Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Крим (що змінилось в 2015)

Крим (що змінилось в 2015)

Крим.
Що помітив із змін в порівняно з минулим роком.

1. Дороги. Почали ремонт і розширення траси Керч - Сімферополь. Асфальт кладуть шаром поверх старого. Роблять ділянками. Один із модульних асфальтних заводів стоїть в п. Леніно. Місцями де були ями, зароблено латками. Від Сімферополя до Керчі можно спокійно їхати і не боятися, що влетиш яму колесом. Буквально по приїзду по ТВ не пам_ятаю укр. канал, була передача, що кримські дороги розбиті і не ремонтуються (був сюжет з Севастополя). І в якості експерта Тарас Березовець здається. Згадуючи дороги Черкаської обл. трохи виглядало все "вишивата"

І ще одне різонуло, що виявляється Україна взяла кредит 1,6 млрд на ремонт цієї дороги і змушена віддавати борг. В 2012 дійсно на якійсь ділянці від Ялти до Сімферополя ремонтували. Але не знаю від Симферополя до Керчі, не видно нової дороги... тому питання якщо роботи виконані повністю  на 1,6 млрд. то потрібно в суд іти, але якщо НЕ ВСЕ зробили - ДЕ гроші ЗІН ?

2. Замінені дорожні знаки. Не всі, а важливі - пішохідний перехід, напрямок руху, увага і т.д.(виконані на жовтому світловідбиваючому фоні).

3. Тягнуть лінію електропередач з Кубані до Феодосії, де будують підстанцію чи переналаштовують. Встановлюють високовольтні анкерні опори. Не можу сказати про розрахункову потужність лінії, начебто 330 кВт.

4. Курсують 13 паромів. Поток транспорту по трасі Керч- Сімферополь великий. Якщо в минулому році фури були майже 95% з укр. номерами, то зараз майже всі російські. (Назад коли повертався - укр.фур на Чонгарі було не більше 20 шт).





1. Продукти - ціни значно вищі за українські. 3 морозива і 3 бутилки пива = 300 рублі (120 грн). Про якість не скажу - морозиво та деякі молочні продукти (йогурт) не сподобались. Упаковки яскраві, перенасищені кольорами + назва.

2. Туристи - їдуть в основном на ЮБК. В Щелкіно - відпочивали дійсно менше ніж в минулому році туристів. В кінці місяця з 23-24 числа людей побільшало. Але ситуацю не спасало - росіяни в кафе не сиділи (погуляли по пляжу і додому). В минулі роки кафешки в обід були зайняті а цього року поодинокі столики.

Не можу сказати за ЮБК (зі слів там туристи є). Та і потік транспорту легкового дуже великий йшов в ту сторону всі дні. Чи активно вони сидять в кафешках - не знаю. Але в Щелкіно - в день я не спостерігав загруженості як в минулі роки в період з 11-00 до 15-00 коли стоть жара і час поїсти.

На Золотому пляжі (біля Феодосії) - людей більше ніж в минулому році - та і не дивно - перший пляж від Керчі. але більшість проходящі. Скупався відпочив і далі їдуть.

3. Населення. Ейфорія в більшості пройшла. Ілюзії розбили у кого ціни, а в кого призначення "старих провєрених кадрів" (перефарбувались і стали єдиноросами).

4.Вода.  Йшло багато дощів в цьому році. Вода в водосховищах є, трохи поливають присадибні ділянки. Хороший врожай пшениці і ячменю (ленінський р-н) - але щось там з продажем не сильно ладнається. Фермерів я так зрозумів не радує ціна по якій хочуть купувати трейдери чи хто інший.

-=-=-=-
росія повільно усуває важелі впливу
- продуктве забезпечення (українські продукти майже витіснені) поставки з Росії. (мова про блокаду уже не може йти). Да зимою замерзає переправа (іноді) і не надовго. Але це не думаю що позначиться на населенні при повних полках в магазинах.

- вода уже майже 2 сезони без води з України. Да можливе засолення грунтів, але це в перспективі. наразі цей важіль також відсутній.

- транспортне сполучення - курсують 13 паромів, організовано черги (автобуси, єдиний ел. білет). Поток транспорту дійсно великий іде (фури легкові), що характерно поток іде колонами (зразу видно що з парому). В розмовах не було нарікань на переправу, як в минулому році, та і новин на цю тему також. Під Керчю на одній з переправ будують площадку для машин на випадок шторму і т.д.

- енергетика - будують лінію електропередач, газ - говорять що паралельно будуть клати труби. По газу не скажу, мабуть тільки ще проекти. 


- інформаційне - тут відразу розумієш контраст. Всі знають про бізес Прошенка, обіцянки Яценюка і т.д. Негативно відзиваються про українську владу, політикум (в плані брехунів, казнокрадів і т.д.) Тобто наші канали не показують про "шубохраніліща", маєтки хуйло і т.д. ну звісно рос канали таке також не показують. Вони розповідають все негативне про Україну і тільки позитивне про Росію, Тобто наші політики стали таким собі класичним громоотводом, на якого можна спрямувати ненависть, а самим залишатися білим і пухнастим.

тобто будь-який народ в будь-якій країні критикує правитеів (ідеальних же не має), тут же унікальна ситуація... критикують уже как-би чужих (політики українські у них замінили їхніх), але психологічно - їх. В росії то всі позитивні по ТВ. Навіть ДНР, відвели одностороньо зброю. зробили скільки добрих справ, обін полонени, так ВСУ взагалі ізверги вловили пацана а не слдата, (коригувальника потім в кінці зізнався і син наче якоїсь їхньої депутатки), і т.д. Аж пожаліти ДНР хочеться подивишись все.
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

То есть всё хорошо? Крымчанам повезло?
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

Тягнуть лінію електропередач з Кубані до Феодосії, де будують підстанцію чи переналаштовують.(с)

через пролив?
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

а що ви там робили і як потрапили?
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

Описане "ТСом" неможливо "помітити" - це пропагандонський, пропрацьований вкид через консерву

Ім'я користувача:
    quer
Дата реєстрації:
    27 травня 2005 11:27:00
Повідомлень:
    85 (~0 в день)
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

про дороги гонево
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

Тягнуть лінію електропередач з Кубані до Феодосії


 :facepalm1:
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

То есть всё хорошо? Крымчанам повезло?
//за всіх сказати не можу. Одні хвалять, інші ні. Вибірка досить мала. Я взагалі на політичні теми не розмовляв. Так хто добре отримав пенсію, то тому добре.


через пролив?
//да, з розов енергетиків, будуть кидати кабель по дну. Кабель купили у якоїсь зарубіжної компанії. (Зі слів). Будують лінію не місцеві, а з Ленінградської обл. Та і зрозуміло в Крименерго потужностей не має по будівництву таких ліній.


а що ви там робили і як потрапили?
//Через Чонгар. До родичів іздив.
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

Упаковки яскраві, перенасищені кольорами + назва.

 :weep:
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

Описане "ТСом" неможливо "помітити" - це пропагандонський, пропрацьований вкид через консерву
//можете як завгодно мене називати, це не змінює того що написано вище.
(я не часто пишу, я більше читаю форум).
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

Упаковки яскраві, перенасищені кольорами + назва.
//я описую те що суб_єктивно помітно).
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

Упаковки яскраві, перенасищені кольорами + назва.
//я описую те що суб_єктивно помітно).

Дурню, а лінія електропередач на Феодосію - це теж суб'єктивно?
Ти взагалі усвідомлюєш, шо мелеш?
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

то для тебе то зрада чи перемога ?
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

То есть всё хорошо? Крымчанам повезло?
//за всіх сказати не можу. Одні хвалять, інші ні. Вибірка досить мала. Я взагалі на політичні теми не розмовляв. Так хто добре отримав пенсію, то тому добре.


через пролив?
//да, з розов енергетиків, будуть кидати кабель по дну. Кабель купили у якоїсь зарубіжної компанії. (Зі слів). Будують лінію не місцеві, а з Ленінградської обл. Та і зрозуміло в Крименерго потужностей не має по будівництву таких ліній.


а що ви там робили і як потрапили?
//Через Чонгар. До родичів іздив.

Так ця компанія перестане існувати відразу, як отримає безготівковий переклад.

І ще... скільки Вам років? Бо від молоді я чую зовсім протилежне.
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

строят, они по дну бросили мощные кабеля из Кубани
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

modem
про дороги гонево

//Ще раз кажу, дороги в Криму. Їхали на ВАЗ-2110 (зустріли на Чонгарі).

Поїхали з Чонгару на Сімферополь (потрібно було ) - потім в сторону Керчі. В Сімферополі дороги нормальні (Київська траса - зроблена ще Україні).

Траса Керч - Сімферополь- можна спокійно їхати під 100 км/ час. Роблять трасу частинами- декілька бригає (В Леніно стоїть модульний асф. завод).

Зараз траса в районі Феодосії закрита для фур на Сімферопіль. через ремонт. (пускають їх трасою яка йде на Джанкой).
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

на ЮБК, народу около 20% от 2013, кафешки пустые, дороги гамно, рашапродукты гамно, рашакефир содержит дрожжи. цена на еду запредельные ...
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

то для тебе то зрада чи перемога ?
//я описую як є.
Багато людей все таки там порівнюють життя в Криму і в Україні. Інформацію вони отримують від родичів також, тому для повернення Криму потрібно одним із умов демонструвати якісь досягнення, дієві реформи.

Розумієте, я розповідаю те що бачив.
Багато не вірить тут.... а темер поставте себе на місце кримчанина, і коли він бачить зміни, а їх зеперечують, що з цього вийде?
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

а шо там украинские фуры делают?
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

то для тебе то зрада чи перемога ?
//я описую як є.
Багато людей все таки там порівнюють життя в Криму і в Україні. Інформацію вони отримують від родичів також, тому для повернення Криму потрібно одним із умов демонструвати якісь досягнення, дієві реформи.

Ну вот греческая часть Кипра НАМНОГО благополучнее турецкой. И что? Всё равно не воссоединились до сих пор.
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

 на ЮБК, народу около 20% от 2013
//(можливо, я був Феодосія, Щелкіно, Керч)


кафешки пустые,
//(в Щелкіно також)

дороги гамно,
//Повторюю я не їздив по всьому Криму. по всим містам.


шлях - Чонгар-Сімферополь-Керч дорога ще при Україні побудовані в нормальному стані)
На трасі Керч- Сімферополь ведуться роботи по реконструкції
Дорога Леніно-Щелкіно (нормальна без ям).
Дорога Феодосія - Джанкой (на ній нічого не робиться). Але фури її добьють.

рашапродукты гамно,
//можливо, те що купував не сподобалось (пиво, морозиво і молочні)



   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

Практично це саме постив нещодавно якісь ще "турист". Але, що дивно - майже в такій самій послідовності і змісті.
Совпадєніє? (с)  :gigi:
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

то для тебе то зрада чи перемога ?
//я описую як є.
Багато людей все таки там порівнюють життя в Криму і в Україні. Інформацію вони отримують від родичів також, тому для повернення Криму потрібно одним із умов демонструвати якісь досягнення, дієві реформи.

Розумієте, я розповідаю те що бачив.
Багато не вірить тут.... а темер поставте себе на місце кримчанина, і коли він бачить зміни, а їх зеперечують, що з цього вийде?

Що заперечує?
Я ось в серпні у 2013 році на трасі Симферопіль-Ялта  їхав, так півтраси тоді було зайняти дорожніми роботами.
Тобто, що Хуйлостан якусь яму закопує - це не показник.
Тоді ж був тарутиному Айвазовському... йух хуйлостан збереже ТАКІ вкладення українських олігархів.
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

а шо там украинские фуры делают?
//товар везуть доречі в перших числах липня на кордоні їх стояло дуже багато черга на Чонгарі десь 2 км якщо не більше.

коли вертався назад, фур було не більше 2х-3х десятків.
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

крым встайот с кален ?
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

крым встайот с кален ?
//насправді ні.
перспектив роботи (нових робочих місць) не має. Замінити те що отримували звичайні люди від туризму не можливо в більшості випадків.
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

на ЮБК, народу около 20% от 2013
//(можливо, я був Феодосія, Щелкіно, Керч)


кафешки пустые,
//(в Щелкіно також)

дороги гамно,
//Повторюю я не їздив по всьому Криму. по всим містам.


шлях - Чонгар-Сімферополь-Керч дорога ще при Україні побудовані в нормальному стані)
На трасі Керч- Сімферополь ведуться роботи по реконструкції
Дорога Леніно-Щелкіно (нормальна без ям).
Дорога Феодосія - Джанкой (на ній нічого не робиться). Але фури її добьють.

рашапродукты гамно,
//можливо, те що купував не сподобалось (пиво, морозиво і молочні)
дорога Армянск -симферополь-Ялта в худшем состоянии чем в марте 2014. дорогу Кесчь-Севас делают. кацапам нужно гнать военную технику.
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

ТС Крым чей?
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

строят, они по дну бросили мощные кабеля из Кубани

Залупу они по дну могут бросить.

Кубань энергодотационная.
Таких кабелей они не выпускают.

Останнє редагування: 27 липня 2015 22:46:46 від pastor68
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

Зы..Пущай строють...когда возвернут взад..хоть какая компенсация за пользование :beach:
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

дорога Армянск -симферополь-Ялта в худшем состоянии чем в марте 2014. дорогу Кесчь-Севас делают. кацапам нужно гнать военную технику.

Это правда. Кацапье только в военщину там может вкладывать. Люди хуйлу там не нужны.
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

дорогу Кесчь-Севас делают. кацапам нужно гнать военную технику.
//дорогу роблять для фур. Військову техніку нагнали ще весною і літом 2014. Гнали її по ж/д.


ТС Крым чей?
//Український (тимчасово окупований росією) :)
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

написано по украински значит наш, значит правда и не из Москвы  (tu)

(это я для быдла  :K )
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)
SimSim

Кабель изготовляют китаёзы. Прокладка будет по дну. Сами россияне такой делать не умеют.

На стороне керчи строят новую ПС Каффа 330кВ для приема энергии со стороны кубани, далее делают реконструкцию линий 220кВ феодосия - керчь и перевод её на 330кВ, благо она сделана в габаритах 330кВ.

Реконструкция ПС Феодосия тоже идёт (трансформаторы, заходы, выключатели, защиты и т.д.)
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

написано по украински значит наш, значит правда и не из Москвы  (tu)

(это я для быдла  :K )

Слово "бутилка" напрягает. Любой украинец сказал бы "пляшка".
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

Кабель изготовляют китаёзы. Прокладка будет по дну. Сами россияне такой делать не умеют.


Ну это еще писями по воде виляно. Мистрали тоже делали.
Плюс Китаци сами его произвести не могут, там есть смежники из США .
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

На стороне керчи строят новую ПС Каффа 330кВ для приема энергии со стороны кубани, далее делают реконструкцию линий 220кВ феодосия - керчь и перевод её на 330кВ, благо она сделана в габаритах 330кВ.
//мене цікавить
1,. Потужність цієї лінії - Криму не вистачає більше 1 Мвт. (Зі сторони України йде 3 лінії)
2. Звідки будуть відбирати

----------------
Мені не зрозуміла реакція деяких користувачів.
- Крим зараз для України - больовий мозоль Росії.

При нормальній політичній волі на енергетичний  шантаж Росії можна відповідати семетрично (газ і електрика Криму в руках України).
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)
SimSim

Слово "бутилка" напрягает. Любой украинец сказал бы "пляшка".
Та это мелочь, могу сказать, что он точно был на керченском.

Наблюдения, достаточно нейтральные и, в общем-то, верные.
   
Re: Крим (що змінилось в 2015)

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія