сообщить Зеленскому"
ОК, ничего не имею против
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Український оппозиції не варто гратися з міжнародними відносинами...

Темпи військової допомоги заходу , це все що в нас є
Ну як же тут не гратися?
Стільки було вкладено зусиль на створення міфології Єрмака, це ж треба підживлювати. А ціна для країни, тих людей не цікавить.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Через Єрмака йде вся зброя, допомога, та перемовини.
І які досягнення?
Де можна почитати "Єрмак зустрівся з Блінкеном, домовився про поставки Україні Хімарсів, НАСАмів, ..."?
Або, "Єрмак зустрівся з Сіятро, домовився про великі обсяги військової допомоги від Угорщини"?


   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Хотел написать но забанят.Здесь лучше молчать и не отсвечивать
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

вже справа не в тому чи є Єрмак агентом чи ні, а справа в тому що всі з першого кола президента поза підозрою!

а це справа політична - президент робить те що народ дозволяє йому робити. На практиці це друзям все, а ворогам кримінальні справи. З такою ганебною практикою ви хочете в ЄС і НАТО?
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Ну як же тут не гратися?
Стільки було вкладено зусиль на створення міфології Єрмака, це ж треба підживлювати. А ціна для країни, тих людей не цікавить.
Ціну для країни Оману ми вже побачили.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?
Geo

Кто в теме - может ли человек, не являющийся госслужащим, иметь доступ к гостайне?
И, следом, если такой человек внезапно проебет эту гостайну, можно ли предъявлять ему какие-то претензии на сей счёт? В смысле "а шо, а уборщица тетьмаша не виновата, что случайно услышала таемныцю".

Ну...після госслужащєго...міні стра оборони Лєбєдєва Павла Валєнтіновіча...ето т вопросік нє являєтся актуальним ваобшчє...чи воабшчє...десь так :))))
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

письмо содержит призыв:
"если у американских спецслужб есть информация относительно сотрудничества Ермака с мордером то нужно об этом сообщить Зеленскому"


а если нет, то письменно уведомить порохоботов
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

То я дивлюся ти не за білих і не за красних. А за кого?
за перемогу України, невже так складно зрозуміти? Якщо білі з красними тут будуть воювати, то коричневі можуть прийти до влади. Тобто іхні нульові шанси трішки підростають.
Нам потрібна перемога, в мене є мрія, яку я хочу нарешті здійснити, саме на кордоні з Білорусією. В мене родина в Україні, врешті-решт, і дружина зараз у Львові
А передвиборчі баталії і прелюдії до виборів на мою думку зараз недоречні
   
Re: Єрмака "за поребрик"?
ATF

А єрмак сам прийшов?

 :gigi:
Так. Подав резюме. Його відібрали.  :lol:  :weep:
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

хто такий студебєккєр єрмак...
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

От і правильно. Нехай нарешті розставлять крапки над і.

   
Re: Єрмака "за поребрик"?

прес реліз тут https://spartz.house.gov/media/press-releases/spartz-requests-president-biden-brief-congress-andriy-yermak-president?fbclid=IwAR1L-vgDwMXe-rdtl8QLJxWHnN9hfsBqO3GrDU6jGN6ycbEjsgTEftEHyWY

Spartz requests President Biden to brief Congress on Andriy Yermak, President Zelensky's Chief of Staff
July 8, 2022
Press Release

Washington, D.C. – Today, Congresswoman Spartz sent a letter to President Biden requesting a briefing on oversight procedures performed relating to President Zelensky's Chief of Staff, Andriy Yermak.

Based on a variety of intelligence, actions taken by Mr. Yermak in Ukraine and his alleged dealings in connection with Russia, Congress needs to obtain this information urgently to confirm or deny various serious allegations. Considering our material involvement in this conflict, we owe this level of rigor and accountability to the American people as Ukraine urgently needs increased levels and speed of security assistance, which unfortunately have not been prioritized by the Biden Administration.

Additionally, Congresswoman Spartz brought President Biden's attention to the fact that Mr. Yermak appointed Mr. Oleg Tatarov as his deputy for law enforcement to combat corruption who instead, as well-known by President Biden, has been delaying the appointment of an independent anti-corruption prosecutor for over a year, rendering the Specialized Anti-Corruption Prosecutor’s Office and the National Anti-Corruption Bureau (NABU) dysfunctional. Mr. Tatarov was under investigation by the NABU in 2020 before his appointment where his case was allegedly inappropriately transferred to a regular prosecutor and closed. Mr. Tatarov was also a top police official under former President Yanukovych prosecuting Euromaidan protestors.

As President Zelensky works very hard to build alliances with the west and our country, it is our responsibility to inform him if we might have any concerns with key people around him. This is also our obligation to the brave Ukrainian soldiers and strong Ukrainian people fighting this fight for freedom and international order for us all.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Чому Зеленський так тримається за  Єрмака, в якого вуші стирчать  кацапські вже давно?  :X
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

То я дивлюся ти не за білих і не за красних. А за кого?
при всій повазі, пане ЮАР, у Вашому питанні вже звучить: або- або. Лібо ти с намі, ілі протів нас? Ну хіба не так? Я ж кажу, сектанський підхід
На виборах в 2019р я їздив з Мічигану до Чікаго, в так званому другому турі, щоб проголосувати за Порошенко. Це мені коштувало трохи часу і грошей. Хоча я розумів, що він програє вибори з розгромним рахунком.
Однак, я проти огульного і безапеляційного шельмування Зеленського, тим більше, під час війни
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

ось переклад

Spartz просить президента Байдена поінформувати Конгрес про Андрія Єрмака, голову адміністрації президента Зеленського

8 липня 2022 р
Прес-реліз

Вашингтон, округ Колумбія – Сьогодні конгресвумен Спартц надіслала листа президенту Байдену з проханням повідомити про процедури нагляду, які здійснюються щодо глави адміністрації президента Зеленського Андрія Єрмака.

На підставі різноманітних розвідувальних даних, дій пана Єрмака в Україні та його зв"язків з Росією, Конгресу необхідно терміново отримати цю інформацію, щоб підтвердити або спростувати різні серйозні звинувачення. Враховуючи нашу матеріальну участь у цьому конфлікті, ми завдячуємо такому рівню суворості та підзвітності американському народу, оскільки Україна терміново потребує збільшення рівня та швидкості допомоги у сфері безпеки, яка, на жаль, не була пріоритетною адміністрацією Байдена.

Крім того, конгресвумен Спартц звернула увагу президента Байдена на той факт, що пан Єрмак призначив пана Олега Татарова своїм заступником з правоохоронних органів для боротьби з корупцією, який натомість, як добре відомо президенту Байдену, затягує призначення незалежного анти- корупційного прокура понад рік, що призвело до непрацездатності САП та НАБУ. У 2020 році до призначення пан Татаров перебував під слідством НАБУ, де його справу нібито неналежним чином передали звичайному прокурору та закрили. Пан Татаров також був високопосадовцем міліції за колишнього президента Януковича, переслідуючи учасників Євромайдану.

Оскільки президент Зеленський дуже наполегливо працює над розбудовою альянсів із Заходом і нашою країною, наш обов’язок повідомити йому, якщо ми маємо якісь занепокоєння щодо ключових людей навколо нього. Це також наш обов’язок перед хоробрими українськими воїнами та сильним українським народом, який бореться за свободу та міжнародний порядок для всіх нас.
   
Re: Єрмака "за поребрик"?

Зрозуміло, чому об'єктом атаки був саме Єрмак. Це було намагання позбавити Зеленського правої руки. Не зрозуміло, навіщо це розкручують зараз
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія