Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

"Тепер, щоб Україна отримувала кошти, США висуватимуть умови щодо реформ"

У відносинах України з США з’явилася нова дійова особа – і, за всіма ознаками, дуже впливова. 14 вересня президент Байден призначив Пенні Пріцкер на новостворену посаду спецпредставниці з питань економічного відновлення України.

Знавці американської політики згадають Пенні Пріцкер як колишню міністерку торгівлі США, що пропрацювала на цій посаді весь другий термін президента Обами.

Але ті, хто знається на українській діаспорі, почувши це прізвище, передусім згадають інше. Пенні є представницею впливової емігрантської родини Пріцкерів, однієї з найбагатших родин США зі спільним статком, що сягає $37 млрд. Статок самої спецпредставниці – понад $3 млрд.
   
А ще Пріцкери відомі своєї громадянською позицією та філантропією.

Для нас важливо те, що понад 100 років тому вони переїхали до США з України. До речі, село Великі Пріцьки на півдні Київщини має таку назву саме через пращурів Пенні Пріцкер. І хоча Пріцкери – це єврейська родина, вони брали активну участь у житті української діаспори. Тож саме з особистих питань "Європейська правда" почала своє інтерв’ю зі щойно призначеною спецпредставницею.

У цій розмові – також про те, що входить у мандат посадовиці, та про те, як переконати західний бізнес інвестувати в Україну ще під час війни.
   
 Правильно, бо ЗЕлені суки зовсім поборзєлі.
   
Та пофігу. Ті реформи можна сотнями генерувати.
   
– Відомо, що ви маєте коріння, пов’язане з Україною. То чи є це призначення для вас таким, що має для вас особисте значення?

– Дійсно, для мене цей шанс представляти Сполучені Штати справді є особистим. Особливо в часи цієї жахливої війни.

Моя сім'я втекла з України наприкінці 1800-х років з Київської області – з території, яку тепер хочуть захопити росіяни. І те, що тепер я отримала можливість допомагати Україні від імені Сполучених Штатів, щоб залишатися незалежною демократичною державою, просуваючись до європейської інтеграції, – це покликання найвищого порядку.

В Україні моя сім'я була власниками зерносховищ. Але вони були змушені виїхати звідси через погроми, які відбувалися тоді у царській Росії.

Коли мій прадід Ніколас приїхав до США, він не знав англійської мови. Ані він, ані моя прабабуся не мали особливих ресурсів. Але вони змогли здобути освіту, і мій прадід пройшов шлях від молодого хлопця, який вивчав англійську, продаючи газети на Максвелл-стріт у Чикаго, до фармацевта, а потім адвоката.

А моя прабабуся заснувала в Чикаго клуб під назвою Nickel Club, який полягав у тому, що щотижня жінки з її громади відкладали на допомогу новим іммігрантам з України по п'ять центів (у США п’ятицентова монета має назву Nickel).

Тож це велика частина моєї особистої історії.
   
Гоняти ЗЕлених казнокрадів.
   
Гоняти ЗЕлених казнокрадів.
Посмотрим.Если уберут Завхоза значит взялись по настоящему. Если нет очередной трындеж, который закончится ничем
   
– А тепер особисто ви зможете допомогти Україні відновитися від держави у війні до процвітаючої економіки. Але поясніть, якими будуть ваші повноваження?

– У мій портфель входить робота з урядом України, з урядом США та послом Бріджит Брінк і, звичайно ж, з нашими союзниками – щоби спільно прискорити економічне відновлення України.

Буде окремий фокус на реформах, що стосуються прозорості та підзвітності відбудови – це зміни регуляторного середовища, правоохоронних органів, судової системи, у сфері боротьби з корупцією, управління держпідприємствами тощо.

Іншою важливою частиною моїх повноважень є робота з приватним сектором. Я прагну переконати компанії в різних секторах економіки – в енергетиці, транспорті, логістиці, сільському господарстві, виробництві критично важливих матеріалів та ІТ-технологіях – інвестувати в Україну. Треба, щоби бізнес зрозумів, що зараз є можливості для інвестицій в Україну.

Крім того, я за посадою входитиму до міжвідомчої донорської координаційної платформи, де працюватиму з урядами держав-партнерів, з Єврокомісією та міжнародними фінансовими установами, а також з приватним сектором.

І, звичайно, це вимагає спілкування як з Конгресом, де я комунікуватиму успіхи України зараз та після війни, так і з діаспорою в США щодо можливостей, які існують в Україні.

Отже, сфера моїх повноважень буде широкою та економічно орієнтованою.
   
Цікаво, чи залишились у них в Україні хоч якісь родичі.

Хоча після погромів та Голокосту - навряд :(
   
Опять реферат ?Я эту новость прочитал ещё до обеда
   
Опять реферат ?Я эту новость прочитал ещё до обеда

там така назва що фуй зрозумієшь.... я сам ледь не створив нову гілку....

Пані Пріцкер, родом з Великих Пріцьків наглядатиме за економікою в Україні

https://forum.pravda.com.ua/index.php?topic=1135676.0
   
Посмотрим.Если уберут Завхоза значит взялись по настоящему. Если нет очередной трындеж, который закончится ничем

типу як в анекдоті про хто насцяв на сніг.... "моча Зеленського, а почерк Єрмака"......
   
яких вам, блть, реформ не вистачає? (с)
 :laugh:
   
– Отже, приватний сектор, бюджетна підтримка від США та інших донорів та допомога міжнародних фінансових установ. Як на мене, у цьому списку бракує російських грошей, які мають бути конфісковані для фінансування відновлення України, чи не так?

– Це теж частина політики уряду США: ми рішуче налаштовані на те, що ті, хто уможливив хуйло війну, мають допомогти компенсувати втрати.

Міністр Блінкен вже оголосив про перше використання арештованих активів олігархів на програми для ветеранів. Таких прикладів буде дедалі більше, і це буде частиною роботи Міністерства фінансів та інших відомств. І моєї теж, оскільки я маю опікуватися міжвідомчою взаємодією.
   
– 2024 – це рік виборів у Сполучених Штатах. Чи можемо ми бути впевненими у стабільності підтримки з боку Сполучених Штатів попри це?

– США зосереджені на задоволенні потреб України зараз, а також на довгостроковому відновленні та безпеці України.

Говорячи США, я маю на увазі не лише адміністрацію: те саме лунає від членів Конгресу з обох флангів. Є двопартійна підтримка довгострокової допомоги Україні.

Однак для того, щоби отримувати кошти від Сполучених Штатів, тепер будуть певні умови. Це не повинно дивувати нікого в Україні. Причина – те, що наш уряд хоче бачити, як Україна досягає прогресу в різних сферах. Ми хочемо бачити середовище, сприятливе для приватних інвестицій.
   
Однак для того, щоби отримувати кошти від Сполучених Штатів, тепер будуть певні умови. Це не повинно дивувати нікого в Україні. Причина – те, що наш уряд хоче бачити, як Україна досягає прогресу в різних сферах. Ми хочемо бачити середовище, сприятливе для приватних інвестицій.

– Яких умов американського фінансування варто очікувати Україні?

По-перше, це будуть умови, які гарантуватимуть, що ви будете належним чином розпоряджатися грошима.

А по-друге, йдеться про втілення реформ, необхідних для того, щоб Україна стала членом ЄС та західного торговельного блоку, чого Україна сама прагне.

--------------------
тобто єрмаку з цих грошей нічого не світить?
   
128. Або 256

65536
 X(
   
Чому Рузвельт від Сталіна не вимагав реформ під час війни?
   
як Байден і казав на саміті НАТО "реформз"..... так і є...

а починалося багато місяців тому з гілки з купою дописувачів, які запевняли що корупція ні до чого, це нормально і крадуть скрізь хто скольки вспів і це нормально, і що якщо 1 яйце пропустити через адронний коллайдер то з нього виходить 5...... і т.п......
   
Чому Рузвельт від Сталіна не вимагав реформ під час війни?

бо той не п*издив в таких масштабах....
   
бо той не п*издив в таких масштабах....

Що спіздів зеленський?
   
яких вам, блть, реформ не вистачає? (с)
 :laugh:

з 25 жовтня...
   
Що спіздів зеленський?

майбутнє...
   
майбутнє...

в моєї дитини наприклад... вона нікуди за кордон не виїзджала і в мене поруч було вже більше 50 прильотів бо живу в такому місці... поруч зі стратегічним підприємством....
   
– Відомо, що ви маєте коріння, пов’язане з Україною. То чи є це призначення для вас таким, що має для вас особисте значення?

– Дійсно, для мене цей шанс представляти Сполучені Штати справді є особистим. Особливо в часи цієї жахливої війни.

Моя сім'я втекла з України наприкінці 1800-х років з Київської області – з території, яку тепер хочуть захопити росіяни. І те, що тепер я отримала можливість допомагати Україні від імені Сполучених Штатів, щоб залишатися незалежною демократичною державою, просуваючись до європейської інтеграції, – це покликання найвищого порядку.

В Україні моя сім'я була власниками зерносховищ. Але вони були змушені виїхати звідси через погроми, які відбувалися тоді у царській Росії.

Коли мій прадід Ніколас приїхав до США, він не знав англійської мови. Ані він, ані моя прабабуся не мали особливих ресурсів. Але вони змогли здобути освіту, і мій прадід пройшов шлях від молодого хлопця, який вивчав англійську, продаючи газети на Максвелл-стріт у Чикаго, до фармацевта, а потім адвоката.

А моя прабабуся заснувала в Чикаго клуб під назвою Nickel Club, який полягав у тому, що щотижня жінки з її громади відкладали на допомогу новим іммігрантам з України по п'ять центів (у США п’ятицентова монета має назву Nickel).

Тож це велика частина моєї особистої історії.
Ні, якщо вже її дід втік аж в Америку з села, та ще й в Київській області, та яке контролювала його сім'я і його родичі, у кінці 19 століття від погромів (стісняюсь спрасіть хто іх там посмів громити) то пані Пріцкер точно налаштована допомагати Україні
П. С. Здається що дідусь той був казкарем (пріцк - це шпичак або ж колючка).

Останнє редагування: 16 вересня 2023 00:54:46 від pietraczuk
   
в моєї дитини наприклад... вона нікуди за кордон не виїзджала і в мене поруч було вже більше 50 прильотів бо живу в такому місці... поруч зі стратегічним підприємством....

Так ти ждун.  На хуйла чекаєш?
   
– Яких умов американського фінансування варто очікувати Україні?

– По-перше, це будуть умови, які гарантуватимуть, що ви будете належним чином розпоряджатися грошима.

А по-друге, йдеться про втілення реформ, необхідних для того, щоб Україна стала членом ЄС та західного торговельного блоку, чого Україна сама прагне.
   
Так ти ждун.  На хуйла чекаєш?

чекаю на перемогу... і кожного дня щось роблю для цього... бо вже друзів майже не залишилося і братів ...
   
чекаю на перемогу... і кожного дня щось роблю для цього... бо вже друзів майже не залишилося і братів ...

В чому зеленський винен перед тобою? Що він зробив не так?
   
– Яких умов американського фінансування варто очікувати Україні?

– По-перше, це будуть умови, які гарантуватимуть, що ви будете належним чином розпоряджатися грошима.

А по-друге, йдеться про втілення реформ, необхідних для того, щоб Україна стала членом ЄС та західного торговельного блоку, чого Україна сама прагне.

думаю Штати вже давно бісить, що окрім військової допомоги, вони напряму підримують наш бюджет, а дехто ці ніштяки "з неба" записує як свою особисту заслугу і малює собі політичні бали, хочя в самих пісюнчик ледь дьоргається.... а більше того ще й цинічно крадуть з тих ніштяків....
   
– Яких умов американського фінансування варто очікувати Україні?

– По-перше, це будуть умови, які гарантуватимуть, що ви будете належним чином розпоряджатися грошима.

А по-друге, йдеться про втілення реформ, необхідних для того, щоб Україна стала членом ЄС та західного торговельного блоку, чого Україна сама прагне.

ну норм. а де зрада?
   
Чому Рузвельт від Сталіна не вимагав реформ під час війни?

прирівняв Зе до Сталіна? :-o
чи Зе таки хоче стати Сталіним і правити поки не помре? і все це за рахунок американськіх платників податків?
   
В чому зеленський винен перед тобою? Що він зробив не так?

здав пів країни за 1 день, як хотіло хуйло і казало в своєму виступі в ночі перед наступом, як за роскладом, коридор в Крим, кримський канал, енергетика .... про шашлики, відкриття мостів в запоріжжі напередодні вторгнення і коли за пару днів до повномаштабного вторгнення мою дитину заставили співати гімн на новостворений день едності 5 разів (бо забував слова) я мовчу (схожа стаття була тоді на УП)......а потім була Буча, Маріуполь, Херсон і т.п., .... зараз знову вперился в тіж лінії бажань хуйла.... там і стоїмо майже рік.... що буде далі побачимо...
   
...наш уряд хоче бачити, як Україна досягає прогресу в різних сферах. Ми хочемо бачити середовище, сприятливе для приватних інвестицій...
Інтегрально в цьому є все необхідне. Саме через свідомо і контрольовано створену монополію для споживання України купкою олігархів, ми провалилися за 30 років на африканський рівень бідності серед Європи.
Але як пані Пенні сподівається позбутися тут монополії олігархічного консенсусу?
   
хай краще важку зброю надають а не гроші
продати наліво ф16 або абрамса умовному зєрмаку буде важко
   
Ото земним мародерам облом.
А так би всі гроші в асфальт закатали б...
   
Ото земним мародерам облом.
А так би всі гроші в асфальт закатали б...
Ну, в такому разі від великого смутку і розчарування може увімкнутись режим тихого саботажу - так нє доставайтєсь ви, грошики, нікому... а так було гарно, ми - зелені, і грошенята зелені, ми просто призначені одне для одного.. :(
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія