Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Страна ИДИОТОВ!

Страна ИДИОТОВ!

все на стране можно ставить крест...
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

мне не хочется думать что это действительно так  :(
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

тільки зараз?
це давно відомо
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

 :weep:
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

На себе сперва крест поставь, зрадофил
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

все на стране можно ставить крест...

це тільки тому що корупціонера кнура і його свинарчуків від корита прибирають ? ти такі висновки зробив ?  :lol:
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Не ображайте ідіотів! Це така хвороба існує.
А лохторат Зєлєнамойскага - тупі хохли, які заради того, щоб насолити Порошенку готові втратити Україну.
Типу більше кандидатів, крім клоуна-українофоба не було.
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

це тільки тому що корупціонера кнура і його свинарчуків від корита прибирають ? ти такі висновки зробив ?  :lol:

це тому что дебила на трон тянут
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

мне не хочется думать что это действительно так  :(

ви зрадойопи взагалі бачу в розпачі...
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Бабах! Підлива потекла....
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Оно так говорит, потому что привыкло молоть чушь на КВНе. Там ставят такие задания - если нечего сказать, все равно надо что-то говорить.
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Не ображайте ідіотів! Це така хвороба існує.
А лохторат Зєлєнамойскага - тупі хохли, які заради того, щоб насолити Порошенку готові втратити Україну.
Типу більше кандидатів, крім клоуна-українофоба не було.

вся твоя логіка будується на фішці педрових політехнологів петро=україна , хто проти петра той проти україни, не буде петра - небуде україни і т.д.
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Не ображайте ідіотів! Це така хвороба існує.
А лохторат Зєлєнамойскага - тупі хохли, які заради того, щоб насолити Порошенку готові втратити Україну.
Типу більше кандидатів, крім клоуна-українофоба не було.
(tu) Цікава, я вас не впізнаю, це точно ви?
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Страна ИДИОТОВ!

Согласен.

Всего 30,45 + 13,12 % нормальных людей :)
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

вся твоя логіка будується на фішці педрових політехнологів петро=україна , хто проти петра той проти україни, не буде петра - небуде україни і т.д.
Не зрадившим Україну йоббікам опікуватися нею.
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Многовенно, буквально за день толпы порохоботов превратились в зрадоиопов...  :weep:
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

вся твоя логіка будується на фішці педрових політехнологів петро=україна , хто проти петра той проти україни, не буде петра - небуде україни і т.д.
І де я таке писала?!
Навпаки, пишу, що якщо буде Зєлєномоскій, не буде України. Буде расєя Коломойскага.
А Порошенку до дупи ваші протести, він не пропаде, накрався на 5 поколінь.
Невже з 37 кандидатів не було меншого дурня та українофоба, ніж клоун?
Ось це мені незрозуміло...
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Не ображайте ідіотів! Це така хвороба існує.
А лохторат Зєлєнамойскага - тупі хохли, які заради того, щоб насолити Порошенку готові втратити Україну.
Типу більше кандидатів, крім клоуна-українофоба не було.
Мені си здає, що перемога ЗЕ в другому турі далеко не факт...
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Мені си здає, що перемога ЗЕ в другому турі далеко не факт...
надійтесь на диво далі
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

І де я таке писала?!
Навпаки, пишу, що якщо буде Зєлєномоскій, не буде України. Буде расєя Коломойскага.
А Порошенку до дупи ваші протести, він не пропаде, накрався на 5 поколінь.
Невже з 37 кандидатів не було меншого дурня та українофоба, ніж клоун?
Ось це мені незрозуміло...

В тебе є системна помилка. Коломі не потрібна Расєя ;)
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

У нас ще не бачать важливу причину такого голосування за прихильники певної політсили прокацапського. Крім вати та патріотів,є ще розподіл на працьовитих людей,та холопів-ліваків. Холопи-ліваки,як завжди в історії обирають самих покидьків. Потім з них виють як гієни,але вже пізно. При цьому вони себе ніколи не звинуватять,а будуть казати,що це Пеця винен,бо від нього у них у мізках позаводилися таргани.

 Холопи століття кидали Україну в пащу кацапської орди. Саме холопи,яких було значно більше реально до люті ненавидили козаків. Більше ніж ворога. Нічого не змінилося. Справжній реванш! Багато хто навіть не розуміє наскільки все погано!
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Мені си здає, що перемога ЗЕ в другому турі далеко не факт...
Факт, змиріться.
Я тепер буду підштовхувати дітей імігрувати з України. Добре. що в них є така можливість.
Бо країна, де під час війни обирають президентом-головнокомандувачем прихильника агресора, - приречена.
А ми знову, будемо кілька років терпіти, потім Майдан, кров і незрозуміло що...(
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

В тебе є системна помилка. Коломі не потрібна Расєя ;)
===========================
Ти реально думаєш,що прихильники певної політсили буде керувати Коломойський? А з чого ти взяв,що прихильники певної політсили його послухає? Він буде слухати лише Кремль.
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Леонид Швец

Совершенно понятно, что секрет грядущей победы Петра Алексеевича зиждется на количестве проклятий и оскорблений в адрес сторонников других кандидатов и Владимира Зеленского в частности. В последние три недели процесс изрыгания нужно поставить на недосягаемую высоту, больше ярости, больше презрения, пусть ядовитая слюна летит дальше, убивая все на своем пути, а голоса охрипнут от дикого ора. Выжмите свои желчные пузыри до капли!
И помните: слоган "Думайте" - это не для вас, а для тупых долбоебов, которым еще нужно что-то, б..., объяснять, сука, передушить бы их всех.
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

В тебе є системна помилка. Коломі не потрібна Расєя ;)
А я не кажу, що Бєні потрібна расєя.
Поки не висмокче Україну або не сторгується за гарну ціну з хуйло, вона йому не потрібна.
Я пишу, що Зєлєномойскій буде на території України будувати расєю Бєні - без української мови, на догоду олігарху і т. д. Все, як в расєї...
Він же орієнтований на рускій мір, по його "творчості" це дуже гарно видно.
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

У нас ще не бачать важливу причину такого голосування за прихильники певної політсили прокацапського. Крім вати та патріотів,є ще розподіл на працьовитих людей,та холопів-ліваків. Холопи-ліваки,як завжди в історії обирають самих покидьків. Потім з них виють як гієни,але вже пізно. При цьому вони себе ніколи не звинуватять,а будуть казати,що це Пеця винен,бо від нього у них у мізках позаводилися таргани.

 Холопи століття кидали Україну в пащу кацапської орди. Саме холопи,яких було значно більше реально до люті ненавидили козаків. Більше ніж ворога. Нічого не змінилося. Справжній реванш! Багато хто навіть не розуміє наскільки все погано!

десятилетия совка тоже не прошли даром
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

чи достойна ця країна жити, якщо вона не хоче Порошенка?


   
Re: Страна ИДИОТОВ!

все на стране можно ставить крест...

А вот и нихрена! Мы здесь построим рай!
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

от не підфартило пєті з країною


   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Факт, змиріться.
Я тепер буду підштовхувати дітей імігрувати з України. Добре. що в них є така можливість.
Бо країна, де під час війни обирають президентом-головнокомандувачем прихильника агресора, - приречена.
А ми знову, будемо кілька років терпіти, потім Майдан, кров і незрозуміло що...(
Так вроді ЗЕ ніяких стосунків з Медведчуком не мав.
Шановна, це не ЗЕ вчора дозволив Медведчуку полетіти в Маскву, хтось інший..
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Многовенно, буквально за день толпы порохоботов превратились в зрадоиопов...  :weep:

А це не ви ще вчора писали, що в другому турі Порох-асфальтоукладчик розкатає Зе?
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Еще вчера ферма похрюкивала на зрадоебов, а сегодня ба бах!!
Еще вчера мудрый народ и на тебе идиоты!
Вчерав окопах и таксисты, а так же в селе (опросы не врут) патриоты , сегодня идиоты..
Не
все не так..
Просто ферма обосралась
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

===========================
Ти реально думаєш,що прихильники певної політсили буде керувати Коломойський? А з чого ти взяв,що прихильники певної політсили його послухає? Він буде слухати лише Кремль.
Ага, він буде слухати тебе.
   
Re: Страна ИДИОТОВ!



Просто ферма обосралась
Обіжралась і обригалась до всирачки.
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

А я не кажу, що Бєні потрібна расєя.
Поки не висмокче Україну або не сторгується за гарну ціну з хуйло, вона йому не потрібна.
Я пишу, що Зєлєномойскій буде на території України будувати расєю Бєні - без української мови, на догоду олігарху і т. д. Все, як в расєї...
Він же орієнтований на рускій мір, по його "творчості" це дуже гарно видно.

Ви під впливом пропаганди порохоботів. Беня не гірший Петра, а може й кращий. Саме ці два олігархи у 14 стали на бік України. І Беня був ефективнішим.
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

У нас ще не бачать важливу причину такого голосування за прихильники певної політсили прокацапського. Крім вати та патріотів,є ще розподіл на працьовитих людей,та холопів-ліваків. Холопи-ліваки,як завжди в історії обирають самих покидьків. Потім з них виють як гієни,але вже пізно. При цьому вони себе ніколи не звинуватять,а будуть казати,що це Пеця винен,бо від нього у них у мізках позаводилися таргани.

 Холопи століття кидали Україну в пащу кацапської орди. Саме холопи,яких було значно більше реально до люті ненавидили козаків. Більше ніж ворога. Нічого не змінилося. Справжній реванш! Багато хто навіть не розуміє наскільки все погано!
+ багато.
Сьогодні з трьома виборцями Же мав розмову. Вони прості неосвічені робітники на будівництві, самі з навколишніх сел.
Ну і питає- на що ж сподіваєтесь?
Якщо стисло то колективна відповідь наступна- Ми віримо та переконані що Зе змусить власника будівництва платити нам нормальну європейську зарплатню- 1500 євро, а не те що зараз біля 12000 грн. А також що все подешевшає бо всіх бариг та бізнесменів спекулянтів За відразу посадить в буцигарню...
Я зрозумів  :facepalm1: що подальше спілкування неможливе.
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

все на стране можно ставить крест...
67,5% ні / так 32,5%
Як вирахував?
Мойсей водив 40 років
Україну водять 27 років, ще 13
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

А це не ви ще вчора писали, що в другому турі Порох-асфальтоукладчик розкатає Зе?

Так другий тур тільки почався, я чекаю що Пепа зараз мочитиме Зе по всіх напрямках.
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Еще вчера ферма похрюкивала на зрадоебов, а сегодня ба бах!!
Еще вчера мудрый народ и на тебе идиоты!
Вчерав окопах и таксисты, а так же в селе (опросы не врут) патриоты , сегодня идиоты..
Не
все не так..
Просто ферма обосралась
+
І де всі опитувальники польові, де оці Лірники з казками? Там ще лишилося у них волосся?
   
Re: Страна ИДИОТОВ!

Факт, змиріться.
Я тепер буду підштовхувати дітей імігрувати з України. Добре. що в них є така можливість.
Бо країна, де під час війни обирають президентом-головнокомандувачем прихильника агресора, - приречена.
А ми знову, будемо кілька років терпіти, потім Майдан, кров і незрозуміло що...(
так само :(
поки що діти були проти еміграції, але тепер буду розмовляти ще
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія