Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Пані Пріцкер, родом з Великих Пріцьків наглядатиме за економікою в Україні

Тепер, щоб Україна отримувала кошти, США висуватимуть умови щодо реформ
інтерв'ю "Українській правді":
– У мій портфель входить робота з урядом України, з урядом США та послом Бріджит Брінкс і, звичайно ж, з нашими союзниками – щоби спільно прискорити економічне відновлення України.
Буде окремий фокус на реформах, що стосуються прозорості та підзвітності відбудови – це зміни регуляторного середовища, правоохоронних органів, судової системи, у сфері боротьби з корупцією, управління держпідприємствами тощо.
Іншою важливою частиною моїх повноважень є робота з приватним сектором. Я прагну переконати компанії в різних секторах економіки – в енергетиці, транспорті, логістиці, сільському господарстві, виробництві критично важливих матеріалів та ІТ-технологіях – інвестувати в Україну. Треба, щоби бізнес зрозумів, що зараз є можливості для інвестицій в Україну.
Крім того, я за посадою входитиму до міжвідомчої донорської координаційної платформи, де працюватиму з урядами держав-партнерів, з Єврокомісією та міжнародними фінансовими установами, а також з приватним сектором.
І, звичайно, це вимагає спілкування як з Конгресом, де я комунікуватиму успіхи України зараз та після війни, так і з діаспорою в США щодо можливостей, які існують в Україні.
Отже, сфера моїх повноважень буде широкою та економічно орієнтованою.

Останнє редагування: 14 вересня 2023 20:34:19 від murik
   
Буде окремий фокус на реформах, що стосуються прозорості та підзвітності відбудови – це зміни регуляторного середовища, правоохоронних органів, судової системи, у сфері боротьби з корупцією, управління держпідприємствами тощо.
Іншою важливою частиною моїх повноважень є робота з приватним сектором. Я прагну переконати компанії в різних секторах економіки – в енергетиці, транспорті, логістиці, сільському господарстві, виробництві критично важливих матеріалів та ІТ-технологіях – інвестувати в Україну.
Фокус на реформАХ - вже помилковий підхід. Жодні реформи в Україні, здатні переконати когось потужно сюди інвестувати, неможливі без попереднього знесення фундаменту нашої корупції - олігархічної мафіозної системи. Для якої продуктивна корупція це кров, без якої нічого не функціонує.
Ставленики не зносять хазяїв.
   
3 Troubling Things To Know About Billionaire Penny Pritzker

The Pritzkers have a long history of business malfeasance at the expense of people of modest means. In one notable case, Congress passed legislation in 2003 to address issues raised by widespread charges that the Pritzker’s credit rating agency, TransUnion, had made serious flaws in its credit reports on individuals — and then failed to correct them upon discovery.

But perhaps the most infamous and pernicious Pritzker abuse of power was the Superior Bank scandal, a predatory subprime mortgage securitization racket that led to the failure of Superior Bank in 2001 and prefigured the 2008 crash...

The family has long had a reputation for not only accumulating its wealth through elaborate schemes of tax evasion, including offshore accounts, but also for using its political clout to win favored treatment.

   
3 Troubling Things To Know About Billionaire Penny Pritzker
The Pritzkers have a long history of business malfeasance at the expense of people of modest means. In one notable case, Congress passed legislation in 2003 to address issues raised by widespread charges that the Pritzker’s credit rating agency, TransUnion, had made serious flaws in its credit reports on individuals — and then failed to correct them upon discovery.

But perhaps the most infamous and pernicious Pritzker abuse of power was the Superior Bank scandal, a predatory subprime mortgage securitization racket that led to the failure of Superior Bank in 2001 and prefigured the 2008 crash...

The family has long had a reputation for not only accumulating its wealth through elaborate schemes of tax evasion, including offshore accounts, but also for using its political clout to win favored treatment.

Так гармонійно ставити контролером реформ в олігархічному болоті "мільярдера-філантропа", бо наші олігархи (за їх словами) теж є просто видатними промисловцями, платниками податків і меценатами. Цікаво буде поспостерігати за процесом.
   
Нарешті!
Нарешті зовнішне правління  :D  (tu)
   
ставити контролером реформ

Скорее контролером денежных потоков. Шоб не очень много спиздили в Украине. Ну и в штатах свою долю нужно получить через надёжные руки. Эта мадам имеет нужный опыт, связи и репутацию.
   
Де там того рабіна виковиряли.

Я оце дивуюся навкруги євреї а Ізраіль морозицця...
   
Де там того рабіна виковиряли.

Я оце дивуюся навкруги євреї а Ізраіль морозицця...
Та вона єврейка, мільярдерка…
   


Давно спєлась з баригою
   
Нарешті!
Нарешті зовнішне правління  :D  (tu)
От коли буде десант мериканських, британських прокурорів, митників, суддів тоді да. А так Ніт. Справа в тому, шо у нас мало хто з корупціонерів не виконує закони, у нас все згідно букви закону, тому і покарати їх ніхто не може, хоча усі все знають. Мериканці як завжди все міряють по собі, таке враження, шо вони не в курсі що закони бувають як дишло.
   
Спецпредставник США повідомляє, що тепер кошти Україні будуть виділятись на умовах проведення реформ.

Арахамія не розгубився, і щоб заспокоїти побратимів по корупційного фронту, тут же заявив, що "слуги" заберуть гроші з місцевих бюджетів, Шурма і Єрмак краще знають куди їх розподілити.

Тільки от це згортання реформи децентралізації - спецпредставнику дуже сподобається таке ваше чергове простоє рєшеніє.
.......
Давід,  реформи - це припинити знімати на бюджетні кошти серіали про гівно, почніть з цього.

Ну, і відкрити нарешті декларації, щоби всі побачили що ви там нацарювали за вже більше як півтора роки повномаштабної.

Прозапас (с)
   
От коли буде десант мериканських, британських прокурорів, митників, суддів тоді да. А так Ніт. Справа в тому, шо у нас мало хто з корупціонерів не виконує закони, у нас все згідно букви закону, тому і покарати їх ніхто не може, хоча усі все знають. Мериканці як завжди все міряють по собі, таке враження, шо вони не в курсі що закони бувають як дишло.
та то я трохи посміявся з сітуації.
   
пріцкєр твердо за вальцмана ! (tu)   :beach:
   
Та вона єврейка, мільярдерка…
У антисемітки розкорячка.
   
У антисемітки розкорячка.
Я антисемітка? Та упаси,  Боже.
І не ксенофобка. Поважаю всі націі, крім тих їхніх представників, що намагаються скривдити мій народ.
Це ви розріщеяєте націі, це ви міряєте черепи, тобто, перепрошую, розглядаєте пісюни.
А я вважаю, що моя нація не заслуговує, щоб її на поважали.
Як ви тут тільки на обгаджуєте українських жінок! І на прикривайтеся Порошенком чи політичними силами. У вас нема ніякої політичної ідеології.
   
Фокус на реформАХ - вже помилковий підхід. Жодні реформи в Україні, здатні переконати когось потужно сюди інвестувати, неможливі без попереднього знесення фундаменту нашої корупції - олігархічної мафіозної системи. Для якої продуктивна корупція це кров, без якої нічого не функціонує.
Ставленики не зносять хазяїв.

+++
   
Так реформи для того й будуть робитися, щоб знести фундамент олігархічної системи. Як ти його по іншому знесеш ?
   
А взагалі це просто так розлого викладено простий тезис : "п***а наші гроші не дамо. Будете висіти на реях."
   
Якщо ми самі нічого не зробимо, то, нмд, Ніхто нам нічого не зробить.
   
Так реформи для того й будуть робитися, щоб знести фундамент олігархічної системи. Як ти його по іншому знесеш ?
Вже навiть не смiшно
Будуть робитися, мабуть самi по собi якось зробляться ?
Кто ïх буде робити i навiщо, коли нема нi бажаючих, нi бажання ?
'Каких реформ вам еще не хватает ' :weep:

   
Так реформи для того й будуть робитися, щоб знести фундамент олігархічної системи. Як ти його по іншому знесеш ?
Коли система монолітна, як наша, й самовідновлювана завдяки безперервній циркуляції цілющих корупційних потоків в усіх сферах, вона легко впорається з будь-якими реформами, швидко перетворюючи їх на профанацію.
Жодні Бальцеровичі з Пріцкерами тут не допоможуть до тих пір, поки самі українці не ізолюють джерело своєї падлючої системи - її олігархічне ядро. Для цього їм потрібно розкуркулити через суди "бізнес"-імперії головних прихватизаторів (демонополізувати економіку), ліквідувати їх зомбоімперію і передушити велетенську підконтрольну їм мережу функціонерів в усіх державних інституціях.

Здатність українців це зробити перебуває під величезним питанням через тотальне неусвідомлення суспільством фундаментальної вади їх держави. Бо саме цей фундамент 30 років зомбував їх мозок.

А на Захід одне сподівання - що там виростять таку морквину, від вигляду якої українці нарешті прийдуть до тями. І знайдуть такий батіг, який не дозволить нам знов втратити свідомість.
На диво війна надає нам шанс.
   
А що таке олігарх за американськими мірками?  8-)
   
Населення становить 762 осіб.
...
Оттакі великі пріцьки
   
Населення становить 37 осіб.
...
А то малі пріцьки
   
Населення становить 762 осіб.
...
Оттакі великі пріцьки
А колись 2000 жило
   
А колись 2000 жило
Та яка різниця? Шинок там все одно був. Чим займалися євреї по селах?
   
А колись 2000 жило
Та яка різниця? Шинок там все одно був. Чим займалися євреї по селах?
   
Та яка різниця? Шинок там все одно був. Чим займалися євреї по селах?

Чому відра8у шинок, могли і немножечко шить
   
Чому відра8у шинок, могли і немножечко шить
Шиття не таке прибуткове. Але все може бути, тому і виїхав до Києва шукати кращого заробітку.
   
Шиття не таке прибуткове. Але все може бути, тому і виїхав до Києва шукати кращого заробітку.
Виявляється, були власниками зерно ховиша. Звучить помпезно, але нехай.
   
Виявляється, були власниками зерно ховиша. Звучить помпезно, але нехай.
Справа прибуткова, тож причини з яких довелось тікати були вагомі
   
Виявляється, були власниками зерно ховиша. Звучить помпезно, але нехай.
Нинька він би називався зернотрейдер. Крутенька була сімейка.
   
Нинька він би називався зернотрейдер. Крутенька була сімейка.
Недостатньо
   
Нинька він би називався зернотрейдер. Крутенька була сімейка.
Та тоді то була якась клуня звичайна, з якої зерно возами везлося на млин.
На Заході будь-який шпихлір був надійніше обладнаним.
   
Вибачте, що піднімаю,  цю тему, але мені здається, що дід той склав казочку про погроми, щоб втекти до Америки. Ну от ніяких погромів з історії тих часів не пам'ятаю.  Останні були ще за часів хмельниччини та коліївщини.
   
Вибачте, що піднімаю,  цю тему, але мені здається, що дід той склав казочку про погроми, щоб втекти до Америки. Ну от ніяких погромів з історії тих часів не пам'ятаю.  Останні були ще за часів хмельниччини та коліївщини.
"Всьо фігня давай по новой" (с)  ви її вже підіймали і отримали відповідь :facepalm1:

не стісняйтєсь
В 1881-1882 роках на півдні РІ пройшла низка погромів в тому числі в Києві і київській губернії в результаті чого з РІ втікло біля 2 млн. євреїв
   
Вибачте, що піднімаю,  цю тему, але мені здається, що дід той склав казочку про погроми, щоб втекти до Америки. Ну от ніяких погромів з історії тих часів не пам'ятаю.  Останні були ще за часів хмельниччини та коліївщини.
Ні, якщо бути об‘єктивним, то в РІ вже назрівало на державному рівні.
Шолом- Алейхем втік до Львова і писав: вільна країна! В парку можна гуляти навіть козам, не те, що євреям.  :)
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія