Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Тараса Чорновола облили зеленкой и выкинули в мусорку

Навiщо заповiт, притомнi люди якщо разом квартиру купують, оформлюють ïï також на двох
І так теж можна.
   
ну най доведе .... не має дружина відрікатися від чоловіка. А якщо не доведе то "меркантилна сука"
Але якщо доведе, то всіхто тому протидіяв козли   :-)o
Свiдоцтво про шлюб нехай принесе дружина, питань не буде :weep:
   
Свiдоцтво про шлюб нехай принесе дружина, питань не буде :weep:

Не витрачайте свій час на пояснювання. Сліпий  бачить тільки те, що бажає. B-)
   
Ще раз для Сліпого. Може, великими буквами написати?

Якщо Да Вінчі не був офіційно не одружений, його рідні офіційно мають право на його спадок. Крапка. Закон на їх стороні.

Навіть якщо Аліна доведе, що вона - його громадянська дружина, вона матиме право тільки на одну десяту (чи скільки там офіційних спадкоємців?) від його спадку, бо попереду - дев'ять його офіційних родичів.

І щось мені підказує, що, якщо в її декларації не було написано, що вона владалася певною сумою у ту квартиру і немає ніяких інших підтверджень, наприклад, розписок самого Да Вінчі, що він приймав від неї гроші, а також свідків цього, то її ствердждення, що вони купували квартиру на спільні гроші, не має законної сили.

Але якщо в неї є чеки на "ковьор і тєлєвізор", які вона самотужки  купувала у квартиру Да Вінчі, суд радо віддасть їй вищеперераховані речі.
Черга спадкування може бути змінена за договором, може рідні не проти віддати їй квартиру.
   
Абсолютно нормальна поведінка у рамках майнових відносин. От як би сталася стрілянина або замовне вбивство, то  було би ненормально.
 Квартира у Києві вартує не три копійки. Якщо пара вклала туди
гроші  спільно, то ця пані має право отримати свої гроші назад, або частку квартири.
  Погано що люди живуть і не оформлюють свої відносини. Коли купляли квартиру мали зафіксувати свої частки грошей. До майна треба ставитися відповідально.
Якщо депутат вкладає кудись свої гроші. Він повідомляє про це в своїй декларації. І нетреба нічого доводити.
   
півтора десятка сторінок затяті борці з регіоналами строчать памфлети титушкам, захоплюючись як рига тарасика сечею облили. Але при цьому мовчать, що риби об лід щодо того, що в офісі президента окупували риги, які обслуговують олігарха рига, і грабують народ, армію, бюджет.
Декілька десятків років розповідали всьому світу, мовили з усіх екранів, книг писали, що Україна не Росія,
а за фактом приклад із тарасиком явно демонструє, що сценарій розправи з неугодними розвивається у кращих пригожинських традиціях... Як там цей зечара говорив "візьму його обсцу". 
Такими темпами не за горами опонентам на камеру голови кувалдами розбиватимуть, а фуповські мудодзвони будуть ахкатимуть і аплодуватимуть.
   
Ще раз для Сліпого. Може, великими буквами написати?

Якщо Да Вінчі не був офіційно не одружений, його рідні офіційно мають право на його спадок. Крапка. Закон на їх стороні.

Навіть якщо Аліна доведе, що вона - його громадянська дружина, вона матиме право тільки на одну десяту (чи скільки там офіційних спадкоємців?) від його спадку, бо попереду - дев'ять його офіційних родичів.

І щось мені підказує, що, якщо в її декларації не було написано, що вона владалася певною сумою у ту квартиру і немає ніяких інших підтверджень, наприклад, розписок самого Да Вінчі, що він приймав від неї гроші, а також свідків цього, то її ствердждення, що вони купували квартиру на спільні гроші, не має законної сили.

Але якщо в неї є чеки на "ковьор і тєлєвізор", які вона самотужки  купувала у квартиру Да Вінчі, суд радо віддасть їй вищеперераховані речі.
Шуша, не будь як наші журналісти, які не шарять що кажуть.

громадянська дуржина це та що має свідоцтво про шлюб.  Вона тоді першої черги.

Те що ти називаєш громадянська дружина, насправді в законодавство називається співмешканка, за 10 відсоткі незрозуміло чи має таке право.
   
Чомусь згадались сестри Савченко і їхня мати, які таки змогли вигризти ділянку на Печерську
   
тарасик сам себе у гівно вимазав коли обізвав аліну шмарою
причому опосередковано образив і яніну соколову
типу запрошуєш усіляких шмар - чи не сама така
а до цього ж яніна непогано ставилася до прихильників пороха - багато хто і її вважали такою
   
Re: Тараса Чорновола облили зеленкой и выкинули  в мусорку

Класіка :)

- Любять дєньгі... Обыкновєнныє люді...



Останнє редагування: 14 червня 2023 18:43:50 від alex_kyiv
   
цікаво, хто буде наступний, в кого цукеркові  будуть плюватися лайном, за те що не уверовав у криголамність та потужність? Є в мене ще кандитати, подивимось
   
Не витрачайте свій час на пояснювання. Сліпий  бачить тільки те, що бажає. B-)
Мабуть то в нього занадто тонкий тролiнг :laugh:
   
14 рушників про тарася? ... ви це сурйозно?  :-)o
   
У "цивільної дружини" (неправильний, до речі,  термін, бо де факто - співмешканки) нашого Героя - шанси на спадщину нульові. Навіть якщо доведе тривале спільне проживання однією сім'єю.
Але ж це не виправдовує Тараса, відомого своїм невибагливим смаком до рук, що його годують.
Результат - смітник!
   
півтора десятка сторінок затяті борці з регіоналами строчать памфлети титушкам, захоплюючись як рига тарасика сечею облили. Але при цьому мовчать, що риби об лід щодо того, що в офісі президента окупували риги, які обслуговують олігарха рига, і грабують народ, армію, бюджет.
Декілька десятків років розповідали всьому світу, мовили з усіх екранів, книг писали, що Україна не Росія,
а за фактом приклад із тарасиком явно демонструє, що сценарій розправи з неугодними розвивається у кращих пригожинських традиціях... Як там цей зечара говорив "візьму його обсцу". 
Такими темпами не за горами опонентам на камеру голови кувалдами розбиватимуть, а фуповські мудодзвони будуть ахкатимуть і аплодуватимуть.

   
де те відео як  пітарасик  розповідає що  в  хряка кинули камінь?  Просять з держдепу.

   
тарасик сам себе у гівно вимазав коли обізвав аліну шмарою
причому опосередковано образив і яніну соколову
типу запрошуєш усіляких шмар - чи не сама така
а до цього ж яніна непогано ставилася до прихильників пороха - багато хто і її вважали такою
І до чого тут Порошенко. До Яніни і зараз всі гарно ставляться. До речі вона на 5 каналі.
   
І до чого тут Порошенко. До Яніни і зараз всі гарно ставляться. До речі вона на 5 каналі.

Бо ботоферма КАРАМЕЛЬКИ на гівно сходить, захищаючи Тарасика...
   
Постать Т.Чорновола є достатньо однозначною: примітивний недовчений вуйко, який монетизував імʼя свого батька, прислуговуючи злодіям й лютим ворогам України за гроші.

До речі, батько адекватно оцінював реальні здібності та схильності синулі й тому не пускав його у політику.

Вячеслав казав мені про це особисто...

Тому й полізло це чмо у політику тільки після смерті батька…

Не бачу сенсу обговорювати конкретні діяння Тарасіка, бо у світлі самовідданої роботи на януковича його не можна оцінити інакше, ніж мразота й потвора…
   
Бо ботоферма КАРАМЕЛЬКИ на гівно сходить, захищаючи Тарасика...
Не помітила.
   
https://www.youtube.com/watch?v=5PedykrWREc
Н-да, Яніна типова юльчиха брехлива як і вся секта Тиммошенко. А пані з Ліва буде Надькою.
   
Постать Т.Чорновола є достатньо однозначною: примітивний недовчений вуйко, який монетизував імʼя свого батька, прислуговуючи злодіям й лютим ворогам України за гроші.

До речі, батько адекватно оцінював реальні здібності та схильності синулі й тому не пускав його у політику.

Вячеслав казав мені про це особисто...

Тому й полізло це чмо у політику тільки після смерті батька…

Не бачу сенсу обговорювати конкретні діяння Тарасіка, бо у світлі самовідданої роботи на януковича його не можна оцінити інакше, ніж мразота й потвора…
Комуняка вчить інших моралі. :facepalm1:
   
Re: Тараса Чорновола облили зеленкой и выкинули  в мусорку

де те відео як  пітарасик  розповідає що  в  хряка кинули камінь?  Просять з держдепу.

Українська Правда все пам'ятає  (tu)

----------------------------------------
https://www.pravda.com.ua/rus/news/2004/09/28/4381443/

ВТОРНИК, 28 СЕНТЯБРЯ 2004, 20:26

Консультант Януковича Тарас Черновол озвучил новую версию событий в Ивано-Франковске: "Наша Украина" планировала забрасать Януковича яйцами, но студенты перешли на камни.

Черновол утверждает, что со второго этажа автобуса был свидетелем ивано-франковского инцидента с Януковичем. По его мнению, кто-то специально целился камнем Януковичу в висок, чтобы совершить на него покушение.
   
Re: Тараса Чорновола облили зеленкой и выкинули  в мусорку

Ну що там? Тарасик вже моральний авторитет чи ще ні?
   
цікаво, хто буде наступний, в кого цукеркові  будуть плюватися лайном, за те що не уверовав у криголамність та потужність? Є в мене ще кандитати, подивимось

Перший є. Всього якась година пройшла
Н-да, Яніна типова юльчиха брехлива як і вся секта Тиммошенко. А пані з Ліва буде Надькою.
   
Re: Тараса Чорновола облили зеленкой и выкинули  в мусорку

Комуняка вчить інших моралі. :facepalm1:

Твої п'ятничні пости теж вчать інших моралі?  :weep:
   
Re: Тараса Чорновола облили зеленкой и выкинули  в мусорку

Ну що там? Тарасик вже моральний авторитет чи ще ні?

Порохоботи "расчєловєчєлісь", йопт...  :laugh:
   
Перший є. Всього якась година пройшла
Навідміну від тебе, я неміняю позицію якщо бачут що людина лайно, Яніна завжди була типова прихильниця Тимошенко, продажна і гнила. Про це я казав давно. Можна подивитись що це неповязано зтим що вона каже зараз, вона завжди була гівном.
   
не міняю позицію
ти бач ... тому що послідовний, певно...
   
Твої п'ятничні пости теж вчать інших моралі?  :weep:
Ти читав ті заповіді що говориш про мораль?
Як і всі жінки легкої поведінки любиш повчити мораль.
   
ти бач ... тому що послідовний, певно...
ніт, тому що люди неміняються, і міняти про неміяючихся своє відношення є нелогічно.
   
Ну що там? Тарасик вже моральний авторитет чи ще ні?

Да не торопись же вы. Пусть партийные битвы закончатся, может тогда и узнаем. :)
   
о чвже пішло гівно по трубах
навіть вже яніна не така бо недостатньо вилизує пороха
вирішила покритикувати деяких порошків типу пі-тарасика
   
о чвже пішло гівно по трубах
навіть вже яніна не така бо недостатньо вилизує пороха
вирішила покритикувати деяких порошків типу пі-тарасика
Прихильник Тимошенко прийшов захищати прихильницю Тимошенко Яніну... :facepalm1:

Вона завжди була такою гнилою як і її кумирчиха.
   
Ну що там? Тарасик вже моральний авторитет чи ще ні?
тарасік постраждав за віру, тому він вже мученик
якби йому натовкли писка, то міг би претендувати на великомученика, але не склалось
бо в нас титушки (небайдужі громадяни) на диво гуманні
не здивуюсь, якщо це замовлення тарасіка чи його друзів по спільній справі, щоб ми всі згадали про його існування
п.с. тарасік це огидна неповносправна істота, хто за нього топить - такий самий (така сама)
   
Прихильник Тимошенко прийшов захищати прихильницю Тимошенко Яніну...
я ніколи не був прихильником ні юльки ні пороха
при пороху до 2018 діяв одіозний закон колєснікова-ківалова
 а от прихильником фаріон я був і буду
принаймні прихильником тих тез що вона озвучувала
   
взагалі то тарас настільки дрібна істота що 14 сторінок обговорення то занадто

от якби медведчука або клюєва в сміттєвий бак закинули....
   
Комуняка вчить інших моралі. :facepalm1:

1. Комунякою я ніколи не був. Якраз навпаки - був затятим антикомунякою…
2. Я нікого не повчаю, а констатую факти.
3. Якщо у пана тимкаапіздала є заперечення щодо оцінки тарасіка, то нехай каже по суті, у чому він бачить позитиви сього персонажа.
   
я ніколи не був прихильником ні юльки ні пороха
при пороху до 2018 діяв одіозний закон колєснікова-ківалова
 а от прихильником фаріон я був і буду
принаймні прихильником тих тез що вона озвучувала
Коли Юлькам соромно за свій вибір вони прикидаються свободівцями.

В цій історії, хворі проти хворих, що Тарас, що Яніна  одного поля ягоди.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія