Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Мальцева арестовали

Re: Мальцева арестовали
HH

тому що жінка?
Ні, тому що жінка Мальцева. :gigi: Ви б подивились кілька  прямих ефірів з ним, і тоді б також мали уяву про його фаховість.
   
Re: Мальцева арестовали

Те, що хтось проти хуйла не означає, що він сам не хуйло.
З нашої точки зору така сама мерзота.

О, заебись! Презумпция виновности...

Чем докажешь, что ты не передаст? (tu)
   
Re: Мальцева арестовали

Вся кацапська політика це безкінечні многоходовочкі, сценарії яких постійно переписуються. З Мальцева можуть ліпити "новую апазицію" ( Явлінському-Жиріновському-Зюганову давно пора на пенсію).  Або зроблять одноразового спарінг-партньора для Навального. Або підкинуть нам як "політемігранта" - буде розказувати нам про "нужно абєдінітца".  Або просто приб'ють в назіданіє, шоб язиком не ляпав і т.д.
   
Re: Мальцева арестовали

Ні, тому що жінка Мальцева. :gigi: Ви б подивились кілька  прямих ефірів з ним, і тоді б також мали уяву про його фаховість.
не... спс
   
Re: Мальцева арестовали
HH

Каже, "оні отключілі мнє інтернет, но я смог зайті..." :weep:

 Мальцев питає у жінки, яка в них адреса в Саратові. :lol:  :weep: -"Волжская 17, квартіра 4..., всє на барікади" [KA]

Останнє редагування: 13 квітня 2017 11:38:18 від HH
   
Re: Мальцева арестовали

О, заебись! Презумпция виновности...

Чем докажешь, что ты не передаст? (tu)

Відносно Мальцева презумпція винуватості спрацювала відмінно.

"Київ ніколи не був українським містом"  :X
   
Re: Мальцева арестовали

звичайне середньостатистичне москальське лайно той мальцев  (td)

якщо в когось сумніви


   
Re: Мальцева арестовали

цікаво, що йому інкримінують.
   
Re: Мальцева арестовали

Похуй
Піарять цьооо мента
   
Re: Мальцева арестовали

цікаво, що йому інкримінують.

профілактичне попередження, якщо живий, значить ще потрібен чекістам
   
Re: Мальцева арестовали

Похуй
Піарять цьооо мента

нахуя їм його піарити?  8-:
   
Re: Мальцева арестовали

профілактичне попередження, якщо живий, значить ще потрібен чекістам

я розумію, що залякують, але мають бути якісь юридичні "підстави" для таких дій.
саме це мене цікавить.
   
Re: Мальцева арестовали

О, заебись! Презумпция виновности...

Чем докажешь, что ты не передаст? (tu)

Якщо серед сотні педерастів є один не, то доводити це не має він.
З моєї точки зору він уже довів, що таки да.
   
Re: Мальцева арестовали

самое прикольное, что вместе с ними радіють форумные "патріоти"
А треба плакати і аватарку з триколором в ФБ нацепити? Мені взагалі пох на кацапських ліберастів, їхнє відношення до України майже таке саме що і в підхуйлятників.
   
Re: Мальцева арестовали
HH

я розумію, що залякують, але мають бути якісь юридичні "підстави" для таких дій.
саме це мене цікавить.
11:01 Политик В. Мальцев мог быть задержан в рамках дела о нападении на полицейского на антикоррупционной акции в Москве
Там якомусь менту погано стало, завели дєло, під нього пів кацапстану пересадять.
   
Re: Мальцева арестовали

Мальцев это разумный человек, который пытается аппелировать к широким кругам диких рашистов. Но сам он на порядок адекватнее и нормальнее хуйло и его шайки. Не без тараканов в голове и не без совкового душка, но одновременно очень много правильных вещей говорит.

От саме тому було б непогано, аби його відпиздили до смерті. Хай кацапами управляють їбануті, а не розумні і адекватні. Це підвищує ймовірність розпаду Кацапстану на окремі незалежні улуси.
   
Re: Мальцева арестовали

це вас його промова що треба відбирати крим і південний схід зарядила?

Нет. Просто он всего лишь балабол, а не бывший мусор с комплексом неполноценности. Он не опасен.
   
Re: Мальцева арестовали

Те, що хтось проти хуйла не означає, що він сам не хуйло.
З нашої точки зору така сама мерзота.
Вот лишнее подтверждение от еще одного "противника куйла":
"когда украинец призывает "Верните нам Крым", (в котором, в общем-то, украинское население составляет меньшинство, а большинство исторически - русское и крымскотатарское), то это звучит так парадоксально, ведь как это можно? Видимо, поэтому я и улыбался, мне было смешно"
Источник: http://цензор/r435990
 Понимаете, здесь мы должны исходить из самых простых вещей. Если Россия сама разберется со своей территорией. Если она сумеет создать условия, приемлемые для жизни многих народов – те будут жить вместе. Не сумеет создать – значит, случится дезинтеграция.Источ ник: http://цензор/r435990

Останнє редагування: 13 квітня 2017 11:52:09 від serg60
   
Re: Мальцева арестовали

   
Re: Мальцева арестовали

Хахли далі продовжують вишукувати харошога кацапа? І тут знову облом? Як несподівано...
   
Re: Мальцева арестовали

От саме тому було б непогано, аби його відпиздили до смерті. Хай кацапами управляють їбануті, а не розумні і адекватні. Це підвищує ймовірність розпаду Кацапстану на окремі незалежні улуси.
Як не парадоксально, але Україні зараз вигідно щоб ху*ло якомога більше "натворило ділов" що в себе в мордорі, що в світі. Всі ті мальцеви, навальні тільки підтримують ілюзію що мордор може бути європейською країною, яку так хочуть бачити деякі  європейці...
   
Re: Мальцева арестовали

мальцев народ "поднимал" типа на борьбу и революцию, а нам энто выгодно
   
Re: Мальцева арестовали

мальцев народ "поднимал" типа на борьбу и революцию, а нам энто выгодно

тоді краще б його убили, нам було б вигідніше
   
Re: Мальцева арестовали

Поясніть, будь ласка як це відео потрапило інтернет, за сюжетом у жінки Мальцева відбирають телефонку. :gigi:
я повинен пояснювати??  Чого це? І для чого?
Я поширюю відео з інформацією про те, що в Росії пресують опозицію і вважаю, що роблю правильно.
Ну а відео.. Та пофіг, як тут вище писали. Може стрім був, може флешку повернули
   
Re: Мальцева арестовали

тоді краще б його убили, нам було б вигідніше

 Еще не вечер, у него личный враг - Володин.
   
Re: Мальцева арестовали

мальцев народ "поднимал" типа на борьбу и революцию, а нам энто выгодно
Ті хто реально піднімали народ на боротьбу  або сидять, або мертві, або втекли за кордон. А цього провокатора ФСБ для виду арештують і потім випустять.
   
Re: Мальцева арестовали

Каже, "оні отключілі мнє інтернет, но я смог зайті..." :weep:
https://www.youtube.com/watch?v=rTiYW2SnjOg
Мальцев питає у жінки, яка в них адреса в Саратові. :lol:  :weep: -"Волжская 17, квартіра 4..., всє на барікади" [KA]

а что смешного? Правильно делает. Присутствие людей и общественный резонанс  это шанс не допустить произвола
   
Re: Мальцева арестовали

   
Re: Мальцева арестовали

я повинен пояснювати??  Чого це? І для чого?
Я поширюю відео з інформацією про те, що в Росії пресують опозицію і вважаю, що роблю правильно.
Ну а відео.. Та пофіг, як тут вище писали. Може стрім був, може флешку повернули
Ага, інших садять за пост в соцмережах, а цьому флешку повернули ще й дали викласти в інтернет.
   
Re: Мальцева арестовали
HH

я повинен пояснювати??  Чого це? І для чого?
Я поширюю відео з інформацією про те, що в Росії пресують опозицію і вважаю, що роблю правильно.
Ну а відео.. Та пофіг, як тут вище писали. Може стрім був, може флешку повернули
Дякую,  мені і так вже все ясно. Тепер будемо чекати пояснення самого "апазіціонера" як його вдалося знайти ментам за адресою яку він сам не знає. [KA]
   
Re: Мальцева арестовали

знову хахли нечуткі до театральної пастановки?

підказка, распятий мальчік, Паска.
шо ніясна?



   
Re: Мальцева арестовали

Дякую,  мені і так вже все ясно. Тепер будемо чекати пояснення самого "апазіціонера" як його вдалося знайти ментам за адресою яку він сам не знає. [KA]

та тепер поліція йому повідомить багато чого чим він не цікавився  :D
   
Re: Мальцева арестовали
HH

Еще не вечер, у него личный враг - Володин.
Ви нічого не плутаєте? Володін - друг і ідейний наставник Мальцева.
   
Re: Мальцева арестовали


опозицію і вважаю


 :lol:
   
Re: Мальцева арестовали



Останнє редагування: 13 квітня 2017 12:34:56 від кокошник
   
Re: Мальцева арестовали

Ага, інших садять за пост в соцмережах, а цьому флешку повернули ще й дали викласти в інтернет.

ну написав же Растаман вище, що стрім був
   
Re: Мальцева арестовали

Ви нічого не плутаєте? Володін - друг і ідейний наставник Мальцева.
https://www.youtube.com/watch?v=T5P6PJZuqQU


 Нет, не путаю.
   
Re: Мальцева арестовали

ну написав же Растаман вище, що стрім був
Стрімер вже мав би в СІЗО сидіти.
   
Re: Мальцева арестовали

 Смотрел видео Мальцева время от времени. По сравнению с 95% рашистов он вполне вменяемый и умный человек, не без странностей конечно. Но по сравнению с нынешним рашизмом это мелочи.
   
Re: Мальцева арестовали

Дякую,  мені і так вже все ясно. Тепер будемо чекати пояснення самого "апазіціонера" як його вдалося знайти ментам за адресою яку він сам не знає. [KA]

очень хорошо, что ясно. Неясно только почему с самого начала неясно было тк на видео первые слова были о том, что установлена прямая трансляция.
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія