Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Все менше охочих повертатись

Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Алезка, більшості дітей вища освіта там не світить, не перебільшуй  :weep:
Якраз світить - бо тільки в Європі її можна отримати фактично безкоштовно)
   
Re: Все менше охочих повертатись
Ale

Заселять до нас африканських мігрантів з ЄС.
Щас)
А платити хто тим мігрантам буде? ЄС?)
   
Re: Все менше охочих повертатись

щоб "добре жити на Заході" (тм) не обов'язково мати вищу освіту, робітничі спеціальності непогано заробляють 

Так, я знаю, тому й багато хто не заморочується цим, рівня доходів вистачає для нормально життя.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти можеш собі уявити повернення Ахмєтки чи Пінчука в Україну?

А нащо їм фізично буди в Україні?
Для цього наймають відповідних спеціалістів, купують депутатів і т.п.
   
Re: Все менше охочих повертатись

...У Європі не дуже з вищою освітою для галочки

...пішла поетизація рівня український дітей

Я не зрозумів, то ви говорили про Освіту чи про "освіту" для галочки? Чи українські діти занадто тупі? Ваш меседж не до кінця зрозумілий.

Вища освіта в Європі цілком доступна. І вона запросто "світить" усім тим, кому потрібна.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Я не зрозумів, то ви говорите про Освіту чи про "освіту" для галочки? Чи українські діти занадто тупі? Ваш меседж не до кінця зрозумілий.

Вища освіта в Європі цілком доступна. І вона запросто "світить" усім тим, кому потрібна.

В Україні, навіть якщо "квіточка" не тягне, то батьки її вивчать на контракті. У Європі така "квіточка" спокійно вивчиться на робітничий фах і буде щасливо жити.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Булька ака кернес, добре я тобі перця під хвоста насипав, що тобі моя персона спокою не дає. По всім гілкам мене згадуєш.

1. Я зараз в Києві. А ти коли в останній раз був а Україні?

2. Я в останній раз був в військкомате в січні цього року (отримував штрих-код на ТПВ). А ти, або твій син, стали на військовий облік в Україні?

3. Усім моїм 3 дітям не має 18 років. І так, вони зараз навчаються не в Україні (хоча старша завтра приїжджає на канікули до Києва). 

Тому бреши трохи менше. А краще приїжджай до України і сам на все подивись. Але тобі це сцикотно.

Та да, именно поэтому ты в 2014-м году вонял на весь ФУП, шо прям завтра на фронт, хитрожопый даунецкий пи3дун. И даже на ФУПе есть добровольцы в ЗСУ с тремя детьми. Так шо не пи3дилинькай тут о своем хэройстве, сдрыстун.

Мы тебе ничего не должны, хотя на учете в консульстве состоим оба. Так когда под Авдееву, хэрой? Впрочем, и через пару лет у тя найдется следующая отмазка.
   
Re: Все менше охочих повертатись

В Україні, навіть якщо "квіточка" не тягне...

Ясно, позицію зрозумів. Але це не має жодного стосунку до факту доступності освіти за кордоном.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Європейцям не потрібна депопуляція України. Багато з них сприймають Україну, як бар'єр від москалів. Але це не буде працювати при різкому зменшенні населення.
Тому очікую, що після війни чи зменшенні інтенсивності війни вони будуть активно виганяти біженців назад.

Ну і можливо будуть заохочувати мігрантів. Україні доведеться в будь-якому випадку утримувати дуже велику армію і тому буде недостача зокрема чоловіків наприклад у будівництві чи сільському господарстві. Тому буде компенсуватися мігрантами.
Звідки мігранти? Наприклад у будівництві. Будівельники з яких країн побудували всі ці Дубаї, Абу-Дабі чи Дохи. Правильно з Індії. Тож і для нас південноіндійський варіант найкращий!
   
Re: Все менше охочих повертатись

для нас південноіндійський варіант найкращий

А цього як заклинило  :laugh:
Він вже бачить себе бригадиром з нагайкою?   :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

А цього як заклинило  :laugh:
Він вже бачить себе бригадиром з нагайкою?   :weep:

Ні. Південні індійці працьовиті і відповідальні. Для чого нагайки?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ні. Південні індійці працьовиті і відповідальні. Для чого нагайки?

відвоювати землю в москалів, щоб заселити південними індійцями   :laugh: а вони не померзнуть?  :weep:
   
Re: Все менше охочих повертатись

відвоювати землю в москалів, щоб заселити південними індійцями   :laugh: а вони не померзнуть?  :weep:

Вам то що до того? Ви не відвойовуєте і не плануєте тут жити. І це добре. Південні індійці очевидно кращі, ніж ви москалі.
   
Re: Все менше охочих повертатись

тоді п***а в америку, фінляндію чи японію
нащо ти їх собі в хату кличиш?
Бо GM кращий за ЗАЗ.
   
Re: Все менше охочих повертатись

А нащо їм фізично буди в Україні?
Для цього наймають відповідних спеціалістів, купують депутатів і т.п.
Погоджуся.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Вам то що до того? Ви не відвойовуєте і не плануєте тут жити. І це добре. Південні індійці очевидно кращі, ніж ви москалі.

не тобі, свиня, вирішувати, хто я і де мені жити
   
Re: Все менше охочих повертатись

Тож і для нас південноіндійський варіант найкращий!
Аж ніяк!
Тільки пилипінці!
   
Re: Все менше охочих повертатись

Бо GM кращий за ЗАЗ.

а ще у нас є Ілон Маск  :weep: 
   
Re: Все менше охочих повертатись
den

Народжуваність південна Корея
0.75
Україна 0.9

При цьому в 0.9 входить число дітей що народилися за кордоном але отримали українські документи
Але так само входить число жінок що виїхали

Тож реальний показник на жінку ще гірше нажаль

В нас не просто демографічна катастрофа

В нас ще' гірше

Бо без дітей немає і не може бути ніякого розвитку економіки

Основні споживачі послуг товарів довготривалих інвестицій - родини з малими дітьми

   
Re: Все менше охочих повертатись

Та да, именно поэтому ты в 2014-м году вонял на весь ФУП, шо прям завтра на фронт, хитрожопый даунецкий пи3дун. И даже на ФУПе есть добровольцы в ЗСУ с тремя детьми. Так шо не пи3дилинькай тут о своем хэройстве, сдрыстун.

Мы тебе ничего не должны, хотя на учете в консульстве состоим оба. Так когда под Авдееву, хэрой? Впрочем, и через пару лет у тя найдется следующая отмазка.

Булька-кернес, знову брешеш

Я ніколи не кричав, то завтра йду на фронт. Але і від військкомату ніколи не ховався. На відміну від тебе.

Як я ніколи не писав, що я роблю щось героїчне. Це ти вимагаєш від інших йти воювати, коли самому сцикотно приїхати навіть до України.

І яке має відношення до військкомату те що ти стоїш на обліку у консульстві? Ти маєш обовʼязок приїхати до військкомату та оновити свої дані. Але даю 100% гарантію що ти цього не зробиш. Бо тебе пох на Україну. Ти навіть зараз продовжуєш ділити її на сорта
   
Re: Все менше охочих повертатись

а ще у нас є Ілон Маск  :weep: 
Та багато хто є.
З першого погляду і не зрозумієш хто кому і хто як.
   
Re: Все менше охочих повертатись
den

Ніде в світі немає співвідношення платників ( застрахованих ) та пенсіонерів 1:1
В Україні зараз мабуть гірше
До великої війни було 1.3 до 1

   
Re: Все менше охочих повертатись

не тобі, свиня, вирішувати, хто я і де мені жити

Перепрошую але це ви в типовий москальський спосіб пхаєте носа не в свої справи. Яка Вам різниця хто житиме в Україні, які емігранти приїдуть? Сидіть в своїй Швейцарії (чому не якійсь рязані) і не лізьте до нас.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ніде в світі немає співвідношення платників ( застрахованих ) та пенсіонерів 1:1
В Україні зараз мабуть гірше
До великої війни було 1.3 до 1
А можеш розгорнуто, бо незрозуміло?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Аж ніяк!
Тільки пилипінці!

Ні. Вони гірші на низькокваліфіковани х роботах і не хочуть здобувати освіту.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Народжуваність південна Корея
0.75
Україна 0.9

При цьому в 0.9 входить число дітей що народилися за кордоном але отримали українські документи
Але так само входить число жінок що виїхали

Тож реальний показник на жінку ще гірше нажаль

В нас не просто демографічна катастрофа

В нас ще' гірше

Бо без дітей немає і не може бути ніякого розвитку економіки

Основні споживачі послуг товарів довготривалих інвестицій - родини з малими дітьми

Так. І це буде головною проблемою після війни. Особливо у невеличких містах. І ніякого вирішення цій проблеми немає. Точніше варіанти є, але вони мало кому сподобаються
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ні. Вони гірші на низькокваліфіковани х роботах і не хочуть здобувати освіту.
1. Вони кращі.
2. Навіщо освіта арматурнику?
   
Re: Все менше охочих повертатись
PAL

а ще у нас є Ілон Маск  :weep: 

Ну, маск не маск, але щось є

   
Re: Все менше охочих повертатись
den

А можеш розгорнуто, бо незрозуміло?
2021
Платників ЄСВ  12 млн
Пенсіонерів 11 млн

Сам ринок робочої сили оцінювався в 16 млн ( там ж безробітні, ФОП , робота в чорну етц)
   
Re: Все менше охочих повертатись

1. Вони кращі.
2. Навіщо освіта арматурнику?

За якими критеріями?
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ну, маск не маск, але щось є

Показати зображення...
Американську частину американці вже відібрали  :( 
   
Re: Все менше охочих повертатись

За якими критеріями?
За всіма.
   
Re: Все менше охочих повертатись

2021
Платників ЄСВ  12 млн
Пенсіонерів 11 млн

Сам ринок робочої сили оцінювався в 16 млн ( там ж безробітні, ФОП , робота в чорну етц)
І як все це до загальноприйнятої в цивілізованих людей накопичувальної пенсії?
   
Re: Все менше охочих повертатись

За всіма.

На жаль, Ви пишете якісь дурниці замість серйозної дискусії.
   
Re: Все менше охочих повертатись

На жаль, Ви пишете якісь дурниці замість серйозної дискусії.
Ти тролиш, я тролю...
Всі при справі.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ти тролиш, я тролю...
Всі при справі.

Ні, я пишу аргументовано про важливі речі.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ні, я пишу аргументовано про важливі речі.
Так і я пишу аргументовано.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Булька-кернес, знову брешеш

Я ніколи не кричав, то завтра йду на фронт. Але і від військкомату ніколи не ховався. На відміну від тебе.

Як я ніколи не писав, що я роблю щось героїчне. Це ти вимагаєш від інших йти воювати, коли самому сцикотно приїхати навіть до України.

І яке має відношення до військкомату те що ти стоїш на обліку у консульстві? Ти маєш обовʼязок приїхати до військкомату та оновити свої дані. Але даю 100% гарантію що ти цього не зробиш. Бо тебе пох на Україну. Ти навіть зараз продовжуєш ділити її на сорта

Бобах! :) Ага, не прятался ты, свалив аж в Испанию с липовой броней. :) Ты думай о своих обязанностях, брехун обосранный. А то как лупиться в десна с «близкими жителями Ростова», так ты первый, а как родину защищать, так из Испании. :)

Когда под Авдеевку, хэрой? :)
   
Re: Все менше охочих повертатись

Так і я пишу аргументовано.

Ні. Ви пишете дурниці.
   
Re: Все менше охочих повертатись

Ні. Ви пишете дурниці.
Ні, це ти пишеш дурниці.
А я пишу правду.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 3 гостей
 
Повна версія