Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Минэнерго: потребители без газовых счетчиков будут отключены от газоснабжения

Население Украины, которое не установило газовые счетчики, и при этом использует газ исключительно для приготовления пищи, будет отрезано от газоснабжения.

Об этом сказано в ответе Министерства энергетики на запрос относительно обеспечения населения приборами учета газа.

Речь идет о 2 миллионах потребителей, которые будут отрезаны от газоснабжения в 2023 году.

Отмечается, что, согласно положениям закона «Об обеспечении коммерческого учета природного газа», поставки природного газа потребителям только для приготовления пищи будут осуществляться исключительно при условии его коммерческого учета с 1 января 2023 года.

«По состоянию на сегодня не обеспечено стопроцентным коммерческим учетом природного газа население, которое проживает в квартирах и частных домах, в которых природный газ используется только для приготовления пищи», — сказано в сообщении министерства.

Согласно данным Минэнерго, в Украине из 12,4 млн потребителей не оснащены индивидуальными счетчиками газа 2,25 млн домохозяйств, из них большая часть — 2,15 млн — это те, кто использует голубое топливо только для приготовления пищи.

При этом половина этих потребителей имеют домовые счетчики газа, а вторая половина — около 1,1 млн — домохозяйств вообще не имеют приборов учета.
   
а якшо зробити фоешмоб і повиривати всі щотчики к фуям?
   
а якшо зробити фоешмоб і повиривати всі щотчики к фуям?
Кращий флешмоб - це повідризати  газові труби болгаркою к фуям....
   
Ще би на тепло лічильники
   
якби в мене не було лічильника, я б його і не ставив. Мультіварка, електроплитка, електродуховка. А на крайній випадок:
   
Класс. І кожен рік ті лічильники на повірку. А повірка пів року. А за ті пів-року нарахують, космічну кількість кубометрів. Ти ж лічильник купував - повіряй. От курви. Знову буде кожні 2-3 роки вигідніше купувати новий лічильник.
   
Класс. І кожен рік ті лічильники на повірку. А повірка пів року. А за ті пів-року нарахують, космічну кількість кубометрів. Ти ж лічильник купував - повіряй. От курви. Знову буде кожні 2-3 роки вигідніше купувати новий лічильник.
:S
один раз на девять років ваще-то
   
Класс. І кожен рік ті лічильники на повірку. А повірка пів року. А за ті пів-року нарахують, космічну кількість кубометрів. Ти ж лічильник купував - повіряй. От курви. Знову буде кожні 2-3 роки вигідніше купувати новий лічильник.
---
Та ще й підкрутять той лічильник так,що газ ще не горить
,а коліщатко вже шалено крутицця.
А як новий купляєш- стандартно повільно крутицця.
Аферюги йохані!
   
:S
один раз на девять років ваще-то
---
Раз на два роки,не знаю,як зараз
   
Газ то хоч знаєш, що скільки накрутив, усе твоє.
А при ЦО фактично платиш і за себе (більше ніж мав би, бо вікна двокамерні), і за отих парнєй і дєвушек, які не платять роками.
   
УбЛюдаси з смоктяшками радіють і хлопають в долоні  (tu)
   
якби в мене не було лічильника, я б його і не ставив. Мультіварка, електроплитка, електродуховка. А на крайній випадок:
Показати зображення...

 (tu)
   
а укулєлим - болить.  :(

Перед виїздом до Канади головний герой показує свій великий печаль за Україною.  :lol:

Сміття вже виніс до супермаркету?  :pooh_lol:
   
 :K
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/3533-17#Text

Стаття 3. Джерела фінансування

1. Фінансування робіт з оснащення лічильниками газу населення здійснюється за рахунок:

коштів суб'єктів господарювання, що здійснюють розподіл природного газу на відповідній території;

коштів відповідного бюджету, крім коштів місцевих бюджетів;


   
пришла бумажка маме, мол устанавливаем бесплатно счетчики в квартирах, свяжитесь с нами для того, чтобы согласовать время.

нахрена те пугачки на фупе?   при этом если бы мне хотелось послать их нафиг, послал бы к чертям и как уже выше тут предлагалось... готовил бы на  индукционной или там электро плите. пока экономика вопроса мне шепчет на ухо.... пусть ставят счетчик бесплатно.
   
а якшо зробити фоешмоб і повиривати всі щотчики к фуям?
Будет большой Бадабум из-за утечки газа.
   
Кращий флешмоб - це повідризати  газові труби болгаркою к фуям....
Накуа, если достаточно просто перекрыть себе вентиль?
   
слава украъны героям слава
давно було пора
ато позвикали - кляты голодранцы - то комуняцького спадку - шарового газу без лычильникыв. що за украъномэрзкий комунызм)
дайошь україніздєц в кожній сфері в кожну хату
   
Накуа, если достаточно просто перекрыть себе вентиль?
за труби треба платить. а відрізати не можна
   
Будет большой Бадабум из-за утечки газа.
нє ну спочатку перекрити.
(я наприклад знаю де перекривається для всієї нашої вулиці  :-)o )
   
зродились ми великої години - накуй нам той кацапський агресивний смердючий газ всрався?
платимо агресору за вбивство наших кращих синів і доньок на фронтах
   
Население Украины, которое не установило газовые счетчики, и при этом использует газ исключительно для приготовления пищи, будет отрезано от газоснабжения.

Об этом сказано в ответе Министерства энергетики на запрос относительно обеспечения населения приборами учета газа.

Речь идет о 2 миллионах потребителей, которые будут отрезаны от газоснабжения в 2023 году.
Я серьезно могу на это расчитывать? А то газом не пользуюсь уже лет 5, а лениво его "официально" отключать ходить по инстанциям с заявами.
   
за труби треба платить. а відрізати не можна
Разрывай договор.
Наличие или отсутствие труб не является поводом для отказа от оплаты за договором.
   
Цитата Ленин, Владимир Ильич
ОПУБЛИКОВАНО 02.06.2016 - 20:05 ПОЛЬЗОВАТЕЛЕМ POMMITY

"Учет и контроль - вот главное, что требуется для налажения, для правильного функционирования первой фазы коммунистического общества"

ПСС, Том 33, стр. 101
   
мені безкоштовно поставили на початку року
києвгаз майстер сказав що якби в телефоні намікнули на "чайові" то поставили б бистріше

а якщо платно то 5,5 тис грн
   
А хіба електро- і газові лічильники не ставлять безплатно?
(Принаймні у мене у квартирі років 5-7 тому безплатно поміняли несправний газовий лічильник,
а в селі - електричний)
   
А хіба електро- і газові лічильники не ставлять безплатно?
(Принаймні у мене у квартирі років 5-7 тому безплатно поміняли несправний газовий лічильник,
а в селі - електричний)
и при этом использует газ исключительно для приготовления пищи


просто ТС трохи назрадойопив  :zrada:
   
А хіба електро- і газові лічильники не ставлять безплатно?
(Принаймні у мене у квартирі років 5-7 тому безплатно поміняли несправний газовий лічильник,
а в селі - електричний)

ну, в мене "повірка" раптово "виявила" несправність лічильника (у 2019му). Мав ставити своїм коштом
Можна було не ставити, але тоді б рахували "за нормативами", тож поставити було дешевше
З іншого боку, повірка була безкоштовна
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія