Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Хочаб в якусь Грецію чи Туреччину для початку
Грек за 350 євро буде ходити на роботу місяць?
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Грек за 350 євро буде ходити на роботу місяць?

На юге Италии 700 евро для молодёжи обычная зарплата
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Багато разів чув що украінські супермаркети кращі за європейськими. Я не можу сперечатись, бо немаю достатньо інформації. Але в мене виникає питання, чому украінські бізнеси, маючи таку конкурентну перевагу, не виходять на інші ринки за межами України? Хочаб в якусь Грецію чи Туреччину для початку.

Дело времени. Им пока хватает Украины для роста.  Тут нужен пул производителей и ритейла. Алди в Америке старается продавать много немецких и польских продуктов.
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

В Европе нет суперов такого уровня, как Сильпо.
Там за мясной нарезкой , и прочими няшками нужно в лавки ходить.
тут були?

До речі, з 2018 торгують без А-брендів.
85% товару - власних марок
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Ніфіга, в райцентрах у Сільпо такий самий асортимент і якість продуктів як і в обласному центрі. Особисто скуплявся.
в яких райцентрах є сільпо? БЦ?

Останнє редагування: 17 жовтня 2021 08:45:31 від magistr
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Западные компании не умеют работать так же как Козаченьки.

у немцев и остальных европейцев "на флаге написано" что они не дают хабарей, тому як зайдуть так и сконають
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

А у нас все сдохли
SPAR работает по Украине, более 100 магазинов, но он работает, как и по всему миру по франшизе - у каждого магаза свой хозяин
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Ніфіга, в райцентрах у Сільпо такий самий асортимент і якість продуктів як і в обласному центрі. Особисто скуплявся.
В каком это райцентре Сильпо? Фора работает по райцентрам - это сокращенный вариант Сильпо
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

тут були?

До речі, з 2018 торгують без А-брендів.
85% товару - власних марок
Як мені Карфур подобався в Польщі.. найкращий, до вибору, і знижки постійно, і естетично, і французьке мило гарне.
Вони заходили в Рашку - і втікли.
Краще б вони в нас замість Ашану. Ашан великий - а толку мало, товари - що попало, взуття шлак на 99,9
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

В каком это райцентре Сильпо?
У будь-якому.
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Кияни взагалі не знають, що коїться за ККАД?
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

у Полтаві пенси в захваті від  маркет-опт, чув як розхвалювали що овочі, молочка, мнясо краще і дешевше ніж у АТБ
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

у Полтаві пенси в захваті від  маркет-опт, чув як розхвалювали що овочі, молочка, мнясо краще і дешевше ніж у АТБ

Людасов форматик. (tu)

А кстати, Людас добро давал?

   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Німецька мережа роздрібної торгівлі Lidl має намір з’явитись в Україні. Про це стало відомо з листа групи Schwarz, якій належить бренд, котре отримало видання Lebensmittel Zeitung. Проте дата запуску ще невідома.

Компанія вже назначила керівника Lidl Україна Адама Мішчишина. Раніше він очолював мережу в Польщі.

У компанії стверджують, що мережа буде конкурувати з супермаркетами АТБ, які, за їхніми словами, копіюють концепцію Lidl.

У відповідь на запит видання Lidl не захотіла робити жодних конкретних заяв щодо можливого розширення, але підтвердила «дослідження України як потенційно цікавого ринку».

Іноземне розширення мережі Lidl розпочалося у 1980-х роках. Наразі її магазини розташовані у 32 країнах, а всього їх понад 11 тисяч. У листопаді минулого року компанія завела свої супермаркети в Латвію. Там за день відкрили 15 магазинів.

тут полностью согласен. обратил на это внимание. Все последние изменения в атб ( неплохие)... копируют концепцию лидл.
я за конкуренцию, пусть заходят. правда атб не просто сейчас на каждом углу... скоро в ряд будут ставить один за одним  :lol:
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

у немцев и остальных европейцев "на флаге написано" что они не дают хабарей, тому як зайдуть так и сконають
а французи і данці значить дають. ок.

В каком это райцентре Сильпо? Фора работает по райцентрам - это сокращенный вариант Сильпо

навіть в селах при трасі є. Сільпо в Стоянці дуже стильне (tu)
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні
MAG

Лидл это самые отстойные магазины. В Германии во всяком случае.

Як АТБ в Україні?
Колись на початку дружина бігала в атб і мене посилала, а тепер взагалі не купуємо там.
Продуктовий секонд-хенд. Інакше не назву. :nea:
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

тут полностью согласен. обратил на это внимание. Все последние изменения в атб ( неплохие)... копируют концепцию лидл.
я за конкуренцию, пусть заходят. правда атб не просто сейчас на каждом углу... скоро в ряд будут ставить один за одним  :lol:
а в чому концепція полягає? мені польська Бєдронка сильно Лідл нагадує за інтер"єром і розкладками товарів. а АТБ не сказала б - звичайний мінімаркет, яких є в кожній області по декілька місцевих мереж, тільки з дуже розгалуженою мережею.
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

SPAR работает по Украине, более 100 магазинов, но он работает, как и по всему миру по франшизе - у каждого магаза свой хозяин

Вроде и Реве по франшизе в Германии работает.
Большая группа включающая в себя и более мелкие сети—— а все равно магазы со своим хозяином.
( а может не все?——бывает так?)
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Вроде и Реве по франшизе в Германии работает.
Большая группа включающая в себя и более мелкие сети—— а все равно магазы со своим хозяином.
( а может не все?——бывает так?)
наш Спар точно має власника(вчора про це не згадала), і навіть двох, бо два чеки видають.
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Кияни взагалі не знають, що коїться за ККАД?
на Сумскую обл. два Сильпо и оба в Сумах. В черниговской обл. есть в Нежине и Прилуках. В райцентрах, в основном делают Фору - обрезанный вариант Сильпо
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

а в чому концепція полягає? мені польська Бєдронка сильно Лідл нагадує за інтер"єром і розкладками товарів. а АТБ не сказала б - звичайний мінімаркет, яких є в кожній області по декілька місцевих мереж, тільки з дуже розгалуженою мережею.
да уж типичный "минимаркет", практически микромаркет, магазин у дома

   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Лідл то не тільки харчі.
Їхній інструмент може поховати дніпро-м. Так як якість для домашнього вжитку просто шик і дешево.

В Болгарії, наприклад, їх одяг дитячий дуже популярний. Реально, буквально всі дітки до років 6, одягнені лідлом. Якість бомба, ціна копійки. В мене 2 дітей там вдягалося і після них ще всі родичі малі доношують. І це завжди 100% бавовна.
Взуття дитяче теж норм. Там і дорослих шмоток валом. Але то для геть не вибагливих.

Так що буде у лідл все ок, якщо з місцевим 'колоритом' зуміють впоратись і таки зайдуть.
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Le silpo и новые новусы отличные суперы, в них ощущаешь себя белым человеком, много пространства и дизайн крутой, хоть и цена дороже. Новые атб сейчас тоже классные делают, а старые, которым 10+ лет узкие, с плохим освещением, куча народу толчется, не пройти ни проехать, для того что бы окунуться в эту атмосферу, надеваешь на себя шкурку нищеброда. И то и то фан и экспириенс. Но самые практичные Метро. И ассортимент норм, и народу не много и если закупаешь на месяц, хорошая экономия.
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

OUR MOST POPULAR CATEGORIES

fashion - одяг.

Kitchen room  Від тертки до мікрохвильовки.

DIY - це інструмент.

Sport одяг і приладдя

Home - від халатів до комплектів білизни.


 І це все не продуктові товари.
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

А еще практичней доставка из местного Сильпо, последние полгода жена 1-2 раза в неделю заказывает, привозят макс за 15 минут. Время экономит значительно, и пока никаких проблем не было. Раньше я на закупы ездил в ашан/метро.
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

на Сумскую обл. два Сильпо и оба в Сумах. В черниговской обл. есть в Нежине и Прилуках. В райцентрах, в основном делают Фору - обрезанный вариант Сильпо
320 супермаркетів Сільпо по Україні, 60 міст.
У Бердянську (райцентр) 4 магазини Сільпо, саме Сільпо, у Фора окрема мережа, яка поки в Київській та сусідніх областях, бо в сегменті бомжування дуже складно конкурувати з АТБ.

Мережа Фора.
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

И в какие магазины зайдёт этот Лидл?  :laugh:

Сам построит 300+ магазинов - маловероятно... купит какую-то сеть? какую?... думаем.
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Людасов форматик. (tu)

А кстати, Людас добро давал?


не сторож я Людасу
ми в супермаркети взагалі майже не ходимо

у Велмарт жінка їздить за випічкою, і я раз на пару місців їду туди ж привозю багажник води.

ще інколи жінка їде в метро в основному за таким як туалетний папір і тому подібне


овочі, фрукти, мясо на базарі, риба тут є коремий рибний магазин. молочка від фермера у його магазині
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Багато разів чув що украінські супермаркети кращі за європейськими. Я не можу сперечатись, бо немаю достатньо інформації. Але в мене виникає питання, чому украінські бізнеси, маючи таку конкурентну перевагу, не виходять на інші ринки за межами України? Хочаб в якусь Грецію чи Туреччину для початку.

об"єктивно вони супер-маркети в Україні можуть мати вищий рівень обслуговування в деяких магазинах

однак це не свідчить про те що це працююча бізнес модель - тобто що цей додатковий сервіс генерує прибуток сітці

головне правило бізнесу на Заході це economy of scale (тут і стандартизація, і обмеження вибору, і швидкість обороту і так далі) без якої будь-який легальний бізнес рано чи пізно вмирає
отой супер сервіс не є частиною economy of scale

але можна порадіти за покупців котрі поки що отримують той сервіс
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

да уж типичный "минимаркет", практически микромаркет, магазин у дома
Показати зображення...
Показати зображення...
до нас АТБ зовсім недавно зайшов. і ті заклади, що я бачила, на невеличких площах, і навіть не окремими будівлями, але не конюшні.
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

в яких райцентрах є сільпо? БЦ?
У Білій Церкві сам заходжу в Сільпо.
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Думаю Лидл тупо купит АТБ

Я тут уже говорил на первой вроде страничке этой ветки , шо сейчас у хозяевов  АТБ идёт дилюга , они там почти все разосрались между собой...но на публику пока это все не выносят ибо боятся потерять все ( и умно делают кстати ибо наши бандюки уже засылали к ним парламентариев типа помирить их). :)
Они если помирят то  те потеряют очень много :)

Вполне возможно еврейчики решили дальше не воевать между собой и решили АТБ продать немцам ( это мои рассуждения по поводу продажи, а то что идёт Делюга , то это 146%) ..
П.с тем более там кроме АТБ есть ещё куча буссинаса в   Украине.
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

там один Буткевич публічний

А і Т взагалі не світяться ніде
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

У Білій Церкві сам заходжу в Сільпо.
ну так бц як добрі чернівці... я про шось менше, типу бердичева
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

от чому як прихильники певної політсили так імбецил


315 супермаркетів «Сільпо» у 60 містах України і 4 делікатес-маркети Le Silpo — в Києві, Дніпрі, Харкові та Одесі

і мапа
https://silpo.ua/stores
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

И в какие магазины зайдёт этот Лидл?  :laugh:

Сам построит 300+ магазинов - маловероятно... купит какую-то сеть? какую?... думаем.

Атб.
І власники продадуть точно.
Лідл купить атб.
Як водафон умз
Норвежці киівстар.
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Думаю Лидл тупо купит АТБ

Я тут уже говорил на первой вроде страничке этой ветки , шо сейчас у хозяевов  АТБ идёт дилюга , они там почти все разосрались между собой...но на публику пока это все не выносят ибо боятся потерять все ( и умно делают кстати ибо наши бандюки уже засылали к ним парламентариев типа помирить их). :)
Они если помирят то  те потеряют очень много :)

Вполне возможно еврейчики решили дальше не воевать между собой и решили АТБ продать немцам ( это мои рассуждения по поводу продажи, а то что идёт Делюга , то это 146%) ..
П.с тем более там кроме АТБ есть ещё куча буссинаса в   Украине.

Апіріділ :)
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Як водафон умз
Мтс після кіпішу ВЗЯЛИ В ОРЕНДУ водафон. А купили їх азери, європейці на такий середній чек з абонента (6 баксів) заходити не захотіли
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

Атб.
І власники продадуть точно.
Лідл купить атб.
Як водафон умз
Норвежці киівстар.


водафон не купував юмс, продали франшизу щоб погасити хайп навколо війни. власники росіяни

норвежці до київстару не мають відношення взагалі, вони конфліктували із російською альфа-груп і врешті продали свої акції. зараз 47% належить росіяна із альфа-груп, 8% у голандців і ще 35% продані на біржі дрібним акціонерам
   
Re: Lidl кидає виклик АТБ в Україні

вірніше ЮМС дійсно рік тому у Євтушенкова купили азери. це уже після того як Євтушенков купив франщизу у водафона

але власник не водафон. водафон там ширма
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія