Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Байден - новий Президент США

Re: Байден - новий Президент США

:facepalm1:

Трампанзі - це діагноз.
Мені цікаво, це траба бути ідіотом щоб стати прихильником Трампа, чи як тільки став прихильником Трампа, то автоматично стаєш ідіотом?

Трампанзі чако перекладає з англійської гуглтранслейтом, але не  розуміє що саме то значить.  :fool:

Гавнусь, а прямо сказати можеш що ти маеш на увазі чи будеш як звично крутити туди-сюди свою старою сракою?
Не тримай на душі, давай, вискажись :)

Гутменша Гавнусь :)
   
Re: Байден - новий Президент США

Так гавнусь он и есть персонаж с карикатуры. Воспевает как вполне реально "неуклонно растёт процент жиров у масли". Слушать Подеревянского было смешно. А вот оно вполне реальное чучело.
Вот собственно небольшая ссылка на BofA
https://i1.wp.com/www.nxtmine.com/wp-content/uploads/2021/05/b22baa834da66853ad059c3b09b90c1c.jpg?resize=500%2C168&ssl=1
Не всім інфляція - погано
Деяким - дуже добре.

Faced with rising prices for everything from lumber to oil to labor and computer chips, chief executive officers have cut costs and boosted prices for their products.
The strategy appears to be working, with first-quarter income from S&P 500 companies jumping five times as fast as sales, data compiled by Bloomberg Intelligence show.


“To a fundamental analyst, inflation is called ‘pricing power,’” said Nicholas Colas, co-founder of DataTrek Research. “And it is very good for incremental corporate earnings.”

Blended with analyst estimates for those yet to report, profits probably surged 46% to an all-time high of $46.90 a share. That’s 10% above the record set in 2018 of $42.79 (при Трампі, на рівному місці, без Ковіда)

Буде більше  податків з корпорацій, Олєчка.
   
Re: Байден - новий Президент США

БФ-2

То ти вже пiдтверджуеш що буде iнфляцiя?

Тiльки добра iнфляцiя? :)

Ти вже як хуйло який каже що долар по 70 краще нiж долар по 30 бо ми отримуемо в два рази бiльше рублiв

Бажаю тобi доброi iнфляцii австралiйського долара, десь так в 200-300% за рiк

Або щоб зрiвнятись з доброю венесуельскою iнфляцiею.
   
Re: Байден - новий Президент США

БФ-2

То ти вже пiдтверджуеш що буде iнфляцiя?

Тiльки добра iнфляцiя? :)

Ти вже як хуйло який каже що долар по 70 краще нiж долар по 30 бо ми отримуемо в два рази бiльше рублiв

Бажаю тобi доброi iнфляцii австралiйського долара, десь так в 200-300% за рiк

Або щоб зрiвнятись з доброю венесуельскою iнфляцiею.

Інфляція буде обовязково
Бо надрукували прірву грошей
А інакше не можна
Колічественноє смягченіє, щоб не повторяти Велику Депресію 30-х років 19 сторіччя
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%92%D0%B5%D0%BB%D0%B8%D0%BA%D0%B0_%D0%B4%D0%B5%D0%BF%D1%80%D0%B5%D1%81%D1%96%D1%8F
   
Re: Байден - новий Президент США

sorry, mistake
20 сторіччя
   
Re: Байден - новий Президент США

А трампанзі, такі трампанзі. :facepalm1:
Таки трампанзізм - це діагноз, лише повний ідіот може стати трампанзем.
   
Re: Байден - новий Президент США

Підтримка Байдена у США сягнула 63%
   
Re: Байден - новий Президент США

Підтримка Байдена у США сягнула 63%
Гівна вона варта без згоди от, інанни, валіка і джанні. :suicide2:
   
Re: Байден - новий Президент США

Щось зовсім зажурились кацапські пропагандончики, вже немає у них бувшого запалу та натхнення.  :weep:

   
Re: Байден - новий Президент США

Гавнусь. Никто же не мешает вам кричать Трамп - Пидарас в гордом одиночестве.   X(
   
Re: Байден - новий Президент США

Гавнусь. Никто же не мешает вам кричать Трамп - Пидарас в гордом одиночестве.   X(
Це твої слова - от їх сама  і кричи , бо   тобі конче необхідно хоча б раз в день когось обізвати .Це хвороба ,а ти психічно хвора людина ,без цього жити не можеш .
А ми люди нормальні ,нікого не обзиваємо ,Трампа поважаємо ,хоча б за те ,що його обрав американський народ .
Який він - хороший чи поганий ,мені до цього діла немає .Це справа американців , вони самі з ним розібрались .Буде Байден щось не те робити - і з ним розберуться .
Це демократія а не кацапщина .
   
Re: Байден - новий Президент США

Це твої слова - от їх сама  і кричи , бо   тобі конче необхідно хоча б раз в день когось обізвати .Це хвороба ,а ти психічно хвора людина ,без цього жити не можеш .
А ми люди нормальні ,нікого не обзиваємо ,Трампа поважаємо ,хоча б за те ,що його обрав американський народ .
Який він - хороший чи поганий ,мені до цього діла немає .Це справа американців , вони самі з ним розібрались .Буде Байден щось не те робити - і з ним розберуться .
Це демократія а не кацапщина .

Ваши идиотские поучения поца-дилетанта тем более не интересны. Когда такое говно как вы начинает учить демократии это оксиморон. Сколь-нибудь вдумчивых собеседников из вашей братии просто не осталось.
   
Re: Байден - новий Президент США

Ваши идиотские поучения поца-дилетанта тем более не интересны. Когда такое говно как вы начинает учить демократии это оксиморон. Сколь-нибудь вдумчивых собеседников из вашей братии просто не осталось.
О, бачу ,що діагноз я поставив правильно .Психіка в тебе ні к бісу , тебе  сильно штормить .Випий якогось галоперидолу , може відпустить !
   
Re: Байден - новий Президент США

О, бачу ,що діагноз я поставив правильно .Психіка в тебе ні к бісу , тебе  сильно штормить .Випий якогось галоперидолу , може відпустить !

Вы серьёзно считаете что ваше отмазывание общими банальностями и сентенциями вроде что "у меня знакомый в Америке - крутой. Так вот он не так говорит"  заслуживают хоть какого-то внимания? Зря.
   
Re: Байден - новий Президент США

Кацапська пропагандонка ОТ вже нічого не може сказати, крім "абирвалг".  :weep:

Дайте їй сєльодки, нехай заспокоїться.  :lol:
   
Re: Байден - новий Президент США

Вы серьёзно считаете что ваше отмазывание общими банальностями и сентенциями вроде что "у меня знакомый в Америке - крутой. Так вот он не так говорит"  заслуживают хоть какого-то внимания? Зря.
Тю ,ну є в мене друзі в Штатах ,я з ними часто  спілкуюсь .Нормальні ,психічно врівноважені люди . Працюють в універах та солідних фірмах .Спокійно ,без істерики відносяться і до Трампа і до Байдена .
 При Трампі вони непогано себе почували ,були плюси але були і мінуси .За приходом Байдена  в них нічого не змінилось  .Фінансування збільшилось , роботи вистачає .Далі буде видно . Є знайомий ,працює в будівельній галузі ,теж не жаліється ,роботи повно ,зарплату підняли . Можна подумати ,що ви в Штатах жебракуєте .
   
Re: Байден - новий Президент США

Тю ,ну є в мене друзі в Штатах ,я з ними часто  спілкуюсь .Нормальні ,психічно врівноважені люди . Працюють в універах та солідних фірмах .Спокійно ,без істерики відносяться і до Трампа і до Байдена .
 При Трампі вони непогано себе почували ,були плюси але були і мінуси .За приходом Байдена  в них нічого не змінилось  .Фінансування збільшилось , роботи вистачає .Далі буде видно . Є знайомий ,працює в будівельній галузі ,теж не жаліється ,роботи повно ,зарплату підняли . Можна подумати ,що ви в Штатах жебракуєте .
Я наприклад ніколи надто не переймався хто переміг на виборах в Штатах. Звичайно кулаки під час виборів  тримав за респів. Але потім результати приймав як належне. Тепер мабуть через шановних наших опонентів на форумі відчуваю якусь симпатію до демократів. Чого до цього не було. Плідно попрацювали.
   
Re: Байден - новий Президент США

Тю ,ну є в мене друзі в Штатах ,я з ними часто  спілкуюсь .Нормальні ,психічно врівноважені люди . Працюють в універах та солідних фірмах .Спокійно ,без істерики відносяться і до Трампа і до Байдена .
 При Трампі вони непогано себе почували ,були плюси але були і мінуси .За приходом Байдена  в них нічого не змінилось  .Фінансування збільшилось , роботи вистачає .Далі буде видно . Є знайомий ,працює в будівельній галузі ,теж не жаліється ,роботи повно ,зарплату підняли . Можна подумати ,що ви в Штатах жебракуєте .

Ну и что мне с такими аргументами делать? Я этих людей не знаю так что проверить ваши заверения совершенно невозможно. Отмечу только что странно что их совершенно не волнуют бесконечные локдауны, погромы и поджёги, год уже закрытые школы и тому подобные мелочи жизни.
   
Re: Байден - новий Президент США

Я наприклад ніколи надто не переймався хто переміг на виборах в Штатах. Звичайно кулаки під час виборів  тримав за респів. Але потім результати приймав як належне. Тепер мабуть через шановних наших опонентів на форумі відчуваю якусь симпатію до демократів. Чого до цього не було. Плідно попрацювали.

Вся проблема в тому, що республіканська партія, як консервативна економічна платформа, практично перестала існувати. Респи почали зскватись сильно вправо, а коли прйшов трамп, він фактично перетворив республіканську партію в ульта-право радикальну партію. Саме тому багато поміркованих республіканців відмовились голосувати за Трампа.
   
Re: Байден - новий Президент США

Я наприклад ніколи надто не переймався хто переміг на виборах в Штатах. Звичайно кулаки під час виборів  тримав за респів. Але потім результати приймав як належне. Тепер мабуть через шановних наших опонентів на форумі відчуваю якусь симпатію до демократів. Чого до цього не було. Плідно попрацювали.
Аналогічно .Завдячуючи безкінечним тупим  істерикам Джанні ,Олі та Інанни  ще задовго до виборів ,  я чітко зрозумів ,що Трамп вибори програє . Так воно і сталось .
   
Re: Байден - новий Президент США

Ну и что мне с такими аргументами делать? Я этих людей не знаю так что проверить ваши заверения совершенно невозможно. Отмечу только что странно что их совершенно не волнуют бесконечные локдауны, погромы и поджёги, год уже закрытые школы и тому подобные мелочи жизни.
Мої друзі та знайомі солідні люди ,в підпалах і погромах  участі не приймали .  :)  Можливо  вони щось від цього втратили , я цього не знаю .Локдауни їм не подобались ,але мусіли терпіти і виконувати як законослухняні громадяни .
   
Re: Байден - новий Президент США

До Трампа, для громадян України в принципі не мало значення хто на посту Президента США, бо і республіканці і демократи підтримували Україну.
І лише довбойоб Трамп відкрито підтримував хуйла і ненавидів Україну.

Як для громадянина США, то я голосував проти Трампа, бо його політика вела в прірву, ще 4 роки правління могли закінчитись тим, що США перетворились би на кацапстан.
   
Re: Байден - новий Президент США

Аналогічно .Завдячуючи безкінечним тупим  істерикам Джанні ,Олі та Інанни  ще задовго до виборів ,  я чітко зрозумів ,що Трамп вибори програє . Так воно і сталось .
Тому в мене досі є сумніви на кого вони працюють. І яка в них справжня мета.
   
Re: Байден - новий Президент США

Отмечу только что странно что их совершенно не волнуют бесконечные локдауны, погромы и поджёги, год уже закрытые школы и тому подобные мелочи жизни.


Кацапська пропагандонка, як завжди бреше. Вона не має жоднрї уяви про життя в США, лише те, що їй написали в методичці.

Щодо погромів і підпалів - то після того як довбойоба Трампа викинули з Білого Дому, то ситуація виправилась, бо проблемні ситуації треба розрулювати, а не роздувати.
Це черговий доказ, що довбойоб Трамп абсолютно нездатний до будь-якої серйозної ситуації.
   
Re: Байден - новий Президент США

Вся проблема в тому, що республіканська партія, як консервативна економічна платформа, практично перестала існувати. Респи почали зскватись сильно вправо, а коли прйшов трамп, він фактично перетворив республіканську партію в ульта-право радикальну партію. Саме тому багато поміркованих республіканців відмовились голосувати за Трампа.

Ну а теперь короткая справка - поддержка Трампа в республиканской партии зашкаливат за 95%

И короткий анализ. Татусь поц и гавно которого интересует только одно - проталкивать своё бесконечное враньё. Поэтому и бубнит без запинки про "багато помиркованых республиканцив".

Если по его чугунной голове ударить обухом то обух сломается. На голове не будет даже вмятины.
   
Re: Байден - новий Президент США

Mr Biden заявив, що його уряд розглядає всі аспекти навкруг кібератаки на Colonial Pipeline's networks.

"Я маю намір зустрітись з хуйло і поки що, каже наша розвідка, немає доказів, що в атаці замішана Росія.
"Проте, є свідетельства, що актори кібератаки находяться в Росії - і вони мають за це відповісти."
https://www.bbc.com/news/business-57050690.amp
Якась дивна заява Байдена.
А хакери  DarkSide принесли вибачення - в майбутньому ми будемо більш обачні в виборі цілей
Косвенноє прізнаніє Кремля?

?s=20
   
Re: Байден - новий Президент США

Nicole Perlroth covers cybersecurity and digital espionage for The New York Times.
She has covered Russian hacks of nuclear plants, airports, and elections,
North Korea's cyberattacks against movie studios, banks and hospitals,
Iranian attacks on oil companies, banks and the Trump campaign and
hundreds of Chinese cyberattacks, including a months-long hack of The Times.
Her first book, “This Is How They Tell Me The World Ends,” about the global cyber arms race, published in February 2021.
   
Re: Байден - новий Президент США

Тут група довбодятлiв в сiчнi дуже радiли що сенiльний пiдмахнув бумажку якою закрив цiлий нафтопровiд

Тепер хакери закрили другий нафтопровiд, чому iдiоти не продовжують радiти? - то нафтопровiд, це нафтопровiд, яка рiзниця?

Бiдон сказав що не проблема, лiпiстрiчество в бак будемо заливати.
   
Re: Байден - новий Президент США

Адміністрація Джо Байдена має спробувати нові методи тиску на Росію щодо припинення війни на Сході України - експерти


 :facepalm1:

 :lol:  :weep:

читаю і плачу -

Адміністрація Джо Байдена має спробувати нові методи тиску на Росію щодо припинення війни на Сході України - експерти

«Для адміністрації Дональда Трампа, Україна була складною проблемою. Зараз ми можемо спокійно заявити: це усе позаду», - пояснює експерт.

Незважаючи не те, що два президенти досі не мали телефонної розмови, Мелінда Гарінг, заступниця директора аналітичного центру «Атлантична рада», переконана: це не означає, що для нової влади Україна перестала бути пріоритетом. Більш того, за її словами, Україна - головний пріоритет для адміністрації Байдена:facepalm1:

«Держсекретар Сполучених Штатів та міністр закордонних справ України вже провели розмову. І це було потужно. Також президент Байден вже говорив про Росію. З його заяв ми знаємо, що він дуже піклується про Україну, а також долю Східної Європи», - додає експертка.  :lol:

З оптимізмом на впровадження більш жорсткої політики адміністрації Джо Байдена по відношенню до Росії дивитися і Люк Коффі: «Я бачу, як ця адміністрація жорстко ставиться до Росії. Також важливо, що існує двопартійна підтримка цієї позиції, особливо на Капітолійському пагорбі».


українці, вас уже понад 20 років отакі "експерти" розводять як дітей  :(

пора дорослішати а то буде біда

   
Re: Байден - новий Президент США

Як відомо, похапцем або ловлять бліх, або коли зненацька напала срачка. З якого дива так хутко активізувався наш ванька-коцап? Поціхамові непереливки? Згодом підтягнуться й інші всім відомі персонажі? Може, Інанна теж повернеться і з завзяттям боронитиме свого ідола? :tongue:
   
Re: Байден - новий Президент США

Як відомо, похапцем або ловлять бліх, або коли зненацька напала срачка. З якого дива так хутко активізувався наш ванька-коцап? Поціхамові непереливки? Згодом підтягнуться й інші всім відомі персонажі? Може, Інанна теж повернеться і з завзяттям боронитиме свого ідола? :tongue:

літо, тихо
люблю читати історичні книги
от дивлюся старі сторінки
співставляю твої пророцтва з сьогоденням
ти не схвалюєш?
   
Re: Байден - новий Президент США

че там,Байден введет санкции за експуатацию Северного Потока? :lol:
а его ведь достроят.
:weep:
   
Re: Байден - новий Президент США

ну що там? переглянув?


Пока - вялий перепіхон
Ти хочеш прийняти участіє?
Чи вже закінчив?

Байден сказал, что он выразил Меркель свою давнюю обеспокоенность по поводу трубопровода стоимостью $11 млрд, который будет доставлять газ из Арктики в Германию через Балтийское море в обход Украины и лишает ее ценных транзитных сборов.

Меркель заявила, что Россия может столкнуться с санкциями ЕС, если она нарушит свое соглашение о продолжении поставок газа через Украину.

В совместном заявлении инвестиции, направленные на поддержку преобразования энергетики, повышения энергоэффективности и энергетической безопасности Украины, виделени особо. Этот шаг может повлиять на возможное соглашение, которое ожидается до августа, чтобы положить конец угрозе санкций США в отношении Северного потока-2.

https://www.reuters.com/world/europe/biden-expressed-concerns-about-nord-stream-2-merkel-2021-07-15/
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія