Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Сейчас убивают мой маленький город.

Re: Сейчас убивают мой маленький город.

Трампісти,  це ваша провина
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

Мешканцям Маріуполя, Авдіївки та Бахмута не потрібно буде доводити факти руйнування свого житла - директор реєстру збитків Маркіян Ключковський

"У містах, де є катастрофічно великі руйнування – як-то Маріуполь, Мар'їнка, Бахмут, багато інших міст та сіл – немає сенсу мати докази руйнування квартир, бо ми можемо побачити зруйнований будинок в буквальному сенсі з космосу", – сказав Ключковський.

За його словами, у цьому випадку достатньо буде отримати дані з українських реєстрів про власника квартири чи будинку, і побачити на супутникових знімках, що цей будинок стояв 23-го лютого 2022 року, а потім цього будинку не стало.

"Тут, до речі, нам допоможе те, що ми працюємо в цифровому форматі. Нам не потрібно вручну перебирати кожну справу і оцінювати докази. Достатньо згрупувати всі кейси, щодо житла, скажімо, у певному кварталі Маріуполя, який за супутниковим знімками непридатний до життя – і ухвалити рішення про те, що ця група кейсів доведена. Лишається тільки оцінити його вартість", – розповів Ключковський.
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.



3-тя ОШБр офіційно підтвердила перебування на Авдіївському відтинку фронту

 Комбриг Андрій Білецький заявляє:
Наші бійці демонструють безпрецедентний героїзм. Ми змушені воювати на 360 градусів проти нових, і нових бригад, які заводить противник.

На жаль, наші деякі нерозумні медіа, дізнавшись про це раніше, почали розносити цю новину. Це спричинило посилення ракетних ударів в тилові міста Донеччини, де на думку ворога могла перебувати "Трійка".

Рішення про ротацію було прийнято значно раніше, тому це не варто пов'язувати зі зміною військового керівництва. Доцільність такого маневру — заганяти штурмовий підрозділ в оперативне оточення для посилення оборонних дій, виглядає вкрай дивною.

 Зі слів інженерів 3-ї штурмової:
Загалом ситуація дуже нагадує Бахмутську оборонну операцію, коли піхота третьої штурмової змушена була займати оборону одразу з маршу. При чому як і торік, жодної позиції підготовлено не було, адже в момент заходу ті ВОПи, що утримували суміжники, вже були втрачені або зруйновані.



Останнє редагування: 15 лютого 2024 11:38:15 від nativi
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

3-тя ОШБр офіційно підтвердила перебування на Авдіївському відтинку фронту

их роль - прикрыть отход из Авдеевки
на днях город будет оставлен
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

их роль - прикрыть отход из Авдеевки
на днях город будет оставлен

Тоже так думаю
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

А хто це в нас такий із змі обізнаний? Невже марафонці?
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

 :(
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

обіймаю  :(
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

там досі мирняк є..ппц
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

там досі мирняк є..ппц
та нажаль завжди такі будуть ,їм хоч що  :(
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

Сцуко, ТВ канады пошли разгонять мысль, что Авдеевку готовят к сдаче ( или я не знаю,как правильно сформулировать)  :(
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

Сцуко, ТВ канады пошли разгонять мысль, что Авдеевку готовят к сдаче ( или я не знаю,как правильно сформулировать)  :(
чому розганяють ,це єдине правильне рішення в нинішніх реаліях
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.
HSM

Сцуко, ТВ канады пошли разгонять мысль, что Авдеевку готовят к сдаче ( или я не знаю,как правильно сформулировать)  :(
Сидіти в стиснутих клещах
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

Re: Сейчас убивают мой маленький город.

Сидіти в стиснутих клещах

Клещи там действительно херовые
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

Клещи там действительно херовые

Там уже дуже маленький проміжок, на жаль, це єдиний варіант.
   
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

Донатить на дрони для 54ки. Дрони - зброя-альтернатива артилерії. Це мала артилерія. 54ка тримає останні крупні українськи міста Донбасу.

Дякуємо трампистам за відсутність снарядів. Ваша сковорода в аду вже розігріта.
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.


Десь поруч і я тоді танцювала і орала - що ж ти Кузьма, ригам продався. Та і не одна я. Не знаю, чи чув він. Але відчуття в мене було паршиве - відчуття подвійності.

А поруч фонтани були, і наши діти там плюхалися.
Жара була, духотища. День Металурга. Я приїхала з роботи з Донецька, разом з чоловіком, з кумою пішли на ДК на той концерт.

   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.



Ригнить :bueee:
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

Мразота колорадська....Як воно вціліло ???
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

https://youtu.be/FCrOl_sKK_U?si=gTJ35v_BqpdUZHZx
Ригнить :bueee:

Але ж левова частина випуску - архивни кадри Янини з поїздки в Авдіївку в 2021 році, на базу ПС, бесіди з підлітками, з різними людьми на вулицях. Гарне, але ж напівмірне життя.

Подивиться, дуже раджу.
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.


Чмобіки і техника поїдуть без перешкод :X
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.



Ждуни Авдіївки.

Їх теж простити заради Великодня?
   
Re: Сейчас убивают мой маленький город.

https://youtu.be/Ct8v91Gqafc?si=VlIQTE3umBn4wDwm
Ждуни Авдіївки.

Їх теж простити заради Великодня?

Та це просто люди, що або йобнулися на ненависті до України або купилися на картинку Раша ТВ.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія