Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Баштанний кіт

Баштанний кіт

Колись у мене був кіт, який полював за огірками. Неможна було лишити на кухні огірки - надкушував.

Не міг розбійник дістати цілого огірка - надгризав кінчики огірків, до яких зумів дістався у сумці. Сварили його за це.

От купили огірки, принесли додому, а через пару годин він їх з'їв. Або понадкушував.

Ось раптом накрило: най гриз би собі огірки. Чого сварили баштанного кота за такі дрібниці? Йому б зараз кіло щодня насипали тих огірків. Але йому вже це не треба...

Більше баштанних котів не було. А у вас були?
   
Re: Баштанний кіт

а через пару годин він їх з'їв. Або понадкушував

Український кіт
   
Re: Баштанний кіт

Більше баштанних котів не було. А у вас були?
У знайомих, але їв тільки на грядці і тільки жовті.
   
Re: Баштанний кіт

Коты ещё малину жрут.
   
Re: Баштанний кіт

Колись у мене був кіт, який полював за огірками. Неможна було лишити на кухні огірки - надкушував.

Не міг розбійник дістати цілого огірка - надгризав кінчики огірків, до яких зумів дістався у сумці. Сварили його за це.

От купили огірки, принесли додому, а через пару годин він їх з'їв. Або понадкушував.

Ось раптом накрило: най гриз би собі огірки. Чого сварили баштанного кота за такі дрібниці? Йому б зараз кіло щодня насипали тих огірків. Але йому вже це не треба...

Більше баштанних котів не було. А у вас були?
були також)
   
Re: Баштанний кіт

моя кошка дыню любит пробовать. А кот - капусту маринованную из салата таскает.
   
Re: Баштанний кіт

У мами кошак кукрузу жере та шкуринки од яблук....
   
Re: Баштанний кіт

Більше баштанних котів не було. А у вас були?
Взагалі перший раз чую за таке.
Мої коти в селі "понадкушували" та приносили сусідських курчат величеньких, що потім доводилось швидко прикопувати курчат, щоб не було палєва ))
А так іноді якусь травичку гризли, то типа для них як ліки може якісь.
   
Re: Баштанний кіт

були також)

А що любили?
   
Re: Баштанний кіт

моя кошка дыню любит пробовать. А кот - капусту маринованную из салата таскает.

Солодке  :D
   
Re: Баштанний кіт

А що любили?
огірки на городі
   
Re: Баштанний кіт

огірки на городі

Родичі  :D
   
Re: Баштанний кіт

оливки
   
Re: Баштанний кіт

Схоже чад-бод "штампує" теми . Дожились .
   
Re: Баштанний кіт

мой кiт (звать так). очень любит оливки.. гурман.. ять. вначале думали из за того что начинка.. а он жрёт любые.
   
Re: Баштанний кіт
N88

Натякаєте що кіт з команди Зе?
   
Re: Баштанний кіт

всеобщий любимец.
   
Re: Баштанний кіт

Ось раптом накрило: най гриз би собі огірки. Чого сварили баштанного кота за такі дрібниці? Йому б зараз кіло щодня насипали тих огірків. Але йому вже це не треба...

Так отожбо!
Моя киця любила моркву, терлася до неї кутиком писочка, гризла.
А в приятельки кіт любив маслини.
   
Re: Баштанний кіт

у соседки кошка любит консервированную кукурудзу
Прям криком изойдет, пока банку откроют
А мой кот любит мумие ;o
зато от валерианы его воротит
   
Re: Баштанний кіт

А мой кот любит мумие ;o

 ;o

Це варто в "Цитатник ФУПа"!
   
Re: Баштанний кіт

У мами кошак кукрузу жере та шкуринки од яблук....
У мене колись кошак при чистці буряку на борщ лупиння на льоту до сміттярки хватав, ховався під стіл і там його їв
   
Re: Баштанний кіт

Ник, як там Смокі?
   
Re: Баштанний кіт

Більше баштанних котів не було. А у вас були?

Был кот, который, как сумасшедший, жрал огурцы и дыню. :) В 90-х.
   
Re: Баштанний кіт

варена кукурудза - це взагалі делікатес
ходить і випрошує
   
Re: Баштанний кіт

Мій кіт взагалі любить фрукти - всі мабуть, крім цитрусових, найбільше абрикоси, хурму, персики, радіє як дістане кавуна та диню. А оливки то окрема справа- без нього ніяк, оливкову олію злиже з салату якщо добереться .
   
Re: Баштанний кіт

варена кукурудза - це взагалі делікатес
ходить і випрошує

Кукурудза цікавить і небаштанних котів. Можуть трохи з'їсти.
   
Re: Баштанний кіт

Как можно варить кота?? Тут норм люди взагали есть??
   
Re: Баштанний кіт

Мій кіт взагалі любить фрукти - всі мабуть, крім цитрусових, найбільше абрикоси, хурму, персики, радіє як дістане кавуна та диню. А оливки то окрема справа- без нього ніяк, оливкову олію злиже з салату якщо добереться .

Сірий?  :D
   
Re: Баштанний кіт

Как можно варить кота?? Тут норм люди взагали есть??
Та мы ж не про гарнир к котам говорим, а про то, шо они любят есть. ;)
   
Re: Баштанний кіт

В дитинстві був сіамський кіт, який дуже полюбляв карамель "Золотий ключик", але іноді від тієї карамелі в нього злипалися зуби і він тикався мордочкою в коліна - типа, допоможи розліпити.

Ще він з задоволенням хрумкав солоними та маринованими огірками та ласував маринованими грибами, але то бувало не часто, бо боялися таке йому давати.

Пізніше у мене була вівчарка, та трусилася від арбузів. Потім нам казали, що на баштани іноді приходять вовки, якщо вони є в такій мисцевості, та вигризають найсолодші арбузи - теж полюбляють ласувати солоденьким.

Останнє редагування: 28 вересня 2021 23:00:35 від шуша
   
Re: Баштанний кіт

ааа.. сварили в смысле ругали))
   
Re: Баштанний кіт

моя первая кошка любила семечки жаренные

а вторая запах кофе... сам кофе не пила но как только его заварим - несётся и не отстанет пока чашку к носу не поднесёшь
   
Re: Баштанний кіт

В дитинстві був сіамський кіт, який дуже полюбляв карамель "Золотий ключик", але іноді від тієї карамелі в нього злипалися зуби і він тикався мордочкою в коліна - типа, допоможи розліпити.

Ще він з задоволенням хрумкав солоними та маринованими огірками та ласував маринованими грибами, але то бувало не часто, бо боялися таке йому давати.

Пізніше у мене була вівчарка, та трусилася від арбузів. Потім нам казали, що на баштани іноді приходять вовки, якщо вони є в такій мисцевості, та вигризають найсолодші арбузи - теж полюбляють ласувати солоденьким.
За волков не знаю, но вот для хозяев баштана есть два врага, шо серьезно вредят урожаю. Вороны и зайцы. Ворона садится и продлабливает в кавунах дырки, шоб добраться до мякоти, а заяц, сволочь, кожуру обожает. хоть средина и цела, но кавун со следами заячьих клацаков вряд ли кто купит.
   
Re: Баштанний кіт

Був такий. Весняні огірки чистили, він аж трусився, аби швидше шкірку дали. А в город ходив строго. Надкусювати.
Були коти, що любили м'якуш з гарбуза.
   
Re: Баштанний кіт

Чорний котяка ))
   
Re: Баштанний кіт

Сірий?  :D
чорний ))
   
Re: Баштанний кіт

в нас був..Кузя - аж трусився за серединкою від молодого кабачка :D
і не надоїдало - скільки давали, стільки їв
А нинішні тільки м"яса вимагають :X
   
Re: Баштанний кіт

Рыжий кот надкусывает огурцы, которые внизу растут. Ест вареную цветную капусту и тушеные кабачки а также соседских породистых голубей, только успеваю лапки с именными браслетиками прикапывать.
   
Re: Баштанний кіт

В мене в дитинстві був пес, його звали Грізлі - суміш маламута з вівчаркою.
Так він був помідорним наркоманом. Вижирав спілі помідори на городі.
А крім того в нього було хоббі - заганяти сусідських курей та півнів до півпритомності й общипувати їх до гола з пір‘я. Не загризав при тому й своїх курей не чіпав.
   
Re: Баштанний кіт

Зирку взяли на ставку Наффи
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія