Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Корабельно-леопардова сосна (с)

Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Показати зображення...
Олександр Куницький (СН) і Леся Забуранна (СН)

ЛОЛ! він дійсно її так тримає?  ;o  не уявляю щось подібне у Парламенті Канади  :laugh:
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Показати зображення...

полное отсутствие такта и воспитания.
И внешность здесь ни при чем.
Тетка просто вульгарно выглядит.
Потому, что наряд не соответствует обстановке.
А значит она или просто глупа
и не понимает элементарных норм приличия
или ей плевать на это,
что, собственно говоря, тоже глупость.
И если внешность ее нас не касается,
то глупость уже касается непосредственно
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

полное отсутствие такта и воспитания.
И внешность здесь ни при чем.
Тетка просто вульгарно выглядит.
Потому, что наряд не соответствует обстановке.
А значит она или просто глупа
и не понимает элементарных норм приличия
или ей плевать на это,
что, собственно говоря, тоже глупость.
И если внешность ее нас не касается,
то глупость уже касается непосредственно

 (tu) абсолютно

Все, що я намагаюся донести.

А форумні придурки мені про калясочників, онкохворих і наднирники  :lol:
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Аж ручки чесалися дописати у цій темі  :gigi:

Краще б ти і далі мовчала  :facepalm1:
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

не уявляю щось подібне у Парламенті Канади
Цитувати
Есть многое в природе, друг Горацио, Что и не снилось нашим мудрецам.

А таке уявляєш? :gigi:

   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

"мужчины", судящие в этой ветке о глупости по глубине декольте, вы прелестны в своей мудаковатости :-G
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

"мужчины", судящие в этой ветке о глупости по глубине декольте, вы прелестны в своей мудаковатости :-G
та нічого страшного, все в новітніх трендах. після 1939р. тодішня геліта в нічних горщиках суп подавала і в пеньюарах в театри ходили.
а зараз в леопардових пеньюарах на роботу в вищий законодавчий орган держави на роботу приходять. все закономірно..
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

та нічого страшного, все в новітніх трендах. після 1939р. тодішня геліта в нічних горщиках суп подавала і в пеньюарах в театри ходили.
а зараз в леопардових пеньюарах на роботу в вищий законодавчий орган держави на роботу приходять. все закономірно..
Якщо розібратись, її вигляд повністю відповілає суті того борделю, в якому вона знаходиться.
Цей так званий законодавчий орган вже давно зганьбив себе значно гіршими вчинками.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

а зараз в леопардових пеньюарах на роботу в вищий законодавчий орган держави на роботу приходять.

Нащадки.

Продовжують традиції дідов.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Можливо, у людини проблеми із щитовидкою, наднирниками, генетичні синдроми чи інші причини великої ваги, не пов"язані із "жерти".
Никаких других причин, кроме "овержрат" не бывает, вас наепуют. Человек эволюцией спроектирован откладывать жир если есть еда. А с точки зрения физики, еде некуда деваться - или жир, или непереваренная пролетает сквозь пищеварительный тракт. У людей, которые жрут и не толстеют как раз второй вариант - плохое пищеварение.
Невозможно потолстеть, если жрать сколько тратишь, это невозможно физически, спросите солдат, арестантов и туристов - они единственные не балуют себя жратвой, а едят сколько нужно.


Останнє редагування: 23 березня 2021 11:12:17 від kurt
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

ЛОЛ! він дійсно її так тримає?  ;o  не уявляю щось подібне у Парламенті Канади  :laugh:

а  затягнути у ліапьорд декольтовані жиробасини у парламенті Канади є?
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Ого !! та яка ж це сосна ?? це вже цілий корабель :))

Танкер...
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Танкер...
Але ще можна підрости до авіаносця!
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Але ще можна підрости до авіаносця!
принаймні очі у неї жиром не запливли і не стали маленькими щілками. Я такі бачила.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Проте обличчя в неї божественне.)
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

принаймні очі у неї жиром не запливли і не стали маленькими щілками. Я такі бачила.
Так ще пару років у парламенті, час є  :laugh:
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Але ще можна підрости до авіаносця!

Хай тебе Бог милує та сАхрАняє!:) Визуализируй ейную «взлетную полосу»...
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

принаймні очі у неї жиром не запливли і не стали маленькими щілками. Я такі бачила.

Не, ну если с точки зрения глаз, а все остальное... то таки да, выдающаяся фемина...:)
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Никаких других причин, кроме "овержрат" не бывает, вас наепуют. Человек эволюцией спроектирован откладывать жир если есть еда. А с точки зрения физики, еде некуда деваться - или жир, или непереваренная пролетает сквозь пищеварительный тракт. У людей, которые жрут и не толстеют как раз второй вариант - плохое пищеварение.
Невозможно потолстеть, если жрать сколько тратишь, это невозможно физически, спросите солдат, арестантов и туристов - они единственные не балуют себя жратвой, а едят сколько нужно.
Так, у кого гіпотиреоз, просто повільніший обмін речовин, тому їм треба їсти менше від інших. У кого проблеми з наднирниками (синдром Кушинга), постійне відчуття голоду, тощо. Закон збереження енергії для всіх один)
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Все, що я намагаюся донести.

А форумні придурки мені про калясочників, онкохворих і наднирники  :lol:

Ні, Ви не це намагалися донести. Ви заявили ось що:


тут в першу чергу потрібно хоча б на пів відра в день менше жерти

а потім вже все решта

мля, в 40 років бути такою свиноматкою - це пздц 


Відповідайте за свої огидні слова, а не викручуйтесь!  :X
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Танкер...

коровела, хтось тут влучно написав)
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Ні, Ви не це намагалися донести. Ви заявили ось що:

Відповідайте за свої огидні слова, а не викручуйтесь!  :X

Відповідати я буду свого часу і не перед тобою.

Ти бач яка вишукалась  :lol:

І таки да, в 40 років бути такою - це пздц. На депутатство в неї гроші знайшлись, а на нормальних лікарів-дієтологів-ендокринологів і спортзал - ні. Вона сама собі злобний буратіно, я тут ні до чого.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Того добра є чоловік, здаеться. Іі стан та вигляд - то йго проблеми.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Никаких других причин, кроме "овержрат" не бывает, вас наепуют. Человек эволюцией спроектирован откладывать жир если есть еда. А с точки зрения физики, еде некуда деваться - или жир, или непереваренная пролетает сквозь пищеварительный тракт. У людей, которые жрут и не толстеют как раз второй вариант - плохое пищеварение.
Невозможно потолстеть, если жрать сколько тратишь, это невозможно физически, спросите солдат, арестантов и туристов - они единственные не балуют себя жратвой, а едят сколько нужно.

Просто замовчіть і не робіть із себе ідіота.

Факти:

https://www.cancer.net/coping-with-cancer/physical-emotional-and-social-effects-cancer/managing-physical-side-effects/weight-gain

Зайдіть у будь-який онкоцентр і подивіться на дітей чи дорослих після лікування стероїдами. Впевнена, будете ржати до сліз, які вони ЖИРНІ  :X

https://en.wikipedia.org/wiki/Obesity

Like many other medical conditions, obesity is the result of an interplay between genetic and environmental factors.[127] Polymorphisms in various genes controlling appetite and metabolism predispose to obesity when sufficient food energy is present. As of 2006, more than 41 of these sites on the human genome have been linked to the development of obesity when a favorable environment is present.[128] People with two copies of the FTO gene (fat mass and obesity associated gene) have been found on average to weigh 3–4 kg more and have a 1.67-fold greater risk of obesity compared with those without the risk allele.[129] The differences in BMI between people that are due to genetics varies depending on the population examined from 6% to 85%.[130]

Obesity is a major feature in several syndromes, such as Prader–Willi syndrome, Bardet–Biedl syndrome, Cohen syndrome, and MOMO syndrome. (The term "non-syndromic obesity" is sometimes used to exclude these conditions.)[131] In people with early-onset severe obesity (defined by an onset before 10 years of age and body mass index over three standard deviations above normal), 7% harbor a single point DNA mutation.[132]

Other illnesses
Certain physical and mental illnesses and the pharmaceutical substances used to treat them can increase risk of obesity. Medical illnesses that increase obesity risk include several rare genetic syndromes (listed above) as well as some congenital or acquired conditions: hypothyroidism, Cushing's syndrome, growth hormone deficiency,[138] and some eating disorders such as binge eating disorder and night eating syndrome.[2] However, obesity is not regarded as a psychiatric disorder, and therefore is not listed in the DSM-IVR as a psychiatric illness.[139] The risk of overweight and obesity is higher in patients with psychiatric disorders than in persons without psychiatric disorders.[140]

Certain medications may cause weight gain or changes in body composition; these include insulin, sulfonylureas, thiazolidinediones, atypical antipsychotics, antidepressants, steroids, certain anticonvulsants (phenytoin and valproate), pizotifen, and some forms of hormonal contraception.[2]

https://en.wikipedia.org/wiki/Genetics_of_obesity

У мене була подруга повненька, яка їла менше всіх і рухалася більше всіх. Померла у молодому віці.

Кожна тварина, яка скаже, що їй треба було на піввідра менше жерти, отримає від мене віртуально у табло  :X




   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)


І таки да, в 40 років бути такою - це пздц. На депутатство в неї гроші знайшлись, а на нормальних лікарів-дієтологів-ендокринологів і спортзал - ні. Вона сама собі злобний буратіно, я тут ні до чого.

Звідки Ви знаєте, що у неї там?

Я вже сказала, що її вага не повинна Вас обходити. Аналізуйте її професіоналізм.

Ви і хірурга, щоб життя Вам врятував, будете вибирати за вагою? чи може, за рівнем його досвіду та навичок?

А у хірургів чималенько пузанів буває  :K

Як дорослі люди можуть писати таку дурню, не уявляю.

І якби вона була у партії ЄС, впевнена, Марта б цю тему не створила (хоча я сама зелених не люблю).
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

а  затягнути у ліапьорд декольтовані жиробасини у парламенті Канади є?

На Христю Фріланд подивіться - так само не має смаку.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

А таке уявляєш? :gigi:

https://www.youtube.com/watch?v=KRomLmsqJWQ

Були теж розбірки - що і коли, не пам"ятаю.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Просто замовчіть і не робіть із себе ідіота.

Факти:

https://www.cancer.net/coping-with-cancer/physical-emotional-and-social-effects-cancer/managing-physical-side-effects/weight-gain

Зайдіть у будь-який онкоцентр і подивіться на дітей чи дорослих після лікування стероїдами. Впевнена, будете ржати до сліз, які вони ЖИРНІ  :X

https://en.wikipedia.org/wiki/Obesity

Like many other medical conditions, obesity is the result of an interplay between genetic and environmental factors.[127] Polymorphisms in various genes controlling appetite and metabolism predispose to obesity when sufficient food energy is present. As of 2006, more than 41 of these sites on the human genome have been linked to the development of obesity when a favorable environment is present.[128] People with two copies of the FTO gene (fat mass and obesity associated gene) have been found on average to weigh 3–4 kg more and have a 1.67-fold greater risk of obesity compared with those without the risk allele.[129] The differences in BMI between people that are due to genetics varies depending on the population examined from 6% to 85%.[130]
Obesity is a major feature in several syndromes, such as Prader–Willi syndrome, Bardet–Biedl syndrome, Cohen syndrome, and MOMO syndrome. (The term "non-syndromic obesity" is sometimes used to exclude these conditions.)[131] In people with early-onset severe obesity (defined by an onset before 10 years of age and body mass index over three standard deviations above normal), 7% harbor a single point DNA mutation.[132]
Other illnesses
Certain physical and mental illnesses and the pharmaceutical substances used to treat them can increase risk of obesity. Medical illnesses that increase obesity risk include several rare genetic syndromes (listed above) as well as some congenital or acquired conditions: hypothyroidism, Cushing's syndrome, growth hormone deficiency,[138] and some eating disorders such as binge eating disorder and night eating syndrome.[2] However, obesity is not regarded as a psychiatric disorder, and therefore is not listed in the DSM-IVR as a psychiatric illness.[139] The risk of overweight and obesity is higher in patients with psychiatric disorders than in persons without psychiatric disorders.[140]
Certain medications may cause weight gain or changes in body composition; these include insulin, sulfonylureas, thiazolidinediones, atypical antipsychotics, antidepressants, steroids, certain anticonvulsants (phenytoin and valproate), pizotifen, and some forms of hormonal contraception.[2]
https://en.wikipedia.org/wiki/Genetics_of_obesity

У мене була подруга повненька, яка їла менше всіх і рухалася більше всіх. Померла у молодому віці.

Кожна тварина, яка скаже, що їй треба було на піввідра менше жерти, отримає від мене віртуально у табло  :X

добре, давайте не будемо про "піввідра",
давайте поговоримо про допустимість такого луку
в Головному Законотворчому Органі країни
та про то, як воно характеризує особу
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

ТП
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Я вже сказала, що її вага не повинна Вас обходити. Аналізуйте її професіоналізм.

 :facepalm1: знов за рибу гроші.

Справа не у вазі, а в тому, що тітонька дупля не відбиває, де знаходиться. Що загалом характеризує її загальний інтелектуальний рівень. І професіоналізм.

пс:  так як там справи з канадськими парламентерками? Є там аналогічні персонажі?

   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Аналізуйте її професіоналізм.

Золоті слова (tu)
Вміння виглядати відповідно ситуації
теж належить до професійних якостей чиновника.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Золоті слова (tu)
Вміння виглядати відповідно ситуації
теж належить до професійних якостей чиновника.

Я про це і написала вище (в плані підбору одягу і прикривання пікантних місць), але Марта вперто продовжує про "жерти".
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

На Христю Фріланд подивіться - так само не має смаку.

Подивилась. Жінка займається політикою. Ділові костюми, закриті сукні. Нормальна статура. Можливо, зачісці треба більше уваги приділити. Все.

Порівняння недоречне.
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

На Христю Фріланд подивіться - так само не має смаку.

погуглив фоточькі тої Христі в Парламенті Канади..
Не знайшов жодної де вона в леопардовому
та з декольте до пупа :umnik2:
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Подивилась. Жінка займається політикою. Ділові костюми, закриті сукні. Нормальна статура. Можливо, зачісці треба більше уваги приділити. Все.

Порівняння недоречне.

мислимо в одному напрямку :drinks:
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Звідки Ви знаєте, що у неї там?

І ви не знаєте, що у неї там. Але ж кидаєтесь усім бюстом на амбразуру  :lol:
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)


добре, давайте не будемо про "піввідра",
давайте поговоримо про допустимість такого луку
в Головному Законотворчому Органі країни
та про то, як воно характеризує особу

Якого луку? Товстим не можна балотуватися у Верховну Раду?

Порохоботи, ви зовсім з"Їхали з котушок  (це я вам як колишня порохоботка кажу) ;o 

Країна на волоску, справжній лідер відсутній, а вони обсмоктують уже другий день лишні кіло якоїсь третьорядної депутатки!

Подумайте, що з вами не так  :facepalm1:
   
Re: Корабельно-леопардова сосна (с)

Я про це і написала вище (в плані підбору одягу і прикривання пікантних місць), але Марта вперто продовжує про "жерти".

вона ж не тільки про це писала)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія