Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Той хто сидить в кафе і не купив тепловізор - має схильності до содомії

Чесно кажучи, соціальної реклами стосовно допомоги військовим замало. Не варто вимагати, також не варто  відмовлятися від того, що покращує настрій, бо кожного дня читаючи зведення та новини - здуріти можна. І кому з цього користь буде ?
Я вчора грав з друзями пинпонг, сьогодні був у кафе. Але з першого дня роблю все що можу зі свого боку.
   
Я вчора грав з друзями пинпонг, сьогодні був у кафе. Але з першого дня роблю все що можу зі свого боку.
(tu) красава. Але є такі шо за копійку задушаться.
   
Поститися, ні на що не витрачати, не посміхатися,?ходити як лев Толстой без трусів

Влітку я ще зможу  :D 
   
а якщо чесно платиш податки то це як считається?
   
То не схильність, то не люди, різати таких.

Бачу в тебе рве пердак.

В мене, наприклад, є обов'язкові витрати десь під 60% зарплати.


На українську армію ? Чи може все-таки на те, що потім тобі повертається послугами від держави та іншим ?
   
Фомочка тебе прислать фото  того, что я отсылал ВСУ? Сратое ты гавно. Ты всегда был сратым зависливым и истеричным гавном. Но фото у меня есть и есть фуповцы, что подтвердят отправку тех же больших количеств тех же турникетов, что спасают жизни на поле боя. Причем мы отпавляем больше всех турникетов. Еще какие-то иглы при лёгочных кровотечениях-тут дочка специалист. А ты редиска гнойный.
   
Тут треба ще розуміти, що кількість крові та страждань настільки велике, що легко запідозрити першу-ліпшу людину в нелояльності.  Втім, нічого про нього не знаючи. Тільки тому що побачили у кафе.
Не варто так робити.
   
На українську армію ? Чи може все-таки на те, що потім тобі повертається послугами від держави та іншим ?
На іпотеку / коммуналку / т.д., пані Бяко.

Фомочка тебе прислать фото  того, что я отсылал ВСУ? Сратое ты гавно. Ты всегда был сратым зависливым и истеричным гавном.
Волька, піди купи 5 грам і дунь. У вас можна. Фотки твої нікому не цікаві.
   
Я ще розумію якісь наворочені дрони-тепловізори. Але коли мені пишуть, що волонтери купують каски - мені хочеться застрелитися.
А якщо не зможуть в якийсь момент купити каски - то все ? Держава касками не забезпечує ?
І так - я і в кафе заходжу, і навіть одяг собі купила, бо старий тупо протерся !!! і навіть в цирульні буваю....Пистець я мразота....Я ж могла всі ці гроші витратити з більшою користю !
А ще можна жерти раз на добу, чи повбивати пенсів, ніхуя з них користі нема для фронту, а грощі з бюджета тягнуть.

Головне не охуєвать в атаке, це мої грощі і я допамагаю скільки вважаю за потрібне.

З огляду на те що імпотентне МВС навіть не в змозі гарантувати що ті кошти не будуть спізжені через якусь вдалу схему.
   
Всі платят іпотеку, комуналку, податки. Чи не доблєсть.
   
На іпотеку / коммуналку / т.д., пані Бяко.

Волька, піди купи 5 грам і дунь. У вас можна. Фотки твої нікому не цікаві.
====================
пошел нах баааалван! чо не приехал? чмо....
   
Тобто в кафешки ходити не можна, ага...
тобто всім працівникам кафе - в армію. І на них теж збирати гроші на броніки, каски і тепловізори?

А працівницям ? На біржу труда? Чи може одразу на панель?

   
Всі платят іпотеку, комуналку, податки. Чи не доблєсть.
Тема взагалі то не про мене. Я навів цитату Мирослава Гая, а в деяких рвонуло як на крейсері Москва. Цікаво чому?
   
пошел нах баааалван! чо не приехал? чмо....
Волька, я буду в Голландії через 2-3 тижні. Можем зустрітись якщо хочеш і ти мені це скажеш у обличчя.
   
Тобто в кафешки ходити не можна, ага...
Допоміг армії - > іди у кахве.
 Не допоміг армії & & сидиш у кахве -> схильність до содомії.

Шо не ясно?
   
ех, десь бачила я ролік "про це"
не можу знайти

Починається з того, що наш воїн збив щось кацапське.
він Герой, він це зробив.

Але це також зробив... і далі в фарбах перераховують усіх цивільних, які кожен зайнят своєю справою, але має вклад до цього геройства.

паша -волонтер і допоміг воїну гарним обмундируванням
надя працює в офісі і перераховує податки, і на них держава купила воїну якусь приблуду.

вова має малий бізнес -кахве і кожен місяць перераховує гроші на рахунок армії

тетя мотя теж приклала щось там.

такий важливий ролік. такий потрібний.

бо усі, хто не в окопах, мають "сіндром вижившого" і відчувають за це себе винними.
Це неправильно.
А роліки такі -правильні.
   
Я надаю перевагу роботі з конкретними бійцями напряму. Надаю матеріальне обладнання, послуги з налаштовування  обладнання. Знижки на вироби.
За останні пару місяців на 3.5-4к баксів. Це значно більше, ніж половина моїх середніх доходів перед війною, не кажучи вже про нинішній час.
   
Я надаю перевагу роботі з конкретними бійцями напряму. Надаю матеріальне обладнання, послуги з налаштовування  обладнання. Знижки на вироби.
За останні пару місяців на 3.5-4к баксів. Це значно більше, ніж половина моїх середніх доходів перед війною, не кажучи вже про нинішній час.
(tu)
   
странно, я читав iншого бiйця який писав - ми воююмо щоб ви могли жити весело щасливо и на повну катушку
цей хлопець чий пост процитували та що воює - вiн же не одну перловку їсть, і п'є лише воду? та й ночник хоче не якийсь що попало, а добрий? а добрий - подорожче

я просто якийсь процент на зсу даю и все
   
Вчора був в суші-ресторані. Роли - Чорнобаївка, Байрактар і т.д.
   
Тема взагалі то не про мене. Я навів цитату Мирослава Гая, а в деяких рвонуло як на крейсері Москва. Цікаво чому?

У кого рвонуло ? тут якраз сидять ті, хто платить і жертвує. Нафіга це ти взагалі запостив ? Сюди не ходять ті, що купляють вино, сир і пучок аспарагуса на вечерю на 5300 грн як переді мною сьогодні мужичок один купував. І так: я дійсно почуваюся себе погано, коли вип'ю кави в місті - адже можна було попити і удома і зекономити. А мені в цей комплекс ще й дрючка встромляють....тьху .
   
У кого рвонуло ?
Та є парочку юзерів з пробоїною. Почали калом кидатись.
   
Вчора був в суші-ресторані. Роли - Чорнобаївка, Байрактар і т.д.

Фото не вистачає (
   
Фото не вистачає (




Рол Чорнобаївка

Подрібнений копчений вугор, вершковий сир, японський омлет, зелена цибуля, соус «Спайсі»
   
Фото не вистачає (

Я не фоткаю їжу.

Просто, мене прикололи назви. Як додатковий бонус до днюхи.
Витратив десь 40 дол. на двох. Роли прикольні. Вісім видів. Половину не потягнули. Забрали з собов.
   
военный коммунизм и  военная экономика не работают на средних и длинных дистанциях
коротко и быстро напрячься можно, а уже на средней дистанции чтобы снабжать армию - люди должны жить нормально. работать, после работы отдыхать, ходить в кафе, расслабляться, радоваться жизни  етс
тогда на средней дистанции у армии будут ночники и другие многочисленные плюшки

можно поговорить про это с любым менеджером который с людьми работает

тех же военных на ротацию отводят, чтобы они в себя пришли
   
ось такий сет

соррі, не 8, а 6 видів



СЕТ ДОБРОГО ВЕЧОРА, МИ З УКРАЇНИ
Рол Джавелін, рол Чорнобаївка, рол Стугна, рол Starlink, рол Нептун, рол B.Johnson


Вихід 1590  г
   
Купили каски кевларовые а не обычные. 250€ каждая. Им наверное выдают нормальное все, но пацаны просят хорошие чтобы реально спасали жизнь.

Чем плохие американские каски ?
   
Не вистачає ролу "Три  Сокири" (М777)
   
Чем плохие американские каски ?

Тим що їх немає.
   
Чем плохие американские каски ?
Тим що їх не купити легально.

рол B.Johnson
Що всередині?
   
ось такий сет

соррі, не 8, а 6 видів

Показати зображення...
СЕТ ДОБРОГО ВЕЧОРА, МИ З УКРАЇНИ
Рол Джавелін, рол Чорнобаївка, рол Стугна, рол Starlink, рол Нептун, рол B.Johnson


Вихід 1590  г

Десь би у фейсбуці на тебе б налетіли сотні злих баб з гнівними коментарями типу: " війна в країні а ти жереш суші"
   
Тим що їх не купити легально.

Що всередині?

пудінг і овсянка )

Насправді, ХЗ який з них був який )
   
Десь би у фейсбуці на тебе б налетіли сотні злих баб з гнівними коментарями типу: " війна в країні а ти жереш суші"
Пан Гарри, я знаю людей які щодня пропивають мінімум 10 фунтів а на армію не дали ні копійки.
   
Десь би у фейсбуці на тебе б налетіли сотні злих баб з гнівними коментарями типу: " війна в країні а ти жереш суші"

То й були б направлені у кільватер русскаму караблю.

Люди почали працювати. Народу вілсотків 25 за столиками.
   
кстати, чтобы всех наделить ночниками, надо не так уж много денег:
допустим на передовой 100 тысяч человек

один ночник надо на 30 человек - при стоимости ночника 3к баксов - это надо 10 млн баксов чтобы всем купить ночники.
с запасом - 20 млн басков - по 2 ночника на 30 бойцов

понятно у государства нет 20 млн баксов чтобы снабдить армию ночниками, поэтому всем нельзя ходить в кафе чтобы не быть пидарасами
   
подтираться тоже надо не туалетной бумагой, а газетками, или лопухом - там точно 20 млн баксов можно сьэкономить со всей страны за месяц
   
один ночник надо на 30 человек - при стоимости ночника 3к баксов - это надо 10 млн баксов чтобы всем купить ночники.
Слід врахувати, що вони теж можуть зломатись / бути розбитими і т д.

подтираться тоже надо не туалетной бумагой, а газетками, или лопухом - там точно 20 млн баксов можно сьэкономить со всей страны за месяц
Тю, араби давно все це розрулили.
   
кстати, чтобы всех наделить ночниками, надо не так уж много денег:
допустим на передовой 100 тысяч человек

один ночник надо на 30 человек - при стоимости ночника 3к баксов - это надо 10 млн баксов чтобы всем купить ночники.
с запасом - 20 млн басков - по 2 ночника на 30 бойцов

понятно у государства нет 20 млн баксов чтобы снабдить армию ночниками, поэтому всем нельзя ходить в кафе
один тепловізор має буди на кожне відділення, розрахунок, екіпаж, а не на 30 солдат.

І по 2 на снайперську пару.
   
один тепловізор має буди на кожне відділення, розрахунок, екіпаж, а не на 30 солдат.

І по 2 на снайперську пару.

из 100 000 не все на нуле
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія