Раді Вас бачити! » Увійти » Створити новий профіль

Версия ОП по вагнеровцам

Re: Версия ОП по вагнеровцам

Чим шкодить відмова від можливого арешту солдат противника обороноздатності? Та фіг його знає. Важке питання... Чим шкодить державній безпеці відмова від затримання террористів які ВЖЕ вбивали українських громадян? Та фіг його ж знає. Чим зашкодить інформаційній безпеці (хоча тут треба зрозуміти що мають на увазі під терміном, може тут мають на увазі інформаційні технології і тоді воно зайве) удар по супротивнику в інформаційній війні? Та фіг його ж знає.


І не відмова а зрив. Відмова це віддати наказ на відбій, повідомити Лукашенку це свідомий зрив. Якщо попередити ворога про спецоперацію, що готуєтся проти нього не зрада, то я не знаю, що можна назвати зрадою

Какая спецоперация против Лукашенко, ты о чем вообще? Их же "собирали для самолета"

Демагогия, в общем

Вы ж тут сажать бубочку собрались  :X , а внятно даже не можете сформулировать зраду
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам
LSD

Я понимаю что о уме Зе тут многие не высокого мнения,но неужели вы думаете что он такой идиот чтобы рассказывать в интервью своему журналисту то,за что его могут подвесить за яйца.Он как обычно по дебильному сформулировал и на него тут же накинулись,приписывая ему свою интерпретацию его слов.Именно поэтому в таких принципиальных вопросах нужно выражаться так,чтобы понял даже последний дурак и твои слова нельзя было перекрутить.И ведь это уже не первый раз….ну пусть теперь выгребает
:facepalm1: Смешалісь коні і люді... :D
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

Зе наркоман, поєтому за дозу сдаст и мать родную
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

ты уверен, что слили что-то кроме "есть информация про вагнеровцев, которые собрались в Минске"?

та не, все нормас, Бурбу просто так сразу же уволили.
   
Re: Версия ОП по вагнеровцам

   

Цю тему переглядають:

0 Користувачів і 1 гість
 
Повна версія