Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Віялові відключення

Re: Віялові відключення

Посилання вище.
Не зроблено.

створи собі кабінет і не зайобуй
   
Re: Віялові відключення

І чого вони так не роблять? Норма - 2 години лише.
Цитувати
4.3.5. Тривалість перерви в електропостачанні споживачів під час відключення за графіками (ГАВ або СГАВ) живильних ліній і трансформаторів, як правило, не має перевищувати 2-х годин, а за погодженням з місцевими органами виконавчої влади може становити більший період часу.

Після закінчення цього часу, за наявності невикористаного резерву ГАВ і відсутності нормалізації електропостачання в ОЕС України, відключені за графіками фідери і трансформатори мають бути включені після відключення відповідних обсягів навантаження з невикористаного резерву.

За необхідності зниження навантаження на тривалий термін має вводитися в дію ГОП.

У разі значного дефіциту генеруючої потужності, у випадку загрози розвалу ОЕС України і масового спрацювання АЧР допускається багаторазове відключення одних і тих самих ліній (фідерів) за ГАВ з перервою між відключеннями на 1-2 години.

   
Re: Віялові відключення

Чисто кацапські роздуми. Він тварюка тупорила, олень. А ви просто айнштайн та володар всесвіту. Ви зобов'язані тримати швидкість відповідно до дорожніх умов незважаючи на те, вибігають олені, чи ні.
Чистий олень. Тварюка перебігала дорогу у невстановленому місці, перебігати дорогу заборонено ПДР навіть на пішохідному переході, я їхав десь 20 км/г... ПНХ істото тупориле
   
Re: Віялові відключення
PAL

І чого вони так не роблять? Норма - 2 години лише.

тому що кацапні пофіг на ті норми
   
Re: Віялові відключення

Й друге - водій може просто відволіктися
Ти коли їдеш, враховуєш що нема освітлення?

   
Re: Віялові відключення

І чого вони так не роблять? Норма - 2 години лише.
:lol: ска дегенерат
   
Re: Віялові відключення

Чистий олень. Тварюка перебігала дорогу у невстановленому місці, перебігати дорогу заборонено ПДР навіть на пішохідному переході, я їхав десь 20 км/г... ПНХ істото тупориле
той пішохід подумав, що за тварина повзе 20 км/г. Тому побіг.
   
Re: Віялові відключення
PAL

Ти коли їдеш, враховуєш що нема освітлення?

звичайно
але я не можу враховувати, наприклад, що отой на зустрічній "дев'ятці", що вивернула з бокової вулички, собі втулив "ксєнон" або "китайский світлодіодні суперфари на 100500 люмен" й в нього вийшов такий собі гіперболоїд інженера Гар Іна, завдяки якому я на секунду взагалі нічого не бачу перед автівкою.

Й життєвий досвід у моєму місті доводить, що я таки правий
   
Re: Віялові відключення
PAL

той пішохід подумав, що за тварина повзе 20 км/г. Тому побіг.

ага
не по пішоходному переходу, а просто через дорогу, де йому зручніше. Це ти вважаєш нормальним?
   
Re: Віялові відключення

просто сядьте за кермо опісля шостої. Коли великий трафік, а освітлення нема. Коли назустріч їдуть ідіоти з говноксеноном, причому не треба на ПДР кивати щодо таких ситуацій - тебе сліпить абсолютно раптово, й до ти на секунду взагалі не бачиш дорогу, яка до цього була цілком видною

решті-решт, ввімкнітть інстинкт самозбереження! Вважайте, що за рулем сидить напівсліпий водій. Краще витратити зайвих 30 секунд на тротуарі, ніж три місяці на лікарняному ліжку.
Все так ніби правильно, але саме у вас є можливість вбити, у "оленя" ця можливість дещо менша. Саме Ви в першу чергу думайте саме про УСІ МОЖЛИВІ варіанти розвитку подій.

Як дитина візьме із відчиненого сейфу зброю і себе пристрелить, вона також "олень", бо ж так "ні должно біть"?
   
Re: Віялові відключення

той пішохід подумав, що за тварина повзе 20 км/г. Тому побіг.

Так, нетварина за 50-60 метрів до пішохідного переходу та червоного світлофора мала їхати кілометрів під 70...
   
Re: Віялові відключення

ага
не по пішоходному переходу, а просто через дорогу, де йому зручніше. Це ти вважаєш нормальним?
то такий сарказм.
   
Re: Віялові відключення

Нажаль, пішоходи-неводії думають, що їх добре видно у світлі фар. Якщо я без фар його добре бачу, то він мене ще краще.
   
Re: Віялові відключення
PAL

Все так ніби правильно, але саме у вас є можливість вбити, у "оленя" ця можливість дещо менша. Саме Ви в першу чергу думайте саме про УСІ МОЖЛИВІ варіанти розвитку подій.

Як дитина візьме із відчиненого сейфу зброю і себе пристрелить, вона також "олень", бо ж так "ні должно біть"?

ще раз кажу
трупу глибоко пофіг, чи правий за ПДР він був чи нє. Чи посадять, водія чи нє.

далі - вам вирішувать
Я переходжу дорогу виключно впевнившись, що або автівок взагалі нема, або вони фізично не встигнуть до мене доїхати з будь-якою доступною їм швидкістю, або що вони зупинилися.
Навіть якщо світло на світлофорі для мене зелене - я все одно дивлюся на автівки, щоб впевнитися, що вони точно зупиняться
Я хочу жити, й бажано не калікою

   
Re: Віялові відключення

Щоб не було ДТП, то треба світловідбивний одяг/стрічки.
   
Re: Віялові відключення

Пішоходам - світловідбиваючі елементи на одяг.

А взагалі зараз темнішає рано, може, комгодину почнуть раніше запроваджувати?

Хоч мені і не хочеться.
   
Re: Віялові відключення

Я думаю, шо когда общая беда свалилась все должны быть добрее к друг другу. Не обзываться. 
   
Re: Віялові відключення

ага
не по пішоходному переходу, а просто через дорогу, де йому зручніше. Це ти вважаєш нормальним?
Я вважаю не нормально. Але буває. То ж не москалі, щоб їх давити просто для підняття своєї карми.
   
Re: Віялові відключення
PAL

Щоб не було ДТП, то треба світловідбивний одяг/стрічки.

а оце правильно, такі стрічки видно здалеку
Для тих, хто не хоче/не може такого, добра порада: якщо освітлення вимкнене, ввімкніть ліхтарик на мобілі, й несіть її у руці, коли збираєтеся переходити. Це допоможе побачити пішохода.
   
Re: Віялові відключення

Я зрозумів, чому 8 годин. Бо тут тексту менше.
https://www.nerc.gov.ua/news/informaciya-shchodo-poryadku-organizaciyi-planovih-vidklyuchen-operatorami-sistem-rozpodilu
Цитувати
Інформація щодо порядку організації планових відключень операторами систем розподілу
Опубліковано 29 грудня 2021 року о 20:40

Кодекс системи розподілу, затверджений постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310 (далі – Кодекс), визначає вимоги та правила, які регулюють взаємовідносини операторів систем розподілу (далі - ОСР), користувачів системи розподілу (споживачі та виробники електричної енергії).

НКРЕКП інформує, що у відповідності до Кодексу ОСР має право припиняти/обмежувати розподіл електричної енергії на час проведення робіт ремонту, будівництва, модернізації електричних мереж, якщо виконання таких робіт передбачене інвестиційною програмою ОСР, річною програмою ремонтів ОСР, та при приєднанні нових користувачів до електричних мереж системи розподілу, здійснивши відповідні попередження відповідно до вимог цього Кодексу.

При цьому, тривалість перерв в електропостачанні не повинна перевищувати сумарно 8 годин на добу у зимові місяці у разі неможливості забезпечення резервним живленням.

Про планові перерви в електропостачанні ОСР повинен обов'язково повідомляти на власному вебсайті в мережі Інтернет та/або через засоби масової інформації не пізніше ніж за 5 днів до початку перерви.

Таке повідомлення ОСР повинно містити інформацію про населені пункти та вулиці та/або об'єкти, які будуть відключені, причини перерви, дати та час початку перерви (з точністю до години) та її орієнтовну тривалість. Також ОСР повинен надсилати інформацію органам місцевого самоврядування, на території яких заплановані перерви в електропостачанні.

Повідомлення щодо аварійних перерв в електропостачанні також мають містити інформацію про прогнозований час відновлення електропостачання.

ОСР має здійснювати інформування споживачів за допомогою електронного зв'язку шляхом направлення їм повідомлень (зокрема, через сервіси особистих кабінетів споживачів та/або інші електронні платформи, зазначені в договорі споживача про надання послуг з розподілу/передачі електричної енергії) щодо планових (не пізніше ніж за 3 календарні дні до початку перерви) та значних аварійних перерв в електропостачанні з кількістю відключених споживачів більше 100 та тривалістю понад одну годину.

Регулятор закликає операторів систем розподілу до неухильного виконання вимог Кодексу, в тому числі у разі необхідності припинення розподілу електричної енергії для виконання згаданих вище робіт.

При цьому, важливо по можливості оптимізувати термін виконання ремонтних робіт з метою зменшення тривалості перерв, особливо в період мінусових температур, в тому числі, за рахунок забезпечення користувачів резервним живленням, шляхом організації тимчасових схем живлення або застосування пересувних генеруючих установок.

У випадку виявлення порушень вимог Кодексу в частині обмеження, припинення розподілу електричної енергії з боку ОСР користувачі можуть звернутись до НКРЕКП. У разі підтвердження факту такого порушення Регулятор буде застосовувати до операторів систем розподілу санкції, передбачені чинним законодавством.
   
Re: Віялові відключення

створи собі кабінет і не зайобуй
в кабінеті нічого нема, https://my.oe.if.ua/
   
Re: Віялові відключення

в кабінеті нічого нема, https://my.oe.if.ua/
на емейли приходять сповіщення, мені наприклад, я там зареєстрований. без вказаного мейлу в особистому, я навіить хз де обленерго міг взяти мій мейл шоб повідомлдяти мене про відключення
   
Re: Віялові відключення

Ще порадувала гаряча лінія Львова 15-80. Там стоїть автовідповідач, якій спочатку казав, що орієнтовно світло буде о 16:00. В 16 появилось, але хутко за 10-15 хвилин зникло.
Автовідповідач став казати о 20
Потім о 21
Потім в 23:30
Правда біля 22 світло дали.
   
Re: Віялові відключення

на емейли приходять сповіщення, мені наприклад, я там зареєстрований. без вказаного мейлу в особистому, я навіить хз де обленерго міг взяти мій мейл шоб повідомлдяти мене про відключення
попереджають заздалегідь?
чи шлють по факту, мовляв не панікуйте, вам зараз віялово відключили
мені ще не відключали, то і листа не бачив
   
Re: Віялові відключення

попереджають заздалегідь?
чи шлють по факту, мовляв не панікуйте, вам зараз віялово відключили
мені ще не відключали, то і листа не бачив

прислали не по факту, а перед віключеням

   
Re: Віялові відключення

К сожалению ситуация плохо прогнозируема, оператор системы действует часто по факту , а не по графику. И рубит больше шоб не легла вся система, потому шо подымать весь грид потом в стр раз тяжелее
   
Re: Віялові відключення

Ще є трамваї та тролейбуси. Які тимчасово можна замінити автобусами та маршрутками.
   
Re: Віялові відключення

створи собі кабінет і не зайобуй

кабінет оцтового сомель`є ?

   
Re: Віялові відключення

По плану мало бути по 2 години черга.
Але щось пішло не так.
Цитувати
Уже до кінця дня на сайті обленерго з'явиться пошукова форма, за допомогою якої можна буде дізнатись, до якої черги аварійних відключень належить ваша адреса

Про це повідомляє Львівобленерго.
О 9:20 25 жовтня на Львівщині ввели першу чергу (групу) аварійних відключень, о 11:31 другу чергу, а о 12.35 – третю і четверту.
Зокрема, у Льові станом на 12:00 не було електропостачання на таких вулицях:  Морозна, Червоної Калини, Полуботка П., Соняшникова, Зубрівська, Сихівська, Скрипника М., Антонича Б.-І., Трильовського К., Антоненка-Давидовича Б., Хоткевича Г., Хмельницького Б., Діаманда Г., Дублянська, Зустрічна, Погідна, Промислова, Равська, Замарстинівська, Заозерна, Приозерний Голоско СК, Кавалерідзе І., Висока, Гордієнка К., Кругла, Рослинна, Топольний пров.1-й., Скнилівські провулки (1-10),  Щирецька, Кульпарківська, Айвазовського, Вилітна, Височана С., Залізничник, Кульпарківська-Наукова,  Кульпарківська-Щирецька, Лижв'ярська, Мирного П.-Тернопільська, Подільська, Садівник-Люкс СК, Сміла, Смотрицького М., Сумська, Урожай, Урожайна, Шевченка Т., Щирецька, Щирецька-Скнилівська, а також у м.Винники.

У коментарях на сторінці Львівобленерго користувачі обурюються, чому їх не попередили про відключення електрики  у Львові, адже у Києві є певний графік, за яким застосовують віялові відключення, тож люди можуть спланувати свій день.

"Це було аварійне відключення на вимогу "Укренерго", тому не було можливості попередити споживачів. Тобто ми розуміли, що теоретично це статись, але спрогнозувати наперед, коли точно доведеться застосовувати відключення населення,  – пояснила "Еспресо.Захід" у речниця Львівобленерго Галина Розпопа. – Для розуміння: споживачів відключають за чергами. До кінця дня на сайті з'явиться пошукова форма, де треба ввести назву населеного пункту, вулицю та номер будинку і отримаєте інформацію про те, у якій ви черзі. Усі ці черги будуть віднесені у чотири групи. Скажімо, у першій групі будуть з першої до п'ятої черги. Тобто споживач розумітиме, що він належить до такої-то групи, отже у нього енергопостачання буде вимкнено у такі-то години і такі-то дні".

За словами речниці, графік вимкнень за групами споживачів буде складений сьогодні до кінця дня, оприлюднений ввечері, або найпізніше 26 жовтня вранці.

"Мушу зазначити, що вимкнення застосовують лише тоді, якщо є розпорядження "Укренерго". Якщо ж не буде розпорядження "Укренерго", ми не застосовуватимемо відключень відключень", – каже Галина Петрушка.

    У вівторок, 25 жовтня, на Львівщині почали застосовувати аварійні (віялові) відключення електроенергії для населення

https://bit.ly/3gBUdBH


Останнє редагування: 26 жовтня 2022 00:54:40 від com1
   
Re: Віялові відключення

кабінет оцтового сомель`є ?

Показати зображення...

Йомайо,так то ж справжній скарб!
   
Re: Віялові відключення

А коментарі отут
https://uk-ua.facebook.com/lvivoblenergo/
   
Re: Віялові відключення

Йомайо,так то ж справжній скарб!

вкуснямба ! :-)o
   
Re: Віялові відключення

вкуснямба ! :-)o

Нє я по більш традиційним розвагам   ;)
   
Re: Віялові відключення

Що там ще можна вимкнути?
Вуличне освітлення (принаймні частково)
Ліфти
Трамваї
Тролейбуси

Увімкнути
центральне опалення (тимчасово, до зменшення електроспоживання)
   
Re: Віялові відключення

Що там ще можна вимкнути?
Вуличне освітлення (принаймні частково)
Ліфти
Трамваї
Тролейбуси

Увімкнути
центральне опалення (тимчасово, до зменшення електроспоживання)

Тобі що, настільки зимно? Ще два тижні  буде тепло вдень, так що не надійся
   
Re: Віялові відключення

Що там ще можна вимкнути?
Вуличне освітлення (принаймні частково)
Ліфти
Трамваї
Тролейбуси

Увімкнути
центральне опалення (тимчасово, до зменшення електроспоживання)

Москву треба вимкнути, шоб посиділи у темряві кілька діб, одразу зникне бажання  пуляти дрони  по енергооб'єктам України.
   
Re: Віялові відключення

При чому тут мені? Комусь зимно. Він вмикає електронагрівачі. Щоб не вмикав (зараз, поки що) потрібне центральне опалення.

Кличко це перший зрозумів і почав вмикати.
   
Re: Віялові відключення

Що там ще можна вимкнути?

краще за все буде вимкнути провайдера ПОІНТНЕТ

і тоді страждання припиняться
   
Re: Віялові відключення

При чому тут мені? Комусь зимно. Він вмикає електронагрівачі. Щоб не вмикав (зараз, поки що) потрібне центральне опалення.

Кличко це перший зрозумів і почав вмикати.

Це ідиотизм для країни у стані війни  - я би тягнув до морозів.
   
Re: Віялові відключення

Тобі що, настільки зимно? Ще два тижні  буде тепло вдень, так що не надійся

та це срака повна, сиджу в трусах з цими батареями розпеченими і охєрєваю

шістнадцять градусів на вулиці цей вєталь ідіот опалення вмикає

потім у січні скаже що в нього газів нема
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія