Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Львів'янка Зоряна Богдан - найгарніша мама Європи

Конкурс відбувся у Талліні в кінці вересня. 40-річна Зоряна - мама чотирьох синів.  ;)
Я б і не знала про це, але вчора мені передали від Зоряни вітання (працювала у мене у відділі багато років). Власне і розповіли про перемогу у конкурсі.
Дуже приємна людина, добра і навіть після перемоги у конкурсі не зазналася. Я її не бачила 13 років, але впродовж цього часу регулярно вітає мене.
Те, що перемогла - не дивно, бо її краса - непересічна: висока, фігура така була, що мені жінці відвести погляд було важко. (Люблю красу).
Правда, на тих знимках, що в неті - я практично її не пізнаю - ледь-ледь. Але то не важливо, головне, що перемогла!



Зоряні - щасливого життя і залишатися назавжди красунею і такою приємною. (Може десь прочитає  :) )
   
"знимках"...  :facepalm1:
буде ними "пичкати"...  :girl_were:
   
Лєнка  :love:



   
Показати зображення...
Показати зображення...
О, дякую за знимки.  :) На них пізнаю. Нижня особливо виразна. Зоряна з юності мала свій власний шарм і стиль. Не маючи великих коштів - була завжди вбрана стильно і зі смаком. Вміла дібрати собі строї, не ганяючись за крутими брендовими шмотками. 
   
О, дякую за знимки.  :) На них пізнаю. Нижня особливо виразна. Зоряна з юності мала свій власний шарм і стиль. Не маючи великих коштів - була завжди вбрана стильно і зі смаком. Вміла дібрати собі строї, не ганяючись за крутими брендовими шмотками. 
Последняя  много Фотошопа, имхо. Первая жизненная
   
"знимках"...  :facepalm1:
буде ними "пичкати"...  :girl_were:


Саме на знимках, а не на фотках тощо. Галичанам переходити на покруч, щоби Вам догодити ?
   
Саме на знимках, а не на фотках тощо. Галичанам переходити на покруч, щоби Вам догодити ?

то балакайте на своєму містечковому діалекті десь там
а бажаєте щоб вас розуміли тут, то вживайте літературну мову, перевіряйте діалектизми словниками
   
Файні знимки!
Кацапи можуть іти до дупи :)
   
Мама тренована, а от дітлахи таке враження трохи переїдають  ;)
   
Саме на знимках, а не на фотках тощо. Галичанам переходити на покруч, щоби Вам догодити ?

Тоді вже на світлинах.
   
 (tu)
   
Тоді вже на світлинах.
Так, шуша, то дуже правильно, але як на мене аж за дуже літературно і офіційно. А знимка, так як фотка... :)
В Галичині масово вживається слово знимка і ніколи раніше не чути було слово "світлина", хоч воно дуже гарне і вартує вжитку.
Проте проблема в тому, що дехто не хоче збагачувати мову синонімами, а навпаки тулити нашу перлинку ближче до кацапської.

От читаємо: У вівторок, 10 серпня, в історико-культурному заповіднику «Нагуєвичі» відкриють виставку «Магія галицької знимки»

161 уродини Івана Франка; знимка 1913 року
https://zbruc.eu/node/69988  Збруч, до речі, дуже авторитетне видання. Рекомендую всім.

І з якого дива галичани мають відмовлятися від своєї вишуканої мови? Тому, що кацапи втовкли в голови декому своє?  :shuffle:
   
Мама тренована, а от дітлахи таке враження трохи переїдають  ;)
Дітлахи певно в тата вдалися.  :) Бо Зоряна завжди була витягнута як струна, щоч і не була захудою.
   
Галичани що, так і кажуть - "знЫмки"?
   
Гарна жіночка. А де вона зараз проживає?
   
Галичани що, так і кажуть - "знЫмки"?

А самое смешное, что это калька, прямая тупая калька с кацапской - «снимать» = «знімати». :)
   
Гарна жіночка. А де вона зараз проживає?
Та у Львові. Вулиці не скажу...   :rotate:

Наші жінки мають бути найгарнішими. Бережіть своїх, щоб гарно виглядали.  :)
   
Лєнка  :love:

Показати зображення...
Показати зображення...

Господи....в Елле - то просто жах. Якась бджіловодка.
   
Львів'янка Зоряна Богдан - найгарніша мама Європи
Східної Європи.
   
Саме на знимках, а не на фотках тощо. Галичанам переходити на покруч, щоби Вам догодити ?

Миклован на підтанцьовка у рапаножерки - та теж увесь час казиться, грамар-наці довбані :)))
p.s. хто дивився "Українську переозвучку" - "прошу стати до знимку".
Просто ті, хто не чув и і не говорить живою мовою роблять такі "цінні" зауваження. Бо неофіти.
   
Та у Львові. Вулиці не скажу...   :rotate:

Наші жінки мають бути найгарнішими. Бережіть своїх, щоб гарно виглядали.  :)
дякую, подумав, що вона колишня львів’янка)
   
А самое смешное, что это калька, прямая тупая калька с кацапской - «снимать» = «знімати». :)
кацапам калька з кацапської, полякам з польської - здєйньчє, гугл перекладач дає і український варіант.

Переклади слова або виразу "фотографія"
Частина мови   Переклад   Зворотний переклад   Частота
help_outline
Іменник
photo
знімок, фотографія
picture
відтворення, зображення, картина, фотографія, копія, мальовило
photograph
фотографія, фотознімок
   
А самое смешное, что это калька, прямая тупая калька с кацапской - «снимать» = «знімати». :)
:laugh:
Ви кацапи без своєї кацапії світу не уявляєте.

Ще трохи для невігласів: Галичина · На Львівщині для фотоархіву знимкують збережені стінописи й іконостаси авторства Сосенка.

Кліп знимкований ще восени 2019,
   
Галичани що, так і кажуть - "знЫмки"?
Так. Тверде "и".
   
А самое смешное, что это калька, прямая тупая калька с кацапской - «снимать» = «знімати». :)

ну то й що? Там ще "рахую"в сенсі "вважаю" часто кажуть,
теж калька) I що?
До речі, це ознака живої мови, яка намагається адаптувати іншомовні слова.
I взагалі. Не чіпляйтесь ви до людини))
   
та ж сама історія що із "пєрогамі"  :laugh:
   
а найгарніший тато львів'янин Андрій Богдан

   
та ж сама історія що із "пєрогамі"  :laugh:
зупа.
   
прямая тупая калька с кацапской - «снимать» = «знімати»
Саме так.
Або фотографувати, або фільмувати, в залежності від фото чи відео.
   
Мама тренована, а от дітлахи таке враження трохи переїдають  ;)
Гормональний вибух все поправить)
Мені фота сподобалась, органічно все.
Особливо колоритний набурмосений тіпочок
з пластирем на носі))
   
Східної Європи.
Та ні. Конкурс Мсс. Сх Європа був 15 вересня і здаєтьсяЗоряна там теж перемогла.
А це у Таллінніі
На этой неделе в Таллинне проходит международный конкурс красоты “Миссис Европа” — Mrs. Europe 2021. В Эстонию прибыли 13 участниц из разных европейских стран, включая Испанию, Бельгию, Болгарию и другие
   
Цікаво, що у Грінченка ЗНИМКА - це взагалі лестива жінка, підлиза.
І до речі, якщо в словниках немає такого слова в такому значенні, то його немає.
А ви триндіть далі.

Останнє редагування: 6 жовтня 2021 14:45:34 від Миклован
   
А самое смешное, что это калька, прямая тупая калька с кацапской - «снимать» = «знімати». :)
Зкацаплэни манкурты, бля. Перфекные попугаи. Сплошные полонизмы, русизмы и германизмы. Украинской мовы не больше 30% B-)
   
Господи....в Елле - то просто жах. Якась бджіловодка.

Так, В Елле хтось приколовся з Лєночки.

Це ж треба було постаратися так негарно сфотографувати привабливу жінку.
   
знимка гарне галичанське слово і зовсім не полонізм, польською то буде здієнче
   
Та ні. Конкурс Мсс. Сх Європа був 15 вересня і здаєтьсяЗоряна там теж перемогла.
А це у Таллінніі
На этой неделе в Таллинне проходит международный конкурс красоты “Миссис Европа” — Mrs. Europe 2021. В Эстонию прибыли 13 участниц из разных европейских стран, включая Испанию, Бельгию, Болгарию и другие
Я прочитав написа на фотці.
Було б написано місіс юніверз, я так би і сказав.
   
:laugh:
Ви кацапи без своєї кацапії світу не уявляєте.

Ще трохи для невігласів: Галичина · На Львівщині для фотоархіву знимкують збережені стінописи й іконостаси авторства Сосенка.

Кліп знимкований ще восени 2019,

Нужно для Вас и вам подобных открыть специальные дурдома. :) Была здесь такая Врода… ну ГБГ… :)
   
ну то й що? Там ще "рахую"в сенсі "вважаю" часто кажуть,
теж калька) I що?
До речі, це ознака живої мови, яка намагається адаптувати іншомовні слова.
I взагалі. Не чіпляйтесь ви до людини))

Это означает банальную неграмотность, замешанную на чувстве собственного превосходства. :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія