Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

Як думаєте де краще? Літом. Походити гірськими стежками. Ногами.
В принципі Буковель вже Європа, в Україні. І люди більш зрозумілі, свої. В Закопане їду вперше.
Думаю. Чи там побути подовше, чи все таки потім і в Буковель поїхати ще.
Хто може порівняти, тому що був і там і там ?
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Шо там влітку робити? На кріселках кататись?
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

У Буковелі простіші маршрути, і гори інші. Хтось на Хом’як бігає, а комусь і Довгої вистачає.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

Шо там влітку робити? На кріселках кататись?

Мені тільки влітку. І пішки ходити, ходити і ще раз ходити, як заповідав великий Ілліч. Зимою мені там нема що робити.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

І куди ж ти зібрався: не страшно їхати до тих, хто був рушійною силою Майдану, так тобою ненависного?
Якби ж  ті люди тільки знали,  що за україноненависник до них збирається... (td)
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

У Буковелі простіші маршрути, і гори інші. Хтось на Хом’як бігає, а комусь і Довгої вистачає.
Довга це де полонина. Був там. Сиру купив, вурди якоїсь. З вуйками поговорив, спільні теми знайшли.
Хороші там люди.
А хом'як щось не згадую. На якогось синяка ходив, а от хом'як.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

І куди ж ти зібрався: не страшно їхати до тих, хто був рушійною силою Майдану, так тобою ненависного?
Якби ж  ті люди тільки знали,  що за україноненависник до них збирається... (td)
Іди на хер, курво німецька.
В мене тільки з такими курвами як ти і Пєтя не все слава Богу, а з рештою українців відносини просто чудові. Бо і я і вони добрі і прості люди.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Довга це де полонина. Був там. Сиру купив, вурди якоїсь. З вуйками поговорив, спільні теми знайшли.
Хороші там люди.
А хом'як щось не згадую. На якогось синяка ходив, а от хом'як.

Казав їм, що радів  на цузі смерті їхніх хлопців на Майдані?
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Нащо тоді Буковель?
Це як в місті жити і ходити в турпохід на Щекавицю
Всі Карпати доволі цивілізовані, маршрути промарковані, готелі з гарячою водою
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Іди на хер, курво німецька.
В мене тільки з такими курвами як ти і Пєтя не все слава Богу, а з рештою українців відносини просто чудові. Бо і я і вони добрі і прості люди.

Ми тебе всі читали тоді....   не відмиєшся
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Казав їм, що радів  на цузі смерті їхніх хлопців на Майдані?
Серйозно?
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Серйозно?


Ще як серйозно...   це ще той &&&&&   (td)
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

Ми тебе всі читали тоді....   не відмиєшся
Це раз кажу іди нахер курво німецька, я перед такими сучками як ти і не збираюся відмиватися.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Це раз кажу іди нахер курво німецька, я перед такими сучками як ти і не збираюся відмиватися.


Йди ти на цугундері краще, до своїх...
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

Казав їм, що радів  на цузі смерті їхніх хлопців на Майдані?
Ні не казав. Бо вони самі говорили що Пєтя підарас. А вони зимою поїдуть в Росію на заробітки бо в їх селі роботи нема,  був майдан заробили трішки але вже ті гроші потратили з за різкого скачка цін. Треба їм думати що робити далі, літом на полонині корів пасти, сир робити, але зимою треба їхати в СПБ дачі Аліхановим будувати або в тайгу ліс рубати.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Ти помилився з напрямком, тобі в іншу сторону,  в комі асср
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

Йди ти на цугундері краще, до своїх...
Руккі найкраща людина яку я зустрічав на просторах тирнету. Я його дуже поважаю, дуже і дуже, хоча і не всі його погляди поділяю. Не можу я там бути хоч і Руккі кращий, бобри зайопують, наскільки вже тупі що терпіння нема, і багато їх. Тут різні Вєні віді ще тупіші але їх один два, плюс целюлітєльніца яка. Разом три.
А там один за одним, і всі Жукова в жопу цілують.
Тут ідіотів все таки менше.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

Ти помилився з напрямком, тобі в іншу сторону,  в комі асср
Йолопе, для мене ще в радянські часи землі далі ніж Серпухов не існувало.
Це ви курви комсомольські зараз з під значків камцамольський повилазили і розійшлися.
А тоді сосали у Іллічів інтенсивно так.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Ні не казав. Бо вони самі говорили що Пєтя підарас. А вони зимою поїдуть в Росію на заробітки бо в їх селі роботи нема,  був майдан заробили трішки але вже ті гроші потратили з за різкого скачка цін. Треба їм думати що робити далі, літом на полонині корів пасти, сир робити, але зимою треба їхати в СПБ дачі Аліхановим будувати або в тайгу ліс рубати.
Це вам розповіли оті хлопці з полонини, де Довга?
Там,  де висить червоно-чорний прапор на хаті?
От брехло, та вони такого гуся  розірвали б на шматки
І згодували собакам

ЗІ Впевнююсь, що хто вживає слово "вуйки" і розповідає про те, як "вуйки"на заробітки в кацапію їздять - кондова вата
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Руккі найкраща людина яку я зустрічав на просторах тирнету. Я його дуже поважаю, дуже і дуже, хоча і не всі його погляди поділяю. Не можу я там бути хоч і Руккі кращий, бобри зайопують, наскільки вже тупі що терпіння нема, і багато їх. Тут різні Вєні віді ще тупіші але їх один два, плюс целюлітєльніца яка. Разом три.
А там один за одним, і всі Жукова в жопу цілують.
Тут ідіотів все таки менше.

Ти вирішив трохи врівноважити?  :D
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

Це вам розповіли оті хлопці з полонини, де Довга?
Там,  де висить червоно-чорний прапор на хаті?
От брехло, та вони такого гуся  розірвали б на шматки
І згодували собакам

ЗІ Впевнююсь, що хто вживає слово "вуйки" і розповідає про те, як "вуйки"на заробітки в кацапію їздять - кондова вата
Ти їх знаєш? На хаті вони і член Пєті могли повісити.
По перше так званий депутат полонини на Довгій ледве ходить і йому похер прапори. По друге другий хлопчик навряд чи з полонини куда відходив далі ніж своє село. А от третій пастух, саме він і збирався зимою на Росію на заробітки, дрова рубати.
А по четверте, поїдь в СПб я тобі таке там покажу що вуйки з ЗУ прямо вчора робили що ти порозумнішаєш швидко. І я їх розумію, вони талант і майстри по дереву. В СПб є запит на них. Платять дохера. І хлопці заробляють.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

Ти вирішив трохи врівноважити?  :D
Да звичайно. Щоб процент ідіотів став чуть менший.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

Ладно, не понижуватиму пока що процент.
Пізно вже.
Може завтра на Краків після обіду поїду, з того всього, безвіз же, однако.
Треба виспатися.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Ладно, не понижуватиму пока що процент.
Пізно вже.
Може завтра на Краків після обіду поїду, з того всього, безвіз же, однако.
Треба виспатися.

У кого вже гроші вкрав на банкет?
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Чувак ти вабще не в тренді. Або Мальдіви, або трускавець.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

В Альпи їдь, там хоч гори, а не пагорби.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Закопаны конечно. Татры это миниАльпы.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Ні не казав. Бо вони самі говорили що Пєтя підарас. А вони зимою поїдуть в Росію на заробітки бо в їх селі роботи нема,  був майдан заробили трішки але вже ті гроші потратили з за різкого скачка цін. Треба їм думати що робити далі, літом на полонині корів пасти, сир робити, але зимою треба їхати в СПБ дачі Аліхановим будувати або в тайгу ліс рубати.

яка ти тварюка
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Пля.. в этом вся суть ФУПа - довести любую, даже очень далекую от политики тему до политического абсурда, и превратить в срач... :lol:
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

Пля.. в этом вся суть ФУПа - довести любую, даже очень далекую от политики тему до политического абсурда, и превратить в срач... :lol:

Я ж і кажу що процент ідіотів потрібно понижати, люди трохи помішалися на хвилі майдану і післямайданних подій.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

яка ти тварюка

А я то при чому, я не був на майдані. Я бачив що це технологія (Пєтя).
А ти так здивувався що заробили?
Не дивуйся.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

Закопаны конечно. Татры это миниАльпы.

Дякую.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Пля.. в этом вся суть ФУПа - довести любую, даже очень далекую от политики тему до политического абсурда, и превратить в срач... :lol:


Вся суть ФУПу якраз в тому,  що  тут відразу видно:    хто з  &&&&&&& , той і сам  &&&&&&
Цугундер ваш дім
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Я думав цікавиться, щоб купити по акції дешеві абонементи на витяги...
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Ти їх знаєш? На хаті вони і член Пєті могли повісити.
По перше так званий депутат полонини на Довгій ледве ходить і йому похер прапори. По друге другий хлопчик навряд чи з полонини куда відходив далі ніж своє село. А от третій пастух, саме він і збирався зимою на Росію на заробітки, дрова рубати.
А по четверте, поїдь в СПб я тобі таке там покажу що вуйки з ЗУ прямо вчора робили що ти порозумнішаєш швидко. І я їх розумію, вони талант і майстри по дереву. В СПб є запит на них. Платять дохера. І хлопці заробляють.
Якщо ми на ти, то ти - ватне брехло
Я сумніваюсь , що ти був на тій полонині, як і на Буковелі
І живеш видно в кацапських іпенях в мухосранську
Чешеш шо попало, депутати полонини якісь, Майдан, пастухи, хлопчик, село
Ти блін хоч по вебкам подивись що то таке Буковель
Щоб фігні не пороти
І скільки там взимку місцеві на туристах заробляють, та і влітку теж
Щоб вони ото взимку (!!!) на лісозаготовкі в кацапскі єбєня їхали
Якщо поряд ЄС, а на Буковелі за сезон інструктор чи офіціант мінімум 100 000 лише чайових має
А розповіді про місцевіх взагалі з газетьонкі ватная правда або з шюток квар
Не пойми хто гуцули? Вуйки? Жителі ЗУ? Ломляться в розпал турсезону, коли на роботу завозять в Буковель людей зі всієї України,валити ліс при -50 в кацапські іпеня, а потім роблять з нього шось так у лєнінградє ( де ти живеш, я так зрозуміла) от чого я маю прозріти   :facepalm:  :facepalm:
Якийсь мегаватний потік свідомості
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Довга це де полонина. Був там. Сиру купив, вурди якоїсь. З вуйками поговорив, спільні теми знайшли.
Хороші там люди.
А хом'як щось не згадую. На якогось синяка ходив, а от хом'як.

Хомʼяк на тому самому хребті, де і Синяк, якщо ви були на Синяку, то точно бачили Хом'як, кілометри чотири десь, якщо вірити вказівнику.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?

Як думаєте де краще? Літом. Походити гірськими стежками. Ногами.
В принципі Буковель вже Європа, в Україні. І люди більш зрозумілі, свої. В Закопане їду вперше.
Думаю. Чи там побути подовше, чи все таки потім і в Буковель поїхати ще.
Хто може порівняти, тому що був і там і там ?

Словакия. Попрад. Ездить Татранский електричкой
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

Хомʼяк на тому самому хребті, де і Синяк, якщо ви були на Синяку, то точно бачили Хом'як, кілометри чотири десь, якщо вірити вказівнику.
Ясно. Я просто до Синяка не дійшов, тому й не розібрався де що. Я пішов на Довгу бо мені так порадили, ну і з за полонини. Жалію що не дійшов до Закарпатської полонини, воно там майже рядом. Але побачив цю на схилі і до неї.
А вже потім на слідуючі  я походив по більш малих горах, по лижних трасах. Затомився добре і пішов на той Синяк, але на півдорозі включив задню.
   
Re: Закопане чи Буковель? Чи те і те?
RSP

Якщо ми на ти, то ти - ватне брехло
Я сумніваюсь , що ти був на тій полонині, як і на Буковелі
І живеш видно в кацапських іпенях в мухосранську
Чешеш шо попало, депутати полонини якісь, Майдан, пастухи, хлопчик, село
Ти блін хоч по вебкам подивись що то таке Буковель
Щоб фігні не пороти
І скільки там взимку місцеві на туристах заробляють, та і влітку теж
Щоб вони ото взимку (!!!) на лісозаготовкі в кацапскі єбєня їхали
Якщо поряд ЄС, а на Буковелі за сезон інструктор чи офіціант мінімум 100 000 лише чайових має
А розповіді про місцевіх взагалі з газетьонкі ватная правда або з шюток квар
Не пойми хто гуцули? Вуйки? Жителі ЗУ? Ломляться в розпал турсезону, коли на роботу завозять в Буковель людей зі всієї України,валити ліс при -50 в кацапські іпеня, а потім роблять з нього шось так у лєнінградє ( де ти живеш, я так зрозуміла) от чого я маю прозріти   :facepalm:  :facepalm:
Якийсь мегаватний потік свідомості
З людьми в яких тупість зашкалює важко говорити, тому можна було б тебе тупого послати.
Але я тобі дещо підкажу. Є таке як айпі, воно пишеться в рамці посту дописувача. По ньому ти можеш побачити звідки я.
Далі, чого ти розпідскакувався. Я знаю що багато людей навіть з наших країв їде на роботу в ЄС, але саме той один пастух з полонини з яким я говорив їде в Росію, як деякі вінничани їдуть. Яких я знаю. Що я їх зв'язувати маю і не пускати. Про те що в Ленінградських лісах майстри по дереву будують дачі я теж маю більш ніж достовірну інформацію. І розумію чому вони там, ні в яких ЄС нові руські їм так не заплатять. Звичайно який карпатський простий вуйко скоріше в ЄС поїде.
Так само як і люди з Вінниці. Влаштувався в Москві прорабом дядько, заробляє по дві три тисячі доларів, нахера йому ЄС. Але це не всі, більшість все-таки в ЄС.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія