Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львівська IT-компанія перетнула позначку в 10000 працівників

Одна з найбільших українських ІТ-компаній SoftServe у липні перетнула позначку в 10 тисяч працівників. Від початку року компанії вдалось вирости на 26%. Стрімкий ріст у компанії пов‘язують з надзвичайно високим запитом на цифрові сервіси у світі та збільшенням кількості клієнтів за останній рік.


З початку 2021 року в SoftServe найняли 2820 нових працівників, 2200 з яких – технічні експерти. Найбільшу кількість ІТ-фахівців найняли у Львові – 708, 456 осіб найняли в Києві, 370 – у Дніпрі та 362 – в Харкові. Окрім Львова, де розташований найбільший за чисельністю розробницький центр і головний офіс компанії, за останнє півріччя одразу у трьох містах – Києві, Дніпрі та Харкові чисельність команд перевищила 1000 осіб.

У SoftServe зазначають, що протягом останнього року найм ІТ-фахівців особливо зріс у регіонах, де немає фізичних офісів компанії. Це зумовлено гнучкими підходами компанії до організації процесу роботи та відсутністю прив’язаності до фізичних офісів.

«Ми детально відслідковуємо аналітику найму та коливання ринку праці і з впевненістю можемо сказати, що пандемія дуже особливо вплинула на ринок в Україні, і глобально зокрема. Саме завдяки переосмисленню офісів і повної дистанційної роботи, ми розпочали розвиток локацій, які раніше не були у фокусі компанії, а це Ужгород, Одеса, Черкаси, Луцьк, Хмельницький тощо. В цих містах саме з кінця 2020 року та вже цього року ми найняли кілька сотень осіб. Як на мене, це дуже цікава тенденція, яка дасть змогу розвинути ІТ-індустрію у більшості регіонів країни», - коментує Костянтин Пилипчук, старший віце-президент SoftServe.

У компанії також відзначають зростання кількості жінок – на сьогодні в SoftServe працюють 34% жінок. Загалом 925 жінок приєднались до компанії з початку цього року.

SoftServe визнаний фахівцями Ernst&Young одним з найбажаніших роботодавців України. У 2020 році компанія отримала нагороду HR Brand Ukraine та перше місце за рішення, яке допомогло організувати роботу та подбати про працівників під час пандемії. У 2021 році SoftServe зайняв другу позицію у рейтингу ІТ-компаній України з найсильнішим брендом.

Станом на липень 2020, у SoftServe – 1100 активних проєктів та 1784 відкритих вакансій на ринку, з них - 1200 в Україні.

Довідка
SoftServe — найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг. SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить до переліку найбільших сервісних ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у 38 офісах, що розміщені від Сан-Франциско до Сингапуру. Головні офіси компанії розташовані у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії знаходяться у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце та Варшаві (Польща). 

Компанія працює над понад 900 активними проектами для клієнтів у країнах Північної Америки, ЄС, та Азії. Клієнтами SoftServe є такі компанії як IBM, Cisco, Panasonic, Cloudera, Henry Schein, Spillman Technologies та ін. SoftServe є партнером Google Cloud Platform, Amazon Web Services, Microsoft Azure та інших великих технологічних компаній.



Львівська міська рада: https://city-adm.lviv.ua/news/economy/286933-softserve-peretnuv-poznachku-v-10-000-pratsivnykiv
   
Цитувати
Стрімкий ріст у компанії пов‘язують з надзвичайно високим запитом на цифрові сервіси у світі та збільшенням кількості клієнтів за останній рік.
Але ж AI, який от-от замніть програмістів...
   
А скільки там платять, чи жирна пайка на цій галері?
   
От що вірус робить.
   
А скільки там платять, чи жирна пайка на цій галері?
Тобі так не жити ніколи, не очкуй!
   
Тобі так не жити ніколи, не очкуй!
А тобі?
   
Тада....я в черзі на норм. програмістів простояла 3 місяці  :weep:
   
зараз айтішнік це як робітник на на фабриці 100 років тому

робітничий клас постіндустріальної епохи
   
зараз айтішнік це як робітник на на фабриці 100 років тому

робітничий клас постіндустріальної епохи

Абсолютно неправий.
Повторюєш типові казки людей далеких від справ, але люблячих робити виводи без бази. Щось в стилі "ШІ скоро замінить програмістів"
Скільки часу треба було готувати робітника, щоб замінити попереднього?
   
зараз айтішнік це як робітник на на фабриці 100 років тому

робітничий клас постіндустріальної епохи
Залежить від задач. Якщо щось просте , то так.
Але якби були всі такі задачі , то не було б  айтішніків з зарплатою 10к в Україні.
І індуси , китайці  витіснили би Україну з ринку.
   
Залежить від задач. Якщо щось просте , то так.
Але якби були всі такі задачі , то не було б  айтішніків з зарплатою 10к в Україні.
І індуси , китайці  витіснили би Україну з ринку.

ну звичайно
в будь якій справі є майстри і віртуози
   
Программист - это рабочая профессия. Так всегда было. :)

PS В связи с повышением спроса на удаленку последний год в IT, начался рост ценников, и сильно возрос спрос на недорогих it-шников с достаточно либеральным рабочим режимом, начали расти более дешевые в IT регионы, типа Украины,.
   
А тобі?
Я цей етап пройшов 10+ років тому
   
СофтСерв  молодці  (tu)
   
там ж  всі йопані ЧПени  :gigi:
   
Программист - это рабочая профессия. Так всегда было.

А кто тогда не рабочая профессия?
Врач, инженер, архитектор - тоже рабочие ?  :D
   
А кто тогда не рабочая профессия?
Врач, инженер, архитектор - тоже рабочие ?  :D

Предполагаю, что те профессии, на которые учат в ВУЗах, а не техникумах - уже не рабочие профессии, не? :)
   
Я цей етап пройшов 10+ років тому
А зараз на чому спеціалізуєтесь? Які технології?
   
Предполагаю, что те профессии, на которые учат в ВУЗах, а не техникумах - уже не рабочие профессии, не? :)

програмісту необов'язково мати вищу освіту
   
Предполагаю, что те профессии, на которые учат в ВУЗах, а не техникумах - уже не рабочие профессии, не? :)

Конечно не, потому как чуть выше утверждали что программисты - рабочие профессии.
Это называется запыздився  :D
   
Конечно не, потому как чуть выше утверждали что программисты - рабочие профессии.
Это называется запыздився  :D

Мне кажется, вы сами заигрались словечками. На программистов в ВУЗах не учат. Это удел курсов (справа от курсов водителей транспортных средств), в лучшем случае - училищ/техникумов (чуть левее от бурсы машинистов ж/д транспорта).
   
На программистов в ВУЗах не учат. Это удел курсов

Да!
Курсов.
Трехмесячных   :gigi:
Выше по ветке Бяка как раз пишет что ждала три месяца пока ей с нуля рабочего выучат на программиста  :laugh:
   
Мне кажется, вы сами заигрались словечками. На программистов в ВУЗах не учат. Это удел курсов (справа от курсов водителей транспортных средств), в лучшем случае - училищ/техникумов (чуть левее от бурсы машинистов ж/д транспорта).
За один крок до єресі, що й математика програмістам не потрібна.
   
Ага, давайте уже тащите в ветку любимый говноменеджерами уничижительный термин "кодер"  :gigi:
   
А зараз на чому спеціалізуєтесь? Які технології?
Пане Bmx, можна не на ви. Зараз kotlin/java

що й математика програмістам не потрібна.
Абсолютно!
   
За один крок до єресі, що й математика програмістам не потрібна.

Дивлячись яка.
99% не потрібно.
Необхідна по факту лише трохи теорії множин і дискретної математики.
   
мій племінник має 90 штук в місяць
йому 24 роки
і стогне, що мало  :facepalm:
   
Тада....я в черзі на норм. програмістів простояла 3 місяці  :weep:
как же это радует епт
   
мій племінник має 90 штук в місяць
йому 24 роки
і стогне, що мало  :facepalm:
В євро чи доларах?
   
Пане Bmx, можна не на ви. Зараз kotlin/java

Абсолютно!
у меня иногда складывается впечатление, что мы своими разговорами на фупе сильно подняли престиж простой специальности математика, которая настолько несчастна, что даже имеет особую поддержку государстаа. И в этом году дети сначала подавали заявы на математику в вузы а потом уже на прикладную математику и иже с ними
   
мій племінник має 90 штук в місяць
йому 24 роки
і стогне, що мало  :facepalm:
Пан Гаррі, передайте йому що він уху їв. 2500 баксів на місяць у 24 роки - про таке бабло можна лише мріяти у Лондоні.
Я в 24 мав 500 долларів, а в 23 - 100  :laugh:
   
От що вірус робить.
до чого тут вірус? Це просто гетьманцов з інвестняньою туди ще не добрався.
   
у меня иногда складывается впечатление, что мы своими разговорами на фупе сильно подняли престиж простой специальности математика, которая настолько несчастна, что даже имеет особую поддержку государстаа. И в этом году дети сначала подавали заявы на математику в вузы а потом уже на прикладную математику и иже с ними
Я б не перебільшував вплив знання математики на пайку рису, але є факт що в колах математиків тусять всякі жопомиї і гребці на галерах, які допоможуть влаштуватись молоді.
   
Пан Гаррі, передайте йому що він уху їв. 2500 баксів на місяць у 24 роки - про таке бабло можна лише мріяти у Лондоні.
Я в 24 мав 500 долларів, а в 23 - 100  :laugh:

такі часи були 20 років тому.
твоя правда.
   
у меня иногда складывается впечатление, что мы своими разговорами на фупе сильно подняли престиж простой специальности математика, которая настолько несчастна, что даже имеет особую поддержку государстаа. И в этом году дети сначала подавали заявы на математику в вузы а потом уже на прикладную математику и иже с ними
А, це в тебе дані Міносвіти про традиційно нульову популярність математики та фізики - "піздьож" - тому що не збігаються з твоїми особистими спостереженнями.
   
Пан Гаррі, передайте йому що він уху їв. 2500 баксів на місяць у 24 роки - про таке бабло можна лише мріяти у Лондоні.
Я в 24 мав 500 долларів, а в 23 - 100  :laugh:

та я йому також говорю, що ухуїв
і він ще працює звідки захоче
   
Пан Гаррі, передайте йому що він уху їв. 2500 баксів на місяць у 24 роки - про таке бабло можна лише мріяти у Лондоні.
Я в 24 мав 500 долларів, а в 23 - 100  :laugh:
90000 - це десь 3300.
Але у софтсерві вище вже дуже важко. Хіба з проектом дуже повезе. Там кузніца кадрів, і всі проекти на конвейері.
   
та я йому також говорю, що ухуїв
і він ще працює звідки захоче
Не розуміють свого щастя :(

Але нічого, як тіко фоп здохне - айті ой.

90000 - це десь 3300.
:facepalm: я в фунти конвертую
   
Товариш на Софті із самого початку.
архітект зараз. (можу в термінології помилитися :))
10 тищ долара "чистими" у нього.
у Львові.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія