Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сьогодні конкретно відчула себе людиною другого сорту

Ну так я і стояла в черзі з індусами і паками, і ще бог зна з ким...
І що тут поганого? Це ж не москалі. Взагалі пост смердить расизмом, хз як з таким жити в Німеччині.
   
В Лондоні сьогодні жопа, аеропорт Гетвік закритий вже майже 24 години

Та ото ж... Половина світу вважає своїм обов‘язком зірватись і кудись полетіти саме не Різдво. Десь трохи щось не так і створюється транспортний колапс. «І ужє нікто нікуда нє ідьот...»  :)

Та навіть коли все нормально, провести Різдво в натовпах в аеропортах задоволення сумнівне. Я краще полечу через кілька тижнів після Різдва.

   
І що тут поганого? Це ж не москалі. Взагалі пост смердить расизмом, хз як з таким жити в Німеччині.

мучаюсь, Фома, мучаюсь...      8-)
А ти думаєш, що твоя дружина комфортно б почувалась в аналогічній моїй сьогоднішній ситуації?  :S

Останнє редагування: 20 грудня 2018 22:09:02 від ценительница алей
   
І що тут поганого? Це ж не москалі. Взагалі пост смердить расизмом, хз як з таким жити в Німеччині.

не смердить а пахне..
ось так народ з промитими неомарксистами мізками швидко виліковується коли стикається з реальністю
   
А ти думаєш, що твоя дружина комфортно б почувалась в аналогічній моїй сьогоднішній ситуації?
Звісно, вона без тараканів
   
не смердить а пахне..
ось так народ з промитими неомарксистами мізками швидко виліковується коли стикається з реальністю
Та це ппц, я боюсь летіти у Меркельлянд, там мабуть смердить німцями і сирійцями
   
не смердить а пахне..
ось так народ з промитими неомарксистами мізками швидко виліковується коли стикається з реальністю

Отож... якби я знаходилась серед туристів з Китаю, Кореї чи Японії,  то почувалась би точно комфортніше...   а серед цієї публіки мені було якось дуже  душевно незручно, навіть насторожено...

Останнє редагування: 20 грудня 2018 22:21:31 від ценительница алей
   
Отож... якби я знаходилась серед туристів з Китаю, Кореї чи Японії,  то почувалась би точно комфортно...   а серед цієї публіки мені було якось напружено..
А то не туристи, а гастери. В гастерів нема бабла не залежно від того де вони живуть. Українські гастери також смердять онучами, засцянами калісонами, дешевим тютюном і гнилими зубами.

І шо?
   
А то не туристи, а гастери. В гастерів нема бабла не залежно від того де вони живуть. Українські гастери також смердять онучами, засцянами калісонами, дешевим тютюном і гнилими зубами.

І шо?

Шо, і шо? Одна справа наші, а інше якісь паки і індуси мужики...    як можна жінці почуватися, коли попадаєш с таке середовище...  :eyes:   мені було трохи на по собі м'яко кажучи...



   
Знаходимося з сім'єю та  компанією німецьких знайомих в новорічному туристичному турі по країнах південно-східної Азії...  подорож почалася з  Бангкоку,... дуже неприємно вплинуло на мене самотнє стояння  більше   години в величезній  черзі на отримання візи   переважно в оточенні  чоловіків азіатської зовнішності...  всі європейці проходили таможній контроль в зовсім іншому приміщенні...  @дєц, скажу я вам про відчуття при  цьому  :(
тю. сама винна. треба було з криками "порошенко! безвіз ми "тожеєвроепйці" не вірете спитайте порошенка, армія мова віра зривай пломби"

івсьо (tu)  [ua] 
   
треба було йти своїм шляхом. життя по новому (tu)  [ua]
   
Шо, і шо? Одна справа наші, а інше якісь паки і індуси мужики...    як можна жінці почуватися, коли попадаєш с таке середовище...  :eyes:   мені було трохи на по собі м'яко кажучи...

а з сирійцями в турецьких таборах біженців ніхто не пробував?
   
треба було йти своїм шляхом. життя по новому (tu)  [ua]

своїм це як?

армія мова віра?
   
Шо, і шо? Одна справа наші, а інше якісь паки і індуси мужики...    як можна жінці почуватися, коли попадаєш с таке середовище...  :eyes:   мені було трохи на по собі м'яко кажучи...

а іракці і афганці?

хехе
   
то що)) "тожеєвроепйці" зо допапуасним подушним номінал ввп))) тільки не кажіть що для вас тру статус українця в світі новина)))) повелись на казочки петра олексійовича ))) та йому тільки й й треба ваш голос та щоб ви ремтсвували на кухнях не гуртуючись в тру мітинги)))
   
своїм це як?

армія мова віра?

ну так. конституцію ж і закони ні населення ні обрана і визнана населеннями влада виконувати не можуть і не хочуть,  конкурентно працювати не хочуть і не можуть - ото тільки  йзалишається що йти своїм шляхом "мова віра армія красти"
   
Одна справа наші, а інше якісь паки і індуси мужики...
Ага, індуси і паки, наприклад, рулять гуглом і майкрософтом, чим наші рулять? Ви давно їздили нічним потягом в Україні у загальному вагоні?

Тьху, гидота яка. Трохи вилізти наверх завдяки шлюбу і так гнути пальці. Якби не ваш чоловік, то замість курортів Азії і пакистанців смерділи б курорти місцевого ринку і місцева алкашня.
   
Ага, індуси і паки, наприклад, рулять гуглом і майкрософтом, чим наші рулять? Ви давно їздили нічним потягом в Україні у загальному вагоні?

Тьху, гидота яка. Трохи вилізти наверх завдяки шлюбу і так гнути пальці. Якби не ваш чоловік, то замість курортів Азії і пакистанців смерділи б курорти місцевого ринку і місцева алкашня.


иии


не лякай..

я два роки назад їздив циганським експресом
   
Ага, індуси і паки, наприклад, рулять гуглом і майкрософтом, чим наші рулять? Ви давно їздили нічним потягом в Україні у загальному вагоні?

Тьху, гидота яка. Трохи вилізти наверх завдяки шлюбу і так гнути пальці. Якби не ваш чоловік, то замість курортів Азії і пакистанців смерділи б курорти місцевого ринку і місцева алкашня.

Та ну тебе Фома...  у тебе не всі вдома, як і у Укі, і у всіх  інших толерастів...      :(
До чого тут мій шлюб? Якби я була одружена з українцем, то сьогоднішня ситуація була б мені такою ж неприємною...

Останнє редагування: 20 грудня 2018 22:45:17 від ценительница алей
   
пихаті  дешеві корумповані злидні)))))
   
пихаті  дешеві корумповані злидні)))))

Bondage&Discipline
Domination&Submission


ось гасла для українця по-новому
   
альо)) а чому ти не казала віра армія мова? ми йдеом своїм шляхом? - це стовідсодково б допомогло. так каже петро . а я йому вірю (tu)
   
альо)) а чому ти не казала віра армія мова? ми йдеом своїм шляхом? - це стовідсодково б допомогло. так каже петро . а я йому вірю (tu)

Яким боком я до Петра взагалі?   :S
   
Яким боком я до Петра взагалі?   :S

ти українка - отже або ти за петра - або агент кремля. спитай будь якого порохобота
   
Бєлая гаспажа , то все фігня. Ви ще не їздили в полтавській маршрутці.
   
Бєлая гаспажа , то все фігня. Ви ще не їздили в полтавській маршрутці.

В білоцерківській їздила, все нормально...   це різні речі....

   
В білоцерківській їздила, все нормально...   це різні речі....

Ги.. То ви не бачили полтавської зараз..
   
Шо, і шо? Одна справа наші, а інше якісь паки і індуси мужики...    як можна жінці почуватися, коли попадаєш с таке середовище...  :eyes:   мені було трохи на по собі м'яко кажучи...

Тепер цікаво було би почути думку індуса чи пакистанця з тієї черги про ТС. Чи їм було по собі стояти поруч, чи середовище було не зіпсоване ТС.
   
Не їздьте туди і не зазнаєте таких принижень.
   
Ги.. То ви не бачили полтавської зараз..


А що не так з ними? Я от влітку була в БЦ, так там з маршрутками все дуже цивільної зараз, налагоджений механізм роботи і графік...  кожні 5 хвилин приїздить наступна, чекати довго не приходиться,  майже завжди є сидячі   місця,    і там їздять нормальні люди...    в Полтаві інакше?
   
Это проблемы Таиланда,  а не Украины
Это проблемы ТС с её ксенофобией.
   
Это проблемы ТС с её ксенофобией.

Якісь ви дивні...    атмосфера там була дійсно не з приємних....

Останнє редагування: 20 грудня 2018 23:17:25 від ценительница алей
   
Якісь ви дивні...    атмосфера там була дійсно не з приємних....

Ми не дивні, дивні зави від людини що вона відчуває себе «другим сортом» тому що опинилась в компанії людей з інших країн, яких вона по якійсь їй тільки відомій причині вважає другим сортом. Цікавить логіка, за якою вона поділила людей на сорти.
   
Ми не дивні, дивні зави від людини що вона відчуває себе «другим сортом» тому що опинилась в компанії людей з інших країн, яких вона по якійсь їй тільки відомій причині вважає другим сортом. Цікавить логіка, за якою вона поділила людей на сорти.

Я відчувала себе там дуже некомфортно, м'яко кажучи....  я відчуваю так, як відчуваю...  я не маю право про це написати?  Я мала написати, що мені сподобалось? Чи Вам би більше сподобалось, як би я нічого не написала про пережите і не порадила тим  хто не хоче в таку ситуацію потрапити, робити е-візи?...  хто відчуває себе, як риба в воді, в таких ситуаціях - ця тема не для них...    люди різні  і відчувають по- різному...   кожен залишається при своїй думці...
   
прикинь як їм було стояти в черзі з людиною з найкорумпованішої країни світу)))
   
я не маю право про це написати?

Ні, такого права не маєш. Бо так як ти написала, це чистої води расизм.
   
Знаходимося з сім'єю та  компанією німецьких знайомих в новорічному туристичному турі по країнах південно-східної Азії...  подорож почалася з  Бангкоку,... дуже неприємно вплинуло на мене самотнє стояння  більше   години в величезній  черзі на отримання візи   переважно в оточенні  чоловіків азіатської зовнішності...  всі європейці проходили таможній контроль в зовсім іншому приміщенні...  @дєц, скажу я вам про відчуття при  цьому  :(

Таїланд запровадив безвіз для українців
5606 переглядів
0
Четвер, 22 листопада 2018, 09:57
243
0
0

Таїланд запровадив безвізовий режим для громадян України, які відвідують країну з туристичною метою терміном до 30 діб.

Про це у четвер повідомив президент України Петро Порошенко на своїй сторінці

https://www.pravda.com.ua/news/2018/11/22/7198971/ B-)
   
Таїланд запровадив безвіз для українців
5606 переглядів
0
Четвер, 22 листопада 2018, 09:57
243
0
0

Таїланд запровадив безвізовий режим для громадян України, які відвідують країну з туристичною метою терміном до 30 діб.

Про це у четвер повідомив президент України Петро Порошенко на своїй сторінці

https://www.pravda.com.ua/news/2018/11/22/7198971/ B-)


https://www.pravda.com.ua/news/2018/11/22/7199016/

Я перед тим, як летіти, звичайно, зателефонувала в їх консульство і поцікавилась питанням...  мені відповіли, що потрібно буде придбати візу в аеропорту в Таїланді...
   
перемога! у порошенко в фейсбуке - безвиз...  X(

а вы уж как хотите.
   
https://www.pravda.com.ua/news/2018/11/22/7199016/

Я перед тим, як летіти, звичайно, зателефонувала в їх консульство і поцікавилась питанням...  мені відповіли, що потрібно буде придбати візу в аеропорту в Таїланді...
То може ви повідомили, що за Юлю будете голосувати, а безвіз тільки діє за Петра. :gigi:

Нагадаємо, 15 листопада уряд Таїланду скасував консульський збір після прибуття для громадян України, який раніше становив $60
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія