Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Жарт про Зірку Смерті виявився не так щоб жартом :D Притула купив супутник :super:

Ну, все! Зараз зеленобобики налетять на Бутусова.

Не .
Мы прихильники певної політсили собираемся на банковой, что оборон пром передать волонтерам, как просит Бутусов!

Идея то замечательная. Гениальная потужная и решучая
   
з його посту я тільки зрозуміла одне - як би в нас не було корупції, розкрадання бюджету, уявіть, скільки б ми могли мати грошей на усі потрібні закупівлі?

якщо волонтери можуть забезпечити такого роду покупки за гроші народа.
то постає питання, а чого ж за наші податки це неможливо?
мова не саме про зараз.
а про раніше... коли мали і час, і можливості.

бо вдупутатам тре підняти зарплату
   
А рашисту можуть купити доступ до цього супутника?
   
https://t.me/horevica/5311
Це дуже круто, мати такі знімки кожні декілька хвилин!
 [ua]

Під це діло треба цілий аналітичний центр, відслідковувати в прямому ефірі пересування техніки і військ ворога.
   
Не .
Мы прихильники певної політсили собираемся на банковой, что оборон пром передать волонтерам, как просит Бутусов!

Идея то замечательная. Гениальная потужная и решучая

Як працюють "спецімпортери" Укробронпрому можете почитати (послухати) в інтерв*ю з Рєзніковим.

https://www.pravda.com.ua/articles/2022/08/11/7362749/

Ось вам цитати

І тут починаються історії. Наприклад, телефонує мені наша посол Оксана Маркарова. Каже: "Олексію, якісь непорозуміння. Я знаю, що Пентагон для нас зараз буде закупляти одну потрібну історію, яка в пакеті допомоги за гроші платників податків американського народу. Але тут приїхали спецекспортери до виробника і кажуть: "Ми у вас купимо партію цих необхідних речей за гроші і дорожче, поставте Пентагон в другу чергу, а нам продайте вже".

....
Далі я веду перемовини зі Словаччиною про купівлю для нас "Сюзанни", це 155-міліметрова сучасна артилерійська установка. Зідзвонюємося ми за традицією з моїм колегою, міністром оборони Словаччини, і він мені каже: "Олексію, все клас, ми рішенням уряду все отримали, ми готові вам віддати 4 "Сюзанни" вже". І потім: "А можете попросити визначити одного перемовника? Від вас прийшло 5 покупців, і всі пропонують вищу ціну за "Сюзанни". Можна когось одного від вас визначити?"
Я червонію, тому що наші спецекспортери просто почули, що ми ведемо цей контракт, і всі побігли пропонувати свої послуги, почали накручувати ціну для України. Я зібрав їх ще раз і попередив, що це остання спроба конкуренції між собою, тому що ви за наживою бігаєте, а не за тим, щоб зброю привезти.
....
Я кажу: "Знаючи всю експертизу і розуміючи цей світ авантюристів, комерсантів, мені потрібно, щоб ти мені організував, щоб Україна напряму по самих сучасних стандартах швидко і недорого могла купувати зброю в інтересах Збройних сил".  Щоб у мене не було, що мені пропонують БТР за мільйон, який коштує 400 тисяч, тому що я ж отримав сигнал і від Бельгії, наприклад, що така ситуація мала місце.
....
– Ні, була зроблена перевірка, подивилися всі розрахунки, подивилися шалену дебіторську заборгованість. Тобто вони поукладали контракти, отримали гроші від Міноборони, заплатили, поставку не зробили. Так що ми з тим ще будемо важко і складно жити.
– Водночас вони закупили зброї десь на 15 мільярдів гривень за чотири місяці. Які ви цілі ставите перед агенцією на наступні місяці?
– Пам'ятаєте анекдот, коли весна, тільки-тільки, ще сніг лежить, ожеледиця, село бідне таке, затуркане, і згори їдуть сані і везуть дрова, і конюх каже: "Народ, я вам дрова привіз". А коняка обертається і каже: "Офігєть! Подивіться, він привіз!". Так і вони "поставили".
Політично у нас були всі домовленості, ми заплатили гроші, ми займалися організацією ліцензії, посольство наше і військовий аташе займалися ліцензією. Спецімпортери – просто юридичні особи, які це організували.
Навіть якщо вони щось знаходили, то ми перевіряли ціну. Якщо ця ціна була реальною, а не завищеною, як це часто було, тоді це привозилося. Або ми їх визначали, як по контракту з "Сюзанною".
   
атомна подводна лодка? акуєть -дайте дві.

чотаржу ))))

а чо нє?
казали можна...
звичайно не АПЛ з МБР, але у німців гарну дизельку, щоб перетопити всі кацапські корита в Середземному морі - цілком можливо
   
Як працюють "спецімпортери" Укробронпрому можете почитати (послухати) в інтерв*ю з Рєзніковим.

https://www.pravda.com.ua/articles/2022/08/11/7362749/

Ось вам цитати

І тут починаються історії. Наприклад, телефонує мені наша посол Оксана Маркарова. Каже: "Олексію, якісь непорозуміння. Я знаю, що Пентагон для нас зараз буде закупляти одну потрібну історію, яка в пакеті допомоги за гроші платників податків американського народу. Але тут приїхали спецекспортери до виробника і кажуть: "Ми у вас купимо партію цих необхідних речей за гроші і дорожче, поставте Пентагон в другу чергу, а нам продайте вже".

....
Далі я веду перемовини зі Словаччиною про купівлю для нас "Сюзанни", це 155-міліметрова сучасна артилерійська установка. Зідзвонюємося ми за традицією з моїм колегою, міністром оборони Словаччини, і він мені каже: "Олексію, все клас, ми рішенням уряду все отримали, ми готові вам віддати 4 "Сюзанни" вже". І потім: "А можете попросити визначити одного перемовника? Від вас прийшло 5 покупців, і всі пропонують вищу ціну за "Сюзанни". Можна когось одного від вас визначити?"
Я червонію, тому що наші спецекспортери просто почули, що ми ведемо цей контракт, і всі побігли пропонувати свої послуги, почали накручувати ціну для України. Я зібрав їх ще раз і попередив, що це остання спроба конкуренції між собою, тому що ви за наживою бігаєте, а не за тим, щоб зброю привезти.
....
Я кажу: "Знаючи всю експертизу і розуміючи цей світ авантюристів, комерсантів, мені потрібно, щоб ти мені організував, щоб Україна напряму по самих сучасних стандартах швидко і недорого могла купувати зброю в інтересах Збройних сил".  Щоб у мене не було, що мені пропонують БТР за мільйон, який коштує 400 тисяч, тому що я ж отримав сигнал і від Бельгії, наприклад, що така ситуація мала місце.
....
– Ні, була зроблена перевірка, подивилися всі розрахунки, подивилися шалену дебіторську заборгованість. Тобто вони поукладали контракти, отримали гроші від Міноборони, заплатили, поставку не зробили. Так що ми з тим ще будемо важко і складно жити.
– Водночас вони закупили зброї десь на 15 мільярдів гривень за чотири місяці. Які ви цілі ставите перед агенцією на наступні місяці?
– Пам'ятаєте анекдот, коли весна, тільки-тільки, ще сніг лежить, ожеледиця, село бідне таке, затуркане, і згори їдуть сані і везуть дрова, і конюх каже: "Народ, я вам дрова привіз". А коняка обертається і каже: "Офігєть! Подивіться, він привіз!". Так і вони "поставили".
Політично у нас були всі домовленості, ми заплатили гроші, ми займалися організацією ліцензії, посольство наше і військовий аташе займалися ліцензією. Спецімпортери – просто юридичні особи, які це організували.
Навіть якщо вони щось знаходили, то ми перевіряли ціну. Якщо ця ціна була реальною, а не завищеною, як це часто було, тоді це привозилося. Або ми їх визначали, як по контракту з "Сюзанною".

ну жжесть

а хто ж, кому ж дають можливість стати спецекспортером?
і я вважала, що  це госструктура. а то звичайні пилососи-коммерси...
   
ну жжесть

а хто ж, кому ж дають можливість стати спецекспортером?
і я вважала, що  це госструктура. а то звичайні пилососи-коммерси...

Почитайте. Я просто частину викинула, бо 4000 знаків обмежують. Він туди поставить людей яким довіряє, а цих дятлів погнали і перевірять.
   
Ну якщо так то класно звичайно. Але якось трохи дивно получається. Назбирали грошей і на вісі ці гроші вийшла рівно річна підписка на супутникові  фотографії :S  Не там щось типу - ало народ нам невистачає стількито-стільки, або в нас ще залишилось на сто дронів. НМСД потрібен звіт, нехай не для широкого загалу, а для якоїсь комісії або волонтерської або  державної. То не малі суми людських грошей.
   
Re: Інтрига від Притули
LSD

Залужний сказав що найбільш потрібне - Притула пропіарився - всі задоволені...
Яка ви гидота зелені...
   
Заслужений  на утренем обзоре...вы мне каждый день этого срущего москаля показываете в поле на харьковском направлении , невже нельзя сделать так шоб оно там больше не срало и не маячило мне на фотках :)
   
А рашисту можуть купити доступ до цього супутника?
(tu) сама суть . але нашим укракричальщикам не до того реально важливого питання. Бо каци за свої гроші.а вони у них є на відміну від нас на порядки більші не заказати такі ж (бо кажуть у них проблеми з баченням нащих рухів на землі)? І чому досі вонги того не зробили? А з того виникає слідуюче питання-а чи чутки просто чутки і все таки спирається і буде спитратися на інфу від супутників заходу.
 от тут і є шанс нашим любителам конспірації і пошуків по "сусєкам" вияснити такі не тривіальні питання. Бо такі слова на публіку БЕЗ реальних дій-піар а не дія.
   
ну жжесть

а хто ж, кому ж дають можливість стати спецекспортером?
і я вважала, що  це госструктура. а то звичайні пилососи-коммерси...
кому війна а кому "мати рідна" та "ніде так багато не піднялося у своїх статках як під час війни" не на пістому місці появилося. Це аксіома однієї зі сторін війни-не одна фортуна сімейства "ьізнесменів світового рівня власне побудована на першому мільйоні (умовно) щедро политому кровю солдата і цивіля під час війни.
   
а чо нє?
казали можна...
звичайно не АПЛ з МБР, але у німців гарну дизельку, щоб перетопити всі кацапські корита в Середземному морі - цілком можливо
Чи у шведів стирлінгові  "готланди"  :D

У 2000 році під час міжнародних навчань в Атлантиці підводний човен «Хеланд» умовно знищив іспанський дизель-електричний підводний човен, а також французький атомний ПЧ. У 2005 році «Готланд» взяли в лізинг ВМС США. Субмарину планувалося використовувати для відпрацювання протичовнових операцій кораблями американського флоту. Човен був приписаний до ВМБ Сан-Дієго (штат Каліфорнія), де дислокується Командування протичовнової оборони. У 2007 році в ході двосторонніх навчань «Готланд» «потопив» американський атомний авіаносець «Рональд Рейган» типу «Німіц»
   
(tu) сама суть . але нашим укракричальщикам не до того реально важливого питання. Бо каци за свої гроші.а вони у них є на відміну від нас на порядки більші не заказати такі ж (бо кажуть у них проблеми з баченням нащих рухів на землі)? І чому досі вонги того не зробили? А з того виникає слідуюче питання-а чи чутки просто чутки і все таки спирається і буде спитратися на інфу від супутників заходу.
 от тут і є шанс нашим любителам конспірації і пошуків по "сусєкам" вияснити такі не тривіальні питання. Бо такі слова на публіку БЕЗ реальних дій-піар а не дія.
САНК_ЦІ_Ї. Чув таке слово?

дірку від бублика вони можуть купити.
   
Затримка фотографій кілька годин...
А можна грошей докинути, щоб одразу?  :shuffle:
   
атомна подводна лодка? акуєть -дайте дві.

чотаржу ))))
Це беспілотна с дістанційним керуванням (tu)
   
Не .
Мы прихильники певної політсили собираемся на банковой, что оборон пром передать волонтерам, как просит Бутусов!

Идея то замечательная. Гениальная потужная и решучая
Ну например дать разрешение на развёртывание в Украине сразу во многих местах параллельно частного производства патронов разного калибра для огнестрела.
 Пошив под заказ и с поставкой необходимых материалов армейского обмундирования.
 Дать  военный заказ кузнецам с предоплатой на изготовление холодного оружия по образцам, одобренным украинскими военными.
 Дать срочный  военный заказ с предоплатой на изготовление походных печей для отопления блиндажей и прочих укрытий в расчёте на предстоящую зиму. С дополнительным трубным оборудованием, отводящим демаскирующий дым  достаточно далеко от укрытия.
А также все того,что можно сделать, изготовить на небольших частных предприятиях по заказу ВСУ.
   
А рашисту можуть купити доступ до цього супутника?

Компанія попаде під санкції якщо дасть їм такий доступ.
   
А шож тогда даёт пентагон?
Конгрнсс целый закон сделал про спутниковые снимкиидля України.

Непонятно
   
я так понимаю, между двумя фондами идет конкуренция)
   
А шож тогда даёт пентагон?
Конгрнсс целый закон сделал про спутниковые снимкиидля України.

Непонятно
нмд інформація від Пентагону не є легкодоступною для командирів середньої і нижньої ланки, а от "арендований" народом супутник дасть для них доволі оперативну інформацію  :-)o
   
Супутник, який дасть доступ до бази даних??? Тобто, по факту купили отримали логін/пароль?
Неясно
   
Супутник, який дасть доступ до бази даних??? Тобто, по факту купили отримали логін/пароль?
Неясно
Очередная зрада! Теперь ясно? :D
   
якщо це такі супер важливі дані,чи зверталось міноборони до цієї організації раніше?  якщо так,чому не придбали? дорого?
   
?cxt=HHwWgICywdrGjqcrAAAA
   
якщо це такі супер важливі дані,чи зверталось міноборони до цієї організації раніше?  якщо так,чому не придбали? дорого?
Вот именно! Пазорррр! Ты точно и однозначно выявил очередную зраду у наших военных! :D А может даже зраду зрадную! :D
   
Вот именно! Пазорррр! Ты точно и однозначно выявил очередную зраду у наших военных! :D А может даже зраду зрадную! :D
що за істерика? що дивного в питанні?
і на контракт би подивися..
   
Вообще-то это xyйня какая то. Собирал на одно, а купил непонятно шо.
Или это нормально?
   
Вообще-то это xyйня какая то. Собирал на одно, а купил непонятно шо.
Или это нормально?

Узгоджували з військовими і купили саме потрібне на цьому етапі війни.
Думаю, що без цього планувати наступальні операції дуже важко.
   
Вообще-то это xyйня какая то. Собирал на одно, а купил непонятно шо.
Или это нормально?

так те "одно" турки вирішили подарувати...
   
що за істерика? що дивного в питанні?
і на контракт би подивися..
В обвинении ВСУ, что она что-то там не сделала! У Генштаба были американские данные со спутников, достаточные для принятия решения  на применения трёх топоров и хаймерсов и планирования других военных операций по парированию действий противника.
 На покупку данных с обсуждаемого спутника для решения узко тактических задач на низовом уровне или не доходили руки, или не было соответствующего финансирования ( скорее последнее).
   
що за істерика? що дивного в питанні?
і на контракт би подивися..

хто ж тобі покаже контракт?
   
так те "одно" турки вирішили подарувати...
Та то вже неважливо!
Головне - не порадився з "нарідом", тобто чимось на кшалт ФУПу. З голосувалкою   :gigi:
   
Узгоджували з військовими і купили саме потрібне на цьому етапі війни.
Думаю, що без цього планувати наступальні операції дуже важко.

Так пентагон уже с разрешения конгресса уже 3 месяца даёт эти снимки . С 360 спутников. 
   
Та то вже неважливо!
Головне - не порадився з "нарідом", тобто чимось на кшалт ФУПу. З голосувалкою   :gigi:

Ну он же у народа деньги собирал? Или за свои купил?
   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія