Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

жінки з дітьми які біженцями за кордоном - не повернуться. діти вже асимілювались.

Українська ментальність дуже подібна із німецькою.
брехня.
ніякі німці і не близько.

українці ближчі ментально до південних народів Європи. італійці іспанці греки.

релакс, шашлики, dolce vita, пити наливку і співати пісень у вишневому садочку

Останнє редагування: 13 січня 2024 13:06:17 від T.Blair.
   
Злата добра
Роботи дуже багато і знайти легко якщо є базова англійська.
Тільки потрапити у Австралію важко
Навіть британцям треба робоча віза. А її отримати не перебуваючи в Австралії треба зацікавити роботодавця. І по закону мінімальна ЗП повинна бути 75 тис доларів. І на вакансію щоб не було австралійця.
Тому хто вже в Австралії отримати робочу а потім перманент та через 3-4 рокі після нього громадянство це реально.
   
Там написано доходи зверх базової допомоги - Grundfreibeitrag.
Тобто людина може отримувати базову допомогу і 1) отримувати інші види грошової допомоги, з яких будуть відраховуватися певні відсотки

 Ну так, саме це я і описав в тому повідомленні!

2) людина може працювати і отримувати додатковий дохід не більше 1500 євро брутто на місяць, з яких в неї заберуть 1100.

 Може і більше, тільки тоді будуть інші види допомоги. Все залежить від стану сім"ї, вартості житла, віку дітей...багато дечого.

 
3) якщо людина заробляє більше 1500 євро брутто на місяць, то вона втрачає право на базову допомогу? Так?

 Я все не знаю по даному питанню (я не фахівець), наскільки зрозумів 1500 вказується при наявності однієї дитини. Там дуже багато нюансів, важливо інше - те, що вже писав багато раз: при певних доходах - один вид допомоги, при інших - інші. І, допомога припиняється лише тоді, коли доходи стають доволі високими.


   
Злата добра
Роботи дуже багато і знайти легко якщо є базова англійська.
Тільки потрапити у Австралію важко
Навіть британцям треба робоча віза. А її отримати не перебуваючи в Австралії треба зацікавити роботодавця. І по закону мінімальна ЗП повинна бути 75 тис доларів. І на вакансію щоб не було австралійця.
Тому хто вже в Австралії отримати робочу а потім перманент та через 3-4 рокі після нього громадянство це реально.
Ясно, дякую.
   
Англійці досить заможні через те, що не було розриву звʼязку між поколіннями.
Що мається на увазі - спадщина переходила з покоління в покоління і за винятком яких-небудь придурків в родині з яасом накопичувалася до досить високого рівня.
Коли середній британець виходить на пенсію (навіть невелику) в нього, як правило є необтяжена нерухомість вартістю кількасот тисяч плюс деякі заощадження, що дозволяє комфортно доживати віку.
Багато продають майно і поселяються в комплексах для тих, кому за 55. Таким чином мають суттєві вільні кошти для виконання своїх забаганок.
Ну і зрештою всі ті накопичення перейдуть нащадкам, що дозволить їм істотнотпідвищити свій рівень життя.
   
На будівництво і без англійської візьмуть якщо до наших. Але щоб залишитися треба тести з англійської та спонсоршіп роботодавця. Це дорого.
Тут навіть водій Убер або доставка отримує 1200 доларів за неділю.
   
Радник ви правий. Саме так. Нема розриву поколінь. Спадщіна. Саме так
   
Будь ласка:

 У випадку якщо людина працює, отримує доходи і вони перевищують норму для отримання Hartz IV працівник (сім"я) може претендувати на отримання додаткової допомоги - кіндерцушлаг. Для цього потрібно подати документи у фамілієнкасу:
 https://www.arbeitsagentur.de/familie-und-kinder

 І ще одна виплата - Wohnunggeld, знаходиться де знаходиться відділ по вашому місцю проживання і туди подаються документи.

 Не забувайте, що для українців у кожному випадку допомоги часто є переклад українською. Якщо потрібне буде ще роз"яснення - будь ласка.
Тобто кожна працююча родина, що вже зiйшла з соцiалу, може такi виплати отримати ? вiд чого це залежить, нарахують чи нi, вiд розмiру доходу ? кiндергельд при кiндерцушлазi теж йде, чи вже нi ?
   
Не треба перераховувати.
Якщо людина хоче працювати і буде з"являтися на роботі без пропусків——вийде на ті 2000 нетто.
пс. Якщо хтось десь в Кьольні——можу допомогти з важкою роботою за ті ж 2000 нетто.
За який термін він вийде на ті 2000 за умов відсутності будь-якої будівельної спеціальності?
І не забувай, його четверо діточок  з ним прям зараз, а не в Україні з перспективою забрати, коли стануть на ноги.
   
15 з них коридор, і кухня в кладовці.
Які 4? Кімната малої, гардероб, ваша з дружиною міні(колишня кухня) і Заллло. По суті - 2.  :)

Ще разочок)( мені не важко насправді)——
1. Коридор——десь 6 метрів квадратних.
По кімнатах——
1. Кімната малоі( колишня спальня)
2. Гардероб( колишня дитяча)——це повністю функціональна невеличка кімната, яку вже ми——відповідно до наших потреб відвели під гардероб)
3. Спальня( колишня друга дитяча)——дуже зручно нам там)
4. Залла)

Ну і Балкон——12 метрів здається.
пс. І Шикарна Кухня))
Тобто все ж 4 кімнати)
   
А чому не може?

Звонив тільки що)——
Блядун мій друган)——ховається від дєвок)Хочуть його знову захомутати)——а він впирається)
Тож і часу на навчання не так багато)
   
Тобто кожна працююча родина, що вже зiйшла з соцiалу, може такi виплати отримати ?

 Звичайно!

вiд чого це залежить, нарахують чи нi, вiд розмiру доходу ?

 Від рівня доходів і витрат (житло і т.і.)!!!
Заповнюйте документи, не зволікайте і не бійтесь. Дзвоніть їм, вони хоч і дуууууууже зайняті - але доброзичливі і стараються все розтлумачити. Можете записатись на прийом - вони можуть допомогти вам заповнити документи. Із того що необхідно - вказати кількість дітей, ваші доходи і партнера, плата по житлу із розписанням витрат - скільки за опалення, скільки за що.



кiндергельд при кiндерцушлазi теж йде, чи вже нi ?

 Звичайно йде, кіндергельд йде в любому випадку. За виключенням, коли дитина починає отримувати доходи, здається більші ніж зарплата при базисі. Тобто, коли зарплата у дитини більша ніж 25% від 160 год. на місяць.
   
До речі тут за здорове життя всі
Горілка 50 доларів
Цигарки якісь незрозумілі 35
Мальборо 60 доларів
Все для того щоб люди були здоровими
Але є винятки.  Вино дешево. Мʼясо також дешево і відмінної якості. Риба дешева також.
   
Дитячі гроші вАнглії сплачуються усім без винятку на дітей до 16 років.
На першу чи єдину дитину 24 фунти на тиждень, на кожну додаткову 15. Фунтів на тиждень незалежно від того чи ви працюєте.

В Німеччині дитячі грощі теж отримують всі до 18 років, та ще є декілька можливостей отримувати і до 24( здається)
пс. Я ніколи не отримував соціальні грощі, а кіндергельд вже закінчився в нас після 18 років.
   
Діти можуть працювати з 12 років родинний бізнес
З 14 повноцінно але не більше 4 годин на день поки навчаються
Насправді дуже класно
З дитинства привчають працювати.
   
Треба визнати лише те, що державі Україна доля її громадян була завжди байдужа
знадобилися лише військовозобов'язані, тимчасово
виїжджали завжди

змінити ситуацію може лише сама держава
або повною забороною виїзду, або зміною ставлення до громадян
   
У Німеччині колись було щось подібне, не знаю чи ще залишилось, називалось євро джоб (єврова робота): платився соціал + платили 1 євро за 1 годину праці. При цьому можна було працювати не більше 29 годин у тиждень. Таким чином виходило десь ще + 120 євро до соціалу і безкоштовний місячний проїзний на всі види громадського транспорту. 

Одного разу бачив тих "евроджобщиків"—— дуже здивувався)——
4 чувака. 2 з лопатами, 2 з тачками——перевозили купу піску метрів на 200 через дорогу)——я один за годину зробив би більше аніж вони за день)——десь така там швидкість була)—з перекурами та балачками)
   
MarkYury
Нажаль змінити нічого не можливо  в плані ставлення до громадян
Лише тотальні заборони за гендерно віковою ознакою
Що є абсурдом у західному суспільстві куди Україна прагне
   
Треба визнати лише те, що державі Україна доля її громадян була завжди байдужа
знадобилися лише військовозобов'язані, тимчасово
виїжджали завжди

змінити ситуацію може лише сама держава
або повною забороною виїзду, або зміною ставлення до громадян

Громадяни вибирають інші держави. Державі теж треба шукати інших громадян.
   
Ще з чого смішно тут lollipop man це ті що стоять зі знаком стоп або слоу отримують 80 тисяч на рік.  Робота дуже цікава)))
   
Австралія взагалі загадкова країна. Іноді переглядаю на ютубі Єллу з Австралії, вона досліджує крам який люди викидають в Сіднеї на узбіччя під час ремонту чи переїздів. Ох в коментах кацапки воють: нам би туди!Поритися. Хоча б на діньок.

Пам"ятаю як ви мені "контент" пропонували )——шукати якісь там залишені бокси в аеропортах ( чи щось таке)
Що вас все тягне на сміття якесь?(
Те що ви бачили——то люди час від часу виставляють на вулицю при купівлі чогось більш нового.Там і техніка, і меблі нормальні )
Ми коли тільки приіхали——теж ходили по тим "викидкам"——облаштовували свій побут)
Але з часом це все проходить——і ти сам виставляєш непотрібні речі(
пс. Я кожного місяця в контейнери від Червоного Хреста велику сумку з жіночим шматтям викидаю(
   
MarkYury
Нажаль змінити нічого не можливо  в плані ставлення до громадян
Лише тотальні заборони за гендерно віковою ознакою
Що є абсурдом у західному суспільстві куди Україна прагне

усе можливо
у свої історичні періоди таке було усюди

війна є каталізатором подій
поки є люди, якими можна затикати дірки, але років за 10 не буде
   
Злата добра
Роботи дуже багато і знайти легко якщо є базова англійська.
Тільки потрапити у Австралію важко
Навіть британцям треба робоча віза. А її отримати не перебуваючи в Австралії треба зацікавити роботодавця. І по закону мінімальна ЗП повинна бути 75 тис доларів. І на вакансію щоб не було австралійця.
Тому хто вже в Австралії отримати робочу а потім перманент та через 3-4 рокі після нього громадянство це реально.
Австралія по грошам друга після Штатів у світі. Не рахуючи канадського Онтаріо, бо там НЙ близько.
   
Давайте запитаємо сірьожу нумерного.
Що краще, заробити 1200 євро додатково до допомги і чесно віддати 900 чи заробити вчорну 500 і залишити всі собі.
Або піти працювати за 2000 брудними на місяць і платити за все самому.



Відповідаю на питання)——
Ще років 5—7 назад я би вибрав "чорну" працю .
А зараз все ж таки я б обрав все на біло)

пс. Але я ніколи в житті не отримував ті соціали і тому не можу казати за людей які іх отримують(

ппс. Те про що пише Союзник——
То все воно ніби й так.
Але є такий момент——
Людина на соціалі отримує скажімо за все про все ( включаючи оплату житла)——2000
І та ж сама людина ——працюючи 40 годин в тиждень —— отримує скажімо 2300.

З однієі сторони ніби й працювати на біло——вигідніше та корисніше( отримуєш ще плюшки всілякі)
А з іншоі сторони—ти таки вйобуєш——а чувак на соціалі хуі валяє.
А виходить вам більш—менш на одно(

пс. Ще є момент коли люди з допомогою отримують оплачені всілякі курси та навчання.
А людина, яка працює——мусить за все платити сама.
Кароче багато нюансів(

Але що стосується мене особисто——
Я працюю виключно по—білому. Це дає мені на мою думку інші переваги.
   
брехня.
ніякі німці і не близько.

українці ближчі ментально до південних народів Європи. італійці іспанці греки.

релакс, шашлики, dolce vita, пити наливку і співати пісень у вишневому садочку

Це з часом проходить і ми перетворюємося на "німців")
   
О Наффі , привіт. Я твоїх дописів багато років не бачив)
Судячи з знайомих що в Канаді то дійсно не фонтан
США дійсно краще заробіток але є велике але - у Австралії безкоштовна медікейр (медичне страхування) а в Америці попандос якщо старий або хворий. Хоча безкоштовний медікейр це емеррдженсі більше. Але все ж. І якщо хвороба важка на шкал cancer то всі медикаменти будуть покривати. Якщо не важка то 50 відсотків покриють навіть препаратів. І 100 візит ту лікар.
Доречі медикаменти тут дешевше ніж в Україні значно.

Останнє редагування: 13 січня 2024 13:49:00 від Изя Шниперсон
   
корисний звичай. А як в Австралії з роботою?
Тільки пастухом кенгуру - освіта не потрібна)
   
Ще разочок)( мені не важко насправді)——
1. Коридор——десь 6 метрів квадратних.
По кімнатах——
1. Кімната малоі( колишня спальня)
2. Гардероб( колишня дитяча)——це повністю функціональна невеличка кімната, яку вже ми——відповідно до наших потреб відвели під гардероб)
3. Спальня( колишня друга дитяча)——дуже зручно нам там)
4. Залла)

Ну і Балкон——12 метрів здається.
пс. І Шикарна Кухня))
Тобто все ж 4 кімнати)
Ок, не підстрибуй. Повернуться хлопці, розберемося. )
   
Звичайно!


Від рівня доходів і витрат (житло і т.і.)!!!
Заповнюйте документи, не зволікайте і не бійтесь. Дзвоніть їм, вони хоч і дуууууууже зайняті - але доброзичливі і стараються все розтлумачити. Можете записатись на прийом - вони можуть допомогти вам заповнити документи. Із того що необхідно - вказати кількість дітей, ваші доходи і партнера, плата по житлу із розписанням витрат - скільки за опалення, скільки за що.



Звичайно йде, кіндергельд йде в любому випадку. За виключенням, коли дитина починає отримувати доходи, здається більші ніж зарплата при базисі. Тобто, коли зарплата у дитини більша ніж 25% від 160 год. на місяць.
дуже дякую за iнфу (tu)
А щодо возрасту, за яких умов кiндергельд може подовжитись пiсля 18, це якщо дитина без доходу, але вчиться у вишi чи робить якiйсь аусбiльбунг ?
   
За який термін він вийде на ті 2000 за умов відсутності будь-якої будівельної спеціальності?
І не забувай, його четверо діточок  з ним прям зараз, а не в Україні з перспективою забрати, коли стануть на ноги.

Я його до себе з понеділка візьму на 2000 плюс—мінус)
Але мусить бути фізично здоровий та витривалий і не боятися роботи)
Спочатку буде здихати——а потім втягнеться)
   
Тільки пастухом кенгуру - освіта не потрібна)
Я взагалі не розумію де вони в цих капкраїнах працюють.
   
Я взагалі не розумію де вони в цих капкраїнах працюють.
Працюють тільки ті в кого нема грошей, ті в кого є - нащо їм працювати?)
   
Доречі пастухом тут реально)) потрапити в рабство до фермера на 5 років і якщо вам нема 45 то ви станете після рабства перманент а потім громадянином. Але треба щоб фермер був добрим і не передумав)
   
Ок, не підстрибуй. Повернуться хлопці, розберемося. )

Так пишеш ніби "хлопців" на фронт відправила))
пс. Навчаться себе поводити нормально серед людей——нехай приходять "розбиратися"))
   
О Наффі , привіт. Я твоїх дописів багато років не бачив)
Судячи з знайомих що в Канаді то дійсно не фонтан
США дійсно краще заробіток але є велике але - у Австралії безкоштовна медікейр (медичне страхування) а в Америці попандос якщо старий або хворий
У українських емігів найкраща мед.страховка - це можливість за копійки потрапити до будь якого спеца без черги в Україні
   
дуже дякую за iнфу (tu)
А щодо возрасту, за яких умов кiндергельд може подовжитись пiсля 18, це якщо дитина без доходу, але вчиться у вишi чи робить якiйсь аусбiльбунг ?

Так.
Точно знаю за аусбільдунг.
А щодо коли навчається——там ще можуть бути інші виплати .
   
Працюють тільки ті в кого нема грошей, ті в кого є - нащо їм працювати?)
отож. Нам кажуть: працюйте, наші предки теж виїжджали в еміграцію. А ми їм: так вони ж десять раз подумали, зібралися з силами, вирішили хто працюватиме, хто на дівані лежатиме. В нас все інакше, не з власної волі... Тут вони замислюються і довго мовчать.
   
У українських емігів найкраща мед.страховка - це можливість за копійки потрапити до будь якого спеца без черги в Україні

В Німеччині все ж таки "черги" до спеціалістів є і немалі(
Потрапити на прийом вже і зараз——тільки у нотфаль.( тобто екстренна допомога)
А так—то я чекаю на простеньку операцію вже 3 місяці.
Коли може почекати твоя ситуація——це одне.
А ось був випадок——у людини почала рости якась гулька на губі чорного коліру——
А спеціаліста назначили на термін через 2 місяці(—— тож людина поіхала в Украіну і в онколікарні за один день все вирізала та провела всі аналізи.

пс. В минулу неділю ходила дружина до стоматолога——випадала пломба——не дивлячись на вихідний день десь за 20 хвилин вже поставили нову. Безкоштовно——тобто по картці медичного страхування.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія