Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Ну що , пєтрушкі , з понеділка ми вас тут вже не побачимо.

Ну я теж зникну на деякий час.Весна + зміна місця роботи.  Дружина біля ста сортів помідорок  тільки посадила.  Зараз цілодобово під лампами і фітолампами. Якщо все насіння проклюнеться , то рассади буде море. Правда вона ще для подруг рассаду вирощує.
Але купили мотоблок в цьому році , може це зробить працю полегше. А крім овочів є ще і фрукти. Біля  350 литрів тільки яблучного соку закрили в минулому році. Головний недолік , - після нього пити  сік із крамниці неможливо. І онука признає тільки наш. Ще сидру зробили трохи . Вперше. десь 30 литрів . Нам і всім знайомим спободовся.  Будемо обов"язково робити в цьому році теж  У морозильній камері чого тільки нема.
ви, тезка, на вірному шляху, мені здаеться. Сад, город, діти, онукі, а я трохі не туди заблукав. Та, з тим вже зробити неможна щось.
   
Дружина біля ста сортів помідорок  тільки посадила
помидоры расчудесно растут в теплице на рассаду и сажать их можно в апреле. просто возиться в хате с рассадой можно когда места много, а так это гемор

я правда не понимаю как можно выпить 350 литров сока за зиму, но это ваша жизнь - труд конечно по его заготовлению эпический.
   

Дружина біля ста сортів помідорок  тільки посадила
помидоры расчудесно растут в теплице на рассаду и сажать их можно в апреле. просто возиться в хате с рассадой можно когда места много, а так это гемор

я правда не понимаю как можно выпить 350 литров сока за зиму, но это ваша жизнь - труд конечно по его заготовлению эпический.
По соку - ніт. Есть соковыжималка , ведро яблок 2.5 минуты. По 30 литров сока за день легко. Больше времени занимало его в банки закатать. Пришлось купить 28  литровую кастрюлю.  Закипел ,  разлили по банка и все . Не лобавляли  ничего. И так сладкий
На семью из 2 -х человек  350 литров  не надо. Но дочка с мужем и двое детей, то как раз хватает.  Причем внуки его пьют постоянно.
По помидорам , предполагаю, что таки да . Но жена уже заходилась с семенами+ у нас рядом , как мы его называем "кошачий" домик на 50 квадратов с отоплением , там держим разный хлам, там живут наши коты  и теперь рассада с кругосуточным освещением.
И помидоры - это моя люимая еда. Розовые , желтые  , красные , темно красные  , зеленые , зебры , черные.   От 8 мм ( 10 штук в ладошке свободно помещаются) до тех , что весят 800 гр
Заправленные подсолнечным маслом, чесночек . Летом идут на ура.

   

По соку - ніт. Есть соковыжималка , ведро яблок 2.5 минуты. По 30 литров сока за день легко. Больше времени занимало его в банки закатать. Пришлось купить 28  литровую кастрюлю.  Закипел ,  разлили по банка и все . Не лобавляли  ничего. И так сладкий
На семью из 2 -х человек  350 литров  не надо. Но дочка с мужем и двое детей, то как раз хватает.  Причем внуки его пьют постоянно.
По помидорам , предполагаю, что таки да . Но жена уже заходилась с семенами+ у нас рядом , как мы его называем "кошачий" домик на 50 квадратов с отоплением , там держим разный хлам, там живут наши коты  и теперь рассада с кругосуточным освещением.
И помидоры - это моя люимая еда. Розовые , желтые  , красные , темно красные  , зеленые , зебры , черные.   От 8 мм ( 10 штук в ладошке свободно помещаются) до тех , что весят 800 гр
Заправленные подсолнечным маслом, чесночек . Летом идут на ура.
чудесно :)
   
я правда не понимаю как можно выпить 350 литров сока за зиму, но это ваша жизнь - труд конечно по его заготовлению эпический.
Припустимо, що в людини два сина, одружених, по два онука. То херня маленька, 350 літрів на три родини.

  все іду, бувайте, поганеньке відчуття, та й таке вже було. Доброго всім здоровья!
   
:-B

Ти один з них небагатьох чесних. Ідейних . Поважаю.
Але таких як ти залишилось х. й, х.й да ні х.я.
Сам бачиш..

Навкруги  продажні суки.

Спасибі на доброму слові, але, мені здається, тут всі такі
   
:-B

Причому це зробили не пєтрушкі. Бо їх немає  !

Красно дякую, Кароффка.
:drinks:
   
Доброго ранку, країно!
бачу, людас ніяк не відзвітується, скотиняка, і хоче свою ганьбу роздути до 1000
Молодець, паця мася. Дякую. Старайся і далі.  :kez_04:


Ще зверни увагу на такий нюанс:


у спорі Ряхи з Фантіком тобі місця тупо немає, а тим більше зараз, коли навіть Ряха своїм зникненням підтвердив, що його результати спору вже не цікавлять.


То навіщо ТИ його реанімуєш той срачь?

Це я тобі на правах будущої цивільної дружини так по дружньому тихесенько раджу.  :kez_04:  То не твоя війна, тому не чисть на неї свою зброю. заспокойся - то не твоє.
   
:)
Ну, так ви ж свої язики в сраки позасовували, то довелося все зробити за вас, шановні свинки.
   
Вітаю усіх порядних людей з черговим новим тижнем, а усіляким неврівноваженим падлюкам, що ненавидять ближнього свого, нехай язик вузлом зав'яжеться
   
Мася, ти чув, шо ваша сумчата свиня проізрекла?


А ти ж мене ненавидиш...  :weep:


Жаль мені твого вузлуватого єзига...
   
шо ваша сумчата свиня проізрекла?
шо там уже случілось?
   
шо там уже случілось?
Та тут одна сумчаста свиня рохнула:


а усіляким неврівноваженим падлюкам, що ненавидять ближнього свого, нехай язик вузлом зав'яжеться


Того я і кажу, шо нехай дуже не фиркає мені своїм бикотом і ігнором, бо сумчаста свиня його проклене і язик у вузол зав*яжеться.
   
Та тут одна сумчаста свиня рохнула:


Того я і кажу, шо нехай дуже не фиркає мені своїм бикотом і ігнором, бо сумчаста свиня його проклене і язик у вузол зав*яжеться.
Карова, виглядає, по ходу в тебе хвіст вузлом зав'язався замість язика, от ти тут і бицкаєшся серед ночі  :lol:
   
Карова, виглядає, по ходу в тебе хвіст вузлом зав'язався замість язика, от ти тут і бицкаєшся серед ночі  :lol:
Ти давай не виправдовуйся.


Вже закомпостірувано твоє попереднє серлиння. Позно, Жора, піть боржомі...
   
Доброго ранку, країно!
Зьєлепні ударними темпами крокують до тисячної сторінки. так тримати! :gigi:
   
Доброго ранку, невидимки.
З першим весняним понеділком.
   
Доброго ранку, країно!
Зьєлепні ударними темпами крокують до тисячної сторінки. так тримати! :gigi:

- Балбєс, Балбєс, я Бивалий,  запрашиваю пєрєміріє, запрашиваю пєрєміріє на адні суткі - Васьмоє марця. Всьо астальноє в сілє. Как слишна, прійом!
   
Пєрєміріє було на Пурім :)
   
Припустимо, що в людини два сина, одружених, по два онука. То херня маленька, 350 літрів на три родини.

  все іду, бувайте, поганеньке відчуття, та й таке вже було. Доброго всім здоровья!
это очень дофига сока)))

мне просто это не понять так как консервации я практически не ем, хотя и закрываю. ну будет что курам есть летом
   
Пєрєміріє було на Пурім :)
Не. Ту була фігня якась.


Ти хочеш сказати, шо мася - жид?  :umnik2:
   
Ета НЄ дофіга сока.


Абісняю:


Яблуня родить нормальним врожаєм ЧЕРЕЗ рік, а буває, що і через 2-3 роки.


Тому ту кількість закрученого соку діліть надвоє, бо його доведеться розтягнути на 2 роки, адже наступного року буде врожай мізерний - його хоч би вистачило на зберігання яблук свіжими на всю зиму.


Тому на рік 175 літрів на 4-х - це всього лише по 1 літрі в день на особу в зимовий період.



Зате жовчний міхур буде без конкрементів, піску і застою.  (tu)


Воно того варте.
   
Не. Ту була фігня якась.


Ти хочеш сказати, шо мася - жид?  :umnik2:
та звідки ж я можу знати Вашу масю і її біографію :)
   
та звідки ж я можу знати Вашу масю і її біографію :)
Та вона ж із ваших, із поросят. Того я і питаю: невже вона кошерна?
   
Та вона ж із ваших, із поросят. Того я і питаю: невже вона кошерна?
Вам видніше, бо особисто я не знайомий з жодною масею :(
   
а я-то думаю, чого мася постійно верещить одно "кошено" та "кошено", а то вона пгосто букву "р" не виговагює.


от тільки хто б ше мені показав ту кошерну свиню...  :umnik2: 




Мася, ану покажи свій цвіріньчик - він такі да, чи такі нєт?
   
Вам видніше, бо особисто я не знайомий з жодною масею :(
цю... та ви ж з нею харчуєтеся із одного свинячого корита.


Вона тут бігає у вас із погонялом "magistr".
   
цю... та ви ж з нею харчуєтеся із одного свинячого корита.


Вона тут бігає у вас із погонялом "magistr".
а, ну так відразу би й сказали, що йдеться про Вашу бєзатвєтную любофф
   
а, ну так відразу би й сказали, що йдеться про Вашу бєзатвєтную любофф
яке щастя, що і кнопка "ігнор"  :laugh:
   
Доброго ранку тим хто думає !
Сподіваємось на краще , але готуємось до будь яких варіантів подій.
   
а, ну так відразу би й сказали, що йдеться про Вашу бєзатвєтную любофф
:gigi: та яка вхера лябофф? Гріюся то я так. Ось прийде календарна весна, я й перестану за ним бігати. До наступної осені.


Але він нехай думає, що то я про нього мрію... Він тоді такий кумедний, коли надіється, що ще комусь потрібен.  :lol:
   
яке щастя, що і кнопка "ігнор"  :laugh:
Abort-Retry-Ignore ? :)
   
яке щастя, що і кнопка "ігнор"  :laugh:
шо такоє, паця, за попереднім разом, коли згадав про ту свою заповітну кнопачьку в жопі - і сам не повірив, що вона в тебе є?
   
Nadeszła wiosna. Życzę dobrym ludziom dobrego poniedziałku pierwszego dnia wiosny
   
Nadeszła wiosna. Życzę dobrym ludziom dobrego poniedziałku pierwszego dnia wiosny
Dziękuję bardzo!
   
Доброго ранку, країно!
Зьєлепні ударними темпами крокують до тисячної сторінки. так тримати! :gigi:

хороша темка  :gigi:
 :tease:

   
хороша темка  :gigi:
 :tease:
ага
хоч десь ви, зебiли, можете поспілкуватися з розумними людьми!
   
Abort-Retry-Ignore ? :)
B-)
   
B-)
ну головне, що є вибір - або нах, або пох
:)
   
ну головне, що є вибір - або нах, або пох
:)

 Нах,это для порохоботов! Так они посылают тех. кто  проголосовал за Зеленского. Уязвлённая мстя.
 А вот пох - это для тех, кто проголосовал за Зеленского и им  демократически пох на всех других. кто проголосовал иначе.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія