Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Выезд за границу за 200000 грн B-)

Пиши листа Єрмаку, він все вирішить.

Мені то не потрібно. А ти написав?
   
Мені то не потрібно. А ти написав?

Так тебе ж це чомусь гребе, то тобі і писати. 
Мені пофіг ця постанова, як для себе особисто, а боляче за Державу, бо бачу, що дійсно багато хто використає її для втечі за кордон, і, одночасно, бачу, що багато хто страждає в своєму бізнесі із-за того, що не може виїхати по справах.
І так, і так,  погано..
   
Так тебе ж це чомусь гребе, то тобі і писати. 
Мені пофіг ця постанова, як для себе особисто, а боляче за Державу, бо бачу, що дійсно багато хто використає її для втечі за кордон, і, одночасно, бачу, що багато хто страждає в своєму бізнесі із-за того, що не може виїхати по справах.
І так, і так,  погано..

Тобто мене гребе і мені писати, а тебе получається не гребе? Але тут же пишеш що тобі боляче за Державу і так далі. Дивні люди. Перед тим як опублікувати повідомлення прочитай, що ти написав, щоб не смішити людей. Бувай здоров.
   
Тобто мене гребе і мені писати, а тебе получається не гребе? Але тут же пишеш що тобі боляче за Державу і так далі. Дивні люди. Перед тим як опублікувати повідомлення прочитай, що ти написав, щоб не смішити людей. Бувай здоров.

і тобі не хворіти...
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Я знаю декількох людей, які мають законну змогу виїхати, але не їдуть, бо не бажають. Не треба українців заганяти, вони цього не вибачать.
Миколаївчанам та харків'янам я б дозволив виїжджати усім. Прям завтра дозволив.
   
Я знаю декількох людей, які мають законну змогу виїхати, але не їдуть, бо не бажають. Не треба українців заганяти, вони цього не вибачать.
Миколаївчанам та харків'янам я б дозволив виїжджати усім. Прям завтра дозволив.

+++

Я вже писавв подібній темі, що зняття заборони виїзду призведе до того, що хтось може й виїде, але не буде то масово. Але може виявитись що приїде значно більше. Бо зараз повно українців сидять за кордоном і не хочуть заїжджати, шоб їх тут на закрили.
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Мені особисто це на користь, і ніби критерії на диво достатньо зважені

Але я б цього не робив- якось по рагульськи зараз легалізувати кастову систему

Останнє редагування: 19 серпня 2022 22:32:14 від WestNik
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Мені особисто це на користь, і ніби критерії на диво достатньо зважені

Але я б цього не робив- якось по рагульськи зараз легалізувати кастову систему

Це вони хотіли виписати можливість відправляти у відрядження чоловіків. Схема, я так думаю, переважно працюватиме для юросіб, бо потреба у закордонних відрядженнях не відпала.
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Їдуть багато, і не на надувних човнах, емігрантам важко осуджувати, можем лише констатувати факт що війна нічого принципіально не змінила, корупція цвіте, щілин багато. Деякі взагалі на відпочинок літають туди сюди, а ти шкреби доляр на грошові перекази. Але воно завжди так в житті.
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Я знаю декількох людей, які мають законну змогу виїхати, але не їдуть, бо не бажають. Не треба українців заганяти, вони цього не вибачать.
Миколаївчанам та харків'янам я б дозволив виїжджати усім. Прям завтра дозволив.
всім ?
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Це вони хотіли виписати можливість відправляти у відрядження чоловіків. Схема, я так думаю, переважно працюватиме для юросіб, бо потреба у закордонних відрядженнях не відпала.

Зрозуміло, така потреба об’єктивно існує в багатьох бізнесах

Просто збоку це буде виглядати як офіційна індульгенція для вибраних


   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Ну над цифрой 200 тыс они особо не заморачивались. Просто взяли цифру из жизни…из реально сложившейся цены на рынке.
Сейчас «порешать» с выездом реально пятерку и стоит.
И срок 7 дней - мне реально подсказывает, что этой опцией в основном будут пользоваться те, кто реально не собираются возвращаться. Под них похоже все и прописано.
Потому как сейчас реально занимает дорога два дня туда, два дня назад. И ехать увидеть родных, чтобы всего три дня с ними побыть - это такое себе удовольствие. Ведь все понимают, что командировка это только предлог…
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

А в жизни просто раньше пятерка шла кому- то в карман, сейчас в державу - тоже профит.
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

А на дорогу сейчас по любому два дня в одну сторону уходит. По разному уже считали. Моя малая сейчас в Германии. Будет в Бритиш лететь работать. Так вот думали, чтобы домой на этой неделе смоталась.
Ну во первых решили, что перед 24-ым может оно и не надой
А во - вторых. Чистых дней дома из- за дороги очень мало получается.
А тут всего 7 дней дали. Не знаю, как по мне, то фсе ясно.
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Ну над цифрой 200 тыс они особо не заморачивались. Просто взяли цифру из жизни…из реально сложившейся цены на рынке.
Сейчас «порешать» с выездом реально пятерку и стоит.
И срок 7 дней - мне реально подсказывает, что этой опцией в основном будут пользоваться те, кто реально не собираются возвращаться. Под них похоже все и прописано.
Потому как сейчас реально занимает дорога два дня туда, два дня назад. И ехать увидеть родных, чтобы всего три дня с ними побыть - это такое себе удовольствие. Ведь все понимают, что командировка это только предлог…

Це для відряджень і виключно через "Дію", тобто заявка розглядатиметься на базі наявних даних у податкової.
   
Це для відряджень і виключно через "Дію", тобто заявка розглядатиметься на базі наявних даних у податкової.

Сьогодні казали по радіо, що приймають таке розпорядження. Але про 200000 нічого не сказали чомусь. Чи забули. чи відмінили.
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

А на дорогу сейчас по любому два дня в одну сторону уходит. По разному уже считали. Моя малая сейчас в Германии. Будет в Бритиш лететь работать. Так вот думали, чтобы домой на этой неделе смоталась.
Ну во первых решили, что перед 24-ым может оно и не надой
А во - вторых. Чистых дней дома из- за дороги очень мало получается.
А тут всего 7 дней дали. Не знаю, как по мне, то фсе ясно.

7 днів за кордоном, а не з того моменту, коли вирушив у відрядження  :gigi:
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

7 днів за кордоном, а не з того моменту, коли вирушив у відрядження  :gigi:
Вот я и говорю, что это от силы 3 дня чистыми всего остаётся. А это очень мало, для тех кому Действительно нужно съездить и вернуться. А вот тот, кто свалить за пятерик хочет - то в самый раз.
   
"З 1 вересня бiзнес, який сплачує офіційно зарплату, який не має заборгованостей по податках та зборах перед бюджетом, у якого середня зарплата - не менше 20 тисяч гривень, 10% штатноï чисельності (але не бiльше 10 людей) матимуть змогу виїжджати за заявкою роботодавця", - заявила Свириденко.

Щоб отримати дозвіл на виїзд за межі України, підприємцю необхідно виконати ряд вимог:
•  виплачувати офіційну "білу" зарплату, при чому середня заробітна плата працівників має бути не менша ніж 20 тисяч гривень;
•  не мати заборгованостi перед податковою адмiнiстрацiєю;
•  вчасно надавати податкову звітність;
•  перетинати кордон зможуть 10% від загального штату, але не більше 10 осіб;
•  термін поїздки не може перевищувати 7 днів;
•  заявку на виїзд можна буде оформити через «Дiю»;
•  необхідно внести 200 тисяч гривень застави на власний рахунок в Ощадбанку. Ці гроші повернуться після того, як особа, що була у відрядженні, повернеться до України.
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Вот я и говорю, что это от силы 3 дня чистыми всего остаётся. А это очень мало, для тех кому Действительно нужно съездить и вернуться. А вот тот, кто свалить за пятерик хочет - то в самый раз.

Що ти гониш: перетнув кордон - маєш 7 днів. Куди ти будеш 2 дні після кордону ще їхати?
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Що ти гониш: перетнув кордон - маєш 7 днів. Куди ти будеш 2 дні після кордону ще їхати?
От чудак человек. Ты что, в своём мире живешь каком- то?!
Автобус Киев - Дюссельдорф ( например) - 36 часов в пути. Выезд из Киева в 6 утра. На границе в районе 16-17. В точку назначения попадаешь следующим днём вечером - по любому два дня пропадает.
Если через Кишинёв. То короткой дорогой не поедешь - через ПМР пропускные пункты не работают. Нужно ехать длинной дорогой через Могилёв - Подольск. А билет на самолёт нужно из Кишинева брать на след день, бо трудно стыковку поймать. Вечерних рейсов из Кишинева нет. Т.е ночевка в Кишиневе. И на след день ближе к обеду на месте. Тоже день пропадает.
Если поездом со Львова в Варшаву или Краков - то появляется ещё одна стыковка на поезде ( Ржешув или Перемышль). Прямой билет до Варшавы взять не реально. Билет на самолёт из Варшавы тоже получается только на след день нужно брать.
И то же самое назад.
Вот и получается, что чистыми на месте остаётся…ладно ещё по пол дня добавим в одну и другую сторону…не 3, а 4 дня.
И за 4 дня и дела поделать и родных увидеть. Ещё не факт, что дела будут в той же точке, что и родные находятся.
Т. е ещё один перелёт.
Вот я и говорю, что этой опцией воспользуются в основном те, кто за пятерку свалить решит.
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Кстати, кто- то ездил через Кишинёв уже?
Вроде по деньгам выгоднее всего получается.
Но ночевка в Кишиневе по- любому получается. Не?
   
Без власної машини така подорож важка, це зрозуміло. Думаю, що переважна більшість людей поїде в це відрядження власною машиною.
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Без власної машини така подорож важка, це зрозуміло. Думаю, що переважна більшість людей поїде в це відрядження власною машиною.
Машиной тоже считали. Хоть круть, хоть верть - два дня улетит. Где- то ещё остановиться перекимирить нужно. Естественно стараешься это сделать на нашей территории. На границе. Часов 5-6 простоишь по любому. Ну и там за один переход , если тебе конечно не в Польшу нужно, то тоже … такое себе удовольствие.
Есть опыт поездки в Ишгль на лыжи . Грубо 2000 км. Выехали из Киева в 5 утра. В 17 были в Берегово. Поужинали легли спать. В 5 утра были на переходе. Оставшиеся 1200 км лупил без остановки. В Ишгле были к 11 вечера. Такой себе експириенс . Тогда мне понравилось, лет пять тому назад дело было. Но сейчас вряд ли бы поехал.
Может только если комбинировать : например до Кишинева машиной ( 8 часов) , а оттуда улетать - и можно что- то выгадать. Но стоимость дороги получается просто запредельная. Туда сюда 1600 км по нынешней цене за бензин. Плюс два перелёта. Ну в результате - максимум ещё день выгадаешь.
Не. 7 дней это не для тех, кому РЕАЛЬНО нужно по делам и родных увидеть. Хотя бы 10 дней нужно.
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Машиной тоже считали. Хоть круть, хоть верть - два дня улетит. Где- то ещё остановиться перекимирить нужно. Естественно стараешься это сделать на нашей территории. На границе. Часов 5-6 простоишь по любому. Ну и там за один переход , если тебе конечно не в Польшу нужно, то тоже … такое себе удовольствие.
Есть опыт поездки в Ишгль на лыжи . Грубо 2000 км. Выехали из Киева в 5 утра. В 17 были в Берегово. Поужинали легли спать. В 5 утра были на переходе. Оставшиеся 1200 км лупил без остановки. В Ишгле были к 11 вечера. Такой себе експириенс . Тогда мне понравилось, лет пять тому назад дело было. Но сейчас вряд ли бы поехал.
Может только если комбинировать : например до Кишинева машиной ( 8 часов) , а оттуда улетать - и можно что- то выгадать. Но стоимость дороги получается просто запредельная. Туда сюда 1600 км по нынешней цене за бензин. Плюс два перелёта. Ну в результате - максимум ещё день выгадаешь.
Не. 7 дней это не для тех, кому РЕАЛЬНО нужно по делам и родных увидеть. Хотя бы 10 дней нужно.

У понеділок їду на кілька днів до Польші. Виїзд у 12-00 у понеділок, ввечері у Варшаві, вівторок зустрічі, назад вранці в середу. До 21-00 буду у Києві
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

От чудак человек. Ты что, в своём мире живешь каком- то?!
Автобус Киев - Дюссельдорф ( например) - 36 часов в пути. Выезд из Киева в 6 утра. На границе в районе 16-17. В точку назначения попадаешь следующим днём вечером - по любому два дня пропадает.
Если через Кишинёв. То короткой дорогой не поедешь - через ПМР пропускные пункты не работают. Нужно ехать длинной дорогой через Могилёв - Подольск. А билет на самолёт нужно из Кишинева брать на след день, бо трудно стыковку поймать. Вечерних рейсов из Кишинева нет. Т.е ночевка в Кишиневе. И на след день ближе к обеду на месте. Тоже день пропадает.
Если поездом со Львова в Варшаву или Краков - то появляется ещё одна стыковка на поезде ( Ржешув или Перемышль). Прямой билет до Варшавы взять не реально. Билет на самолёт из Варшавы тоже получается только на след день нужно брать.
И то же самое назад.
Вот и получается, что чистыми на месте остаётся…ладно ещё по пол дня добавим в одну и другую сторону…не 3, а 4 дня.
И за 4 дня и дела поделать и родных увидеть. Ещё не факт, что дела будут в той же точке, что и родные находятся.
Т. е ещё один перелёт.
Вот я и говорю, что этой опцией воспользуются в основном те, кто за пятерку свалить решит.

Давай якось визначимося: тобі сім'ю побачити та справи владнати чи на лижах покататися в Австрії. Бо для лиж дійсно малувато, а сім'ю побачити чи для ділового відрядження більш ніж вистачає. Звісно, якщо треба до США, то вже складніше, але все одно часу вдосталь. Бо виглядає так, що тобі кортить просто поїхати за кордон відпочити, а не по справах, тому починається скиглення.
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

У понеділок їду на кілька днів до Польші. Виїзд у 12-00 у понеділок, ввечері у Варшаві, вівторок зустрічі, назад вранці в середу. До 21-00 буду у Києві

У тебе немає обмеження в 7 днів
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

У понеділок їду на кілька днів до Польші. Виїзд у 12-00 у понеділок, ввечері у Варшаві, вівторок зустрічі, назад вранці в середу. До 21-00 буду у Києві
Ну так отож. Из трёх дней - только один день « чистой каталки» получается.  ;)
Об этом я и говорю.
Из 7 получится максимум 4.
А если не в Варшаву нужно? Ещё перелёт накинь, и не факт, что стыковка будет удобная.
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

У тебе немає обмеження в 7 днів

Немає. це приклад того, що якщо відрядження то можна і за 2 дні вирішіть справи, наприклад у Польші.

Але я за збільшення до 15 діб
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Давай якось визначимося: тобі сім'ю побачити та справи владнати чи на лижах покататися в Австрії. Бо для лиж дійсно малувато, а сім'ю побачити чи для ділового відрядження більш ніж вистачає. Звісно, якщо треба до США, то вже складніше, але все одно часу вдосталь. Бо виглядає так, що тобі кортить просто поїхати за кордон відпочити, а не по справах, тому починається скиглення.
Та мне вообще не кортить.  ;)
Ведь не выехал же до сих пор…
Кому коритило, тех уже с нами нет.
Про лижи я вспомнил, только для примера, чтобы время на дорогу рассказать. Не надо только делать вид, что ты этого не понял.
Вроде с мозгами же чел…
А вот для деловой поездки и родных увидеть дней очень мало.
Поэтому и говорю, что опция для тех, кто свалить решил. С таким же успехом можно было и три дня прописать
И в чем «скиглення» тебе причудилось?

Останнє редагування: 20 серпня 2022 16:32:45 від Камрад
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Ну так отож. Из трёх дней - только один день « чистой каталки» получается.  ;)
Об этом я и говорю.
Из 7 получится максимум 4.
А если не в Варшаву нужно? Ещё перелёт накинь, и не факт, что стыковка будет удобная.

Є таке. Але можна трохи скоротить час якщо добре продумати логістику. У мені донька буде навчатися на острові і є варіанти логістики одним днем. Але це на своєму авто з виїздом у 6-00 з Києва. Якщо б їй було 16, то можна б було і саму поїздом/автобусом до Варшави відправити, а далі літак
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Є таке. Але можна трохи скоротить час якщо добре продумати логістику. У мені донька буде навчатися на острові і є варіанти логістики одним днем. Але це на своєму авто з виїздом у 6-00 з Києва. Якщо б їй було 16, то можна б було і саму поїздом/автобусом до Варшави відправити, а далі літак
На остров по любому два дня получится.
С Варшавой вообще как- то не удобно получается. Не понятно, почему основная масса через Варшаву едет.
Там стыковки очень каличные.
Моя дочка из Германии в Киев на побывку собиралась. По разному считали - два дня в дороге хоть тресни.
Через Кишинёв вроде получается интереснее. Из Киева самой короткой дорогой нельзя - всего 500 км, но через ПМР.
Получается дорога 800 км. Это намного ближе чем в Варшаву. И на переходе вроде не надо стоять по 5 часов.
   
Re: Выезд за границу за 200000 грн B-)

Та мне вообще не кортить.  ;)
Ведь не выехал же до сих пор…
Кому коритило, тех уже с нами нет.
Про лижи я вспомнил, только для примера, чтобы время на дорогу рассказать. Не надо только делать вид, что ты этого не понял.
Вроде с мозгами же чел…
А вот для деловой поездки и родных увидеть дней очень мало.
Поэтому и говорю, что опция для тех, кто свалить решил. С таким же успехом можно было и три дня прописать
И в чем «скиглення» тебе причудилось?

Для родини, якщо давно не бачив, що тиждень, що два - усе одно мало. Це для відряджень.

Кому кортить втекти за кордон, як ти правильно зазначив, уже сплатив свої чесні 5000-20000 у.о. залежно від сервісу (а не економив, шукаючи варіанти за штуку баксів). З останніх новин чув, що деякі втікачі з Донбасу зараз формують списки в ТГ на перетин лінії фронту десь у районі Василівки, з кожної машини беруть по 5000 доларів (не знаю, з якого боку).
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія