Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Два роки були змарновані":

Re: "Два роки були змарновані":

...ні, шановний...два роки недаремні...
попри те, що з Зеленського президент, як вершник на корові, його прислав нам Бог, якщо він є...:)))
два роки хуйло дивився на цього вершника і чекав, що він беркикнеться, але той таки всидів у сідлі, якого на корові нема...головне з хуйло, тягнути час і з цим Зеленський справляється, крім того, не забувай, шо відкритої війни все-таки нема. Зеленський починає  трохи щучити олігархів, хоча б того Ахметова і трошки Коломойського і це теж добре, бо з олігархами й за 20 років не розберешся. Тому Зеленський спокійно досидить свій термін, але вибирати його на наступний не слід, бо виростимо такого собі наполеончика...:)))
   
Re: "Два роки були змарновані":

Я бы понял Петра, если бы он вышел и сказал: я ошибся тут и тут, за это народ меня послал. Я понял, где ошибки, показываю их и хочу, чтобы Зеленский их не совершал повторно. Вместо этого идет опять риторика: я самый умный, дайте мне еще поруководить. Ну нет у Порошенко морального права сейчас давать какие-то советы, когда сам абсолютно бездарно просрал 5 лет, провалив все, за что брался.
   
Re: "Два роки були змарновані":

...Порошенко цілувався з Ахметовим в той час як підлеглі донецького олігарха формували всілякі сепарські загони типу "Русь".  "Донбас Секьюріті Груп" і досі працює, а такий собі Веремеєнко , командир "Русі"був начальником 1-го відділення служби охорони цієї фірми на «Краснодонвугіллі». і ніхто про це навіть не згадував при порошенко, та й зараз теж...:)))
   
Re: "Два роки були змарновані":

Ну твоя сиклива жаба камуналку, звісно ж , знизила ?  :laugh:
+====================================================+
Твоя шоколадна свиня підняла в 10 разів. Це зробити легко.
Зробити зворотній прцес неможливо як і зменшити власний вік.
Чи ти вже можеш омолодити шоколадну свиню вдвічі?  :K
   
Re: "Два роки були змарновані":

не реформував суди
+=====================+
А Зеленський це робить!
Що неймовірно дратує
ПЕСиголовців!
   
Re: "Два роки були змарновані":

Так зєля ж реформував ! нє ??  8-:
+==========================================+
Тільки почав. Вовчий суд та КСУ гавкають матами!
А порохатому і 5 років не вистачило... 
За що його й турнув народ України!
   
Re: "Два роки були змарновані":

А забрати у контрабандистів укр. паспорти, що не мати можливість судити їх за укр. законами - це взагалі ГЕНІАЛЬНО !!!  X(
+=========================================================+
За злочини, зроблені в Україні, судять за українським законодавством.
Тому не бреши!
   
Re: "Два роки були змарновані":

От бач, який ти довбограй, діду.
Спеціально для таких, як ти, варто було надрукувати паперу побільше, і була б комуналка за старими цінами, проте хліб по сотні.
+===========================================================================+
І наварив на цьому педро 1.6 ярда чистого прибутку. Це лише те, що офіційно задекларував...
А пенсію підняв аж на 10%. Тому для мене педро та педрили - вороги України. Назавжди!

Ну, вже не клепає. Куди пішли ті бакси? На кліфт стєпанову чи бубочці на айкоси?
Бо явно не на оборону.
+===================================+
Невитрачені бакси залишилися у власника.
   
Re: "Два роки були змарновані":

Чого ти такий дрібний? В 100 разів!
+================================+
Мені - в десять разів. Тому й пишу це.
   
Re: "Два роки були змарновані":

Петро Порошенко
зразу ------->>>>>>

хай  маслом  торгує, кум  свинарчука  йопаний
   
Re: "Два роки були змарновані":

Просрав п'ять, а критикує за два.
------------------------------------------------
Такі як ти самі себе все просирають. Меня при Пороху подобалось. Критикував,звісно, але хіба можна порівнювати Петра і твоє ЗЕлене чмо? :D  X(
   
Re: "Два роки були змарновані":

Меня при Пороху
таки тєбя....  :K
   
Re: "Два роки були змарновані":

зразу ------->>>>>>

хай  маслом  торгує, кум  свинарчука  йопаний
зьєбільно! (tu)
https://www.dw.com/ru/zelenskij-budet-zarabatyvat-na-lige-smeha-v-rossii-chto-dumajut-ob-jetom-v-ukraine/a-56315547
   
Re: "Два роки були змарновані":

Питання про надання Україні Плану дій членства у НАТО є цілком легітимним, заявив посол Франції в Україні Етьєн де Понсен. Імовірно, ПДЧ для України розглядатиметься на саміті НАТО у червні.

«Це питання має абсолютно легітимний характер і, я думаю, воно буде розглядатися на саміті НАТО в червні. Але рішення належить до компетенції Альянсу в цілому і буде прийматися саме в такому форматі»
— Етьєн де Понсен Посол Франції в Україні
Однак, за словами дипломата, Україні не варто поспішати в отриманні ПДЧ НАТО. «Завданням України на сьогодні є виконання програми партнерства розширених можливостей, до якого вона приєдналася влітку минулого року», – сказав Етьєн де Понсен в інтерв’ю виданню «Укрінформ».

Україна прагне отримати ПДЧ НАТО до кінця 2021 року, заявили у Міноборони. Водночас Посол Британії Мелінда Сіммонс заявила, що дуже сумнівається в отриманні Україною в 2021 році Плану дій щодо членства (ПДЧ) в НАТО.

Раніше зусилля щодо отримання ПДЧ НАТО підтримали Латвія і Литва. У МЗС Литви заявили, що країна звернеться до союзників по НАТО і попросить надати Україні план дій щодо членства в альянсі. Це стало б «сильним сигналом для Росії». Міністр закордонних справ Латвії також вважає, що Україні уже пора надати ПДЧ.
   
Re: "Два роки були змарновані":

Я бы понял Петра, если бы он вышел и сказал: я ошибся тут и тут, за это народ меня послал. Я понял, где ошибки, показываю их и хочу, чтобы Зеленский их не совершал повторно. Вместо этого идет опять риторика: я самый умный, дайте мне еще поруководить. Ну нет у Порошенко морального права сейчас давать какие-то советы, когда сам абсолютно бездарно просрал 5 лет, провалив все, за что брался.
порох очень много сделал. Кардинального.
Вам зеленым и не снилось.это вы все просрали.
Начиная с помоев для армии.
   
Re: "Два роки були змарновані":

Петро титан! По количеству сделанного.
А зелень ничтожество,просравшее все.
   
Re: "Два роки були змарновані":

Петро Порошенко розкритикував політику свого наступника на посаді президента
:facepalm1:
Свин демонструє атракціон нечуваного цинізму
   
Re: "Два роки були змарновані":

порох очень много сделал. Кардинального.
Хуйло в Кремлі теж так вважає  :)
А цей малий паразит, кловун триклятий, весь закордон проти Хуйла налаштував зі своїм Кулебою!  :X
   
Re: "Два роки були змарновані":

Я бы понял Петра, если бы он вышел и сказал: я ошибся тут и тут, за это народ меня послал. Я понял, где ошибки, показываю их и хочу, чтобы Зеленский их не совершал повторно. Вместо этого идет опять риторика: я самый умный, дайте мне еще поруководить. Ну нет у Порошенко морального права сейчас давать какие-то советы, когда сам абсолютно бездарно просрал 5 лет, провалив все, за что брался.

Мало того шо він каже що самий вумний, це ще х.ер з ним. Він і його аколіти на кожному кроці розповідають що хто не з ними той агент кремля,редіска і просто дурень,при тому прямим текстом. Єбану.ті на голову люди.
   
Re: "Два роки були змарновані":

Я не бачу нічого такого,що в кінцевому результаті погано зробив Порох. Були, звісно,проблеми, критикували його аж гуло, але не дивлячись на помилки та навіть певних "любих друзів", потупово все  приходило до норми. Економіка зростала,армія становилась що року потужнішою, створювалися нові можливості.

 Але біда Пороха в тому,що він був....багатий та успішний,а холопам це гірше за смерть!

 Тому обрали клоВуна та ЗЕ-лене чмо. Бо воно,в їх розумінні  "ТАКЕ Ж БИДЛО ЯК І ВОНИ".

 Отримали суцільну катастрофу.

 Ото ж волають платні інтернет-бл...ді, щось все вигадуючи вже другий рік про Пороха. Він був десь не правий? Може....А ви виправили?!!! За 2 роки?!!! Тільки обісралися? ОТОЖ.
   
Re: "Два роки були змарновані":

:facepalm1:
Свин демонструє атракціон нечуваного цинізму
зьєбільно!  (tu)  візьми рошенку
   
Re: "Два роки були змарновані":

Я не бачу нічого такого,що в кінцевому результаті погано зробив Порох. Були, звісно,проблеми, критикували його аж гуло, але не дивлячись на помилки та навіть певних "любих друзів", потупово все  приходило до норми. Економіка зростала,армія становилась що року потужнішою, створювалися нові можливості.

 Але біда Пороха в тому,що він був....багатий та успішний,а холопам це гірше за смерть!

 Тому обрали клоВуна та ЗЕ-лене чмо. Бо воно,в їх розумінні  "ТАКЕ Ж БИДЛО ЯК І ВОНИ".

 Отримали суцільну катастрофу.

 Ото ж волають платні інтернет-бл...ді, щось все вигадуючи вже другий рік про Пороха. Він був десь не правий? Може....А ви виправили?!!! За 2 роки?!!! Тільки обісралися? ОТОЖ.

Тут справа не в тому що він зробив а скоріш за все що не зробив.  До нього були завищені вимоги в принципі. Він по суті президент революційного руху.  Тоді нарід той що мудріший вірив що будуть швидкі і вагомі зміни от як в румун чи грузинів. Тобто реальна а не косметична люстрація,реформа судової системи,правоохоронних і слідчих органів. Той нарід що дурніший вірив шо доляр стане по 8  і все буде як європі. А в реалі відбулася реставрація країни часів кучми тільки з патріотичними декораціями.І зміна рил при кориті.
   
Re: "Два роки були змарновані":

Я не бачу нічого такого,що в кінцевому результаті погано зробив Порох.
може якщо гарно і глибоко вдуматися, то й Янучара нічого поганого не зробив?
   
Re: "Два роки були змарновані":

І щоб жоден новий танк не виїхав за межі заводу  :K

Покищо виходить непогано   (tu)
   
Re: "Два роки були змарновані":

+====================================================+
Твоя шоколадна свиня підняла в 10 разів. Це зробити легко.
Зробити зворотній прцес неможливо як і зменшити власний вік.
Чи ти вже можеш омолодити шоколадну свиню вдвічі?  :K

Всміііілєєє???  8-:
Ти тут сракою не крути. Чому це Зєлупа не може знизити комуналку ?? Вона ж обіцяла ?? Вона ж "пропрацьовувала" варіанти !! Їй же доповідали: так вовассанич, мона знизити !
То вони напизділи ??  8-:  А за шо ж ви тоді голосували ??


Зеленський пообіцяв звільнити малозабезпечених пенсіонерів від сплати «комуналки»
18 липня 2019



Хавроній, как жі таг ?????
 

Останнє редагування: 22 квітня 2021 22:00:24 від Бяка
   
Re: "Два роки були змарновані":

було весело спочатку
зараз майже щоденні зелені зашквари вже не веселять
нажерлися
   
Re: "Два роки були змарновані":

Твоя шоколадна свиня підняла в 10 разів. Це зробити легко.
Зробити зворотній прцес неможливо як і зменшити власний вік.
Яке ж ти тупе, жахливо і немислимо тупе. Ідеальний шмат лайна і два вуха для пропаганди.
І оця писдорвань називає себе українським науковцем... :facepalm1:
   
Re: "Два роки були змарновані":

порошенко сделал столько,сколько за 30 лет не сделано.
Но у вас мозгов нет понять и запомнить. Дыбилы .

Бо їм то не потрібно.
   
Re: "Два роки були змарновані":

Всміііілєєє???  8-:
Ти тут сракою не крути. Чому це Зєлупа не може знизити комуналку ?? Вона ж обіцяла ?? Вона ж "пропрацьовувала" варіанти !! Їй же доповідали: так вовассанич, мона знизити !
То вони напизділи ??  8-:  А за шо ж ви тоді голосували ??


Зеленський пообіцяв звільнити малозабезпечених пенсіонерів від сплати «комуналки»
18 липня 2019


Хавроній, как жі таг ?????

А навпаки, з нового року підняли ціну на електрику. Ще й задовбують СМСками - "Ви не сплатили борг за електроенергію", хоча вже три дні як гроші в Приваті перераховані.
   
Re: "Два роки були змарновані":

А навпаки, з нового року підняли ціну на електрику. Ще й задовбують СМСками - "Ви не сплатили борг за електроенергію", хоча вже три дні як гроші в Приваті перераховані.

Зеленський не винен - він команду дав, а самокатник зі сміголем не виконують  :X
   
Re: "Два роки були змарновані":

Зеленський не винен - він команду дав
Бєрі више! Під особистий контроль взяв. :snoozer1:
   
Re: "Два роки були змарновані":

Зеленський пообіцяв звільнити малозабезпечених пенсіонерів від сплати «комуналки»
18 липня 2019


   
Re: "Два роки були змарновані":

Не 2, а 5. Впереди ещё 3 деградации армии и разочарования общества

Будет примерно такое, как при Овоще
   
Re: "Два роки були змарновані":

може якщо гарно і глибоко вдуматися, то й Янучара нічого поганого не зробив?
---------------------------------------------
Що?!!! Ідіотка дурна! :facepalm:  Нема слів. Мабуть як була вата так і є.
   
Re: "Два роки були змарновані":

  Сім років.
   
Re: "Два роки були змарновані":

Петро Порошенко розкритикував політику свого наступника на посаді президента Володимира Зеленського, назвавши її некомпетентною на прикладі заяв про отримання Україною Плану дій щодо членства у НАТО
Про це п'ятий президент Петро Порошенко заявив, коментуючи "екватор" каденції Володимира Зеленського на посаді глави держави, передає Еспресо.TV.

Порошенко зазначив, що головними конституційними обов'язками президента є національна безпека та оборона держави та зовнішня політика

"На сьогоднішній день ми маємо кричущі результати дикої некомпетентності. З чого два роки тому почалась діяльність пана Зеленського? Ми почули тоді, що припинити війну просто: з одного боку треба припинити стріляти - саме українцями, наче українці розв'язали цю війну, а з іншого боку треба просто подивитись в очі хуйло і побачити там мир. Я хочу наголосити - нічого крім крові вбитих українців ви в очах хуйло точно не побачите", - зазначив п'ятий президент.

Порошенко зауважив, що був шокований, коли почув "трансформацію" поглядів чинної влади - від небажання вступати в НАТО, щоб "не дратувати" хуйло, до НАТО через референдум.

Він нагадав, як парламент вимагав проголосувати постанову, щоб виконувати норму Конституції щодо євроатлантичної інтеграції та реакцію влади, яка заявляла, що ля вступу в НАТО Україні не потрібен План дій щодо членства (ПДЧ).

"Я хочу сказати - 2 роки були змарновані, і Україна платить надзвичайно висок ціну за це невдале навчання некомпетентної команди Володимира Олександровича", - зауважив Петро Порошенко.
https://es preso.tv/dva-roki-buli-zmarnovani-poroshenko-pro-richnitsyu-obrannya-zelenskogo

Чому свиня не сказала, що до того 5 років було змарновано? 8-:
   
Re: "Два роки були змарновані":

Яке ж ти тупе, жахливо і немислимо тупе. Ідеальний шмат лайна і два вуха для пропаганди.
І оця писдорвань називає себе українським науковцем... :facepalm1:

Ну, власне, таку ноуку й маємо  :weep:
   
Re: "Два роки були змарновані":
nik

---------------------------------------------
Що?!!! Ідіотка дурна! :facepalm:  Нема слів. Мабуть як була вата так і є.

 :laugh:  :facepalm1: если долго не читать вольку на фупе, то можно случайно забыть, что он говно.

   
Re: "Два роки були змарновані":

Просрав п'ять, а критикує за два.
:lol:
   
Re: "Два роки були змарновані":

Единственно что вы свиньи сделаете, так это вернете трубу опять мудачуку. Пашли на фуй!
стрейнджвей стібається з поросявих
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія