Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Свіжий Агіль Рустамзаде

Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Разговаривал на днях с одним человеком, служит в ВСУ. Связан по службе с ….ну вообщем…разбирается в современных системах вооружений. Особенно в дронах.
Он подтвердил мои догадки дилетанта.
Теперь меня здесь никто не убедит в обратном.
По его словам - никаких нерешаемых проблем в копировании шахеда нет. Мне тут рассказывали, что проблематично софт содрать или систему наведения…
Мол двигатели в достаточном количестве невозможно найти.
Фигня это все. Двигатели даже лучше чем на Шахеде закупить можно, и места известны.
Проблема в одном. Отсутствие финансовой заинтересованности. Мол на изобретении велосипеда можно хорошо денег снять.
Никто не заинтересован готовую модель шахеда в производство запускать.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Разговаривал на днях с одним человеком, служит в ВСУ. Связан по службе с ….ну вообщем…разбирается в современных системах вооружений. Особенно в дронах.
Он подтвердил мои догадки дилетанта.
Теперь меня здесь никто не убедит в обратном.
По его словам - никаких нерешаемых проблем в копировании шахеда нет. Мне тут рассказывали, что проблематично софт содрать или систему наведения…
Мол двигатели в достаточном количестве невозможно найти.
Фигня это все. Двигатели даже лучше чем на Шахеде закупить можно, и места известны.
Проблема в одном. Отсутствие финансовой заинтересованности. Мол на изобретении велосипеда можно хорошо денег снять.
Никто не заинтересован готовую модель шахеда в производство запускать.
Згоден ,вигідніше займатись Великим Крадівництвом .А з шахедами суцільна  морока .
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Хто може організувати виробництво потрібного для війни?
Нема в команді кавеенщиків і їх оточенні профі ні в яких галузях, окрім продюсерів шоу бізнеса!
Мішпуха з друзів дитинства, знайомих, сусідів і родичів нездатна на такі дії як організація виробництва ракет.

І  більше всього ті бевзі бояться допустити до реального керівництва професіоналів, бо на їх тлі буде чітко видно їх непридатність і непрофесійність.
(tu)  але треба сказати і всю правді-те саме можна говорити про любу адміністрацію всіх 30 років з гаком незалежності. Країною керували(мова не про преза а всю верхівку як влади так і бізнесу) бариги,партійці-хапуги,дурні з щастям проштовхнутися вгору і решта випадкової сволоти . Професіоналів там на пучок редиски було і є. крім того навіть серед професіоналів більшість з віковим перебором і просто фізично не в змозі працювати як треба. А нових старі не пускаюить на керівництво-приклади антонова власнето показують-ХТО там у руля в науці.а не давно повинен сидіти на з внуками.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Де його будувати, щоб не прилетіла кацапська ракета?
Де взяти прецизійні станки, високоміцну сталь, порох, вибухівку?
Он правильно сказал - было бы желание.
В Лондоне во время ВМВ на который налёты по 400 самолетов были - оружие производили.
Евреи под землей атомные заряды делали..
Евреи за три года у себя производства копии Миража запустили - Нешер называется. А тогда население меньше чем в Киеве было…
Правда вот развязки на Богатырской может строить не получится. И брусчатку на Б. Хмельницкого менять…
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Він здивований відсутністю застосування наших радарних і реб-розробок.
Я теж.

Він завжди з повагою говорив про ЗСУ. Ніколи не критикував керівництво.
Але вже починає, каже що дуже повільно реагують на зміни на фронті, кацапи набагато швидше вчаться.
Таке враження що українські генерали застряли в методичках 2СВ.
Не тільки відсутність українських реб розробок. Навіть такий простий приклад - кацапи почали глушити gps на фронті і тому снаряди хімарсів втрачають влучність. В Штатах є вже модуль захищений від цього - ніхто не замовив…

   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Він завжди з повагою говорив про ЗСУ. Ніколи не критикував керівництво.
Але вже починає, каже що дуже повільно реагують на зміни на фронті, кацапи набагато швидше вчаться.
Таке враження що українські генерали застряли в методичках 2СВ.
Не тільки відсутність українських реб розробок. Навіть такий простий приклад - кацапи почали глушити gps на фронті і тому снаряди хімарсів втрачають влучність. В Штатах є вже модуль захищений від цього - ніхто не замовив…
Може й замовили ,хто ж тобі скаже ?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Може й замовили ,хто ж тобі скаже ?

Я сподіваюсь що вже замовили.
Але тягнули з замовленням тривалий час.
Мені нічого казати не потрібно, воно по результатам роботи арти видно
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Згоден ,вигідніше займатись Великим Крадівництвом .А з шахедами суцільна  морока .
Звичайно, поки Кращєбвтіка не виженуть, воно так і буде, бо військові стали заручниками крадіїв-зєрмаків
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Він завжди з повагою говорив про ЗСУ. Ніколи не критикував керівництво.
Але вже починає, каже що дуже повільно реагують на зміни на фронті, кацапи набагато швидше вчаться.
Таке враження що українські генерали застряли в методичках 2СВ.
Не тільки відсутність українських реб розробок. Навіть такий простий приклад - кацапи почали глушити gps на фронті і тому снаряди хімарсів втрачають влучність. В Штатах є вже модуль захищений від цього - ніхто не замовив…
Нас три десятиліття привчали нічого не створювати.
Правлячий мафіозний клас був цілком задоволений миттєвою фінансовою віддачею прихватизованої ним за фук важкоі совкової промисловості.
Гемор з незрозумілими ахметкам високими технологіями нах був йому не потрібний. Тому якщо колись українці тягли на собі совок у галузі електроніки для озброєнь і космосу (бо генетично на це здатні), то за цей час в нас майже не лишилось таких фахівців через відсутність в них потреби.
От і маємо - не дадуть вчасно партнери, буде біда. А надавати щось без бюрократії та політики - сходу і у достатній кількості - можуть тільки іранці з каендеерівцями.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Нас три десятиліття привчали нічого не створювати.
Правлячий мафіозний клас був цілком задоволений миттєвою фінансовою віддачею прихватизованої ним за фук важкоі совкової промисловості.
Гемор з незрозумілими ахметкам високими технологіями нах був йому не потрібний. Тому якщо колись українці тягли на собі совок у галузі електроніки для озброєнь і космосу (бо генетично на це здатні), то за цей час в нас майже не лишилось таких фахівців через відсутність в них потреби.
От і маємо - не дадуть вчасно партнери, буде біда. А надавати щось без бюрократії та політики - сходу і у достатній кількості - можуть тільки іранці з каендеерівцями.
Простіше перекласти десять разів бруківку ніж зробити дрон .
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Разговаривал на днях с одним человеком, служит в ВСУ. Связан по службе с ….ну вообщем…разбирается в современных системах вооружений. Особенно в дронах.
Он подтвердил мои догадки дилетанта.
Теперь меня здесь никто не убедит в обратном.
По его словам - никаких нерешаемых проблем в копировании шахеда нет. Мне тут рассказывали, что проблематично софт содрать или систему наведения…
Мол двигатели в достаточном количестве невозможно найти.
Фигня это все. Двигатели даже лучше чем на Шахеде закупить можно, и места известны.
Проблема в одном. Отсутствие финансовой заинтересованности. Мол на изобретении велосипеда можно хорошо денег снять.
Никто не заинтересован готовую модель шахеда в производство запускать.

Навіщо копіювати, коли є власні розробки?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Навіщо копіювати, коли є власні розробки?

Агіль трохи інше казав а не просто копіювати. Не дослівно але так- вам потрібно масовість,не сотні а тисячі. У вас немає ніяких заборон на закупку різних запчастин і т д. Наскільки я зрозумів він мав на увазі що потрібний масовий і дешевий продукт. І нащо робити суто своє якщо можна закупити запчастини і збирати в рази швидше і головне багато.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Агіль трохи інше казав а не просто копіювати. Не дослівно але так- вам потрібно масовість,не сотні а тисячі. У вас немає ніяких заборон на закупку різних запчастин і т д. Наскільки я зрозумів він мав на увазі що потрібний масовий і дешевий продукт. І нащо робити суто своє якщо можна закупити запчастини і збирати в рази швидше і головне багато.

Так треба розуміти, що масово випускати. Шахеди пиляли 20 років.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Я казав про перехід на воєнні рейки... Але какакакака... закакали... ну таке. уйгури так уйгури.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Він сказав проблема не в армії. Армія це не стартап там в мізках порядок і дисципліна.

Стартапи можуть зробити прості люди. в минулому році криком кричали- зніміть заьорони дайте волю


ніт міністерство й УкрОборонПром сіло своєю камінною жопою- нє пущу! і всьо... здулося все...

а пам'ятаєте як Ак-47 людям роздавали? отой короткий момент єднання? коли здавалося все можуть зробити всі як один...

пройшло це все. нова реальність точніше стара - коли все злили нахєр...
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Он правильно сказал - было бы желание.
В Лондоне во время ВМВ на который налёты по 400 самолетов были - оружие производили.
Евреи под землей атомные заряды делали..
Евреи за три года у себя производства копии Миража запустили - Нешер называется. А тогда население меньше чем в Киеве было…
Правда вот развязки на Богатырской может строить не получится. И брусчатку на Б. Хмельницкого менять…
От не тренди а запусти виробництво.
Ізраїль в приклад не став зовсім, там інша ситуація.
Всю документацію на міраж французи передали самі. На той час та документація то декілька фур. І потім багато чого поставляли по міражу з частин. Ядерку теж французи допомогли зробити, плюс пар там теж засвітилась. Як мінімум випробування в них робили
Ну і Ізраїль ніхто іскандерами наскрізь не прострілював.
 І саме основне. В Ізраїля були дуже сильні союзники - Ротшільди, Рокфелери та інші.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Я сподіваюсь що вже замовили.
Але тягнули з замовленням тривалий час.
Мені нічого казати не потрібно, воно по результатам роботи арти видно
Мені цікаво, як ти собі уявляєш заміну цього модуля в пакеті для хаймерса? Як в кіно ножиком викрутили гвинтики і полізли з кусачками? В готовій ракеті скоріш за все ти нічого зробити крім як в умовах заводу виробника не зможеш.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

От не тренди а запусти виробництво.
Ізраїль в приклад не став зовсім, там інша ситуація.
Всю документацію на міраж французи передали самі. На той час та документація то декілька фур. І потім багато чого поставляли по міражу з частин. Ядерку теж французи допомогли зробити, плюс пар там теж засвітилась. Як мінімум випробування в них робили
Ну і Ізраїль ніхто іскандерами наскрізь не прострілював.
 І саме основне. В Ізраїля були дуже сильні союзники - Ротшільди, Рокфелери та інші.
Ізраїль як сама маленька Українська область.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

По шахедам - не факт, що це найкраща розробка. Тому чи треба її копіювати?

Зараз наші (як анонсовано було, стверджується що вже є живі екземпляри), зробили Морок - 800 км дальність, 30 кг вибухівки.

Подивимося, чи це правда (напевно накопичують на зимовий період, робити блекаут кацапам)

От тоді порівняємо

По масовому виробництву. Я можу зрозуміти таку паузу на цілий рік тільки одним - десь будували підземний укріплений завод. Якщо цього немає, немає масовості, Морок виявиться тільки на папері - тоді дійсно питання до влади.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

По шахедам - не факт, що це найкраща розробка. Тому чи треба її копіювати?

Зараз наші (як анонсовано було, стверджується що вже є живі екземпляри), зробили Морок - 800 км дальність, 30 кг вибухівки.

Подивимося, чи це правда (напевно накопичують на зимовий період, робити блекаут кацапам)

От тоді порівняємо

По масовому виробництву. Я можу зрозуміти таку паузу на цілий рік тільки одним - десь будували підземний укріплений завод. Якщо цього немає, немає масовості, Морок виявиться тільки на папері - тоді дійсно питання до влади.

От як раз Агіль каже - немає цих періодів. Є кожен день. 
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Навіщо копіювати, коли є власні розробки?
Власние хуже. По всем показателям. Меньше БЧ. Дороже себестоимость.. Хуже система наведения. Падают. Не туда летят. Подтверждены действию вражеского РЭБ. У Шазеда всех этих болезней нет. Это лучшее оружие в своем классе. Мыего можем только чуток улучшить, например роторные движки ставить , которые без проблем по миру можем закупить
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Так треба розуміти, що масово випускати. Шахеди пиляли 20 років.
Вот эти допиоенные и выпускать. Нахера изобретать велосипед ..
Чтобы было на чём бабло пилить?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

По шахедам - не факт, що це найкраща розробка. Тому чи треба її копіювати?

Зараз наші (як анонсовано було, стверджується що вже є живі екземпляри), зробили Морок - 800 км дальність, 30 кг вибухівки.

Подивимося, чи це правда (напевно накопичують на зимовий період, робити блекаут кацапам)

От тоді порівняємо

По масовому виробництву. Я можу зрозуміти таку паузу на цілий рік тільки одним - десь будували підземний укріплений завод. Якщо цього немає, немає масовості, Морок виявиться тільки на папері - тоді дійсно питання до влади.
50 кг у Шазеда это в любом случае чем 30.
Ничего лучшего чем Шахед на сег день на рынке нет по соотношению цена и характеристики
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

По шахедам - не факт, що це найкраща розробка. Тому чи треба її копіювати?

Зараз наші (як анонсовано було, стверджується що вже є живі екземпляри), зробили Морок - 800 км дальність, 30 кг вибухівки.

Подивимося, чи це правда (напевно накопичують на зимовий період, робити блекаут кацапам)

От тоді порівняємо

По масовому виробництву. Я можу зрозуміти таку паузу на цілий рік тільки одним - десь будували підземний укріплений завод. Якщо цього немає, немає масовості, Морок виявиться тільки на папері - тоді дійсно питання до влади.
Допиливание Шазеда заняло 20 лет.
Украинский дрон нужно будет допиливать годами
Зачем? Если есть продукт, который доведён практически до совершенства
Возьмите последние проценты прилетов. Вопросы все снимаются
Если бы у нас долетело до целей в Рашке такой процент, каждый из которых нем БЧ 50 кг, то результат был бы существенный
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

От не тренди а запусти виробництво.
Ізраїль в приклад не став зовсім, там інша ситуація.
Всю документацію на міраж французи передали самі. На той час та документація то декілька фур. І потім багато чого поставляли по міражу з частин. Ядерку теж французи допомогли зробити, плюс пар там теж засвітилась. Як мінімум випробування в них робили
Ну і Ізраїль ніхто іскандерами наскрізь не прострілював.
 І саме основне. В Ізраїля були дуже сильні союзники - Ротшільди, Рокфелери та інші.
А нам за год слабо было самим документацию на шахед разработать и в производство запустить?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Агіль трохи інше казав а не просто копіювати. Не дослівно але так- вам потрібно масовість,не сотні а тисячі. У вас немає ніяких заборон на закупку різних запчастин і т д. Наскільки я зрозумів він мав на увазі що потрібний масовий і дешевий продукт. І нащо робити суто своє якщо можна закупити запчастини і збирати в рази швидше і головне багато.
Ну и про копирование он тоже сказал. Дословно : " у вас в руках лучшие образцы вооружений. Копируйте" ...блин ...не ипите му му ( ну это уже не дословно, это от себя)
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

По шахедам - не факт, що це найкраща розробка. Тому чи треба її копіювати?

Зараз наші (як анонсовано було, стверджується що вже є живі екземпляри), зробили Морок - 800 км дальність, 30 кг вибухівки.

Подивимося, чи це правда (напевно накопичують на зимовий період, робити блекаут кацапам)

От тоді порівняємо

По масовому виробництву. Я можу зрозуміти таку паузу на цілий рік тільки одним - десь будували підземний укріплений завод. Якщо цього немає, немає масовості, Морок виявиться тільки на папері - тоді дійсно питання до влади.

Наші мають багато розробок,і Мотор Січ щось ще до війни там робили і багато чого іншого. Агіль казав що умовних  100 дронів в рік які наші зроблять абсолютно ніфіга не вирішать.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

По шахедам - не факт, що це найкраща розробка. Тому чи треба її копіювати?

Это лучшее , что сейчас есть у нас живое в руках.
Остальное - или на Бумаге или все какое- то кАличное, или денег дурных стоит
Так что ответ очевиден
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

він постійно каже що вірменії взагалі не існує і ніколи не існувало, що це штучне утворення вигадав ленін

Серьозно ?? Я вважала його адекватним....
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Наші мають багато розробок,і Мотор Січ щось ще до війни там робили і багато чого іншого. Агіль казав що умовних  100 дронів в рік які наші зроблять абсолютно ніфіга не вирішать.
И главное, зачем?
Сам факт, что свое....Типа гордые сильно...
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

diletant(ka), 11 жовтня 2023 13:12:12
Розгорнути попередні цитати...
він постійно каже що вірменії взагалі не існує і ніколи не існувало, що це штучне утворення вигадав ленін
---------------------
Серьозно ?? Я вважала його адекватним....
азербайджанці навіть адекватні щиро так вважають
що це все їх територія на яку звідкісь з марса раптом завезли вірменів
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

азербайджанці навіть адекватні щиро так вважають
що це все їх територія на яку звідкісь з марса раптом завезли вірменів
Бо саме так воно і було, і понаєхалі всього 200 років тому.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Наші мають багато розробок,і
А зачем нам такие розробки, которые по всем показателям хуже , чем то что есть в руках живое?.
Типа сам факт, что свои?.
Ну взять например славнозвістний Бобер.
Ну ведь по асем показателям - хуже Шазеда:
 БЧ меньше. Склрость меньше. Дальність меньше.
Подвержен влиянию РЭБ (Шахед нет),
Цена то вообще отдельный разговор. Цена Бобра захмарна, по сравнению с копеечным Шахедом.
Вот что может заставить - такоЭ чудо принять на вооружение, а не заниматься копированием Шазеда.
У меня версия одна - типа свое лепить по баблу выгоднее получается. На Шахеде много не спистишь ,а на Бобре - непочатое поле для деятельности.
То то у него ценник такой, не слабый... :K
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

И вот я думаю, что такая херь у нас во всех направлениях.
Вот об этом Агииль очень дипломатично и говорит.
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

diletant(ka), cьогодні в 10:14
Розгорнути попередні цитати...
азербайджанці навіть адекватні щиро так вважають
що це все їх територія на яку звідкісь з марса раптом завезли вірменів
---------------------------------
Бо саме так воно і було, і понаєхалі всього 200 років тому.
от скажіть ізраільтянам що ізраїль це арабська земля, а вони понаєхалі 75 років тому
зараз це дуже актуально
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

И вот я думаю, что такая херь у нас во всех направлениях.
Вот об этом Агииль очень дипломатично и говорит.
так і є. знищити УкрОборонПром- виграти війну
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Тож чому вони 30 років Карабах не брали не казав?
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Тож чому вони 30 років Карабах не брали не казав?
це ж очевидно - там російський контингент стояв

і не ідеалізуйте азербайджанців, вони за нас ситуативно
а взагалі такі ж як всі мусульмани
перша за совка масова різанина на етнічному грунті - різанина вірмен у сумгаїті, ще у 1988

   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Тож чому вони 30 років Карабах не брали не казав?
До этого много раз казав. Армию свою строили
   
Re: Свіжий Агіль Рустамзаде

Бо саме так воно і було, і понаєхалі всього 200 років тому.

Гнила тема. Перш ніж вони понаєхалі, дехто їх виєхав із батьківщини за кілька сторічч до того.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія