Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

І ще одне питання. Отже, в Німеччині "знайти роботу на 3000" означає "працювати приблизно за 2000", правильно?
   Нет. Неправильно.
   
Угу, знайома контора шукає dwh-девелопера на 63 тисячі брутто. Вже півтора року шукають, приходять тільки вчорашні студенти. Як в людини є який досвід, то як чують про таку зарплату, відразу перемовини закінчують. Так це єбучий Берлін, де ще кілька років тому в ІТ 50 тисяч за щастя було…
   Ого скоко сраные программеры деньжищ загребают! Представляю, шо ж тогда в Германии сантехник  получает! ( плюс бонусы, фильмы все смотрели). А уж электрик-то....
   Это ж не по клаве целый день  тарабанить. Тут головой работать надо...
   
   Нет. Неправильно.
Правильно. На першому чи четвертому штойеркласі так і отримуєш, плюс мінус пару десятків євро, на третьому класі будеш мати десь 2200-2300.. але з 3000 сидіти на третьому класі це дурість, лише як дружина копійки отримує чи на мініджобі працює.. або взагалі не працює, хоча як тоді на дві тисячи жити?
   
   Ого скоко сраные программеры деньжищ загребают! Представляю, шо ж тогда в Германии сантехник  получает! ( плюс бонусы, фильмы все смотрели). А уж электрик-то....
   Это ж не по клаве целый день  тарабанить. Тут головой работать надо...

Програміст високого класу заробляє роботодавцю непогані гроші.

Одне з наших рішень (ми розробляли вдвох) уже принесло кілька десятків мільйонів гривень доходу. Думаєш, треба платити мені мінімалку?
   
Тут брак всього що має кваліфікацію : вчителів, вихователей в дитячому садку, будівельників, сантехніків, айтішників, водіїв, медичного персоналу, тощо.. Немає проблем тільки з ледацюгами, яких Німеччина збирає по всьому світу і саджає на шию працюючих…
Ну так ледацюг треба обслуговувати, навчати, лікувати, перевозити, годувати, надавати всякі послуги, забезпечувати їм побутові умови, для цього необхідно залучати більше кваліфікованих працівників, ось тобі і дефіцит.
Такшо я не бачу трагедії якщо з України виїде трохи ледацюг і там залишиться, а саме такі в основному і виїжджають.
Хто при ділі, мають добру роботу або бізнес, той не кине свої здобутки напризволяще невідомо заради чого.
   
Такшо я не бачу трагедії якщо з України виїде трохи ледацюг і там залишиться,
Лелацюги це мами з дітьми чи дорослі жінки ?

Ну ну

Без дітей в України немає майбутнього

А якщо ще й жінок нема то п..ц за 10-15 років
   
   Ого скоко сраные программеры деньжищ загребают! Представляю, шо ж тогда в Германии сантехник  получает! ( плюс бонусы, фильмы все смотрели). А уж электрик-то....
   Это ж не по клаве целый день  тарабанить. Тут головой работать надо...

про електриків можу разочорувати. Не заробляють вони багато. 
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

боїшся конкуренції чи що
бо щось тут немало раніших емігів плекають рожеві мрії як біженців сцяними ганчірками погонять з німеччини
напр. та ж сама топік-стартерша


  Я просто знаю як тут все працює і попереджаю людей що нинішня допомога, це допомога біженцям і вона обмежена у часі. І залишитись зможе переважна меншість і для цього доведеться багато вчитися і працювати. Проблем з працевлаштуванням у мене немає і податки я з задоволенням сплачую. Коли допомогали сирійцям я з радістю за це платив, бо знав якщо горе прийде в Україну то допоможуть українцям. Але після війни українцям доведеться повертатися додому і це факт.
 
 Єдине про що я мрію, щоб російські біженці тут не зʼявилися, коли війна піде на території Росії або якщо почнуть вагнерівці з фсбшниками один одного різати. Ось це буде нестерпно.

Останнє редагування: 8 серпня 2023 11:46:31 від Ukrainian
   
Лелацюги це мами з дітьми чи дорослі жінки ?


Особисто я маю на увазі здорових мужиків, які оформлюються біженцями. Це переважно сирійці та інші ірако-палестинці. Серед українців таких майже немає, хоча  як почалася війна і я допомагав оформлюватися нашим біженцям, то на власні очі бачив циганський табір, десь півтора десятка здорових мужиків з синіми паспортами, які морочили голову волонтерам. Як вони виїхали, хз…
   
Лелацюги це мами з дітьми чи дорослі жінки ?
Ті мами з дітьми сидять там поки їм соціал платять та надають безкоштовно житло, або компенсують оренду.
Як тільки кранік прикриють, на другий день змастять лижі. Таких вже немало повернулось.
Ну а якщо будуть далі утримувати, то як кажуть баба з возу кобилі легше.
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

Такшо я не бачу трагедії якщо з України виїде трохи ледацюг

 Кияша детектед.

 Усі псевдокапіталістичн і паскуди мріють, що їм хтось працюватиме на дурняк.

 А при капіталізмі "як ви платите, так вам і працюють".

 Будуть гідні зарплати - буде люд працювати.

 Ніт - то скипне там де платять.

 Ще наші  ...  мріють, що як завезти негрів, то ті будуть ішачить, як на плантаціях і за копійки.

 Воістину нескінченна дурість людська. B-)

 
   
Програміст високого класу заробляє роботодавцю непогані гроші.

Одне з наших рішень (ми розробляли вдвох) уже принесло кілька десятків мільйонів гривень доходу. Думаєш, треба платити мені мінімалку?
  Ну, с хорошего сантехника программиста завсегда сделать можно. Дурное дело нехитрое. А вот из программиста сантехника - тут уж хуюшки....
   
  Ну, с хорошего сантехника программиста завсегда сделать можно. Дурное дело нехитрое. А вот из программиста сантехника - тут уж хуюшки....
за сантехніка не скажу, а от плиточник і електрик вийшов хороший  :)
   
Судячи по тим пропозмціям, які лунають і які закони хрчуть прийняти, то точно ніхто не захоче повернутися. Нехай спочатку навчаться поважати людей, а потім думають ща повернення
   
Судячи по тим пропозмціям, які лунають і які закони хрчуть прийняти, то точно ніхто не захоче повернутися. Нехай спочатку навчаться поважати людей, а потім думають ща повернення

тут вже справа навіть не в поверненні а щоб не повиїжжали чоловіки до вже влаштованих жінок і дітей (жінки працюють, діти в садку, школі) закордоном.
   
за сантехніка не скажу, а от плиточник і електрик вийшов хороший  :)
:-B
   
Судячи по тим пропозмціям, які лунають і які закони хрчуть прийняти, то точно ніхто не захоче повернутися. Нехай спочатку навчаться поважати людей, а потім думають ща повернення

нехай спочатку війну закінчать а потім думають про повернення біженців :-)o
   
Лелацюги це мами з дітьми чи дорослі жінки ?

Ну ну

Без дітей в України немає майбутнього

А якщо ще й жінок нема то п..ц за 10-15 років
Головне це території, ми не поступимося жодним сантиметром, а бидло баби ще нарожають.
   
Головне це території, ми не поступимося жодним сантиметром, а бидло баби ще нарожають.
8-:
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

 Середня зарплата для слюсаря який володіє німецькою та має підтверджений документ про спеціальну освіту за вказаним фахом (нарахована зарплата):

 Gehalt für Schlosser in Deutschland, 2023
Das durchschnittliche schlosser Gehalt in Deutschland ist € 31 200 pro Jahr oder € 16

Електрика:
 Das durchschnittliche elektriker Gehalt in Deutschland ist € 33 361 pro Jahr oder € 17.11 pro Stunde.

Продавець:

 Wie viel verdient man als Verkäuferin in Deutschland?
€ 2 253
/ Monat
Basierend auf 2200 Gehältern
Das durchschnittliche verkäuferin Gehalt in Deutschland ist € 27 035 pro Jahr oder € 13.86 pro Stunde.
https://de.talent.com/salary?job=verkäuferin

Останнє редагування: 8 серпня 2023 13:53:47 від Sojuznuk
   
Середня зарплата для слюсаря який володіє німецькою та має підтверджений документ про спеціальну освіту за вказаним фахом (нарахована зарплата):

 Gehalt für Schlosser in Deutschland, 2023
Das durchschnittliche schlosser Gehalt in Deutschland ist € 31 200 pro Jahr oder € 16
Електрика:
 Das durchschnittliche elektriker Gehalt in Deutschland ist € 33 361 pro Jahr oder € 17.11 pro Stunde.
Продавець:
Wie viel verdient man als Verkäuferin in Deutschland?
€ 2 253
/ Monat
Basierend auf 2200 Gehältern
Das durchschnittliche verkäuferin Gehalt in Deutschland ist € 27 035 pro Jahr oder € 13.86 pro Stunde.
https://de.talent.com/salary?job=verkäuferin
   Ну, что не так? Со знанием немецкого - 16-22€ в час на руки. 168 часов в месяц.
   2500-3200 в месяц.
   Без знания немецкого 12-14€.  Но при этом агентство обеспечивает жилье и проезд до работы и обратно. Украинцы, правда, как правило, работают немного больше. По10-11 часов шесть дней в неделю. В месяц получается 180-220 часов. В принципе, терпимо. Соответственно, и заработки.
   Так что немецкое дно- это украинская вершина. Где в Украине заработать 80-100 тысяч гривен в месяц, не знаю пока. Ну, разве что шабашником в Киеве по 100$ в день зашибать...
   
   Ну, что не так? Со знанием немецкого - 16-22€ в час на руки. 168 часов в месяц.
   2500-3200 в месяц.
   Без знания немецкого 12-14€.  Но при этом агентство обеспечивает жилье и проезд до работы и обратно. Украинцы, правда, как правило, работают немного больше. По10-11 часов шесть дней в неделю. В месяц получается 180-220 часов. В принципе, терпимо. Соответственно, и заработки.
   Так что немецкое дно- это украинская вершина. Где в Украине заработать 80-100 тысяч гривен в месяц, не знаю пока. Ну, разве что шабашником в Киеве по 100$ в день зашибать...

А витрати ти забув?
   
  Ну, с хорошего сантехника программиста завсегда сделать можно. Дурное дело нехитрое. А вот из программиста сантехника - тут уж хуюшки....
Та канєшно, якраз навпаки, якщо мова іде про нормальних програмістів, а не енікейщиків.
В роботі сантехніка насправді нічого складного нема.
   
А витрати ти забув?
   Не, не забув. Які саме цікавлять?
   
Та канєшно, якраз навпаки, якщо мова іде про нормальних програмістів, а не енікейщиків.
В роботі сантехніка насправді нічого складного нема.
   Ну да, ну да. Вот потому у нас программистов - как собак нерезаных. А сантехников, электриков, пекарей да токарей- днём с огнём. Я уж молчу про инженеров.
   А так да, ничего сложного. Как и программистов. Знай, по клаве тарабань, кофей хлещи со смузями да по офису шляйся. Я в кино видел, ничо таково.
   
   Ну, что не так? Со знанием немецкого - 16-22€ в час на руки. 168 часов в месяц.
   2500-3200 в месяц.
   Без знания немецкого 12-14€.  Но при этом агентство обеспечивает жилье и проезд до работы и обратно. Украинцы, правда, как правило, работают немного больше. По10-11 часов шесть дней в неделю. В месяц получается 180-220 часов. В принципе, терпимо. Соответственно, и заработки.
   Так что немецкое дно- это украинская вершина. Где в Украине заработать 80-100 тысяч гривен в месяц, не знаю пока. Ну, разве что шабашником в Киеве по 100$ в день зашибать...
На морі старпома Костера 5-6 танкера 8+-1

Работа кайф. Увесь день на морі загоряти можна  :love:
   
   Не, не забув. Які саме цікавлять?

Усі. Скільки середньостатистична родина витратить з цих 80000 гривень у Німеччині без соціальних виплат? Бо жонглювати цифрами можна скільки заманеться, але все вирішує співвідношення доходів і витрат.
   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

   Ну да, ну да. Вот потому у нас программистов - как собак нерезаных. А сантехников, электриков, пекарей да токарей- днём с огнём. Я уж молчу про инженеров.
   А так да, ничего сложного. Как и программистов. Знай, по клаве тарабань, кофей хлещи со смузями да по офису шляйся. Я в кино видел, ничо таково.

 Програмістів багато бо роботи багато, а не тому що робота легка. Платять не за те, наскільки важка робота, а наскільки потрібна. Сантехнік відремонтує кран в одній квартирі, а програміст напише програму яку будуть використовувати мільйони по всьому світу.
   
   Ну да, ну да. Вот потому у нас программистов - как собак нерезаных. А сантехников, электриков, пекарей да токарей- днём с огнём. Я уж молчу про инженеров.
   А так да, ничего сложного. Как и программистов. Знай, по клаве тарабань, кофей хлещи со смузями да по офису шляйся. Я в кино видел, ничо таково.
Просто ніхто не любить брудну роботу.
Всі хотять сидіти в ошатних офісах і пердіти в зручне крісло.
Тому всі і рвуться в програмісти, особливо коли заробітки більші ніж у сантехніка.
Однако далеко не кожен може стати хорошим програмістом.
   
Програмістів багато бо роботи багато, а не тому що робота легка. Платять не за те, наскільки важка робота, а на скільки потрібна. Сантехнік відремонтує кран в одній квартирі, а програміст напише програму яку будуть використовувати мільйони по всьому світу.
Програміст сама падлюча робота в світі, бо ти повинен використовуючи мову жестів навчити кипятильника хфілософії.

Охуєнно радий що зїбав звідти
   
Усі. Скільки середньостатистична родина витратить з цих 80000 гривень у Німеччині без соціальних виплат? Бо жонглювати цифрами можна скільки заманеться, але все вирішує співвідношення доходів і витрат.
  Ты ж всё равно не поверишь. У тебя есть решение, которое тебе очень нравится.  И факты внаглую ты под него подгонять намерен, не?
    Сказать тебе, что в Германии, скажем, продукты питания обходятся дешевле, чем в Украине, ты ж не поверишь, не? А между тем, так оно и есть....
   
Програміст сама падлюча робота в світі, бо ти повинен використовуючи мову жестів навчити кипятильника хфілософії.

Охуєнно радий що зїбав звідти
   О, нарешті. Хоч хтось має почуття гумору. А оті бовдури як не українці зовсім. Я вже заїбввся їх стьобати.
   А вони мені з такими серйозними пиками щось верзуть, щось доводять)))
  Ні, не можу більше, здаюся я...

Останнє редагування: 8 серпня 2023 14:50:47 від svalker
   
   О, нарешті. Хоч хтось має почуття гумору. А оті бовдури як не українці зовсім. Я вже заїбввся їх стьобати.
   А вони мені з такими серйозними пиками щось верзуть, щось доводять)))
  Ні, не можу білье, здаюся я...
То ви на ОСББ зібраннях не були.

І ці люди які від африканців відрізняються тільки кольором чомусь вважають що мають жити добре.

Розрив з європейським розумінням світу десь років зі триста.
   
  Ты ж всё равно не поверишь. У тебя есть решение, которое тебе очень нравится.  И факты внаглую ты под него подгонять намерен, не?
    Сказать тебе, что в Германии, скажем, продукты питания обходятся дешевле, чем в Украине, ты ж не поверишь, не? А между тем, так оно и есть....
Танунах… наведи приклад хоч одного такого продукту…
   
Танунах… наведи приклад хоч одного такого продукту…
Курва, нахуя людям інторнет?

Тікток дивитися?
   
Танунах… наведи приклад хоч одного такого продукту…
  В Украине давно был))? Поверь, брехать незачем.
   
Танунах… наведи приклад хоч одного такого продукту…
Багато продуктів з дотаціями
Молочка чи м'ясо курки якесь
Пластівці - макарони
Олія
Овочі

   
Багато продуктів з дотаціями
Молочка чи м'ясо курки якесь
Пластівці - макарони
Олія
Овочі
Шо-шо-шо?
Курка? 7,99 за кіло в Edeka. В Україні дорожче?
Філе вже 12 євро за кіло, молоко біля 1 євро дотаційне, але його пити стало неможливо. Більш менш нормальне від 1,5 євро за літр. Пластівці 0,69 євро за півкола, макарони від 2 євро за 500 гр. Про овочі навіть не смішно…
   
Шо-шо-шо?
Курка? 7,99 за кіло в Edeka. В Україні дорожче?
Філе вже 12 євро за кіло, молоко біля 1 євро дотаційне, але його пити стало неможливо. Більш менш нормальне від 1,5 євро за літр. Пластівці 0,69 євро за півкола, макарони від 2 євро за 500 гр. Про овочі навіть не смішно…

Це так ціни виросли за пару років ?

   
Re: Була тут тема, що наші біженці не повернуться...

Шо-шо-шо?
Курка? 7,99 за кіло в Edeka. В Україні дорожче?
Філе вже 12 євро за кіло, молоко біля 1 євро дотаційне, але його пити стало неможливо. Більш менш нормальне від 1,5 євро за літр. Пластівці 0,69 євро за півкола, макарони від 2 євро за 500 гр. Про овочі навіть не смішно…

Edeka це преміум магазин. І там курка по 4-5 євро.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія