Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Корабельно-леопардова сосна (с)

Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Вона може схуднути і не паритися з одягом.
Схуднути може.
Але  після того підтягнути шкіру та цицькі, які провиснуть аж до пупка, це буде ще той квест.

Ну сидить  у ВР якась сосна, справно отримує конверти, тисне по команді кнопки, прожирає наші гроші.
Бугога! А то типа "никогда такого не было и вот опять" )))
Нарід повинен знати в обличчя своїх героїв.
Післязавтра за ту тушку вже більшість фупівців забуде нах. От якби там були  її оголені фото, от тоді була б гілка на десяток сторінок )))

Останнє редагування: 22 березня 2021 22:30:12 від птах Сорока
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Бугога! А то типа "никогда такого не было и вот опять" )))

звичайно що не було

Новая маладая внєсістємная каманда, свежая струя, нєзапятнанниє літса. Монобільшість. Рекордна наротна довіра. Коли ще таке було? Ображаєш.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

звичайно що не було

Новая маладая внєсістємная каманда, свежая струя, нєзапятнанниє літса. Монобільшість. Рекордна наротна довіра. Коли ще таке було? Ображаєш.
Все тридцать лет так было или вы не в Украине их провели?
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Все тридцать лет так было или вы не в Украине их провели?

Я-то в Україні.
ви - точно ні  :facepalm1:
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Новая маладая внєсістємная каманда, свежая струя, нєзапятнанниє літса. Монобільшість. Рекордна наротна довіра. Коли ще таке було? Ображаєш.

Та завжди було.
Тут якось наводили першу серію з 100500-го сезону  серіалу "слугі урода". Я навіть 15 хвилин подивився.
За сюжетом приходить голобородько до кабінету, де сидять  "нові обличчя", й питає, мовляв  якого фуя не замінили таблички з прізвищами старих пердунів біля молодих обличчь.
А йому відповідають, мовляв пердунів старих нафуй виперли,  й прийшли нові літса з тими самими прізвищами, тому що то вже  внесістемні діти та онуки тих пердунів. Відповідно прізвища співпадають.
Навіть тут серіал чітко показав шо буде.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Та завжди було.
Тут якось наводили першу серію з 100500-го сезону  серіалу "слугі урода". Я навіть 15 хвилин подивився.
За сюжетом приходить голобородько до кабінету, де сидять  "нові обличчя", й питає, мовляв  якого фуя не замінили таблички з прізвищами старих пердунів біля молодих обличчь.
А йому відповідають, мовляв пердунів старих нафуй виперли,  й прийшли нові літса з тими самими прізвищами, тому що то вже  внесістемні діти та онуки тих пердунів. Відповідно прізвища співпадають.
Навіть тут серіал чітко показав шо буде.

Та то зрозуміло.

Але слуги подавали себе саме так. До аснаванья все разрушим, а затєм... Мудрий наріт проникся і видав карт-бланш.

А тепер не чіпай сосну, бо анажєжєнщіна  :weep:
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Я-то в Україні.
ви - точно ні  :facepalm1:
Что за идиотизм утверждать то о чем ни сном ни духом, все в Украине было замечательно и прелестно пока зе не пришёл?
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Что за идиотизм утверждать то о чем ни сном ни духом, все в Украине было замечательно и прелестно пока зе не пришёл?

я десь то писала? Ви марите :lol:
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

А тепер не чіпай сосну, бо анажєжєнщіна
Ну йопт.
Давай, якшо вже чесно, якісь  більш вагомі зашквари, окрім її тушки та декольте з леопьордом є а наявності чи ні?
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Ну йопт.
Давай, якшо вже чесно, якісь  більш вагомі зашквари, окрім її тушки та декольте з леопьордом є а наявності чи ні?

а я іпу?  Пошукай, може щось нариєш.

Ти у нас знаєш все про всіх. Нє?  B-)
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

а я іпу?  Пошукай, може щось нариєш.
Ти у нас знаєш все про всіх. Нє?
Нє, про зелених точно не знаю.
Це ти ж замутила гілку про цю бабу, відповідно до тебе й питання
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Нє, про зелених точно не знаю.
Це ти ж замутила гілку про цю бабу, відповідно до тебе й питання

В нас шо, гілки відкривають тіки коли якийсь зашквар?

Пам'ятаю купи гілок про невдалий ракурс Марини Порошенко на фото. Чи про люлькину зовнішність. Чи про зовнішність інших політиків. Чого тут деяких так попердолило - не розумію.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Ну йопт.
Давай, якшо вже чесно, якісь  більш вагомі зашквари, окрім її тушки та декольте з леопьордом є а наявності чи ні?

Ну, хоча б повна відсутність її, як політика, до клоунських виборів.

І саме такі нульові люди, як ця феміна, а також фотографи та вєдущі весіль та корпоративів зараз сидять в Раді та вирішують долю України.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

В нас шо, гілки відкривають тіки коли якийсь зашквар?
Пам'ятаю купи гілок про невдалий ракурс Марини Порошенко на фото. Чи про люлькину зовнішність. Чи про зовнішність інших політиків.
Ну нафуя рівняти Марину Порошенко чи навіть Тимошонку, до фуйзнаякоїсь прохідної депутатші?  :-o

Ну, хоча б повна відсутність її, як політика, до клоунських виборів.
А до клоунських виборів ти офуєнно знада поіменно усіх депутатів БПП чи навіть Бютіку?
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Ну нафуя рівняти Марину Порошенко чи навіть Тимошонку, до фуйзнаякоїсь прохідної депутатші?

Рівняю, тому що вони жінки, як і ця.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

За то в неи очи гарни) B-)
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

тому що вони жінки, як і ця.
Тю, "жінка" це не  критерій порівняння політиків, це просто складова біографії )))
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Тю, "жінка" це не  критерій порівняння політиків, це просто складова біографії )))

Я рада, що ти дійшов такого висновку.
Тепер треба ще щоб обурені моралісти з гілки до нього дійшли.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Ну нафуя рівняти Марину Порошенко чи навіть Тимошонку, до фуйзнаякоїсь прохідної депутатші?  :-o

А до клоунських виборів ти офуєнно знада поіменно усіх депутатів БПП чи навіть Бютіку?

Якщо не рахувати коханок та тих товстосумів, хто купив собі прохідне місце, то - так, багатьох люди знали...
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Я рада, що ти дійшов такого висновку.
Тепер треба ще щоб обурені моралісти з гілки до нього дійшли.
До чого тут моралісти?
Це ти ж замутила тему, мовляв та баба - фуйова баба-політик, бо жирна й  у декольте леопардовому з дойками, тобто пред'явила  до неї чисто  як  до баби, а не до як політика.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Ще раз для особливо обдарованих. Вона не жінка. Вона публічна особа.

Вона депутат верховної Ради, яка пише і приймає закони, за якими ми всі потім живемо.

Вона дозволяє собі з'явитися у ВР з виваленими напівголими цицьками, і це все транслюється на всю Україну. І не тільки. 

Усі ці аргументи "вонажежінка" і "то її особиста справа" - тут не канають. У таких людей немає особистих справ. Обговорювати ми маємо повне право все - її роботу, зовнішність, особисте життя, будинок, одяг, зачіску, годинники, перстні і намиста, машину, коханців, майнову декларацію  - ВСЕ. Тому що від цієї людини залежить наше життя.

Якщо вона не хоче, щоб у її життя лізли і обговорювали - треба було обрати інший шлях. Вона обрала цей. За цей шлях треба платити.

Ще є питання?

До тебе, дуро, питань нема за визначенням.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

До чого тут моралісти?
Це ти ж замутила тему, мовляв та баба - фуйова баба-політик, бо жирна й  у декольте леопардовому з дойками, тобто пред'явила  до неї чисто  як  до баби, а не до як політика.

звичайно вона фуйова баба-політик

Просто загальний фон цього шапіто такий, що ця не виділяється.

Розумна жінка-політик в такому вигляді на таку роботу не випреться.
 

Останнє редагування: 22 березня 2021 23:36:42 від Марта
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

До тебе, дуро, питань нема за визначенням.

Все, що знайшов сказати? Молодець. Обтікай.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Просто загальний фон цього шапіто такий, що ця не виділяється.
влучно.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Розумна жінка-політик в такому вигляді на таку роботу не випреться.
Ну йопт, твою цитату можна юзати як взірець махрової совдепії - "Советский человек в таком буржуазном обличье не может претендовать на высокое звание строителя коммунизмы" :lol:
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Ну йопт, твою цитату можна юзати як взірець махрової совдепії - "Советский человек в таком буржуазном обличье не может претендовать на высокое звание строителя коммунизмы" :lol:

Звичайно, в нас вільна держава і кожен ходить куди хоче і в чому хоче. Я що, забороняю її в ліапьорді з голими цицьками в раду ходити?

Але ставитися до неї як до політика я вже не буду. І поважати орган влади, по якому гуляють такі персонажі - також.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Але ставитися до неї як до політика я вже не буду. І поважати орган влади, по якому гуляють такі персонажі - також.
Це твоє право, але, якшо чесно, більшості  й на тебе й на твоє право  ставитись до чогось, а тим більше на твою повагу, тотально насрати.
Народ ондо колись Овоча вибрав, незважаючи на те, що раніше підняв помаранчевий майдан проти того Овоча й  терпіли якось, поки студентів не побили )))
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Це твоє право, але, якшо чесно, більшості  й на тебе й на твоє право  ставитись до чогось, а тим більше на твою повагу, тотально насрати.

Судячи з вереску у цій темі - не насрати.

Я просто зобов'язана поважати цю лахудру тільки тому що анажєжєнщіна :lol:
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Я просто зобов'язана поважати цю лахудру тільки тому що анажєжєнщіна
Нафуя когось поважати, тим більше депутата? Хіба від тебе того хтось вимагає? :-o
Я навпаки за те, щоб голосно казати що депутат - хуйло, чмо й взагалі шматок лайна, якшо справа стосується  виконання ним його депофункцій.
А накидати на депутата за його зовнішність, одяг чи дойки, то якось таке собі.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

А накидати на депутата за його зовнішність, одяг чи дойки, то якось таке собі.

давай я сама буду вирішувати, що таке собі, а що не таке собі
Я вище вже писала, навіщо відкрила гілку.

пс: судячі з того що я прочитала в мережі, свої депофунції вона виконує ніяк.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Не факт, що вона багато їсть, просто така статура і обмін речовин.
Га-га-га !Такой большой а в сказки веришь !
У нее как раз отличный обмен веществ, это у дрыщей плохой, а ежели человек жрет ведрами и толстеет - это как раз свидетельствует об отличном пищеварении. Если че я сам 95 и сальцом в основном.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

У нее как раз отличный обмен веществ, это у дрыщей плохой, а ежели человек жрет ведрами и толстеет - это как раз свидетельствует об отличном пищеварении. Если че я сам 95 и сальцом в основном.
Прикол у тому, шо у таких бабв може бути вага  десь 65-70 кг, а на вигляд вони товстючі за твоїх 95 ))))
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Такое впечатление, что голову Джесики Альбы, прифигачили к тушке Пысанкы...
:D  (tu)
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

В мене дружина чімаленька, під 70 кіл. Та якось на рукі можу взяти та на поверх вверх віднести. Хочя сам чахлик, 74 кг, 182 см. Тож, то індівідуально.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Аж ручки чесалися дописати у цій темі  :gigi:
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

:)

Показати зображення...


Ось ця фотка дуже і дуже непогана. Обличчя досить гарне - у хорошого візажиста можна зробити лялю.

Костюм теж нічого. Єдине, що треба було не застібати гудзичок і підібрати інший топ - просто білий, наприклад, і прямого покрою. І все було б ок  (tu)
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

:super:  Є таке.
Можна подумати тут всі папалоники мраморні з хуями в 15 см

Яка є жінка така й є.
ФУП - форум ідіотів

ЗИ. На свина свого гляньте. Ото вже красунчик.

БРАВО! вам обом!!  (tu)  :-B
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

тут в першу чергу потрібно хоча б на пів відра в день менше жерти

а потім вже все решта

мля, в 40 років бути такою свиноматкою - це пздц 

Ви подивіться на її ноги. Вона ж років через десять не зможе пересуватися самостійно.

Можливо, у людини проблеми із щитовидкою, наднирниками, генетичні синдроми чи інші причини великої ваги, не пов"язані із "жерти".

Ви так само знущаєтесь над людьми у інвалідних візочках, вагітними, лисими онкохворими, дітьми-каліками?

Адже як вони посміли образити Ваші естетичні почуття та не відповідати Вашим стандартам, як повинна виглядати людина?  :X
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Можна подумати тут всі папалоники мраморні з хуями в 15 см
оце така ваша мрія???
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Ще раз для особливо обдарованих. Вона не жінка. Вона публічна особа.

Вона депутат верховної Ради, яка пише і приймає закони, за якими ми всі потім живемо.

Вона дозволяє собі з'явитися у ВР з виваленими напівголими цицьками, і це все транслюється на всю Україну. І не тільки. 

Усі ці аргументи "вонажежінка" і "то її особиста справа" - тут не канають. У таких людей немає особистих справ. Обговорювати ми маємо повне право все - її роботу, зовнішність, особисте життя, будинок, одяг, зачіску, годинники, перстні і намиста, машину, коханців, майнову декларацію  - ВСЕ. Тому що від цієї людини залежить наше життя.

Якщо вона не хоче, щоб у її життя лізли і обговорювали - треба було обрати інший шлях. Вона обрала цей. За цей шлях треба платити.

Ще є питання?

Я думаю, треба розрізняти 1) професіоналізм і 2) речі, над якими людина не має контролю - наприклад, фізичні особливості, такі, як обличчя чи вага.

Її вибрали у Верховну Раду не як модель, а як професіонала. І саме з такої точки зору потрібно оцінювати цю жінку, а не скільки вона важить.

До речі, професійний одяг - це теж компонент професіоналізму. Тому їй дійсно треба звернути увагу на гардероб, а також прикрити деякі частини тіла, які у професійному середовищі не демонструють.

Останнє редагування: 23 березня 2021 03:57:48 від Inanna
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія