Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Офіцер все мені чоколядку приносив

Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

ну а як мало бути?
країна була в руїнах, відбудовувалась.
коли мої батьки народилися, вже майже 10 років було як війна закінчилася
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

я ж бачив усе на власні очі, у абсолютно типовому (не виставковому) полтавському селі

і не згадували там добром ніяких німців. найбільш шановані люди у селі були ветерани. Я коли учився в школі був останній учитель ветеран, то коли Василь Іванович Сліпко у коридорі зявлявся ми одразу припиняли балуватись, і інших штовхали "тихо, цить". Соромно навіть було подумати щоб Василь Іванович зауваження зробив.

найбільші образи були обізвати когось "фашист, поліцай, бендера"

це правда, це ж не вигадка
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Під домом у магазині купив свіжі банани та броколі. Посеред осені!

Серйозно, продав би совок за банани та броколі.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Галичина - найбідніший регіон австро-угорської імперії.

факт?

поясни чому так сталось  і заспокой мене  8-)

Так не ставалося, так довблять про це довбані кацапи.
Насправді Галичина була нічим особливо не краща і не гірша від інших провінцій, хоча однозначно краща за Боснію і, можливо, дещо бідніша від великих столиць типу Відня чи Будапешту.
А коли на Бориславщині знайшли поклади нафти - регіон взагалі розквітнув, міста розбудовувалися шаленими темпами, економіка зростала. Була проведена Крайова Виставка, збудовано купу шкіл, проведено трамвайні колії і ще купа всякого, що було передовим в Європі того часу. В той час, як на Кацапщині до дір молилися.
Вчи історію, йолопе.

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 13:07:00 від GizmoGremlin
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Понимаешь , а те кто не пережил ничего уже сказать не могут. Так шо твой опрос нерепрезентативен.
да, но что-то же помешало "выжившим" после "освобождения" ругать "оккупантов" и хвалить "освободителей"?
кого действительно ругали, так это власовцев.
много рассказывали про террор, который "освободители" устроили на "освобождённых" территориях.
советы попросту уничтожили великое множество ни в чём не повинных людей, даже тех кто сочувствовал и помогал советским партизанам.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

я ж бачив усе на власні очі, у абсолютно типовому

Далі не читав.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

электричество появилось у тебя в розетке
Дякую.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

найбільші образи були обізвати когось "фашист, поліцай, бендера"
а зараз це компліменти))
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Галичина - найбідніший регіон австро-угорської імперії.
але жила краще за найбагатші регіони Російської Імперії
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

найбільші образи були обізвати когось "фашист, поліцай, бендера"

Вистачило вам гнучкості хребта стати гебнячими прихвостнями - вистачить і в "бендери" перехреститися.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Нехай тепер на нас американці попрацюють.

Цитувати
Меморандум між НАЕК "Енергоатом" та американською компанією Westinghouse передбачає добудову енергоблоків на вже існуючих атомних електростанціях.

Про це сказав міністр енергетики Герман Галущенко під час години запитань до уряду у Верховній Раді, повідомляє кореспондент Укрінформу.

"У підписаному меморандумі мова йде про побудову блоку на Хмельницькій АЕС як пілотного проєкту, і потім про побудову ще 4 блоків на існуючих станціях", - сказав Галущенко.

За його словами, планується добудувати два блоки на Запорізькій АЕС та по одному блоку на Рівненській та Южно-Українській АЕС.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Галичина - найбідніший регіон австро-угорської імперії.

факт?

поясни чому так сталось  і заспокой мене  8-)
Історично так склалося. Нації знаходяться на різних щаблях розвитку. Деякі до цих пір в феодалізмі.
А в Галичині і без Росії були і телефон, і залізниця і електрика. І нафту добували.
   
а зараз це компліменти))
Моя родина в селі жила в хаті колишнього головного поліцая.
Коли глиняну хату валили, то у рамах вікон знаходили прикольні німецькі пфенінги  з люмінію ))
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Історично так склалося. Нації знаходяться на різних щаблях розвитку. Деякі до цих пір в феодалізмі.

А в деяких навіть і держави не було до 1948 року. По Бухарах жили...
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Нехай тепер на нас американці попрацюють.

якщо зекоманда це все не поховає.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

але жила краще за найбагатші регіони Російської Імперії


лишаються не зрозумілими причини масової еміграції у Канаду із такого то земного Раю  8-)
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

лишаються не зрозумілими причини масової еміграції у Канаду із такого то земного Раю  8-)

Селяни землі побільше хотіли. Ще питання?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Я коли учився в школі був останній учитель ветеран,
Ти в якому році до школи пішов?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Дякую.
ни хрена себе "дякую"!
миллионы людей положили свои жизни за это!
миллионы людей терпели немыслимые мучения, голод, холод, болезни, чтобы советская власть соединилась с электрификацией всей страны!
чтобы везде зажглись лампочки ильича!
а она тут сквозь зубы "дякует"!
где мой коммунизм, потвора???
мне ещё в школе, и даже в детском садике, говорили, что я лично буду жить при коммунизме.
вы закопали миллионы людей, испоганили жизнь многим поколениям, десяткам и сотням миллионов!
где коммунизм?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

я ж бачив усе на власні очі, у абсолютно типовому (не виставковому) полтавському селі

і не згадували там добром ніяких німців. найбільш шановані люди у селі були ветерани. Я коли учився в школі був останній учитель ветеран, то коли Василь Іванович Сліпко у коридорі зявлявся ми одразу припиняли балуватись, і інших штовхали "тихо, цить". Соромно навіть було подумати щоб Василь Іванович зауваження зробив.

найбільші образи були обізвати когось "фашист, поліцай, бендера"

це правда, це ж не вигадка
Була однобока інформація. Я гордився, що я радянський школяр, що мені повезло не бідувати, як діти американських чи французьких робітників.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Селяни землі побільше хотіли. Ще питання?


ну і що?
заробив грошей та і купив, це ж капіталізм.
   
лишаються не зрозумілими причини масової еміграції у Канаду із такого то земного Раю
Територія фуйова - то перша світова війна фуячить, то совдеп наближається.

Ну й тогочасний маркетинг працював ніфуйово.  Купа контор брало з лохів бабла за доставку до америк-канад, й дуло лохам у вуха, що там на них чекають сотні гектарів райських чорноземів для кожної тушки на халяву, мовляв тільки їпаш й виростиш їдла на продаж, щоб стати мільйонером.  Чувакі приїжджали й сідали на фуй,  часто-густо перетворювались чи не на бомжів. В принципі через таке пройшло більшість ірландців.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Тому що в Канаді ще краще. Їдуть не обов'язково тому, що погано тут, а ще й тому, що там краще.

Не ведіться на елементарну демагогію.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Селяни землі побільше хотіли. Ще питання?
Та дурником прикидається. Я йому вже писав, що вся Європа мігрувала до Нового Світу. Між іншим з Росії не було еміграції через заборону, як в Союзі? Чи бабла не вистачало на переїзд?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив
fam

А признать шо это результат недолугого капитализма по украински ты никак не можешь?

да как угодно называй, важна суть, а не название. Если угодно, то могу использовать и твою терминологию: "недолугий капитализм по-украински" - это и есть истинный совок в его терминальной (?) фазе с местной спецификой и в опр. условиях.  Как и сам совок, чего бы он сам о себе не рассказывал, по сути был формой сохранения, продолжения и развития российской империи

утверждать, что это не так, означает отрицать неопровержимую истину - настоящее во многом предопределяется прошлым, нравится нам это или нет.

если представить, что тот же период времени не был периодом безальтернативного торжества самого передового учения и единственной партии с очередными и в каждом случае наимудрейшими генсеками, а был бы периодом формирования и совершенствования выборной демократии, не периодом колхозов и совхозов, а фермерских хозяйств, принадлежавших свободным и вооруженным фермерам, не периодом гулага, а торжества права, и т.д.... то и период, совпадающий хронологически с  "недолугим капитализмом по-украински" был бы немного иным.

отрицать это = быть полным дураком. Или ботом на зряплате.



   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

ну і що?
заробив грошей та і купив,

або "купив квиток, і взяв ще й з доплатою".



Останнє редагування: 19 жовтня 2021 13:17:00 від GizmoGremlin
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Була однобока інформація. Я гордився, що я радянський школяр, що мені повезло не бідувати, як діти американських чи французьких робітників.


ага, сиділи біля телевізора і все повторювали

при всьому тому і Сталіна кляли і за репресії, і за післявоєнні податки, і Хрущова дурачком називали. місцеву партійну еліту зневажали як "партєйних"

але щодо війни не було ніяких "хороших німців". чіткий розділ був "наші і не наші"
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Та дурником прикидається.

Йому й прикидатися не треба!
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Цитата: GizmoGremlin link=topic=1109631.msg25855687#msg25855687 da (td) te=1634638386
або "купив квиток, і взяв ще й доплатою".

Показати зображення...



і покинути рідну неньку  :(

за шмат гнилої ковбаси і мати рідну продаси

так про таких кажуть?
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

і покинути рідну неньку  :(

за шмат гнилої ковбаси і мати рідну продаси

так про таких кажуть?

Ну ви ж Бухару продали, нє?  ;o

До речі, вам доплачували за вселення в Полтаву, чи ковбаса, полядвичка і галушки вже чекали?  8-)
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ауч.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

та все ти зрозумів

вистачило тобі хитрожопості щоб зрозуміти, що ніколи із українцями ти не матимеш такого жиру в ковбасці, як приймаком у канадців.

і предки твої це зрозуміли коли із Австрійської імперії з голою сракою тікали в Канаду, хоча у цісаря не було ні комуняк, ні совка, ні москалів, ніхто на заважав галичанам будувати щастя і жирувати.
а от скільки німців з голою сракою втікали в Америку, особливо в кінці 19-го століття  - певно також москалі з комуняками їх гнали з фатерлянду )
   
але щодо війни не було ніяких "хороших німців". чіткий розділ був "наші і не наші"
Ну от нафуя заганяєш?
Дофуя народу в моєму селі справедливо вважали, шо якшо вимірювати за критеріями жорева та свободи, то за німців жилось однозначно краще.
Й ті кілька бабів, що пізніше повернулись з Німеччини, куди їх забрали на роботу, згадували ту каторгу, немов би на іншій планеті побували звідки вони повернулись в залупу.

Немає ніяких "наших" для місцевих українців й бути не може в принципі.
Є типа нормальні чуваки, які дають жити файно тут й прям зараз, а є якісь йопнуті некомфортні  вороженькі, для яких мінімум треба дулю тримати в кишені, а максимум - ножа в спину зафуярити.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ну ви ж Бухару продали, нє?  ;o

До речі, вам доплачували за вселення в Полтаві, чи ковбаса, полядвичка і галушки вже чекали?  8-)



не знаю, ніколи не був  :(

звик сидіти на одній жопі, хіба із села до Полтави переїхав, та і то малим іще
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

хіба із села до Полтави переїхав

Запроданець.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Запроданець.
За шмат гнилої ковбаси продав рідну матір у селі.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив


А насправді у Вінниці біля тих понтових сталінок, ще й зараз полишались уйопіщні бараки, де не було в принципі гарячої води, а опалення  - пічне в 50-х роках. В сталінках в той час вже було парове.


Винница? Ветряные Горы, где ещё Шевченко любил гулять, сидел под Шевченковским дубом и смотрел на Днепр… Между переулком Бестужева и Ветряными Горами на Краснопольской стоял именно такой барак. Середина 70-х.

Где сейчас по.Свободы, был огромный глубокий овраг. Частный сектор из буквально мазанок, некоторые под железом, были и соломой крытые, напротив 63-й школы. :)

Останнє редагування: 19 жовтня 2021 13:28:53 від Трололо
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

бачите які ви космополіти безродні

манкурти

для вас нема різниці що в межах України їздити, що назавжди зректись України і поїхати в іншу країну

скажуть вам завтра Росія, як добре платитимуть то вам і Росія добре.
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Ну от нафуя заганяєш?
Дофуя народу в моєму селі справедливо вважали, шо якшо вимірювати за критеріями жорева та свободи, то за німців жилось однозначно краще.
Й ті кілька бабів, що пізніше повернулись з Німеччини, куди їх забрали на роботу, згадували ту каторгу, немов би на іншій планеті побували звідки вони повернулись в залупу.

Немає ніяких "наших" для місцевих українців й бути не може в принципі.
Є типа нормальні чуваки, які дають жити файно тут й прям зараз, а є якісь йопнуті некомфортні  вороженькі, для яких мінімум треба дулю тримати в кишені, а максимум - ножа в спину зафуярити.

+++

дві бабусині кузини були в німці на роботи вивезені. за совка ця тема була табу(і чому б це?), а вже в епоху гласності мама їх розпитувала, то їх слова: "шо вам діти сказати - поїхали туди босі і не знаючи, що таке труси, а повернулися в капцях, шкарпетках і трусах".
   
Re: Офіцер все мені чоколядку приносив

Поплив B-)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія