Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

ФЗВ: Кава, як вона є

Re: ФЗВ: Кава, як вона є

мимо. У мене надмірні фізичні навантаження по жіночих мірках.

Бытовая работа по хозяйству, производственные нагрузки, то не те нагрузки...
Они наоборот вредны.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

цить, бо шя ще одну зафігачу - про електропроводку. :punish:

Как заточить молоток еще не было... а воприс сурйозный... :shuffle:
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Міфи та правда про каву

Міф1.
Кава має сечогінну дію
Дослідженнями доведено, що помірне споживання кави не впливає на водно-сольовий обмін. Точніше, кава впливає на баланс рідини в організмі точно так само, як і вживання простої води. Навпаки, помірне споживання цього напою (3-5 чашок в день) може на 40% покривати добову потребу організму в рідині.

Міф 2. Кава «вимиває» кальцій з організму
Говорячи про вплив кави на міцність кісткової тканини, потрібно відзначити, що якщо споживання кальцію відповідає потребам організму, цього не відбувається. Однак слід зауважити, що надмірне споживання кофеїну може збільшувати виведення кальцію з організму у тих, хто отримує недостатню кількість даної мінеральної речовини. Але не варто хвилюватися, оскільки цю проблему можна вирішити дуже просто - почати пити каву з молоком, яке містить кальцій і допоможе звести нанівець подібний ефект.

Інші міфи тут
https://medfond.com/korysni-produkty/kava_korist-ta-shkoda_-mifi-ta-pravda-pro-kavu.html
Дуже авторитетне джерело.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%97%D0%BD
Цитувати
Кофеїн розкладається в печінці на три диметилксантинові речовини, кожна з яких має свій вплив на організм:

    Параксантин (84 %) — має ефект посилення розщеплення жирів.
    Теобромін (12 %) — розширює судини і підвищує кількість сечі. Теобромін міститься в какаo, відповідно і в шоколаді.
    Теофілін (4 %) — розслаблює гладкі м'язи в бронхах, через що його використовують у лікуванні астми. Щоправда, терапевтична доза теофіліну в декілька разів вища, ніж отримується внаслідок метаболізму кофеїну.

Кожна з цих речовин далі розкладається й виводиться з організму разом із сечею.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

:-B

о, йо-о, за цю настоянку не можу згадувати. колись в нас був закінчився алкоголь і догонялися цією настоянкою  :facepalm:
:D ти чіво? я нею лікуюся. Це повинна бути домашнього приготування. Класна весчь. Вже на третій прийом серце перестає так люто калатати. (tu)
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Это нормально.
Кофе взбадривает на несколько минут,  а потом наступает глубокое расслабление.
Я тоже могу выпить чашку кофе, а пью я его 300-грамовыми чашками, и лечь спать трупом до утра...
о, саме так, а період взбадрювання напевно дуже швидко минає, бо не встигаю його зафіксувати. в принципі вже встаю зранку бодра, тому немає потреби в стимулах.
це ритуал - встати, в піжамі, не вмиваючись, відкрити фуп і пити каву читаючи.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Кофе не при чем... Чтобы нанести вред здоровю нужно пить его ведрами...
дик, я і пю його літрами. Буває двічі-тричі на день.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

4-5 чашок кави беспечні для здорової людини

4. How much caffeine is too much?

For healthy adults, the FDA has cited 400 milligrams a day—that's about four or five cups of coffee—as an amount not generally associated with dangerous, negative effects. However, there is wide variation in both how sensitive people are to the effects of caffeine and how fast they metabolize it (break it down).

Certain conditions tend to make people more sensitive to caffeine’s effects, as can some medications. In addition, if you’re pregnant, trying to become pregnant, or breastfeeding, or are concerned about another condition or medication, we recommend talking to your health care provider about whether you need to limit caffeine consumption.

The FDA has not set a level for children, but the American Academy of Pediatrics discourages the consumption of caffeine and other stimulants by children and adolescents.

5. How do you know if you’ve consumed more caffeine than you can tolerate?
Over-consuming caffeine can cause:

insomnia
jitters
anxiousness
fast heart rate
upset stomach
nausea
headache
a feeling of unhappiness (dysphoria)


https://www.fda.gov/consumers/consumer-updates/spilling-beans-how-much-caffeine-too-much
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

:D ти чіво? я нею лікуюся. Це повинна бути домашнього приготування. Класна весчь. Вже на третій прийом серце перестає так люто калатати. (tu)
не знала від чого, але це в друзів вдома було, звичайно що хоммейд))
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Швидше за все, передчасне атріальне скорочення.
Можна абсолютно не звертати уваги, особливо, якщо після кави, і особливо, якщо лише пару разів на день.
Він є в багатьох людей, стається деколи після доз кофеїну або шоколаду, і шкоди здоров'ю не несе.

https://en.wikipedia.org/wiki/Premature_atrial_contraction
не, на півгодини виводить зі звичного ритму. С етім нада шота дєлать.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Бытовая работа по хозяйству, производственные нагрузки, то не те нагрузки...
Они наоборот вредны.
ога, а хто її за мене робитиме на чотирьох хазяйствах?
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Как заточить молоток еще не было... а воприс сурйозный... :shuffle:
да, нє било. А він у тебе шо, затупився? І шо ти ним робив оце?
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Кофеїн розкладається в печінці на три диметилксантинові речовини, кожна з яких має свій вплив на організм:

    Параксантин (84 %) — має ефект посилення розщеплення жирів.
    Теобромін (12 %) — розширює судини і підвищує кількість сечі. Теобромін міститься в какаo, відповідно і в шоколаді.
    Теофілін (4 %) — розслаблює гладкі м'язи в бронхах, через що його використовують у лікуванні астми. Щоправда, терапевтична доза теофіліну в декілька разів вища, ніж отримується внаслідок метаболізму кофеїну.

Кожна з цих речовин далі розкладається й виводиться з організму разом із сечею.
цікаво. а виділене має якесь відношення до брому?
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Дуже авторитетне джерело.
https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%9A%D0%BE%D1%84%D0%B5%D1%97%D0%BD
то мабуть мова про зелену каву.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

не, на півгодини виводить зі звичного ритму. С етім нада шота дєлать.

Так, деколи буває, що триває досить довго. Спробуй побільше надихатися свіжим повітрям, щоб збагатити кров киснем.
Ну, і у випадку сумнівів варто зробити кардіограму. Якщо це дійсно передчасне стискання атрії - то не варто хвилюватися. Правда, якщо від цього відчуття дискоморт (а воно трохи неприємне) - то варто знизити порції кави (кофеїну) або кaкa0  (шоколаду), а якщо таки дістає своїм дискомфортом - то запитати лікаря про бета-інгібітори.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

мені якобс чомусь не зайшла. Не знаю чого - гірка вона мені якась, чи кисла.. не люблю такий присмак. Чесно. Ще Карт Нуар (латинкою) куди не йшло (Ларті привіт) а от Якобс - наче в неї лимонної кислоти додали.


Мені з доступних Paulig подобається
Є темніша
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Думаю все індивідуально, я якщо більше чашки випью, стаю знервованим, хоча й бодріше.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Я кавоман з великим стажем.  :)
П"ю по дві невеличкі чашечки в день. Але лише мелену натуральну. Помітила, що якщо випиваю більше кілька днів підряд, починає нудити...
Між іншим, мені пити каву порадила лікар обласної поліклініки.
І підвищувати тиск (я гіпотонік), і попереджувати приступи астми, і покращувати відтік жовчі (у мене діскінезія).

Останні роки підсіла на "Каву зі Львова", особливо в темно-синьому та блакитному упакуванні.
Вона достатньо міцна, ароматна і виходить з чудовою пінкою)
Пробувала різні бренди імпортних, набагато дорожчих. Але таки повертаюся саме до цієї кави.)
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Ну я б купила кофе без кофеина с такими делами.
И может даже до кардиолога бы дошла.
Особенно если и без кофе отэта аритмия, тахикардия или что там у Кароффки.
ЭКГ, УЗИ сердца, вот это вот все.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

мені якобс чомусь не зайшла. Не знаю чого - гірка вона мені якась, чи кисла.. не люблю такий присмак. Чесно. Ще Карт Нуар (латинкою) куди не йшло (Ларті привіт) а от Якобс - наче в неї лимонної кислоти додали.
бач як в всіх по-різному. а я перебрала купу італійських, німецьких, а на якобс уваги не звертала, поки від безвиході не взяла. і так вона мені зайшла, прямо в десяточку. з кислинкою польський якобс. а так вони мають ступінь обжарки/міцності, на упаковці зерна намальовані. там від крема до еспресо.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Показати зображення...
Мені з доступних Paulig подобається
Є темніша
фінська, недешева. 584₴ :D  (tu)
https://rozetka.com.ua/ua/paulig_6418474039008/p100618075/
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Це може бути повязане одне з одним?

Аякжиж )) - незворотні процеси у макітрі , спершу , бо ж безкоштовного кайфу небуває . ))
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Колись пив багато кави, по кілька чашок на день. Раптом почав відчувати проблеми з серцем. Подумав, подумав. Зробив висновки. Повністю припинив споживати каву. Через деякий час проблеми з серцем зникли  8-) Фашистами нікого не обзивав  :gigi:
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Фашистами нікого не обзивав

А що, вже й до того дійшло?  ;o
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

А що, вже й до того дійшло?  ;o

Та тут на ФУПі, якщо з якихось причин не можеш робити все що хочеш, прийнято когось обзивати фашистами  :gigi:
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Та тут на ФУПі, якщо з якихось причин не можеш робити все що хочеш, прийнято когось обзивати фашистами  :gigi:

Так, але "фашист" у гілці про каву і серцеву аритмію - то стало б хітом!  :pooh_lol:
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Оскільки мені колись подобалася кава, і стало зрозуміло, що більше не зможу її вживати, мав би право когось обізвати фашистами  :gigi:
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

фінська, недешева. 584₴ :D  (tu)
https://rozetka.com.ua/ua/paulig_6418474039008/p100618075/
За такие деньги в Киеве пока еще можно свежеобжаренную Эфиопию найти, за меньшие деньги моносорта Бразилии Колумбии Куба и прочее кому не нравится кислинка.
 
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Багато років як перейшли тільки на самостійно змелену з зерна каву.
Без ранкової чашки день не починаеться. Щоб не "калатало" серце,
вживаю з молоком.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

цікаво, якщо до кави додати грам 30-50 хересу чи коньяку - може тахікардія б якось зменшилась
дозу слід уточнити у Вольтера, він експерт в цій галузі
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

відчула, що серце почало калатати - 2-4 рази на добу дає збій з ритму
Это субъективно...
На самом деле, там никакого сбоя ритма, может не быть...
Иногда, такие ощущения, могут появляться, из-за глюков в ЖКТ...
Самый эффективный способ, прояснить, это сходить к кардиологам и взять на сутки, такой себе "кардиотрэкер"...
Он пишет в память, фактически кардиограмму, а кардиологи, потом могут всё то считать и расшифровать...
Можно запомнить, в какое время, были эти "сбои", что бы они обратили внимание...
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Ну я б купила кофе без кофеина с такими делами.
И может даже до кардиолога бы дошла.
Особенно если и без кофе отэта аритмия, тахикардия или что там у Кароффки.
ЭКГ, УЗИ сердца, вот это вот все.
каг ні странно, раніше вот ета вот всьо було в нормі. В серпні минулого року проходила повне обстеження. Почало барахлить ось буквально місяць як. І саме місяць як я плотненько підсіла на каву. Мелену.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Останнім часом підсіла на мелену каву і відчула, що серце почало калатати - 2-4 рази на добу дає збій з ритму. Це може бути повязане одне з одним?

Чи є якісь кількісні норми споживання кави, щоб не почалися незворотні процеси в серцевосудинній системі?
Хто зна, прислуховуйся до себе.
Я останнім часом як не вип*ю кави на ніч, заснути не можу :lol:

Я б скористався порадою Фантома. Які не які, але об*єктивні показники краще суб*єктивних.

Останнє редагування: 25 жовтня 2021 22:34:47 від б_а_р_с
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Аякжиж )) - незворотні процеси у макітрі , спершу , бо ж безкоштовного кайфу небуває . ))
ну, ферарра теж не дуже дешева. Є дешевші.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Колись пив багато кави, по кілька чашок на день. Раптом почав відчувати проблеми з серцем. Подумав, подумав. Зробив висновки. Повністю припинив споживати каву. Через деякий час проблеми з серцем зникли  8-) Фашистами нікого не обзивав  :gigi:
X( таки мабуть простіше буде зробити перерву. Чай, компоти, капучини усілякі. А каву можна і через 2-3 місяці попити.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

цікаво, якщо до кави додати грам 30-50 хересу чи коньяку - може тахікардія б якось зменшилась
дозу слід уточнити у Вольтера, він експерт в цій галузі
:D а з корвалолом, то і взагалі ніяких проблем би не було.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Чай, компоти, капучини усілякі. А каву можна і через 2-3 місяці попити.

Чорний чай, кава, шоколад, кaкaо, енергетичні напої містять багато кофеїну. Їх треба уникати, коли PAC.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

:D а з корвалолом, то і взагалі ніяких проблем би не було.
:) фенобарбітал зі спиртом трохи вставляє, а тут ще порцію кофеїну додати, та й ще гарячу
я любив з гарячою кавою тріскати холодну горілочку - спочатку ковточок оковитої, і слідом навздогін - кава
а потім здоров'я сказало - ні...
ну ні, так ні
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

я перебрала купу італійських, німецьких,
Как то купил всю серию Illy Arabica Selection...
На работе есть гейзерная, электрическая, Биалетти...
Доставили, южноамериканские сорта, кроме бразильского...
Но самое мягкое, что капец, это эфиопское...

   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

Багато років як перейшли тільки на самостійно змелену з зерна каву.
Без ранкової чашки день не починаеться. Щоб не "калатало" серце,
вживаю з молоком.
Свіжозмелена кава цікавіша безперечно. Я власне скінчила пачку. Але вона мені чомусь дуже швидко закінчилася, хоч ті самі 250 г.
І її  молоти зранку не хочеться. Я і так йду на кухню "під кутом". Кава - порятунок. Після неї  голова вже стоїть вертикально.
   
Re: ФЗВ: Кава, як вона є

:) фенобарбітал зі спиртом трохи вставляє, а тут ще порцію кофеїну додати, та й ще гарячу
я любив з гарячою кавою тріскати холодну горілочку - спочатку ковточок оковитої, і слідом навздогін - кава
а потім здоров'я сказало - ні...
ну ні, так ні
ранкова кава 90-их - з коньяком/бальзамом + лимон. :-)o

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія