Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Теорема Вовчика

Re: Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця України поступається інтелектуальному розвитку россійськомовного мешканця на 20 - 45 відсотків.
Спростування теореми.
У нашому селі (середнє Побужжя)  мешкав один усскоізичний. За все життя так і не навчився розмовляти українською.
"Слонце ", "мьосяц".
Це через високий "інтелектуальний розвиток"?
ПС.  А що таке "повсякденне життя"?
   
Re: Теорема Вовчика

Барс, спокойно .. Вы классный

Не треба мене хвалити.
Краще скинь в приват всі свої інші ніки ;)
   
Re: Теорема Вовчика
dig

Воно й видно  :D ...   ще ні одної теми толкової від тебе не бачила на  ФУПі ... 
Ну і,  як правило, толкові  мужики бобилями не ходять  ;)
Как раз наоборот, толковые в "брак" не влазят! Хорошее дело браком не назовут :))
   
Re: Теорема Вовчика
dig

Спростування теореми.
У нашому селі (середнє Побужжя)  мешкав один усскоізичний. За все життя так і не навчився розмовляти українською.
"Слонце ", "мьосяц".
Це через високий "інтелектуальний розвиток"?
ПС.  А що таке "повсякденне життя"?
Говорить на суржике - не признак интеллекта !
   
Re: Теорема Вовчика

Как раз наоборот, толковые в "брак" не влазят! Хорошее дело браком не назовут :))

Ти сам того не розуміючи спростував вовкіну теорему :laugh:
А шлюбом?
   
Re: Теорема Вовчика

я гениален

на ХВУПі е лише один ГЕНІЙ :punish:
і це е КРОКОДИЛ :punish:
   
Re: Теорема Вовчика

Контрприклад до теореми - а  давайте порівняємо два міста Львів і Кривий Ріг, обоє мають приблизно  однакову кількість населення, одне майже україномовне а інше майже узкоязике..  в першому чомусь  купа культурних діячів, художники письменники,  науковці  а в другому тільки глисти і Зебiл. 

В плані інтелектуального розвику Кривий ріг  дотягує до коломиї, камянця подільського чи мукачево

там де більність узкоязиких там депресія, деградація і стрімке виродження
   
Re: Теорема Вовчика

Контрприклад до теореми - а  давайте порівняємо два міста Львів і Кривий Ріг, обоє мають приблизно  однакову кількість населення, одне майже україномовне а інше майже узкоязике..  в першому чомусь  купа культурних діячів, художники письменники,  науковці  а в другому тільки глисти і Зебiл. 

В плані інтелектуального розвику Кривий ріг  дотягує до коломиї, камянця подільського чи мукачево

там де більність узкоязиких там депресія, деградація і стрімке виродження
(tu)
ЗІ ВИ були у Кривому Розі? Не дотягує він ні до Коломиї, ні до Камянця, може до Мукачево, давно там не була
   
Re: Теорема Вовчика

(tu)
ЗІ ВИ були у Кривому Розі? Не дотягує він ні до Коломиї, ні до Камянця, може до Мукачево, давно там не була

правильно читати  не дотягує, уже не можу виправити

був..місце  де час зупинився і нічого не відбувається... морок
   
Re: Теорема Вовчика

Вторая тема, где пишу: Владимир. Вы дятел.

Смайл нужно уже делать этого содержания.
Счас бы пригласили его поплавать?)
Я б пригласила. И якорь ему в трусы (шутка, если что).
   
Re: Теорема Вовчика

Гонсалес и Юла проиллюстрировали еффеект Данинга Крюгера...))
   
Re: Теорема Вовчика

Счас бы пригласили его поплавать?)
Я б пригласила. И якорь ему в трусы (шутка, если что).

Все. Я уже это представил. Как ты оттягиваешь ему трусы...)
   
Re: Теорема Вовчика

правильно читати  не дотягує, уже не можу виправити

був..місце  де час зупинився і нічого не відбувається... морок
Саме так, застій і жах
   
Re: Теорема Вовчика

Гонсалес и Юла проиллюстрировали еффеект Данинга Крюгера...))

одним із проявів ефекту ДК є ситуація коли поцієнт не в тему посилається на ДК..

особливо коли це узкоязикий поц, який підтримує слова уйобка що узкоязикі розумніші за україномовних
   
Re: Теорема Вовчика

одним із проявів ефекту ДК є ситуація коли поцієнт не в тему посилається на ДК..

особливо коли це узкоязикий поц, який підтримує слова уйобка що узкоязикі розумніші за україномовних

Понимаешь, я никогда не стану сравнивать Кривой Рог и Львов ввиду того, что это абсолютно разные по специфике города. Они похожи примерно так же, как вокзал и электростанция.

   
Re: Теорема Вовчика

одним із проявів ефекту ДК є ситуація коли поцієнт не в тему посилається на ДК..

особливо коли це узкоязикий поц, який підтримує слова уйобка що узкоязикі розумніші за україномовних

Цитату в студию
Где я поддерживаю.
   
Re: Теорема Вовчика

Запахло смаленою ваткою  :weep:
   
Re: Теорема Вовчика

на ХВУПі е лише один ГЕНІЙ :punish:
і це е КРОКОДИЛ :punish:
Да! ДА! Но НЕТ!
   
Re: Теорема Вовчика

Цю теорему виводили і захищали в Москві ще з 19 століття. В результаті у другій половині 20 століття вся наукова і топова художня література була російською, нормальні журнали російською, у престижний вуз в будь-якому місті іспити тільки російською. Інтернаціоналізм як різновид фашизму. Колоніальна політика коротше. Нічого, виправимо. Прибалти зараз гарно виправляють ситуацію, білоруси навпаки, все просрали, ми щас трошки задню  включимо з Вовчиком, але думаю це до весни.
   
Re: Теорема Вовчика

Цю теорему виводили і захищали в Москві ще з 19 століття. В результаті у другій половині 20 століття вся наукова і топова художня література була російською, нормальні журнали російською, у престижний вуз в будь-якому місті іспити тільки російською. Інтернаціоналізм як різновид фашизму. Колоніальна політика коротше. Нічого, виправимо. Прибалти зараз гарно виправляють ситуацію, білоруси навпаки, все просрали, ми щас трошки задню  включимо з Вовчиком, але думаю це до весни.

ситуація 19 ст. сладся можливим тому що перед тим коцапи придушили все інтелектуальне що було в Україні
в 18 стілітті все було навпаки, вся еліта сиділа в києві, коцапи загнобили києво-могилянську академію, перевезли всіх хто вмів читатиі писати в московію а хто не хотів  відправили в тобольськ, в кращому випадку

а через 200 років вилазить якийсь  виблядок, якесь тупе узкоязике чмо, і розказує хто розумніший, під оплески йому подібного інтелектуального узкоязикого бидла
   
Re: Теорема Вовчика

Понимаешь, я никогда не стану сравнивать Кривой Рог и Львов ввиду того, что это абсолютно разные по специфике города. Они похожи примерно так же, как вокзал и электростанция.

то що він порівнює україномовних і узкоязких ти допускаєш, а культурне місто і бомжатник ти не хочеш порівнювати  бо це анулює його терему

я  порівнюю людей,  а не міста

так от, в твоїх поняттях, львів і КР  це як картина галерея і електростанція

тим більше що в львові і вокзал і електростанція з'явилися набагато раніше ніж у КР
   
Re: Теорема Вовчика

то що він порівнює україномовних і узкоязких ти допускаєш, а культурне місто і бомжатник ти не хочеш порівнювати  бо це анулює його терему

я  порівнюю людей,  а не міста

так от, в твоїх поняттях, львів і КР  це як картина галерея і електростанція

тим більше що в львові і вокзал і електростанція з'явилися набагато раніше ніж у КР

Спор с тобой бесполезен.
И не потому что ты украиноговорящий, а потому что ты глупый. Эти вещи не взаимосвязаны. Гонта и Слав намного умнее тебя, хотя возможно их образование хуже твоего.
   
Re: Теорема Вовчика

Спор с тобой бесполезен.
И не потому что ты украиноговорящий, а потому что ты глупый. Эти вещи не взаимосвязаны. Гонта и Слав намного умнее тебя, хотя возможно их образование хуже твоего.

в даному контексті головне що я не глупее тебе  :D
   
Re: Теорема Вовчика

Цю теорему виводили і захищали в Москві ще з 19 століття. В результаті у другій половині 20 століття вся наукова і топова художня література була російською, нормальні журнали російською, у престижний вуз в будь-якому місті іспити тільки російською. Інтернаціоналізм як різновид фашизму. Колоніальна політика коротше. Нічого, виправимо. Прибалти зараз гарно виправляють ситуацію, білоруси навпаки, все просрали, ми щас трошки задню  включимо з Вовчиком, але думаю це до весни.
А Ви в той час який журнал виписували- "Крокоділ" чи "Перець"??
   
Re: Теорема Вовчика

Мій дідусь виписував Перець. Але це виключення з правил. Українську гумореску перекласти на кацівську неможливо.
Не було україномовних аналогів Вокруг света, Автомобилист, Юний тєхнік, Моделист-конструктор. Навмисно не було.

Останнє редагування: 11 серпня 2019 12:35:51 від Rocket_Ua
   
Re: Теорема Вовчика

україномовного мешканця Дніпра?
8-)
Це, мабуть, річки?
   
Re: Теорема Вовчика

Мій дідусь виписував Перець. Але це виключення з правил. Українську гумореску перекласти на кацівську неможливо.
Наведіть україномовні аналоги Вокруг света, Автомобилист, Юний тєхнік, Моделист-конструктор.
Нажаль на той час не було....тоді за кордон випускали тільки правєрєних развєдчиків тіпа Сєнкєвіча, а наші в ту когроту ізбраних не входили...
П.С. А може Ваш дідо ще й О.Вишню читав? Та й того кацапи поламали в лагєрях....
П.П.С. А як Вам була рубрика "Пригоди Перченяти"?
   
Re: Теорема Вовчика

Якщо не довів теорему - балабол. У вченому світі за таке і на пєро можуть посадити.
   
Re: Теорема Вовчика

К статі- кацапи нашу мудру гумореску називають загранічним словом "анєкдот", що само по собі вже брєд... Гумореска ближче до "прітчі", але в гуморі..
   
Re: Теорема Вовчика

Я коли після школи до вузу вступав, то здавав 3 іспити. Виключно російською. Всі 3. Вуз український. Другий іспит - вся абітура зайшла в кафедральну аудіторію. Зайшли преподи, відкрили конверт. Читають: Тєма сачінєнія: ... Пушкіна.
От чого не Шевченка, чи Лесі Українки, чи хоча б на худий кінець якогось Шекспіра чи Дюма, а Пушкіна? Вуз то український.
   
Re: Теорема Вовчика

Нажаль на той час не було....тоді за кордон випускали тільки правєрєних развєдчиків тіпа Сєнкєвіча, а наші в ту когроту ізбраних не входили...
П.С. А може Ваш дідо ще й О.Вишню читав? Та й того кацапи поламали в лагєрях....
П.П.С. А як Вам була рубрика "Пригоди Перченяти"?
Так, мені тоді було 5 - 15 років, дуже любив цей журнал. Він був одним із фундаментальних для формування світогляду.
   
Re: Теорема Вовчика

Я коли після школи до вузу вступав, то здавав 3 іспити. Виключно російською. Всі 3. Вуз український. Другий іспит - вся абітура зайшла в кафедральну аудіторію. Зайшли преподи, відкрили конверт. Читають: Тєма сачінєнія: ... Пушкіна.
От чого не Шевченка, чи Лесі Українки, чи хоча б на худий кінець якогось Шекспіра чи Дюма, а Пушкіна? Вуз то український.
Я вчився в українській школі (вона була під патронатом колхоза) й вчився дуже добре, то коли поступив в тєхнікум, то для мене була дуже велика проблєма матєматіка, фізика та інші негуманітарні предмети, які там викладали па русски... Ісключєнієм стала Хімія, і то, мабудь тому, що там в основному латина..
   
Re: Теорема Вовчика

У повсякденному житті та за рівнозначних умов інтелектуальний розвиток україномовного мешканця України поступається інтелектуальному розвитку россійськомовного мешканця на 20 - 45 відсотків.
Ага тільки долбоьоби расєйськогаварящіє, привели війну до себе, а дурні україномовні, не звали хуйла...
Я проживав довгий час серед україномовних і зараз проживаю серед расейськогапящих, то можу сказати, що дуже відрізняються...
Расєйськоговарящиє , як на мене тупіші і безкультурніші, не всі але більшість...
Вони нічого свого не знають, ні історії, про культуру взагалі промовчу, для них бабло на першому місці і пох. все, про якусь там духовність, можна забути...
Стають дикунами...
Тому для того, щоб порівнювати, то потрібно прожити, хоч із десяток років , між ними, а потім пиз..ти.

   
Re: Теорема Вовчика

Так, мені тоді було 5 - 15 років, дуже любив цей журнал. Він був одним із фундаментальних для формування світогляду.
Я от досі пам'ятаю один з коміксів про перченятка, де була фраза- "Мокрому дощ не страшний!" В ті часи в "Кракаділє" коміксів не було по замовчуванню... Мені сьогодні навіть страшно уявити як петляли ті редактори з художниками.... Карикатури та малюнки покійного Арутянця залишаться зі мною на всю оставшеюся жисть...
   
Re: Теорема Вовчика

Ага тільки долбоьоби расєйськогаварящіє, привели війну до себе, а дурні україномовні, не звали хуйла...
Я проживав довгий час серед україномовних і зараз проживаю серед расейськогапящих, то можу сказати, що дуже відрізняються...
Расєйськоговарящиє , як на мене тупіші і безкультурніші, не всі але більшість...
Вони нічого свого не знають, ні історії, про культуру взагалі промовчу, для них бабло на першому місці і пох. все, про якусь там духовність, можна забути...
Стають дикунами...
Тому для того, щоб порівнювати, то потрібно прожити, хоч із десяток років , між ними, а потім пиз..ти.
Ну, справедливості раді відмітимо, що й україномовні не цураються бабла... Хотя би той клятий бурштин взяти- знають же падлюки що СВОЮ землю розоряють, але....
   
Re: Теорема Вовчика

Ну, справедливості раді відмітимо, що й україномовні не цураються бабла... Хотя би той клятий бурштин взяти- знають же падлюки що СВОЮ землю розоряють, але....

де тут справедливість  - вони ж самі копають а не хуйло кличуть копати.. а узкоязикі так боялися україської мови що покликали коцапів, тепер пишуть опуси як вони успішно карають гвалтівників, і в той же час воюють проти українців

і цим ідіотам  тупий ТС приписує  більший інтелект?

щось його давно нема, може то його ополченці в лайні втопили, тривожно
   
Re: Теорема Вовчика

журнали Перець, Всесвіт, Барвінок, Малятко, деякі газети, які видавалися українською мовою  підримували жевріючий український вогник і   вбивали цвяхи в домовину ссср

а не видавати не можна було тому що декларувався небачений розквіт українського народу в ссср, тому фільтрували дебілізували, садили головних редакторів, коротича в москву перетягнули

а  потім тупі укроси розказують що вони розумніші
   
Re: Теорема Вовчика

де тут справедливість  - вони ж самі копають а не хуйло кличуть копати.. а узкоязикі так боялися україської мови що покликали коцапів, тепер пишуть опуси як вони успішно карають гвалтівників, і в той же час воюють проти українців

і цим ідіотам  тупий ТС приписує  більший інтелект?

щось його давно нема, може то його ополченці в лайні втопили, тривожно
(tu)
   
Re: Теорема Вовчика

Не треба мене хвалити.
Краще скинь в приват всі свої інші ніки ;)

Ники - Наффи, Вятка и тд. :D
   
Re: Теорема Вовчика

Какой то клован придумал тезис а теперь ищет доказательства высасывая из пальца своего личного опыта.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія