Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

а можна перелік хоча б 1%? B-)

Все ніяк не вгамуєшься, школота :=V
Ну і як тепер, після мого 8и годинного мовчання, хто саме скаче?
Можеш не відповідати, все з тобою ясно.
Це в тебе сверблячка в дупі, або синдром пінгуіна :lol:
   
Все ніяк не вгамуєшься, школота :=V
Ну і як тепер, після мого 8и годинного мовчання, хто саме скаче?
Можеш не відповідати, все з тобою ясно.
Це в тебе сверблячка в дупі,і або синдром пінгуіна :lol:
о як агресія поперла! заперечити по суті не маєш чим, от і бісишся!  :lol:
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

тому і маю категоричні підстави
Не маєте. 90% глюків - це неякісне залізо, косорука збірка компа, неоновлений БІОС, етц.
Все це призводить до глюків і на пінгвінах, і на хакінтошах.

Скільки разів вже зтикався з отакими викриками, вінда глючить, а на убунті саєпісь.
А коли таки діло цілком логічно доходило до "розтину", то й були встановлені вельми стандартні речі.
Краснооке чудо в пір'ях заманалося ребутами вінди при програванні відео чи в іграшках, наслухалося  вересків "вінда масдай!", встановило убунту і глюки щезли.
Тимчасово. Потім те саме почалося й на убунті.
В отакому стані й попав до мене комп.

За фактом там був пекельний песець.
Комп з моменту придбання і на протязі трьох років жодного разу навіть не відкривався. Там хіба що щурі кубло не влаштували. Жменя дохлих прусаків - це найпривабливіший вміст з переліку.
Вінда при програванні відео чи в іграх вмикає апаратне прискорення через відяху, відясі жарко - система в ребут.

Поставили убунту, драйвери на відяху ніхто не ставив, все декодування відео - через проц. Тому теж було непереливки, але, задушений тротлінгом, якось там ворушився.
Дожили до того, що вимикатися вже почав БП через перегрів.

Отоді вже привезли "пацієнта" до мене.
   
Не маєте. 90% глюків - це неякісне залізо, косорука збірка компа, неоновлений БІОС, етц.
Все це призводить до глюків і на пінгвінах, і на хакінтошах.

Скільки разів вже зтикався з отакими викриками, вінда глючить, а на убунті саєпісь.
А коли таки діло цілком логічно доходило до "розтину", то й були встановлені вельми стандартні речі.
Краснооке чудо в пір'ях заманалося ребутами вінди при програванні відео чи в іграшках, наслухалося  вересків "вінда масдай!", встановило убунту і глюки щезли.
Тимчасово. Потім те саме почалося й на убунті.
В отакому стані й попав до мене комп.

За фактом там був пекельний песець.
Комп з моменту придбання і на протязі трьох років жодного разу навіть не відкривався. Там хіба що щурі кубло не влаштували. Жменя дохлих прусаків - це найпривабливіший вміст з переліку.
Вінда при програванні відео чи в іграх вмикає апаратне прискорення через відяху, відясі жарко - система в ребут.

Поставили убунту, драйвери на відяху ніхто не ставив, все декодування відео - через проц. Тому теж було непереливки, але, задушений тротлінгом, якось там ворушився.
Дожили до того, що вимикатися вже почав БП через перегрів.

Отоді вже привезли "пацієнта" до мене.
Наведений випадок зовсім нерепрезентативний. Ще й не таке бачив. :laugh:
Мене таким не здивуєш.
   
это говорит о том, что практически любой необходимый функционал доступен пользователю
кількість пакетів про функціонал пакету не говорить
   

отут бачте про патенти?
   
Показати зображення...
отут бачте про патенти?
&?
Он яблуко хотіло паралелепіпед запатентувати!
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

Наведений випадок зовсім нерепрезентативний. Ще й не таке бачив. :laugh:
Мене таким не здивуєш.

Найпоширеніша проблема - синька вінди на рівному місці (за фактом - на дискових операціях).
Встановлення ніксів теж зненацька допомагало. З тої ж причини.
Бо драйвери на чіпсет мамки ніхто й не чесався ставити, і хард замість паспортних UDMA 100/133 пахав у кращому випадку на UDMA 33, якщо й не взагалі на PIO.
З включеним "ручним гальмом", зате без глюків.

Хоча всієї проблеми - глянути СМАРТ харда та побачити там UDMA CRC Error count - OVER 9000!!11, замінити IDE-кабель та й працювати далі.
   
&?
Он яблуко хотіло паралелепіпед запатентувати!
запатентувало?
   
Найпоширеніша проблема - синька вінди на рівному місці (за фактом - на дискових операціях).
Встановлення ніксів теж зненацька допомагало. З тої ж причини.
Бо драйвери на чіпсет мамки ніхто й не чесався ставити, і хард замість паспортних UDMA 100/133 пахав у кращому випадку на UDMA 33, якщо й не взагалі на PIO.
З включеним "ручним гальмом", зате без глюків.

Хоча всієї проблеми - глянути СМАРТ харда та побачити там UDMA CRC Error count - OVER 9000!!11, замінити IDE-кабель та й працювати далі.
щось не то...
   
Слышьте гоблины

Лучше помогите по вопросу темы человеку

Устроили вечный срач понимаешь
   
Слышьте гоблины

Лучше помогите по вопросу темы человеку

Устроили вечный срач понимаешь
а чим ще мона помогти? клієнт чекає на супорт від мікром"яких.
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

Слышьте гоблины

Обідню глухим та сліпим двічі не служать.
Питання топікстартера вирішили ще на першій сторінці.
Не заважай флудити.
 :D
   
90% глюків - це неякісне залізо, косорука збірка компа, неоновлений БІОС, етц.

для того, чтобы винда не глючила, необходимо минимум процентов 25-30 машинного времени тратить на ее обслуживание. В линуксе мои затраты равны нулю. И железо там не причем
   
ok, x1 carbon 2nd gen
КРАТКИЕ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
Экран 14″ 2560×1440 IPS
Процессор Intel Core i7-4600U 2(4)X2.1-3.3GHz
Оперативная память 8Gb DDR3-1600
Жесткий диск 256Gb SSD
самостоятельно линукс не поставлю :(
потому как, вообще, в этом полный 0

виндовс был установлен производителем? Именно десятка?

P.S.  к любой работе над файловой системой необходимо подготовиться (слить куда-нибудь в надежное место информацию с компа и т.п.)

Останнє редагування: 28 січня 2019 01:21:36 від Olegik
   
кількість пакетів про функціонал пакету не говорить

одного пакета не говорит. Но намекает, что практически любая задача на этой ОС имеет конкретное решение. И очень часто оно более качественно, чем в "стандартных" прогораммах под виндовс
   
для того, чтобы винда не глючила, необходимо минимум процентов 25-30 машинного времени тратить на ее обслуживание
:lol:
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

для того, чтобы винда не глючила, необходимо минимум процентов 25-30 машинного времени тратить на ее обслуживание.

Деталізуєте?
Бо я з регулярних (ну десь раз на місяць) процедур проганяю хіба що speedyfox, щоб дефрагментнути SQLite-бази бравзерів та мессенджерів.
   
одного пакета не говорит. Но намекает, что практически любая задача на этой ОС имеет конкретное решение. И очень часто оно более качественно, чем в "стандартных" прогораммах под виндовс
щось я почав підозрювати, що ви навіть не знаєте про ті "рюшечки", за які специ викладають живі гроші
   
Деталізуєте?
Бо я з регулярних (ну десь раз на місяць) процедур проганяю хіба що speedyfox, щоб дефрагментнути SQLite-бази бравзерів та мессенджерів.

дефрагментация - раз в неделю, хотя бы. Оптимизация реестра, но это очень факультативно - потому как можно сломать систему, т.е. для рядового юзера очень рискованно. Антивирусные проверки, желательно раз в день...
   
щось я почав підозрювати, що ви навіть не знаєте про ті "рюшечки", за які специ викладають живі гроші

когда устанавливаете какой-либо софт, остановитесь на пару минут - ознакомтесь с лицензионным соглашением, а не как обычно...
P.S. Ни разу в жизни не видел юзера Ворда, который использовал его возможности хотя бы на половину. Самый характерный пример: использование стилей при создании и оформлении нового документа.
   
когда устанавливаете какой-либо софт, остановитесь на пару минут - ознакомтесь с лицензионным соглашением, а не как обычно...
P.S. Ни разу в жизни не видел юзера Ворда, который использовал его возможности хотя бы на половину. Самый характерный пример: использование стилей при создании и оформлении нового документа.
я в ньому займався і ще буду займатись великими документами, книгами та дисертаціями, з усім апаратом, як ви розумієте. Використовую на 95%, включно з макросами та OLE. Є питання? Розкажу
   
дефрагментация - раз в неделю, хотя бы. Оптимизация реестра, но это очень факультативно - потому как можно сломать систему, т.е. для рядового юзера очень рискованно. Антивирусные проверки, желательно раз в день...

А в линуксе такого нет.
   
дефрагментация - раз в неделю, хотя бы. Оптимизация реестра, но это очень факультативно - потому как можно сломать систему, т.е. для рядового юзера очень рискованно. Антивирусные проверки, желательно раз в день...
на якій версії вінди ви зупинились. Зараз ці завдання виконуються за розкладом автоматично
   
на якій версії вінди ви зупинились. Зараз ці завдання виконуються за розкладом автоматично
ото краще не ганьбитися з цією автоматикою.
на дворі 2019 рік! Sic!
а "журналізована" файлова система від мікрософта все ще потребує дефрагментації.
це - раз.
будь-яка дискова операція сторонньої програми(процесу)з логічним диском під час дефрагментації запускає її з нуля. нафіг мені таке щастя?
це-два.
реєстр. можна довго говорити.
це-три.
   
ото краще не ганьбитися з цією автоматикою.
на дворі 2019 рік! Sic!
а "журналізована" файлова система від мікрософта все ще потребує дефрагментації.
це - раз.
будь-яка дискова операція сторонньої програми(процесу)з логічним диском під час дефрагментації запускає її з нуля. нафіг мені таке щастя?
це-два.
реєстр. можна довго говорити.
це-три.
ви нічого не знаєте про вінду. Це не дивно, якщо працювати в ній годину на місяць. Це раз, два і три
   
ви нічого не знаєте про вінду. Це не дивно, якщо працювати в ній годину на місяць. Це раз, два і три
просто спростуйте вказані твердження.
   
Re: фзв виндовс 10, 1809, сповіщення є, проте коли пробую

дефрагментация - раз в неделю, хотя бы.
1. SSD зара коштують копійки, 240 гіг - трохи більше штуки гривень. Під систему - з головою. Знімає питання дефрага повністю.
2. Дефраг звичайного харда реально потрібний тільки при регулярному активному інсталі/деінсталі жирних ігрух чи програмних пакетів. Коли ж набір софта усталений - вистачить періодичного дефрага SQLite-баз браузерів та мессенджерів.
Антивирусные проверки, желательно раз в день...
Це хіба якщо кров з дупи треба сидіти під адмінським акком.
А так - один раз поставив увесь необхідний софт, налаштував системні політики, повирубав авторани, заборонив VBS-скріпти офісу, налаштував банерорізку, етц... А далі антивірь з системними правами тихенько перевіряє те, що юзер під акком звичайного користувача тяга з нету.

Я на домашніх компах навіть пароль від адмінського аккаунта не пам'ятаю (записаний у дежурний нотатник), бо потреба у ньому виникає ну можливо раз на місяць, коли тре щось заінсталити.
Окремо на ВМВарі розгорнута убунта для банківських/фінансових питань.
І все паше чудово роками. Реінстал бува в основному через апгрейд або заміну хардів. Знайомі зараз активно на ССДхи перелазять.

   
просто спростуйте вказані твердження.
раз - потребує
два - ні
три - що?

чотири - треба мати дуже фрагментований розділ, щоб його оптимізація дала виграш швидкості 2-3%. Бувають і унікуми, в яких на системному розділі лише декілька мегабайт вільних. Але в таких умовах фрагментує і лінукс
   
1. SSD зара коштують копійки, 240 гіг - трохи більше штуки гривень. Під систему - з головою. Знімає питання дефрага повністю.
2. Дефраг звичайного харда реально потрібний тільки при регулярному активному інсталі/деінсталі жирних ігрух чи програмних пакетів. Коли ж набір софта усталений - вистачить періодичного дефрага SQLite-баз браузерів та мессенджерів.
Це хіба якщо кров з дупи треба сидіти під адмінським акком.
А так - один раз поставив увесь необхідний софт, налаштував системні політики, повирубав авторани, заборонив VBS-скріпти офісу, налаштував банерорізку, етц... А далі антивірь з системними правами тихенько перевіряє те, що юзер під акком звичайного користувача тяга з нету.

Я на домашніх компах навіть пароль від адмінського аккаунта не пам'ятаю (записаний у дежурний нотатник), бо потреба у ньому виникає ну можливо раз на місяць, коли тре щось заінсталити.
Окремо на ВМВарі розгорнута убунта для банківських/фінансових питань.
І все паше чудово роками. Реінстал бува в основному через апгрейд або заміну хардів. Знайомі зараз активно на ССДхи перелазять.
1. SSD - зовсім не копійки. за це бабло краще взяти 2+тер. на ноуті взагалі не смішно.
2.  у мене купа всякої інфи гуляє туди-сюди, і браузери в засиранні займають 10%.
3. І це юзер-френдлі система? це рівень навіть не просунутого юзера, а середньої паскудності адміна, щоб грамотно було.
4.Хороший антивір - це +гроші регулярно. тіпа кабедьного тб.
5. Ну і ще брандмауер прикрутити-сконфігурити. + ті ж самі гроші, що й на антивірус.
   
раз - потребує
два - ні
три - що?

чотири - треба мати дуже фрагментований розділ, щоб його оптимізація дала виграш швидкості 2-3%. Бувають і унікуми, в яких на системному розділі лише декілька мегабайт вільних. Але в таких умовах фрагментує і лінукс
1. Найуха?
2. Пруф?
3.  :facepalm: п.с. яблуко пропрієтарне якось чудово без цього сексу обходиться.
   
1. SSD зара коштують копійки, 240 гіг - трохи більше штуки гривень. Під систему - з головою. Знімає питання дефрага повністю.
2. Дефраг звичайного харда реально потрібний тільки при регулярному активному інсталі/деінсталі жирних ігрух чи програмних пакетів. Коли ж набір софта усталений - вистачить періодичного дефрага SQLite-баз браузерів та мессенджерів.
на моем рабочем компьютере винчестер 60 гигабайт мой личный. И компьютер собран из моих железяк разной степени старости. Если бы ждал что-то от государства, до сих пор была бы в пользовании Искра. Лет 10 назад за мной еще числилась, потом передали на другую кафедру B-)

P.S. такая ситуация практически у всех. Сейчас моя машинка на атлоне x3 с разблокированным 4-м ядром едва ли не самая мощнаяна кафедре

Останнє редагування: 28 січня 2019 22:38:28 від Olegik
   
1. Найуха?
2. Пруф?
3.  :facepalm: п.с. яблуко пропрієтарне якось чудово без цього сексу обходиться.
1. Файлові системи вінди та лінукса по різному записують файли
2. Ставте сімку і отримаєте пруф
3. ЩО?! Скажіть нарешті щось про реєстр крім самого невдоволення. Тільки не кажіть, що тисячі текстових конфігураційних файлів краще єдиної бази даних
   
я в ньому займався і ще буду займатись великими документами, книгами та дисертаціями, з усім апаратом, як ви розумієте. Використовую на 95%, включно з макросами та OLE. Є питання? Розкажу

у нас очень любят объекты ориджина вставлять. А они очень любят отваливаться :weep:
   
у нас очень любят объекты ориджина вставлять. А они очень любят отваливаться :weep:
від Electronic Arts?!
   
А так - один раз поставив увесь необхідний софт, налаштував системні політики, повирубав авторани, заборонив VBS-скріпти офісу, налаштував банерорізку, етц... А далі антивірь з системними правами тихенько перевіряє те, що юзер під акком звичайного користувача тяга з нету.

Я на домашніх компах навіть пароль від адмінського аккаунта не пам'ятаю (записаний у дежурний нотатник), бо потреба у ньому виникає ну можливо раз на місяць, коли тре щось заінсталити.
Окремо на ВМВарі розгорнута убунта для банківських/фінансових питань.
І все паше чудово роками. Реінстал бува в основному через апгрейд або заміну хардів. Знайомі зараз активно на ССДхи перелазять.

а проще всего поставить нормальную ОС . А если необходимо чего-то от винды (кроме игрушек), то ее в виртуалку. Вот примерно неделю назад засунул 10-ку в виртуалбох, посмотреть что это такое. Мое субъективное 1-е впечатление: трэш и угар
 
   
від Electronic Arts?!

почти https://www.originlab.com/
   
Тільки не кажіть, що тисячі текстових конфігураційних файлів краще єдиної бази даних

миллион текстовых конфигурационных файлов лучше одной не понятно чего базы
   
на якій версії вінди ви зупинились. Зараз ці завдання виконуються за розкладом автоматично

выкинул виндовс на домашнем и рабочем компьютере 10 и более лет назад (разрыв между ними год-два). Приходится решать проблемы с компами коллег. Там зоопарк, само-собой... Но десяток не было, вот поставил посмотреть на это диво :suicide2:
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія